Поради для бісерного чайничка

Тема у розділі 'Бісер, біжутерія', створена користувачем Liliyah Romanova, 16 Лютий 2010.

  1. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Відповідь: Бісерні схеми

    Можна обплести гарні гудзики.
     
  2. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Бісерні схеми

    На Шуварі на 3-му поверсі від вибору до кольору, в магазині Омеляна
     
  3. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    хотіла запитати, хто яким бісером користується? я почала з японського ТОНО, але відразу виникла проблема: не можу знайти всіх необхідних мені кольорів. скрізь, де продають бісер - Яблонекс. хоть застрелься( може перейти на чеський? хто назве які переваги-недоліки? мене ТОНО повністю влаштовує. буквально кілька бісеринок викинула через їхню карявість.
     
  4. Lacy

    Lacy New Member

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    Користуюсь виключно чеським бiсером, його якість сповна мене влаштовує!
     
  5. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    Яблонексом? чи ще якийсь є?
    якщо є у вас посилання з розмірами бісеринок (але щоб відповідало дійсності!!!!) по номерах - буду дуже вдячна (я бачила в неті кілька посилань, але різна інформація)
     
  6. Lacy

    Lacy New Member

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    Almariel, не знаю, Яблонекс це, чи нi. Буває ще чеський бісер "Орнела". Я купую бісер, розфасований в магазині у пакети по 15-20 г. Ось місцевий магазин, де я зазвичай отоварююся( там ще є бісер у фабричній упаковці -вузькi целофанові пакетики по 15г).
    [​IMG]
    Якість цього бісеру мені подобається, бракованих і "некаліберних" бісерин дуже мало.
    Щодо розмiрiв бiсера http://salonbisera.ru/vidi.html
     
  7. Rostuslavchuk

    Rostuslavchuk Well-Known Member

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    Дівчата рятуйте бо не знаю де у Львові або в інет-магазинах можна купити біссер нормальний і по нормальним цінам і щоб вибір був гарний, я просто давненько його купувала ще як в школі вчилася а то було давно і не правда:girl_flag_of_truce: а хочу коліжанці подарочок з робити вона бісерні дерева плете, то хочу багацько їй бісеру подарувати. Всім наперід вдячна
     
  8. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    Чеський - в Nifertiti, чеський і китайський - в mamatu. На дерева підійде і китайський.
     
  9. Gysochka

    Gysochka Member

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    скажіть будь ласка , там бісер є ? І якшо є то який мене цікавить власне чеський. Хто мені підскаже де в неділю можна купити в нас бісер
     
  10. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    На Південному, наприклад. 25 г - 10 грн.
     
  11. mamaNata

    mamaNata New Member

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    а де саме а південному не з орієнтуєте?
     
  12. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    В Європі (перший поверх зліва, якщо йти від вул.Виговського) і у ТЦ "Максимум", здається (там просто посеред холу відкритий магазин з товарами для вишивання). Ще є в Галичині, але там ті самі 25 г - 12 грн.
     
  13. тетяна7777

    тетяна7777 Well-Known Member

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    А що за бісер Gamma та NS,який з них кращий?
    Потребую поради бо купила заготовку для вишивання бісером,а так як це буде моя перша робота то в цьому я чайник))))
     
  14. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    Вже вдруге пробувала в'язати джгут. Повне фіаско, хоч сиди і плач :sad:. І нема кому сказати, що я не так роблю...
     
  15. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    Який? В'язати чи плести?
     
  16. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    Гачком... На 14 бісеринок. Бісер наполовину втоплений, нитку видно.
     
  17. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    а ви тісненько плетете? я на 14 не плела ніколи, максимум на 8 - можливо проблема у товщині джгута?
    і ще : мені найкраще допоміг оцей МК: http://www.beadpatterncentral.com/tubestep4.html і ще отакий: http://businka-lisa.livejournal.com/22659.html (тут про них вже десь писали)
     
  18. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    Купу МК перечитала, все так і роблю. Напевно справа у практиці... Чи у Вас з першого разу вийшло? Плету не надто тісно, бо інакше гачок в петлю не влазить... На 14, бо інакше узор не збережеться. Хоча... може спробую звузити трохи узор.
     
  19. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    коли прочитала наведені МК - вийшло з першого разу.


    спробуйте справді звузити.
    а який у Вас бісер (розмір)? чи не занадто масивно буде виглядати на 14 бісеринок? хоча це "на любітєля", але я сестрі зробила на 7 (бісер 8 розміру ТОНО), а потім вона попросила на 5 зробити.
     
  20. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Поради для бісерного чайничка

    Чеський 10-ка. Не дуже масивно виглядає.