Подарунок вернісажниці

Тема у розділі 'Теревені', створена користувачем вишиванка, 31 Травень 2010.

  1. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Продовження свята.
    В моїй скромній скраповій колекції подарунків, почесне місце посідає мегабомбовий блокнот від Мар"ясі
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    Листівка на фоні тонованої тканинки, яка теж була Мар"ясиним подарунком.
    Мар"ясю, величезне тобі дякую за чудовий сюрприз і гарний подарунок :kiss:
     
  2. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Подарунки з форумівки: серія друга :)
    Завдяки Лесі Naturals я сьогодні творила, витворяла:d23:
    Леся мені спрезентувала мегакласний папір, який нікого не залишить байдужим :)
    [​IMG]
    І ще таку суперову листівку, яка стоїть на поличці з усіма скраповими листівочками
    [​IMG]
    Лесюню, безмежно тобі вдячна :kiss:
     
  3. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    І я на форумівці отримала дуже гарний і такий настроєвий подарунок від Лесі Naturals!
    [​IMG]
    Листівочка дуууже гарна, дуже акуратна і з дуже теплими словами всередині! (і то все з двома мацьопиками на руках!)
    Все дуже-дуже потрібне, все таке, на що завжди чомусь відкладалось "на завтра", а тепер готове до використання! Дуже-дуже дякую за те, що свято триває цілий рік! :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
     
  4. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    І я прийшла хвалитися! отримала брошечку від Оксани-springushі, і тому надзвичайно тішуся))) брошка дуже весняна - якраз під мій настрій і взагалі просто в тему мого весілля! одним словом - я в захваті.

    [​IMG]
     
  5. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    :dance2::dance2::dance2:

    Я тепер точно знаю, що мрії та сни здійснюються :girl_yes:
    От снились мені недавно з помітною періодичністю олені.... Не просто так снились :girl_wink: -

    Маю тепер модного скандинавського друга від Орман :yahoo::yahoo::yahoo:

    Знайомтесь, - Рудольф фіянистий фіолетовий (кльове ім'я породистий красень отримав в процесі нашого з Марійкою спільного обговорення та роздумів :girl_haha:) –

    [​IMG]



    Все мене в ньому захоплює – і його розкішні роги, і не менш розкішні вуха, мужня шия, мрійливі очі та ледь помітний, проте тааакий загадковий рум'янець! :man_in_love::blush:

    і листівка така тепла файнезна тільдова пташкова :girl_tender:

    Маріє, дуже дякую за такий чудовий омріяний дарунок! :kiss::kiss::kiss:
    Рудольфу в нас буде добре!

    Ото похвалилась, і йду далі поспіваю – "а там олені, олені, небриті і неголені..." :music: вже третій день співаю радісно...
     
  6. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    я стала щасливою власницею надзвичайно гарного блокноту
    [​IMG]


    листівки
    [​IMG]
    і тканини
    [​IMG]
    Ця вся красота від Мар"ясі. Мар"яно, щиро дякую!!!!!
     
    Останнє редагування: 3 Квітень 2012
  7. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Оленочка (акнелітта), подарувала мені ось таку красивющу торбинку-листівочку. Спасибі :)
    [​IMG]
     
  8. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    нам ( мені і синочку) таке-ТАКЕ подарували!
    [​IMG]
    а там:girl_tender:
    [​IMG]
    наш-наш ведмедик:yahoo::radist::radist:
    [​IMG]
    Саша, велитенське тобі дякуєм за такого солодкого ведмедика, я навіть не сміла мріяти, дякуємо:kiss:
     
  9. Velana

    Velana Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    дівчатонька, а що я сьогодні отримала!!! так неочікувано і від того ще в сто разів приємніше :girl_claping:
    Неймовірні подарунки від Вікторії (octavia)
    [​IMG]
    коли отримала повідомлення про лист - думала що то великодня листівочка до мене дійшла, я помилилась - то цілий пакунок подарунків!!!
    тепер точно мушу сісти вишити собі сорочку! такий вже взір файнезний (я вже маю стимул - схему, тканина є, тепер головне час...), величезну шоколадку ми сьогодні сімейством посмакуємо з чаєм, а ниточки я обов"язково використаю в роботі (Вікторія як знала, що в нас такі кольори ну просто неможливо знайти, ціла проблема купити), щирі вітання і вишите курчатко :khomyak: воно просто неймовірно красиве, хрестикіи рівнющі, вишито з двох сторін, акуратно - ну просто бракує слів! :girl_in_love:
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    класне, правда?
    дуже дякую за подарований настрій і за продовження свята!:kiss:
     
  10. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Нарешті можу показати свій подарунок на день народження від Лілі який отримала ще минулого року:blush::girl_tender:,
    [​IMG]
    і листівочка зблизька
    [​IMG]
    Лілю безмежно дякую:kiss:, тепер з чистим сумлінням можу тим всім добром користуватися:girl_yes2:.

    І ще вчора отримала надзвичайний подарунок від Люди LudmilaP, там такий папір мммм:girl_tender:
    [​IMG]
    і класнюня листівочка
    [​IMG]
    Людо дякую:kiss:, руки вже сверблять щось почати з нього робити.
     
  11. lapocka

    lapocka Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Я щаслива власниця ось такого французького сердечка від Аделі:girl_dance:. Воно неймовірно красиве, кожен елемент продуманий до найменшої дрібниці. Кольори тканин, фактура, букетик троянд, декоративний шнурочок все ідеально:girl_in_love: .
    І те, що подаруночок на всі 100% мій, видно відразу:girl_yes:
    [​IMG][​IMG]
    Наталя, величезне дякую:kiss:
     
  12. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Коли Оксанка (Велана) була у Львові, то спрезентувала мені свій чудо-блокнотик. Дуже зручного розміру, у весь такий в стилі - з аґрафки :girl_haha:, а як пахне :girl_in_dreams: Для мене то була справжня несподіванка, хоча Оксанка говорила, що з пустими руками не прийде... Що тут говорити, дивіться самі, я просто закохана в цей міні-блокнотик:
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]

    Ось такий файнюник запашний :girl_in_love: Ще й фотографуватися любить (не могла втриматись, але решту надцять фото вже не покажу) :girl_haha: А ото з під блокнота виглядає пакетик хенд-мейд. Оксанка усі свої вироби в такі пакетики пакує :girl_claping:
    Оксанко, ґранд мерсі!!!
     
  13. Mariya

    Mariya Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Отаку ковдрочку мені прислала Марійця-Орман. :girl_in_love: Краса!!!

    [​IMG] [​IMG]

    І шви всі рівнесенькі-рівнесенькі. :girl_in_love:

    [​IMG] [​IMG]
     
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Дівчатка-вернісажниці мені також зробили чудові несподіванки. Я то все розглядала з такою цікавістю!! Дуже все гарненьке!! Я просто мліла!!! :girl_tender::girl_tender::girl_tender:
    Оля Holly і Мар'яна Пупсик подарували мені шикарні штампики й цвяшки!! У штампики я закохалася!! Ну, такі ті дівчатка солодкі! Вже руці шкробаються щось із ними зробити!
    Дівчинка з кексиком від Мар'яни. :kiss:
    [​IMG]

    І баляринка від Олі. :kiss:
    [​IMG]

    Мар'яся мені подарувала цілу гору різної смакоти. :khomyak:
    І паперу різного поклала, і тканинку, і стрічки, і шнурочки. І я ще й тепер є власницею папок для тиснення від Гольца. :khomyak:
    [​IMG]

    А ще я тепер маю ніж від Гольца. :khomyak: Найперший!! І як то Умця знала, на який я найбільше заглядалася, але пошкодувала собі купити? :girl_tender::kiss:
    [​IMG]

    Величезним сюрпризом для мене був подарунок від springusha. Я знала, що мала бути орхідейка, а в пакуночку був ще й гарнезний замріяний ангелик (він тепер поселився на моєму рукодільному кутку)... Натусикові він теж дуже сподобався, вічно шукає шляхи, як до нього доступитися. :xaxa: Фото два, бо не зуміла одне вибрати. Ну такий той ангелик гарненький, такий ніжний... :girl_tender::girl_tender:
    [​IMG] [​IMG]
    А крім орхідейки я ще й отримала неймовірну брошку із фірмовими трояндочками! То така краса, що я просто млію!! :girl_flirt:
    [​IMG]

    Дівчатка, ДУЖЕ вам дякую за такі чудові подаруночки!!! Я отримала масу радості й задоволення, поки то все розбирала та роздивлялася! :kiss: :girl_in_love:

     
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    А мені... точніше нам із фасолькою :girl_blush2: прийшов подарунок від Марійки Орман.
    У такій ось гарнющій тільдо-коробочці.
    [​IMG]
    Марійко, дуже дякую!! То така радість! Таке гарнесеньке все, просто чудо!! :girl_in_love: :girl_in_love: :girl_in_love:
     
  16. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Нарешті похвалюся своїм подаруночком від Ірусі-Хомки.
    [​IMG]

    А маю я тепер суперову тільдо-тканинку, тільдо листівку, смачнючі цукерочки були:connie_pull-pigtail, і ювелірна робота Ірусі іменна гольничка, то просто щось:khomyak: і голочки.
     
  17. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    і мене Іруся в неділю обдарувала чудовою листівочкою з прекрасними побажаннями :girl_tender:
    та новим серденьком :girl_tender: до комплекту -

    [​IMG]

    тепер наша сімейна гірлянда в повному складі, - гордий татусь в червоному в білому-білому квітнику -

    [​IMG]

    і тут знимка в іншому ракурсі, голова сімейства догори дригом)))


    Ірусь, ще раз хочу подякувати за такий розкішний ідеально допасований концептуальний дарунок!
    Сімейна гірлянда - наша любоффф, ми використовуємо її і в домашньому декорі, і в сімейних фотосесіях, і для приємного мацання/спогадів :girl_tender:

    ДЯКУЮ! ВЕЛИКИЙ ЦЬОМ від нас п'ятьох у всі щічки! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:
     
  18. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    а ми маємо привітання від Ліри) точніше СофіяМарта:), всередині привітання були цукорочки, то Маріє, вони вже по днях поділені:connie_pull-pigtail
    [​IMG] [​IMG]
     
  19. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    в мене урочистий тиждень:girl_curtsey:приймаю привітання з Днем народження.

    ще раз повихваляюся - отримала чудовий набір від Уми. Панянки- то моя любові і то відомо, нє?:girl_spruce_up:
    дякую дуже дуже!
    ось такий:
    [​IMG]
    почесно ми з музою обіцяємо повернення на Вернісаж!
     
  20. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    а тепер пакунок який довго усі чекали:girl_tender:
    і дехто навіть підглядав у підзорну трубу до Мукачево:girl_crazy:
    я не захоплююся Тільдами, але давно мені подобається тільки тільдо-принцска на подушках. ну і звісно, я знала кому "написати замовлення".
    я навіть 2 секундочки не сумнівалась, що Кітка - справиться на всі 10000 %.
    бо майстриня на всі руки-і дерево з фанери зробить, і кота на палці пошиє, і хрестки ,як солдатики:d64:. ну ви усі в курсі.

    тому , дорога мою Котусю, то я ті кажу чесно - ШЕДЕВР.усі мої плюшево-тканинні іграшки хлопають стоячи і кричать браво.
    насолоджуйтесь:girl_tender:
    [​IMG]

    детальки
    [​IMG][​IMG]
    пікантні деталі
    [​IMG]
    подушечки і горошина
    [​IMG]

    ну то була б не Кітка, яка би не вкалала частинку від себе. :girl_haha:
    отже, запасні пікантні деталі:
    [​IMG]

    ти така рукодільниця, що я тобою горджуся!
    дякую!!!!!!!!!!!!
    п.с. швидко біжи у відповідну гілку і поясни , як ти ті кучері накучерявила?:girl_crazy: