Подарунок вернісажниці

Тема у розділі 'Теревені', створена користувачем вишиванка, 31 Травень 2010.

  1. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Льоля бай окса (Оксана Летнянчик) і шапочка бай Ростиславчик (Таня)

    Дівчата, ви найкращі, дуже-дуже Вам дякуємо!

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  2. Oduvashka

    Oduvashka Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Давно отримала чудові подарунки від Лілі і Мар"ясі, довго не показувала, але вже корситуюсь з великим задоволенням
    Ціла купа хомячого щастя від Лілі, персональне дякую від Костіка за "літачок з Канади" ( на фото його не має, бо не віддав)
    [​IMG]
    І шикарний блокнот з сердечками від Мар"ясі
    [​IMG]
    [​IMG]
    Дуже дуже дякую, за такі приємні і корисні подарки :connie_pull-pigtail
     
  3. JuniorSkeptic

    JuniorSkeptic Active Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Ось такий невимовно милий, геніально-конгеніальний подарунок зробила мені Наталя-Аделя :) Слова тут безсилі, тому скажу тільки, що я закохалася в цю чарівну кицюню з першого погляду! Дякую, Наталю, про такий подарунок можна було тільки мріяти :)

    "Стирила" фотки з Наталиного блогу (все одно я краще не сфотографую) - сподіваюся, господиня не проти :)

    [​IMG][​IMG]
     
  4. Velana

    Velana Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    і я сюди вихвалятись подаруночками до Дня народження :girl_dance: так, так - в мене свято продовжується :girl_cool:
    дивіться скільки гарнющих презентиків я отримала від Іринки-Хомочки, і та шебівська листівка тепер моя - вона надзвичайна! ну все там так гарно продумано! Іринко ти молодчинка! :girl_claping:
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    дякую за чудовий настрій та за дуже класні презентики! :girl_in_love:
     
  5. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Вчора наша сім’я мала дуже приємну тривалу форумівку в нашому стрийському парку квітнику разом
    з суперпозитивними дівчатами - Марійкою Орман та Варварочкою :girl_in_love:

    Марійцю, дякую щиро за спонтанну приємну зустріч та несподівані чудові дарунки :khomyak:
    Мені ще досі геть не віриться, але тепер маємо БЕЗДОГАННОГО та ІДЕАЛЬНОГО садового ангела Миросю :girl_in_love:

    [​IMG]

    Маріє, дякую твоїм направду золотим руцям! :girl_claping:
    Мирося - просто Тільдошедевр! :yes:

    коли я милувалась цим дописом, навіть й близько подумати не могла, що ця харизматична красуня колись житиме в нашому квітнику.
    Дякуюююююю, Маріє! :radist::radist::radist:

    Доречі, тоді, розглядаючи твої знимки я й не помітила, що Мирося має справжнісінькі крила,
    як і годиться садовому ангелу, – з прутиків :girl_tender:
    Така дужже солодка-солодка ідея та її втілення!

    моя кулінарна муза вклоняється і дякує новій книзі для натхнення –

    [​IMG]

    Ось таке крутезне видання Weltbild з горою переписів від наших братів-сусідів :khomyak:
    Вчора ввечері вже перечитувала розділ випічки і надихАлась)))

    Марійцю, обіцяю, твій подарунок буде "з повротем" – на наступну форумівку обіцяю принести
    кокісь "ціастка, вип'єканки, пляцки альбо інне слодиче домове" :yes:
     
  6. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

     
  7. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Сьогодні маю суперовий настрій, завдяки Оксанці-Левиці:girl_in_love: свято наближається, свято наближається:girl_dance:)))

    Оксана сплела спеціально для мене ось такий красивущий комплект:girl_in_love:

    [​IMG]

    І доповнила мішечком різної потрібної краси:girl_tender:
    [​IMG]
    Чоколяда залишилась в холодильнику приходити до тями після спеки))
    І окреме велииике дякую від Олексійка:girl_in_love:

    Оксаночко - :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
     
  8. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Цей понеділок видався святково-подарунковим:) завдяки двом чудовим форумляночкам:girl_in_love:
    Спочатку мала приємну зустріч з Наталею-Natalysa і отримала повну торбинку презентів, навіть не знаю який з них головніший, все красивуще:girl_tender:

    [​IMG]

    Пам'ятаєте фірмових Наталиних котиків? Тепер у мене теж житиме така киця:girl_tender: На спинці вона має кишеньку, в якій ховалось чудове серденько-брелок. Вітання написані у квітковій листівочці, на додачу кілька видів намистин та бісеру і пахнюче кавове милко в красивій коробочці-торбинці!!! Мммм:girl_tender:


    А потім на пошті отримала пакуночок від Насті-Nastylove:girl_in_love: Чомусь це для мене був такий сюрприз:girl_smile: Приємнющий звичайно)))
    І у тому невеличкому пакунку був цілий склад краси, і як воно туди все помістилось?))

    [​IMG]

    Чудова яскраво-сонячна листівочка з теплими побажаннями:girl_tender: (і теж конфіскована:girl_crazy: з запевненнями що тьотя точно Олексійкові цю листівочку з маленькими метеликами прислала, бо ж у нього теж був дн:xaxa:)
    Тепер мама, тобто я, лише здалеку заглядає на поличку з конфіскованими презентиками:girl_in_dreams:, добре хоч привітання прочитала і фото зробила))
    Зате мені залишилась чудова тільдо-тканинка і безліч красивущих скрап-штучок:girl_tender: (різноманітні висічки, стрічечки, шнурочки, гудзички, підвіски і класнюча фішка з машиною!)
    А тут сонячна листівочка ближче

    Дуже вам дякую, дівчатка, за теплі слова вітань, подарунки та чудовий настрій!!!:kiss:
     
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    пакет щастя від Фіяни - зелееееений
    великодні рушнички для дорослих і малят
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    тільдотканинки
    [​IMG]
    гудзички
    [​IMG]
    кексиків було більше, але до фото дожив "останній герой". Кексики всередині з яблучним мммммусом
    це вони і є
    [​IMG]
     
  10. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Трошки похвалюся, як мене вчора задарувала Настя (Nastylove).

    [​IMG] [​IMG]

    Ото моя муза спить непробудно вже з місяць, а тут вернулася Настя з купкою скрапового добра, так що вже й руки тягнуться щось зробити:) І висічок надарувала, і листочків тиснених, і квіточок, і дрібничок всяких! І ще милко пахнюче мені і доці. Але головне, то чудова листівочка моїй Юстинці і тільдо-блокнотик мені! Такий гарний-гарний, і дуже акуратненько зроблений! Дякую тобі, Настусь!
     
  11. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    І я згадала, що не показувала, яку гарну листівочку прислала мені Haidee:girl_tender:

    [​IMG]

    Фото з блогу Марічки, в мене не вийшло гарних...
    Сонечко, дуже тобі дякую за цю красу, листівочка просто випромінює тепло:girl_in_love::girl_curtsey::girl_in_love: А викладена стрічка - загадка, яку дуже хочеться розгадати:connie_pull-pigtail)))

    І ще на форумівці отримала телі вітання та чудові подарунки від Роксоланки:girl_tender:
    Мініатюрний комодик, повністю заповнений різними скарбами для рукоділля, елегантська листівочка-торбинка та чоколядовий смаколик:girl_tender:

    [​IMG] [​IMG]

    Роксоланко, це дійсно неймовірно акуратно і, особисто для мене, мега-складно ці фігурні вирізання, складання купи деталей, щоб вийшла така краса - я справді в захваті:girl_in_love::girl_curtsey::girl_in_love: І вміст шухлядок помаленьку йде в рух:girl_wink:

    Дуже вам дякую, дівчатка:girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
     
  12. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Знову хвалюсь красою:girl_flirt:

    Нещодавно terezka просто завантажила мене (і Олексійка))) горою подаруночків:)

    [​IMG]

    Чудесна золотиста листівочка, блокнотик для нотаток та подушечка для голочок з бісерним соняхом - ну надзвичайно красиво!!:girl_tender::girl_tender::girl_tender:

    [​IMG] [​IMG]

    А ще набір для вишивання Соооняхів - мммм:girl_in_love:А на десерт багааато солодощів для нас двох, і ще картки для Олексійка, тож він майже мирно погодився решту подаруночка віддати мені:girl_wink: Дуже-дуже дякую, Терезко!!!:girl_in_love:

    А ще один презентик, точніше цілий стосик красивущого скрап-паперу і квіточок отримала в подарунок від Люди:girl_in_love:

    [​IMG]

    Дівчатка, дуже-дуже дякую вам за красу та натхнення!!!:kiss:
     
  13. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Вже давно-давно отримала чудовий презентик від Іри-Хомки.
    [​IMG]

    Тільдо тканинки такі гарнющі, і тепер я є власницею супер магнітика від Хомки, який чудово гармонує з іншими магнітами.. Але ж який він крутий, ручної роботи, ні в кого такого нема :girl_tender:
    [​IMG]
    Ірусю, дуже-дуже дякую. :girl_tender::girl_claping::kiss:
     
  14. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Ох вже та Іруся-Сонячна! Ну справді сонячна, так вміє настрій підняти! Йшла я вчора на здибанку з неї по штампики, а вернулася з подарунками. Знаєте, що мені подарувала Іра? Листівку ось цю!

    [​IMG]

    Я ще як вперше побачила її в Іриному блозі півтора місяці тому, то охала і ахала від такої краси, а вона, виявляється, для мене! І ще знайшла в кульочку пакетик зі скраповими приємними дрібничками! Ех, люблютакі сюрпризи. Ще на фото книжка, яку мені подарувала коліжанка, про різні рукодільні речі з паперу. Вирішила заодно нею похвалитися, так приємно, коли твій День народження розтягується в часі на півтора місяця:)

    [​IMG]

    Фото листівки з блогу Іри.

    Дякую-дякую-дякую!:girl_in_love:
     
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Буду помаленьку виправлятися й показувати вам подаруночки, які я отримала від наших рукодільниць.
    Почну із подарунка від Alexx, який я отримала разом зі своїм мегазамовленням.
    Саша подарувала нам ось таку сердечну фоторамку із масою файнезних деталей!! Більше ніц не буду казати, але дам можливість порозглядати ту всю красу. :girl_in_love:
    [​IMG]


    У нас тепер живе ось такий гарнюній слоник! У нього всі ніжки рухомі, але дітям в руки не даю, живе на нашому столі компутерному. Робота просто мегаакуратна! Я в захваті!!
    [​IMG]


    Ну і ще один чудовий подаруночок - віночок для Меласі, в якому вона виглядає ну дуже солодко!!
    [​IMG]

    Дуже-дуже дякуємо за чудові подаруночки!!! :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
     
  16. cuxivchanka

    cuxivchanka Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Отримала я від моєї коліжаночки Людмили П. подаруночок :girl_in_love:
    Дуже тобі велике МЕРСІ :kiss: вибачай що без емоцій, і купу гарних слів ...
    [​IMG][​IMG]
     
  17. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    хрю-хрю-хрю, саме так почуваюсь:girl_blush2:
    на своє день народження, тобто що влітку отримала подарунок від Orman і досі не показала, бе яка
    але це тому, що блокнот (чомусь я його так сприйняла) відразу поселився в моїй сумці і я ніяк не могла його сфотографувати, але сьогодні цей час настав і я хвалюсь чудовим, стильним і дуже кльовим і моїмнастроєвим зошитом:girl_tender: а ще була листівочка з теплими побажаннями, Маріє, дуже дякую, мені надзвичайно приємно і я дуже ціную твою увагу, дякую:kiss:
    [​IMG]
     
  18. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    як про мене написано :girl_blush2:
    майже місяць тому отримала ось такий несподіваний солодкий дарунок від Мар'янки-Сихівчанки -
    [​IMG]

    смачні цукерки з часом з'їлись, а от ялиночка ще досі прикрашає дитячий комодик, а інколи і виконує функцію корони для моїх домашніх принцес-ялинок)

    Мар'янко, дякую за такий приємний сюрприз! :girl_tender:
     
  19. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Ой а яку ж я красу отримала на днях від Іруськи Хомки... Іринко, ще раз дуже дуже дякую, мені все дуже сподобалось. Листівочка так мені сподобалась, така красва, ніжна і кольора мої. Дякую. ;) Доня дуже втішилась солодощам, то ми їх гарно разом зїли)))
    [​IMG]
    а ще купа корисних дрібничок[​IMG]
    і листівочка, вона неперевершена
    [​IMG][​IMG][​IMG]
     
  20. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    отаким мене обдарувала моя товаришка Оксана Летнянчик :girl_in_love: ще давненько (після народження Мартусі, а тонована тканинка ще взагалі давнішній подаруночок...))))
    тому доречний смайлик отакий:girl_blush2:
    [​IMG]
    то буде вишивана метрика для Марти і вона пасуватиме до Софіїної