Подарунок на іменини, день народження, миколайчики та ін.

Тема у розділі 'Свята великі та маленькі', створена користувачем Kasia, 27 Листопад 2008.

  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    І мені підкажіть). Треба сину подарунок однокласнику на Різдво. У класі обмінюються. Хлопцю 14 років, щось цікаве, до 200-250 грн
     
  2. Online

    Online Well-Known Member

    Один подарунок на всіх чи кожному по дрібничці?
     
    Останнє редагування: 9 Грудень 2019
  3. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    кожному по дрібничці.
     
  4. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Що подарувати на рочок дівчинці, у якої є старша сестричка, і відповідно одяг/взуття/іграшки ітп є зі старшої ?
    І відразу ще щось на іменини татові дівчинки, шось трудно з чоловічими подарунками завжди. Крім алкоголю


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  5. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Retaret, я дарувала хрещениці на 1 рочок хутряну жилетку, хутряну шубку на весну з сумкою, таку добротну.
     
  6. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    @Retaret лего дупло. Моя вже 3тій рік звірятками з лего бавиться. І я б їй ще купила. Бо визодять все нові і нові набори. Але в нас і так є 1 мікро набір, 3 середніх, 1 великий і 1 я б сказала, що мега набір.
     
  7. pulpa

    pulpa Well-Known Member

    Підкажіть,потрібен невеликий презент для дівчини полячки 20років(захоплень незнаю,вивчає корейську мову,мріє вийти заміж за корейця)
     
  8. Atra

    Atra Member

    --- дописи об"єднано, 24 Грудень 2019 ---
    посуд гліняний крафтовий
     
  9. kabucha

    kabucha Well-Known Member

    В сестри 50 років,святкувати не хоче,я хочу щось подарувати памятне,якийсь подарунок- сюрприз курєром додому ,бо я у Львові а вона в Ужгороді. В мене варіантів 0
     
  10. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Перше, що спадає на думку, це квіти і пакет споживача з якогось супермаркету, де буде якась неїстівна одна річ)))
     
  11. Online

    Online Well-Known Member

    Можна підвіску чи кульчики. Зараз є купа ювелірних інтернет-магазинів, а також сайти з авторськими виробами. Буде унікальний пам'ятний подарунок.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Квитки на виставу чи концерт, сертифікат на вікенд в якийсь спа-готель чи на термали.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    Дівчата, що можна подарувати однокласниці на день народження? 10 років
     
  14. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    @Borsychok, якісного гребінця для волосся, бачила від Вікторії Сікрет дуже прикольні. Моя мала не відмовилася б від такого, що із ручкою))) або щось із таких дівчачих штучок..нам дарували сумочки, літні окуляри, рюкзаки, прозорі сумки літні, типу шоперів маленьких, косметику, гаманці, шкатулки, косметички із наповненням, типу санітайзерів із блискітками, еоси. Моя всім тішились.
    --- дописи об"єднано, 29 Лютий 2020 ---
    @Borsychok, ми йдемо у суботу на дн, але на 8 років до двох однокласниць, також замовили сумочку через плече, обидві. До сумочки дарую ще гребінець та набір блисків дитячих для губ.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  15. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ану поділіться ідеями подарунку на д/н близького, солідного мужчини. Знаєте, як то зазвичай, має все, ну але подарунок потрібний. Щось нічого цікавого в голову не приходить, і щоб потрібне/корисне/пам'ятне.
     
  16. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Залежно, чим цей мужчина займається, цікавиться.
    І ще залежить від бюджету. Перше, що прийшло на думку - цікава книга, враження, напої
     
  17. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Як
    Якщо сімейний, можна фотосессію подарувати.
    Комплект сорочка+джемпер (нам в Маркс і Спенсер гарно дівчата радять-підбирають).
    Набір скласти з чоловічої серії vichy.
    Хоч так, жінці легше придумати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Залежно на яку суму розраховуєте. Можна наручний годинник чи шкіряний ремінь.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Online

    Online Well-Known Member

    Яка ціна питання? Наприклад, Шустов недавно рекламував послугу - іменні елітні коньяки. Ви можете обрати коньяк-ровесник вашого ювіляра. В гарній солідній упаковці з його прізвищем. Звісно, що це не магазинний шмурдяк. Ну, але там ціна стартує від 130 баксів орієнтовно. Продовжуючи тему алкоголю, якщо ваш іменинник є поціновувачем якогось конкретного виду: текіла, віскі, ром і т.д., можна пошуршати по фейсбучних та інстаграмних групах і купити якийсь непопсовий варіант, привезений з Мексики, Штатів тощо, залежно від батьківщини напою.
    Також багато чоловіків є поціновувачами добротної шкіргалантереї. І тут є де розвернутися. Ми, наприклад, на Різдво замовили дуже гарний подарунок для пари: іменні шкіряні несесери. Ручна робота, хороша шкіра, на виробах гравіювання з прізвищем та ім'ям. Колір, фактуру шкіри, фурнітуру, шрифти можна обрати до смаку. Багато крафтових виробників шкіргалантереї пропонують таку послугу. І коштує це значно дешевше, ніж виглядає) Якщо ж не хочеться морочитися з виробництвом під замовлення, а хочеться піти і купити, то Вітхен - безпрограшний варіант, я вважаю. Так, дорого. Але, береш в руки - маєш вєщь)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Gala

    Gala Well-Known Member

    Дівчата що подарувати донечці на 18 років? Щось таке пам'ятне,..любить фотографувати, книги.