Подарунок вернісажниці

Тема у розділі 'Теревені', створена користувачем вишиванка, 31 Травень 2010.

  1. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    А я нині тішилась як дитина, бо дістала подарунок від кумасі на ДН. Міні швейну машинку. Але вже нашию... он тільки матерії накуплю і понашию.

    [​IMG]
     
  2. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Вже давненько прийшов мені подарунок-сюрприз від від Каті-Ьшлітарії. Сказати що я була в приємному шоці, це нічого не сказати. Вибачте за якість фото
    Катя, дуже-дуже-дуже дякую. Коврик, то моя давня мрія-хотюнчик. Все на нього собі жаліла. А ще там були класні наліпочки, стрази і дві заколочки, які моя Софійка дуже собі полюбила.
    [​IMG]

    А ще отримала від Лілі листівочку. Вона така моя-моя. Кольори такі життєрадісні. робота надзвичайно акуратна і майстерна. Тішуся дуже. І дякую за приємні слова. Інтернет це класно, але значно приємніше отримувати слова написані власноруч.
    А ще в додаток до листівочки були метелики надироколені. Вони мені дуже згодяться!
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  3. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Отримала сьогодні подаруночок від Хомки, осінню таку листівочку:
    де на нотному стані відчутно мелодію осінніх туманів:
    [​IMG]
    і ниточки для хом'яка-вишивального (у величезну радість)
    [​IMG]

    Нині радісно стрибала по офісу від тієї краси :yahoo:

    Величезне дякую за подарунок ! Так несподівано! girl_in_love:
     
  4. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Давно збиралася показати отримані подаруночки, але все не мала часу, дуже перепрошую, дівчата!

    Отож, на форумівці отримала презентик від Мар"ясі
    я цей девайс називаю склерозником-блокнотик для записочок.
    знимки Мар"ясі
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]

    весь блокнотик дуже концептуальний-кожна сторінка іншого кольору, причому відтінки на верхній та нижній частинах однакові, але візерунок різний, найприємніше, що все це диво-повний хендмейд. Чоколяда була дуже смачна, тому і не дожила до знимки :kiss:

    Також отримала подарунок від Мар"яни-Пупсика файнезну листівочку, бобінки та дуже цікавий і новий (для мене) магнітний органайзер для голочок
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]
    і ще отримала презент від гарбузика-Орман :connie_pull-pigtail
    листівочка та снапи маленькі
    знимка є тільки листівочки (зараз поставлю фото процесу, буде фотодоказ снапів :))
    [​IMG]

    Дякую дуже:girl_claping:
     
    Останнє редагування: 25 Жовтень 2011
  5. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Буду знову хвалитись! цього разу - презентиком від Каті-Одувашки.

    Але перш, ніж похвалитись, розкажу передісторію, бо то страшно важливо. Я, звичайно, десь в якійсь розмові Каті ляпнула, що сімейка ведмедів від Дім, то моя мрія, але так само і розказала, що я навряд чи колись візьмусь за таку роботу, бо то для мене закруто. Але я не розказувала, що власне із споглядання цього відшитого дизайну почалось моє "навернення" до вишивки півтора року тому. Я в тих ведмедів закохалась і ось вже півтора року час від часу просто розглядаю процеси вишивки тих красунчиків, просто так - для натхнення, без наміру вишивати. Але Катя вирішила інакше і вирішила підштовхнути мене до цієї роботи своїм презентом. І тепер я щаслива власниця такої краси:
    [​IMG]

    Тепер я маю просто скажений стимул завершити всі хвости і хвостики, бо я на крок ближче до однієї із своїх мрій! От що означає постійна візуалізація! Катя, дякую дуже-дуже! Кращого стимулу (копнячка) бути не може!!! :kiss: :kiss::kiss:
     
  6. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    ось які корисні барвисті настроєві подарунки ми з Орман отримали на понеділковій пузато-вернісажній здибанці
    від Софії-Цокотушки :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:-

    [​IMG]
    все таке файнюнє кольорове і так файно заспокійливо звучить :girl_claping:

    Софіє, щиро дякую за такий несподіваний, дужжже сонячний та позитивний дарунок для вагітних вернісажниць! :girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:
     
  7. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    похвалюся нарешті я подарунком, дякую Марусі-мамі за подарунок на день народження
    Дімовській набір, який я вже скоро покажу готовим
    [​IMG]
    набір для альбому
    [​IMG]
    метеликі блискучі :)
    [​IMG]
    і дуже гарна листівочка
    [​IMG]
    ще забула зазнимкувати дуже класну торбинку, така вона позитивна і дівчача :)
     
  8. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Наша Кіточка щось як вчудить! Написала мені, що на Новій пошті на мене чекає пакунок. Я забрати ніяк не могла, але забрала, а там знаєте що?

    [​IMG]

    еге, знаєте яке було моє здивування? :eek: Добре, що нагадала собі її слова, що ти ніц не бійся і сміло відкривай :girl_haha:
    а далі було таке, що ніґде би не сподівалася на такий подаруночок!!! Усі, хто голосував за Кітчину Бретань - можуть мені позаздрити! - я отримала сестричку тої конкурсної роботи! Така вже файна! Погляньте самі:

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Зацінили, які рівні хрестики? Фото не передають усієї краси тих Хаток на палях, але вони такі файні! Я аж хочу десь там побувати і пожити в таких хатках :girl_in_dreams:

    Оформлення дуже вдале і лаконічне, там таке паспарту в кашку гарне!
    Розкажу, що мій чоловік поїхав у тривале відрядження і я вирішила за той час зробити йому сюрприз - передизайнити його кімнату, поміняти меблі, килим, штори (то все має бути з ІКЕА через Богданку), і от та картина якнайкраще пасуватиме у новий стиль кімнати! Тому я дуже рада, що ще й вишита картина буде в тій кімнаті висіти! Най дивиться мій коханий і знає, про що я мрію... може коли виконає мою захцянку :)

    Ну, Кіточка знає, що я люблю десь фіятись і, як вона написала "жабці-мандрівниці", ще подарувала книженцію велику про 30 найвідоміших зАмків України. і шо ви думаєте? я думала, що всі на Західній Україні об"їздила... та де там! маю тепер нові цілі :girl_cool:

    [​IMG]

    Котусику, дякую!!! :kiss:

    До речі, щоби знати куди я хочу поїхати, то оголошую конкурс на те, хто відгадає місце-місто тих хатинок та човників. Переможе той, хто надішле схоже фото і вкаже місцину куди мені варто поїхати :girl_cool:. Приз - позачергова форумівка і кава на всіх за мій счьот :girl_haha:
     
  9. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    А я сьогодні зустрічалась з нашими квітучими пузанчиками Фіянкою та Орман:girl_dance: І отримала від Фіянки обіцяно-загадковий презентик, який одразу перетворив осінній день у літній:girl_dance: І зробили це диво перетворення яблучка, грушки, фруктові кружечки і та-да-да-дам - рушничок на кошичок:khomyak::khomyak::khomyak:

    [​IMG] [​IMG]

    Мар'янко, 100% попадання!!! Я дуже хотіла мати рушничок на Спаса, але як завше, для себе все руки не доходили(( І тут такий подарунок:girl_in_love:
    І такий він мій-мій:girl_tender:Дякую, сонечко, за втілення мрії в реальність:girl_in_love::girl_in_love: :girl_in_love:

    п.с. Одна грушка до фото не дожила:xaxa:
     
  10. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Прийшла свекруха, побачила Мар"ясиного равлика, якого я забрала з магазину, бо його мало не продали:girl_blush2: і каже: Уличка, у тебя такая красивая улиточка....
    і оте її "улі" надихнуло мене назвати мого равлика Улька. Во!

    [​IMG]

    Фій носився з ним півдня, я не могла навіть сфотографувати! Вже пошкодувала, що забрала з магазину, але прийшла свекруха :girl_cool:, принесла презенти малому і він забув за Ульку :) Я скористалася моментом:

    [​IMG] [​IMG]

    Моднява така, пра? а стібничка на всі гроші!

    Мар"ясю, величезне тобі дякую за такого гарного подаруночка! Зате, що він тішить не тільки мене, а й до вподоби моєму старшому Равлику! За те, що надихнув колектив Аґрафки на творчий процес "1000 і 1 равлик" :girl_haha:
     
  11. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    У мене також є равличок. Він такий файний. Я його зразу зі всіх сторін оглядала, бо хтіла знати, як ж ото робиться той прихований внутрішній шов. Але до моєї равлички з двома яськами, бо я на двох подусях мушу спати, всім ЗАСЬ! Бо я вредна і жадна!

    [​IMG]

    [​IMG]

    Мої подаруночки! Дуже дякую дівчатка що ви так гарно для мене постарались. Я дуже тішусь.

    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG]

    Ясьок від Орман дуже класний.

    [​IMG]
     
  12. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    І я знову сюди:girl_dance: З фантастично класними подаруночками від Люди:girl_in_love:
    Така рукодільна коробочка для хом'яка:khomyak::khomyak::khomyak: (уявляєте, якраз задумувалась, що мені таке треба:girl_cool:)

    [​IMG] [​IMG]

    А в ній рукодільні скарби:girl_dance: бобінки та шовкові і меланжеві ниточки (зацінила я Гамму:girl_cool:)

    [​IMG]

    І, о мамма мія, чохольчик і маячок для ножничок, таааакі мацьопкі і файні:khomyak::khomyak::khomyak:

    [​IMG] [​IMG]

    Я вже маю стільки Людиних шедевриків, і кожен раз радію і дивуюсь - такі вже вони неймовірні:girl_in_love: Ці дрібні деталі, різноманітні загадково-чудові шви, акуратність, вишуканість:girl_in_love:
    Мій хом'як на сьомому небі від щастя:girl_curtsey:

    Дуже дякую, сонечко:kiss:
     
    Останнє редагування: 4 Листопад 2011
  13. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    і я хвалитися :girl_cool: Людмилиною серветкою - справжнім витвором! Я й досі не можу повірити, що таку кропітку роботу можна зробити руцями! Готові?
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]

    :khomyak::khomyak::khomyak:

    отако! сама собі заздрю :girl_haha:

    Людо, дякую за такий вишуканий шедевр! :kiss:
     
  14. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    А Марійка, Орман, мені подарувала такі сережки і хенд-мейд Тільдо-коробочку:
    [​IMG]
    [​IMG]

    Малий коробочку швидко оприходував собі під копієчки, бо скарбнички йому не подобають - з них не так легко дістати "гйосі і полахувати" :girl_haha:

    Сережки міряла (фото не могла сама собі зробити) і дууже пасують мені. Марійко, дяку тобі за продовження свята :girl_claping:


    А ще Аделя продовжувала свято! Отримала фірмове сердечко з кумедною совою! Сови модні цього сезону, нє? :girl_claping: А та шапочка з бумбончиком така вже мініатюрна! ну, і звісно, тільдо-тканинка :girl_in_dreams:

    [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]

    Я забарала їх додому для фоткання, але ще якийсь час вони повисять в магазинчику - тому, кому цікаво роздивитися тих совенят, заходьте в гості :girl_in_dreams:

    Наталочка, дякую за такий приємний сюрприз, чесно скажу, завжди мріяла мати твою роботу! :girl_in_dreams: Тепер тішуся, як слоник :girl_haha:
     
  15. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Похвалюся подаруночками від Фіяни :) Це була справжня неподіванка, але ж яка приємна!
    Я особа дуже непостійна в своїх вподобаннях, і улюблений колір (скоріше, гама кольорів) в мене змінюється кожний сезон. Ця осінь для мене тепла, коричнево-руда, з вкрапленнями сірого меланжу та фуксії. І як Фіяна могла вгадати? ;)
    [​IMG]
    Акуратезна торбинка, дуже шкода її використовувати, але у вжитку вже була двічі :)
    [​IMG]
    Весела пташка із дуже кумедними лапками, і "фотографії" родичів пташки для втілення рукодільних фантазій :girl_haha:
    [​IMG]
    Дякую за класні подарунки та продовження свята :girl_tender:
     
  16. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    ну моє ДН було давненько, але то так файно отримувати сюрпризики:girl_yes2:
    Дякую велике, бо Хомка точно пам'ятала що я минулого року писала, що хочу, щоб хтось мені подарував таку пухнасту картинку:girl_crazy:
    але ти молодець!тепер я буду вчитися новій техніці:girl_wink:
    прошу звернути увагу на оформлення подарунку. супер, погодьтеся:girl_tender:
    [​IMG][​IMG]

    ДЯКУЮ Хомочці за таку несподіванку:girl_smile:.

    п.с. залишилося підступитися до тієї штуки:girl_crazy:
     
  17. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    :girl_yes2: угумс, приєєєєємно так :girl_tender:

    ось який несподіваний МЕГАрукодільний дарунок я отримала на вернісажній форумівці від OxankaF -

    [​IMG]

    торбинка-чохол для мобільного :girl_tender:, акуратезно зішита та вишита незнайомим мені досі "настилом по сітці";

    два душевних творіння з фетру :girl_in_love: (старша доня хотіла пташечку забрати собі в якості брелка, але я не відддала) -
    вони стануть чудовими елементами хатнього декору, а взимку прикрашатимуть нашу ялинку :girl_tender:)

    і "смачненька" арома-свічка з ваніллю та корицею :nyam2:

    як я не намагалась зазнимкувати, фото не передає всієї краси деталей та акуратності тієї чарівної дрібноти :khomyak: :khomyak: :khomyak:

    [​IMG]

    Оксанко, велике дякую за такий теплий та кольоровий дарунок :give_rose::give_rose::give_rose:
     
  18. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    На останній форумівці отримала ще купу подарунків :girl_tender:

    перший від Богданки
    аїда сірого кольору та чудова листівочка
    [​IMG][​IMG]
    Від окси отримала на "довгі зимові вечори" рушникове полотно, ниточки металік та органайзер для бісеру :girl_tender:
    [​IMG]
    ну і подарунок Одувашки СНАААААПИИИ
    Катрін, снапів много нє биваєт :girl_wink:
    ти ж знаєш, що я люблю багато одночасних процесів, тому твій подарунок дуууууже влучний, снапи не віддам, навіть не проси :girl_crazy:
    [​IMG]

    і ще сфоткаю кльовеееезний подарунок квВітКи, але з тим вже важче, бо важко світло нормальне зловити вдома :girl_emo:

    але жи би ви знали, то був вазоночок цикламен з хенд-мейд "одягом" на горшочок та фетровими пташечками-декорами :girl_tender:

    а і буууулоо ще дві чоколяди, однієї вже немає, інша ще є


    Дівчатка, дууууже дякую
     
  19. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Я не забула, я просто чекала нагоди (часу+сонечка), щоб гарно сфотографувати свої скарби... але нагоди так і не трапилось! А оскільки, я їду трохи зі Львова, то вже не втрималась і сфоткала без сонечка. Повірте, що ці скарби ще ліпчіші, ніж на фото :girl_blum:

    Наша, Фіяночка, зробила мені супер-пупер подарунок! Десь на півфорумівки прикатулялася до мене така кумедна з тим акваріумом :girl_tender: і подарувала мені велику коробище! А там був френч-прес (хто не в курсі, заварничок на чай чи каву з пресом в середині) із запасною колбою (я то зацінила, бо ми на початку осені свій розбили і ніяк не було нагоди купити собі новий :girl_bye:). Але не просто заварничок, а дуже концептуальний заварничок, який тепер мені дууууже пасуватиме до Касиної серветочки! :girl_yes2: Тож треба було так пришпильно придумати! Я в шокови! :khomyak::khomyak::khomyak:
    Самі подивіться:

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    мала на днях імпровізовані дівочі посиденьки (все як в юності, мама тільки поїхала і хата вже гуляла :girl_crazy:), то мала нагоду обмити чайничок. Що я вам скажу? Дівки зацінили!! А ще й як дізналися, що то мені в подарунок і щей просто так і з форуму... то трошки стали ревнувати :girl_cool: а я шо? нічо! тішуся, що маю не тільки в реалі файних коліжанок, але й віртуальних (хоч вже й знайомих в реалі), з якими мені дуже файно і я вас всіх люблю!!!

    Мар"янко, дуже тобі дякую за такий практичний файний подаруночок! Чоловік казав сказати ще окреме дякую від нього! дякую! А ще як подумаю, що той чайничок вишивався разом з твоєю золотою рибкою, то так і відчуваю, що усі потаємні бажання при чаюванні із моднього заварничка неодмінно стануть реальністю! :kiss:
     
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    Нарешті зібралася вам описати того Миколая, якого до мене прислали дівчатка-вернісажниці! Таке все там було файне й потрібне!! Слів бракує, щоби описати, наскільки приємно було перебирати ті всі файнезні речі!! :girl_in_love::girl_in_love:
    Покажу вам усе по черзі.
    Богданка із Софійкою подарували файнезний вишивальний льон, на який я завжди задивлялася й тихенько зітхала, що от би мені відріз такої краси! І тепер я її маю! :girl_dance:
    [​IMG]
    І не тільки тканину, а ще й нитки ДМЦ старого виробництва. Так що в моїй колекції тепер є ось такий раритет. :girl_cool:
    [​IMG]
    Квітка прислала щось для мене і щось для Натуська, і книжку для Даруська (принаймні той у мене її забрав, разом із книжкою від Ірці Імель, так що на знимки вони не потрапили, ну бо любимо ми книжки від А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, як жодні інші). Машинку, правда, Дарчик уже теж розклав і склав, бо любить бавитися Натуськовими забавками. :girl_haha:
    [​IMG]
    А я отримала листівочку-позитивку (з дуже позитивними словами, які якраз потрібні хом'якові з токсикозом:girl_flirt:) і файнющу рукотворну брошку в моїх улюблених кольорах!! Якраз маю трохи лашки під тон, так що вона дуже мені підійде! :girl_in_love::girl_claping:
    [​IMG]
    Від Окси отримала набір для часткової вишивки бісером! (Б'ю себе по руках, аби не починати, поки клематиси не завершу, і Роман мене теж у тому плані виховує.) Набір супер, а мереживо - то взагалі казка!! Я вже навіть застосувала те широке бежеве на листівці з ангеликом. Скарб! :girl_in_love::girl_claping:
    [​IMG]
    Ось такі ще скарби отримала від Ірці Імель. Із моєю любов'ю до мережива (вічно себе по пальцях б'ю, аби не купувати більше) його забагато не буває! Ну така краса!! І стрічечки, і такий бордюрчик, який собі все шкодую купити, а тепер маю...
    [​IMG]
    Так, тут мене корегуйте, якщо щось погано зрозуміла. За цю красу дуже дякую Іринці Еспозці. Таких квіточок у мене ще не було. Вже думаю, що би то таке з ними зробити. А ще серветочки для декупажу, ниточка для вишивки по папері й дуже класний набір: вінтажна гольничка і протягувач нитки. А в мене якраз пунктик на вінтажі почався. :girl_blush2::girl_in_love::girl_claping:
    [​IMG]
    І ще ось такий папір тепер маю. Мій улюблений формат! :girl_in_love: Набір від Ірці Імель і мікс від Мар'ясі. Таке все, що я лиш перебирала, гортала й ахала. :girl_claping:
    [​IMG]

    Дівчатка, дуже дякую, що стільки мені краси та радості надіслали!!! Дуже зі всім вгадали! Все таке чудове й таке потрібне!! Миколай на всі 200!!! Дякуж ще раз! Я вас усіх люблю!! :girl_in_love::girl_in_love:

    Дівчатка, мені смайлів забракло. Тобто ліміт я вичерпала. Там ще до кожної знимочки по 10 падаючих хом'яків додайте!