Подарунок вернісажниці

Тема у розділі 'Теревені', створена користувачем вишиванка, 31 Травень 2010.

  1. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    то точно, теж чекала, але вже як є. Ще на форумівці отримала чудові подаруночки до !!! свого дян народження, ото , дівчата, вмієте продовжити свято:girl_dance:
    окса потішила мене аїдою сірого кольору, металізованими ниточками і ножичками, які зараз є дуже доречними, бо свої забула в мами. Несподіванно і надзвичайно приємно, що пам"ятаєш, дякую-дякую щиро:girl_tender:
    [​IMG]
    я переконана, що заздрість то погане почуття і поділу на чорну/ білу не визнавала, але тепер я знаю , що позаздрити іноді корисно :). Коли я переглядала Людині шедеври, особливо подаровані дівчатам серветки я тихенько заздрила і думала, яка ж то неймовірна краса. Я досі не вірю, що тепер маю такий шедевр мій-мій, то геніально, ювілірно і дуже душевно. Стільки тонкої роботи, ( я кільканадцять разів перевертала серветочку щоб впевнитись чи тієї стороною її фоткаю:girl_haha:) Людо, надзвичайно дякую за такий грандіозний дарунок, мені надзвичайно приємно:girl_tender:
    [​IMG][​IMG]
    однотонну знайшла тіко оранджОву поверхню:girl_blush2:
     
  2. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Обіцяні фото! Подаруночок від Каті-Одувашки
    Ось такий набірчик я вчора отримала - нарешті можна припинити полювання! Направду, сама собі заздрю :girl_wink:

    [​IMG]

    звісно, такий Дім-набір - це КРУТО, але не менш крутіші були косметичка і листівка! Сьогодні, я вже звиклась до думки, що нарешті маю горнятко, тому змогла краще зацінити рукодільну частину поадурнку, а вона я вам скажу бомбезна!!! Дуже акуратно вишито і зшито косметичку:
    [​IMG]
    [​IMG]
    і вона ще й до того іменна - моя класична буква "у." у підписі :girl_tender:
    [​IMG]
    ще хенд-мейд листівочка з теплими словами в середині, де мене названо Музою Вернісажу :girl_blush2:
    [​IMG]
    а зі звороту сама Одувашка :girl_claping:
    [​IMG]

    отримала море задоволення! і головне вернулася муза!!! біжу завершувати бек на ровері і мус то горнятко вишити ще цьогоріч - буде подаруночок для мамусі :)
    Катю, дякую за файний настрій :kiss:
     
  3. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Таки мусіла хоч щось дати поробиті музі, аби не втекла знову, то трошки ровер приводили до ладу :) Та нагадала собі, що маю великий боржик перед дівчатками, які мене одаровували чудовими подарунками, а я, паця, забула похвалитися!
    хфото ще з тих пір, несонячних вечорів, але перефоткати, на жаль, вже нема змоги - сіла баталейка:

    Від новоспеченої мами хлопчика - Цокотушки - отримала ось такі даруночки:
    [​IMG]
    косметику для бані (так сказала Софійка) - два кремчики від МеріКей :girl_tender: і миделко ультрамаринового кольору на основі морських водорослей від Лаш! все вже протестовано і одобрено! Обожнюю всякі такі дрібнички для себе улюбленої :girl_haha:
    і дуже чудове намисто з вовни:
    [​IMG] [​IMG]
    шкода, що кольори спотворені на фото, але колір дуже файний! і чудово мені пасують (мала вже куди піти повипендрюватися :girl_bye: і отримала купу компліментів!)

    А Софія казала, що то мала бути подушка-печиво :girl_crazy::girl_crazy:
    Не знаю чи почувалась би я "все звезди как звезди, а я богиня!!!" з подушкою, але з намистом я саме так себе і відчуваю!!!

    Цокотушко, дуже дякую і тобі і твоєму Мартинчику, який ще тоді певно в пузику помагав матусі валяти кульки для тьоті з форуму (тішуся, що встигли ;)) :kiss:
     
  4. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    і то ще не всі були подарунки:

    Ось в такій подарунковій торбинці Окса подарувала мені відріз тканини для вишиванки...
    [​IMG]
    як я зрозуміла, то тепер не відмажуся... і взір давно обраний і нитки є і тепер тканина є... а страшно!!!
    а ще там було чудне мереживо, яке використала для оздоблення равликів:
    [​IMG]

    Оксанко, дуже дякую за такий натяк на вишиванку... буду думати... ще й Муза без діла сидить :girl_wink:

    А ще Мар"яна-Сихівчанка дарувала мені букет для солодкоїжок, але то було в Аґрафці і так сталося... що до фото він не дожив... а був ось таким (фото автора):

    [​IMG]

    ромашки пішли в діло дуже швидко, сонечко оселилося на одному з равликів, а ангелик живе в квітах біля каси!

    Мар"янко, дуже дякую за солодкий спогад! :kiss:

    ну все, ніби усіх згадала :) маю таку папочку у фотках - мої подарунки! -де скидаю фотки подарунків з вернісажу!- Але ж я багата, я вам скажу!!!! Я вас всіх дуже люблю і дякую усім, що ви в мене є!:girl_yes:!!!
     
  5. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    НеДівчата, вибачте, що я так довго не хвалилась: спершу я чекала гарних фото, а потім була впевнена, що давно похвалилась такими шедеврами, бо як я могла мовчати (дякую Каті, що нагадала яка я хрюша невдячна). І мені зараз дуже бракує красномовності Фіяни, щоб описати весь свій захват від подарунків дівчат! Тому я не писатиму нічого, просто мільйон падаючих хом"ячків!
    Від Люди просто казкова косметичка, фірмова закладчка і маячок на ножички:

    [​IMG]

    І надзвичайно гарна серветочка на спеціально пристосований під мандаринки кошичок від Фіяни:

    [​IMG]

    Дівчатка, дякую!!! Люблю вас сильно-сильно!!!
     
  6. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Мої подарунки від форумлянок:) Дебютую у цій темі:)
    Отже такий презент маю на своє ДН від Хомочки: дуже ніжна відкриточка і брадси зірочки
    [​IMG]
    [​IMG]
    від окси маю органайзер для ниток, моточок срібного люрексу і набір для часткової вишивки бісером (коли я до того доберусь:girl_spruce_up:)
    [​IMG]
    маю отакий чудо папірчик для скрапу від Бурульки і міні-Бурульки, але недобре його зазнимкувала (коли перефотографую не знаю, тому вже виставлю фото яке є() До того подарунку булу ще шоколадка від Львівської майстерні шоколаду, але до фото не дожила)))))))
    [​IMG]
    а то сердечко, яке мені давним-давно подарувала окса з нагоди приєднання до Вишивального гурту
    [​IMG]
    і ще маю тільдо-тканинку від Цокотушки (має бути подушечка для доціньки і для доцінькіної лялі ковдра з подушечкою, коли...иииии теж невідомо), до якої додавались файнезні солодощі (давним давно нема) і кава:)
    [​IMG]

    Дякую всім!
     
  7. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Хвалюсь подаруночком від Лесі-Naturals:girl_in_love:
    Тканинка для нових процесиків (її не дуже видно), моя перша тільдо-тканинка:girl_tender:, серветки для декупажу (мушу таки ним зайнятись - вже маю цілий стосик подарованих:)), чудовий бісер і файнюща листівочка:girl_tender: Завдяки ній я цілий день мала літній настрій:girl_curtsey: Шоколадка була :nyam2:, повірте на слово)))

    [​IMG]
    [​IMG]

    Дуже дякую, сонечко!!! :kiss::kiss::kiss:
     
  8. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Зовсім неочікувано я отримала на пошті пакунок від Мар"янки-Пупсик. З такими гарними привітаннями в день ангела!!!!:girl_tender:
    Листівка просто гарнюща!!!! а ангелик який!!!!!
    [​IMG]
    а ще папір для листівок новорічний, стрічки і купу всяких дрібничок для листівочок... Я так тому всьому тішуся!!! :girl_claping::girl_dance:
    [​IMG]
    Дякую, дякую, дякую!!!!!!!:girl_tender::girl_tender::kiss3:
     
  9. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    сфоткала давно обіцяні вихвалялки, ще одна мрія здійснилась:girl_tender: Аделя подарувала мені свої чудесні творіння: сердечко і чобіток! вони ідеальні, безподобні, такі яскраві, настроєві і надзвичайно красиві. Вони можуть бути антидепресантами, бо тільки береш в руки ту красу, як настрій відразу піднімається. Дякую-дякую щиро щиро:girl_tender:. От такий в мене вже був кльовезний Миколайко, а ще шмат гарної тканинки і шишечки
    [​IMG][​IMG]
    а ось вони разом, покищо прикрашають бамбук ггг, але обов"язково помандрують на ялиночку як тільки вона з"явиться в хаті:)
    [​IMG]
     
  10. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    а мені Миколай-Орман приніс отакий солоденький Тільдо-кексик :girl_tender:

    [​IMG]

    ідеально спечений, прикрашений журавлиною та в моїх улюблених кольорах :nyam2:

    Маріє, дякую! :give_heart::give_heart::give_heart:
     
  11. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    а до мене приходив ще Миколай, посланцем якого була Квітка :) І приніс мені мій квіткохотюнчик (я балдію від Квітчиних фетроштучок, так ще й сови то моя остання свіженька любов)
    [​IMG]

    І паперові формочки теж дуже пригодяться, але після свят вже :) Дуже-дуже дякую!!! :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
     
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Мені Марійка Орман прислала чудові вітання і файнючого міся.
    [​IMG]
    А то для порівняння розміру. Такий величенький, супер просто!!
    [​IMG]
    Дякую, Марійко, то така приємна несподіванка!!! І дуже вчасна! Буду мати ще одну цяцьку на роботі!! :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
     
  13. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Дякую Оксі за приємну і таку коротку :)() здибанку, але найбільше - за файнючий сюрприз!!

    [​IMG] [​IMG]

    новорічний підсвічник (чесно кажу, навіть зараз горить), брошка з фетру - РУЧНОЇ РОБОТИ, ножички-чапельки (гострющі), маркер, іконка святої Ірини (почну в свята вишивати), і все це в гарнющому новорічному мішечку..!

    Оце тобі, Оксано, всі ті цьомки! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

    ага, ще був смаколик, але він традиційно до фотосесії не дожив ;) бо був дуже смачний)))
     
  14. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    отже, обіцяна лялька від Люди:)
    лялька була в синій коробочці, коробочка була обгорнена білою стрічечкою - стрічечка у фонді моєї Софії, лялька просто чудесна:girl_in_love:

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  15. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Ха! Люди, малам нині зранку шок:khomyak:. Привіз мені єден файний дядько передачу на роботу. Зі Львова, ага:girl_curtsey:! Я не знаю, коли та стахановка то всьо встигла начудити.
    Ото ж.
    Задекупажений натурпродукт, що дуже пасуватиме до моїх лавандово-провансових картин на кухні. Я до декупажу ще боялася приступити (хоча відро "Снєжки" у кладовці є:girl_yes2:), але Фіянка мені показала, що то вже не так і страшно. Класне, правда:girl_wink:?
    [​IMG]

    А це грілка для чайничка. Хтось таке вже має:girl_blum:? Ніхто, я перша. Казала Фіянка , шо то якийсь дуже премудрий фетр на трикотажній основі, о. А ті сердечка - це не французи (як я бува спочатку подумала і мені мову відняло від їх кількості), вони є випанчнідлені, во. Кароче, ховайся :girl_impossible::xaxa:.
    [​IMG]

    Знімаємо грілку - і вуаля: як кажуть, вишенька на тортику! Останній штрих на кухні - лавандовий чайничок:girl_tender:!
    [​IMG]

    Ще листівочка була і шоколадка:girl_yes:.
    Фіянко, дяяяяяяякую :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:! Подарунки - просто мрія!
     
  16. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    і я трохи повихваляюсь (нехай пробачать мені дівчата що трохи затягнула це у часі).

    Маю три файних презенти-вітання!
    Дівчата, ДЯКУЮ вам велике! Презенти файнезні, а радість від вітань ще більша тому що вони несподівані і дуже приємні!!!!! Цьом!

    першою мене привітала Аня-Yoda.
    тепер маю файнезну штуку з нової колекції Дім для улаштування свого майбутнього робочого місця!
    ось таку
    [​IMG]
    (знимку поцупила в Уми оскільки свою не маю на чому зробити).
    а ще там були кільця для бобінок

    другою була Галя-Лапочка.
    Нажаль ніяк не зроблю файної знимки, але немає просто слів! Маю свою тільду!!!
    (більше ніц не розповім - зачекайте трішки на знимку і відповідно коментарі до неї. Є ще трохи часу, оскільки будинок ще не завершено і Тільдочка не має своєї домівки. Тому чекаємо новосілля. Але і чоловік признав - дуже йому сподобалась!).

    а третє вітання несподівано прийшло поштою ;)
    чудовою рукодільною листівочкою і чоколядкою до неї мені вітала наша Оленка-М.
    Оленочко, я дуже рада,що твій іменний штампик знайшовся на шафі і ти зможеш знову авторськи підписувати свої шедеври ;)

    [​IMG]

    Дякую, мої хороші за подаровану і дуже несподівану радість моїй душі! люблю усіх!
     
  17. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Я думала, що показувала ці подарунки, але виявилось, що забула :girl_crazy:.
    Ось таку гарненьку подушечку отримала від Тані-ntv, коли вона приїжджала на львівську форумівку
    [​IMG]
    А це подарунок на ДН від Марусі-мами (дечого вже дааавно нема:), а формочки успішно випробувані:)): цукерочки, ароматне милко, формочки для печенька, "тату" на кексики, чудова фірмова листівка з теплим вітанням.
    [​IMG] [​IMG]
    Ще раз дуже-дуже дякую!:girl_in_love:
     
  18. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Давно мала показати, але лишень зараз перед канікулами вирішила всі хвости підтягнути!
    Знаєте нашу Оксанку - Коффі13? Так от, з Оксанкою в мене багато спільного - і не лише дата народження, але й смаки, вподобання, принципи підходу до справи... Фактично, мій перепланований будинок - то справа її рук, але не лише мій! На фоні тої схожості - Аня, та що Корданна (в якої дата народження майже така ж ;)), теж потоваришувала з Оксанкою і тепер її гарний, затишний інтер"єр в квартирі теж завдячує Оксанці! Я то все до чого? Що в Оксанки ЗОЛОТІ руці! Коффі13 як приїздить до Львова, то все знає, що має дві львівські коліжанки на філіжанку кави :girl_blum: І ото вона нам все грозилася знову приїхати, і все ніяк... і прислала нам (мені і Корданні) ось таких Зайців! :khomyak::khomyak::khomyak:

    [​IMG]
    [​IMG]
    Які ж вони милі! як вони акуратно зшиті - усі шви бездоганні, а деталі продумані до найменших дрібниць! Наприклад, якщо зняти фартушок, то на суконочці теж є бантики і цілком можливий самостійний прикид.

    Не питайтеся як ми ділилися з Анькою... мало не побилися! А потім вирішили, зайчик який в руки перший потрапить до кожної з нас, то й буде належати тій чи іншій господині! Мій, той що їсти готує в квітковому фартушку, а Ганнусин з ялиночкою!

    [​IMG] [​IMG]

    тепер бачу, що мій ліпчіший, пра? :girl_wink: (Аня, я жартую, звісно!)

    А оті шкарпетки і капчики - на всі гроші! дуууже бомбезні!
    [​IMG]

    Оксаночко, дуже дякую тобі за такі Коффі-зайці :girl_tender: А На каву все одно чекаємо в гості - і я і Аня :kiss:
     
  19. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Тепер похвалюся подаруночком, не зоовсім мені і не зовсім Ані, а Аґрафочці :girl_tender: На форумі є форумляночка з ніком SashaV - вона скрапер зі стажем. Аґрафка співпрацювала з нею на рукодільній виставці в палаці Петрушкевича. А потім несподівано для нас отримали такий хенд-мейд блокнотик у м"якій обкладинці з Тільдо-тканини на 2012 рік!
    [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]

    Засписник повністю - з ніг до голови зроблений власноруч! В середині україномовний щоденник - усі сторінки роздруковані і зшиті вручну!
    Направду, в ньому аж шкода писати, але ми Саші обіцяли ним користуватися - тому в цей записник записуємо наші замовлення по Аґрафці.
    Саша, дякуємо за такий файнезний та корисний подаруночок! Завжди раді твоїм роботам і спілкуванню з тобою! Заходь частіше :kiss:
     
  20. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    І ще один подаруночок. Від Імель :girl_tender:
    Маю тепер повний комплєкт для чаювання :girl_curtsey: Зацініть концептуальну цукерничку від Ірці:
    [​IMG]
    Рафаелки теж від Ірці, але поки знимкувала, то хлопці трохи зхрумали їх. За цуцьки особливе велике дякую від замазурки Фія :)

    Пригадуєте, що я вже маю в такому стилі? Серветку від Касі і френч-прес від Фіянки і усі в одному ж стилі - з акуфактумівськими трояндочками!

    Погляньте на ту Фею трояндовго саду:
    [​IMG]
    і все в поєднанні з червоним кольором!
    [​IMG]

    Хотіла сфоткати комплект, та поки чекала сонечка. то забула! Наступного разу виправлюсь.
    Незнаю як тобі, Ірцю, і усім дівчатам дякувати - напевно найкраща подяка - якщо я буду активно киристуватися подарунками!! Так і роблю :girl_blum:

    п.с. ще мала вихвалялку одну від Мyr, але то вже через тиждень, бо забула роботу в Аґрафці. Миросю, дуже дяку і від себе і від Ані!