Подарунок до ДН. Обговорення

Тема у розділі 'Теревені', створена користувачем вишиванка, 30 Травень 2010.

  1. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок до ДН. Обговорення

    УРА!!! моя вернісажниця знайшлась!!!
    Написала в ПП, що все отримала!!

    "тепер я засну" (с)

    З.І. Тішусь так ніби мені хто два кіля цукорок дав ))
     
  2. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Подарунок до ДН. Обговорення

    Отримала я подарунок від Левиці. Дуже, дуже дякую!!!! Вибачайте, що не відписала раніше. Часу бракує. Ще віднайду час зазнимкувати ;)
    А ще вчора і нині отримала 2 повідомлення - тож у вівторок біжу на пошту. Шкода, що стільки часу чекати треба :)
     
  3. Velana

    Velana Member

    Відповідь: Подарунок до ДН. Обговорення

    і я отримала подаруночок від Лілі - дівчатка там все таке класнюще!!!! :girl_claping: :girl_claping: :girl_claping: дякую, дякую, дякую!!! і багато цьомчиків!!! :girl_in_love: :girl_in_love: :girl_in_love: фото згодом :)
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Подарунок до ДН. Обговорення

    Дівчатка, дуже важлива інформація.
    Адреса Птасі змінилася! Прошу до мене писати, якщо вам потрібна нова.
     
  5. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок до ДН. Обговорення

    Якщо коханий чоловік зробив рукодільний подарунок на ДН на 2,5 місяці раніше, то:
    1. куда виставляти (подарунок вернісажниці, чи вихвалялки)?
    2. зараз чи через 2,5 місяці?
     
  6. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок до ДН. Обговорення

    1. - і там і там - бо то і подарунок і вихвалялка (подарунок в подарунках покажи, а в вихвалялках похвались:))
    2. ну можна зараз, а через 2 місяці нагадай як той подаруночок живе))
     
  7. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Подарунок до ДН. Обговорення

    Кгм... До "Подарунка вернісажниці" то не має відношення. У темі "Подарунок вернісажниці" виставляються подарунки від вернісажниць виключно!
     
  8. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок до ДН. Обговорення

    ой, ну так, шось я не подумала)))
    просто подарунок це завжди приємність)) і ним хочеться похвалитись)
     
  9. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок до ДН. Обговорення

    Золоті слова! Власне йшла сюди хвалитись! Мала сьогодні дуже приємну зустріч з Богданкою і отримала від неї чудовий подарунок. Тішусь як дитина.
    Богдано, дуже-дуже дякую!
    Фото завтра в відповідній темі
     
  10. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок до ДН. Обговорення

    Кожного дня заглядаю в тему "Подарунок вернісажниці" з надією, що мій подарунок знайшов свою власницю, але ще ні :sad:
    Маю ще надію, що він таки дійде:girl_sad:
     
  11. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок до ДН. Обговорення

    Судячи з того, що Касюня буде вишивати набір "Майже ідеальний", я здається знаю до кого полетить наступний вернісажний бузьок ;)
    Надійка, молодець!
     
  12. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Подарунок до ДН. Обговорення

    Сьогодні нарешті попала на пошту. Мала ще два повідомлення. Я в захваті!!! Виявляється отримувати подарунки поштою неймовірно приємно!!! Один подарунок від Богданки. Богданочко, ще раз велике спасибі!!!
    Другий подарунок від Олі (ім'я та призвіще на конверті). Але по призвіщу я не знаю хто то. Зізнавайтесь.... хочу особисто подякувати :)
    Надіюсь, найближчим часом мені вдасся все зазнимкувати і похвалитись тут :)
     
  13. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок до ДН. Обговорення

    Олі у нас Холлі та Алго
     
  14. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Подарунок до ДН. Обговорення

    а я нині мала приємну здибанку з Мар'ясею! :girl_dance:
    отримала тааааакий дарунок! :khomyak::khomyak::khomyak:
    свічусь від щастя вже кілька годин, ходжу по хаті колами і приміряю рукодільний шедевр у різні куточки! :preved:

    Мар'ясю, щиро дякую за такий майстерний і дуже символічний дарунок! :give_rose:
     
  15. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок до ДН. Обговорення

    і не забудь нам показати:girl_crazy:

    я теж свічусь від щастя вже добу. Вчора отримала дуже гарний дарунок від ЛюдмилиР, все таке моє\близьке. Вже більше, ніж 24 години лежить на моєму робочому столі і тішить мої очі.
    п.с. фотік у короткотерміновій подорожі, тому фото будуть скоро, але не вже.
     
  16. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Подарунок до ДН. Обговорення

    Holly - Олю, дуже вдячна за такі чудові подаруночки!!! Данилко неймовірно щасливий, що і він отримав подарунок поштою :)
     
  17. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок до ДН. Обговорення

    Сьогодні отримала подарунок від прекрасної рукодільниці Мар'яни-Пупсик. Скажу чесно, коли вчора отримала повідомлення з пошти, то навіть і близько не сподівалася, що на пошті мене буде очікувати подарунок на день народження. А коли відкрила, то побачила там стільки всього гарного)))))) Фото викладу ввечері.
    Мар'яночко, щиро дякую!!!!
     
  18. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок до ДН. Обговорення

    люди милі. чесно слово, та Фіяна має звязок з космосом:kiss:
    як тільки я нажалілася, що не в гуморі до вишивки, то вона одразу підкинула мені натхнення у вигляді подарунку:girl_yes2:
    і знаєте, за що я її люблю - за КОНЦЕПТУАЛЬНІСТЬ ідей!! то просто капець, яке все прикольне і підібране.
    Отже, це рукодільні торбинки , аж дві !! - на панчохи і пантофлі.,які суперово пасують до моєї білизяняної торбинки:girl_tender:. ну і звідки вона знала, що я власне збираюся в подорож і ці торбинки мені ддддууууже потрібні, га?
    а також скраб і лосьон для тіла - з запахом ням ням:girl_tender:
    і кууууууууууупа купезна рожевих ниток. ну то не секрет, що мене все тягне до рожевих проектів:connie_pull-pigtail

    ДЯКУЮ ЗА ПОДАРУНОК І ЗУСТРІЧ ! аж мені настрій сіріий розвіявся, і став рожевим:kiss:

    фото будуть.
     
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Подарунок до ДН. Обговорення

    А мені прийшов пакуночок від Вишиванки!!! :girl_in_love: :girl_curtsey::girl_curtsey::girl_curtsey: :girl_dance::girl_dance::girl_dance:
    Таке все суперове!!! Все дуже потрібне й надзвичайно красиве! :khomyak::khomyak::khomyak::khomyak::khomyak:
    Сиділа й цілий вечір розглядала. :girl_in_love: А штампика одного зразу ж випробувала, ну бо такий файний, що хотілося кудись його причепити. :blush: :girl_claping: :girl_in_dreams::girl_tender: То так приємно отримувати подарунки, коли ДН вже давно минув! Люблю, коли задоволення розтягується... :girl_flirt:
    Коротше, чекайте знимок, коли в мене буде ранок. ;)
     
  20. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Подарунок до ДН. Обговорення

    Мене вчора заінтригувала Мар"яся, що на пошті на мене чекає сюрприз. І де таке можна писати в другій ночі? І попробуй засни після такої новини. А сюрприз ще той. Я отримала дуже гарний подарунок від Велани. Так несподівано і ТААААК приємно! Оксанко дуже-дуже дякую! Ти певно вмієш читати думки на відстані, бо якраз те, що я хотіла і ніяк не могла зібратись купити, а відкритка :khomyak::khomyak::khomyak::khomyak::girl_in_love:! Дуже дякую

    Фото трошки пізніше, бо маю терміновий процес ;)