Подарунок до ДН. Обговорення

Тема у розділі 'Теревені', створена користувачем вишиванка, 30 Травень 2010.

  1. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок до ДН. Обговорення

    ну що ж?? я в ШОКОВИ!.
    маю пакуночка. нюхом чула , що то таки Вишиванка. рано перед роботою забрала і не помилилася!

    заздрість, то звісно погано, але вже починайте заздрити. ! маю надзвичайної краси декаративну вишиту штучку на стіну. супер пупер круто мега бомбезну :girl_claping::girl_claping::girl_claping:

    п.с. фото будуть. щось смайли в мене не працюють
     
    Останнє редагування модератором: 12 Липень 2011
  2. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Подарунок до ДН. Обговорення

    а я вчора отримала дарунок від Хомочки :girl_in_love:

    таааакий :khomyak::khomyak::khomyak:-- дуже концептуальний, дуже особистий, дуже ідейний, дуже майстерний, дуже яскравий і оригінальний :girl_tender:

    я повна емоцій та вражень! :yahoo:

    Ірусю, дуже дякую за чарівний та незабутній МЕГАсюрприз! :kiss::kiss::kiss: ми радіємо усією сім'єю :girl_claping:
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Подарунок до ДН. Обговорення

    Чула я нюхом хом'ячим, що Фіянка не тільки приза мені вишле, а й подаруночка на уродини від себе. Я то все вже кілька разів з місця на місце поперекладала... А рукодільну частину - ой, я закохалася!!! Вона така файнезно-бомбезно-шикарна, що я ніяк не можу перестати її розглядати!

    Фіяно, хом'яки насмерть попадалі від захоплення!!! :khomyak: :khomyak: :khomyak: :khomyak: :khomyak: :khomyak: :khomyak: :khomyak: :khomyak:
     
  4. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Подарунок до ДН. Обговорення

    Лілю, так тішусь, що пачечка вже у тебе :girl_claping: - цього разу пошта спрацювала на відмінно, - термін доставки менше 2 тижнів :girl_curtsey:
    я дууууже втішилась ще у п'ятницю - бо "трекала" доставку по номеру - і побачила, що пакунок у п'ятницю вже був в Оттаві :girl_claping:
    як файно що страйки припинились)))
     
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Подарунок до ДН. Обговорення

    Так, пошта нарешті відновила свій звичний ритм минулого тижня. :girl_yes:
     
  6. cuxivchanka

    cuxivchanka Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок до ДН. Обговорення

    В мене зараз такий файний настрій і мелодія як Кася казала з тої реклами Кока - Коли
    Хоча до мого дня Народження ще трохи менше місяця,но подарунок я отримала від Люди (LudmilaP), ну подарунок то мяко кажучи бо всього стільки багато і саме те що я дуже хотіла. Тепер я модна рукодільниця:girl_curtsey:
    Сфотографую вже певно завтра,бо не можу знайти фотоапарат і освітлення не дуже .....
    Люда ВЕЛИКЕ ТОБІ ДЯКУЮ за такі чудові подарунки :kiss::kiss::kiss: Люблю тя:girl_wink:
     
  7. Stanislava

    Stanislava Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок вернісажниці

    :girl_curtsey:Свято починається, від Вишиваночки отримала чудового наборчика від чарівна мить " Яблучка", давно мріяла про нього!Велике дякую!Треба скоренько вишити і заповнити місце на кухні.
     
    Останнє редагування модератором: 12 Серпень 2011
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Подарунок до ДН. Обговорення

    [в Тільдокоробці]

    не знаю, так багато всього там можна тримати, що я розгубилась. Поки просто з нею обіймаюсь :)
     
  9. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок до ДН. Обговорення

    То всьо Ума :girl_yes2: То вона мене скерувала в правильному руслі :girl_smile: Так тішуся, що вгодила :girl_tender:
     
  10. левиця

    левиця Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок до ДН. Обговорення

    :girl_dance:І я тішуся від учора. Бо отримала гарний подарунок від Хомки.:girl_yes2: А сьогодні....а сьогодні я отримала бомбезний вишитий набір від Люди.:khomyak::khomyak::khomyak: На роботі всім роти повідпадали на ту красу дивитись. :eek::eek::eek:А ще все вишито в моїх улюблених зелених кольорах.:nyam2::smile: Але фото того всього згодом.:girl_wink::bye2:
     
  11. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок до ДН. Обговорення

    І я маю подаруночки від Левиці:girl_tender: Але так як там була дуже цікава книжка, то всі справи відійшли на другий план (і фото теж), бо книжки то таке ж моє захоплення як вишивка - вже як потрапить щось цікавеньке в руки, то за вуха не відтягнеш:xaxa: Але я вже дочитую:girl_yes2:
     
  12. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок до ДН. Обговорення

    А я отримала таку гарну і таку довгоочікувагу листівку від Лілі... :girl_in_love: І ще маю дуже гарнючий подарунок від Велани, але фото нажаль не можу зараз виставити, постараюсь відвоювати акумулятори ввечері.
     
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Подарунок до ДН. Обговорення

    Я тут на роботі сиджу, як на голках!!!
    Удома пачка чекає зі Львова!!!!
    Ой, як я ті пару хвилин ще витримаю?? Годину ледве витримала!!
     
  14. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок до ДН. Обговорення

    Сподіваюсь це наша з Еспозкою та Веланчиними квіточками.
    А та пачка жовтого кольору?
    Фіянко, та я ніби й в курсі, але ж так хочеться щоб наша була саме тією найжовтішішою :girl_in_dreams:.
     
    Останнє редагування: 15 Вересень 2011
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Подарунок до ДН. Обговорення

    Так, Софійко!!! То ваша з Еспозкою!!!
    То просто як вересневий Миколай до нас прийшов!!! Стільки всього!! Чого тільки нема!!! А наскільки продумано!!! Але давайте я все познимкую, а тоді вже опишу всі емоції!!! Он зараз малого присиплю, то піду знимкувати, бо боюся, що шоколад не доживе до часу, коли я прокинуся, а поспати нині просто мушу! А вже як прокинуся, то покажу...
    Дівчатка, я вам дуже-дуже вдячна!!!
    І за неймовірні подарунки для всієї сім'ї, і за вкладені серце й душу, і за допомогу з доставкою мого замовленя квіточок!! Ой, стільки емоцій, аж розпирає!!!
     
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Подарунок до ДН. Обговорення

    Пішла знимкувати, то Роман відправив спати. ))) Так що буду згодом тою приємною справою займатися. Головне, що все роздивилася й перенюхала!! Іду рахувати слоненят. :xaxa:
     
  17. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Подарунок до ДН. Обговорення

    Я думала, що Хомка з тими цукерками і шоколадом щось спече, а вона все з’їла. :girl_flag_of_truce: Ну хіба має значіння як воно попало в живіт. :girl_haha:
     
  18. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок до ДН. Обговорення

    Навіщо ускладнювати;)? Вони й так мали презентабельний вигляд:p:xaxa:
     
  19. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок до ДН. Обговорення

    Лілю, чи вдалося вже випробувати гру? Хтось вже виносив стару бабцьову канапу на смітник чи отримав у спадок 100 тисяч бо виявляється мав вуйця Канаді?:girl_haha:
    І ще одне. В Тебе таки яблукофон чи я помилилася?:girl_in_dreams:
     
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Подарунок до ДН. Обговорення

    У мене айпод із яблуком. Так що то вийшло суперово!!! Ми то яблучко так розглядали!! Але ввечері знимка його не вийшла, тому я не ставила.

    Пограти не вийшло. Я хлопців провокувала, провокувала, але оскільки ми кума давно не бачили (рік тому востаннє), то цілі вечори пробалакали просто.