Подарунок до ДН. Обговорення

Тема у розділі 'Теревені', створена користувачем вишиванка, 30 Травень 2010.

  1. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Доброго ранку всім. Дівчатка, маю таку пропозицію (якщо вона вам теж сподобається), якось читата один німецький рукодільний форум і там пбачила одну тему, де дівчатка роблять приємне одне одному до дня народження:girl_in_love:-висилають листівочку з привітанням, або щось маленьке вишите (біскорню, мішечок з лавандою...). Мені ця ідея дуже сподобалась, думаю може б у нас тут теж було б уе цвкаво зробити комусь приємне. Якщо б ми погодились, я б тоді могла б взяти на себе відкриття такої теми:o:o:o
     
  2. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    дуже гарна ідея, мені подобається!
     
  3. Gorodocka

    Gorodocka New Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    Мені теж таке подобається.Як не проти. Просто не знаю, коли у кого день народження.
     
  4. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    Ну тут би не було проблем :), я б тоді створила тему, в якій було б написано коли в кого день народження( всі хтоб хотів отримати подарунок написали б мені свою дату народження та адресу в ПП). і тоді якщо б хтось забажав вислати привітання комусь, то я б дала адресу іменниниці ;)
     
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    Створюй темку тоді. Я теж хотіла про це написати, але вирішила, що перед своїм днем народження не буду напрошуватися. :girl_flirt:
     
  6. Stanislava

    Stanislava Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    Вишиваночко ти молодець. Я за, якщо треба допомога то можу помагати!!! Всім приємно діставати подарунки на день народження:girl_claping:
     
  7. Kalina

    Kalina Active Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    я також за,хороша ідея
     
  8. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    Супер просто, що там багато підримали мене :) тоді надсилайте мені дати вашого народження на адресу ;)
     
  9. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    Вишиваночко, мені подобається така ідея - дуже люблю дарувати подарунки, і отримувати також:girl_haha: АЛЕ маю певні страхи (цілий день про то думала): інколи не маю рукодільного настрою, ще й, здавалось би, маленькі проектики, забирають в мене купу часу:girl_sad: і легко можу пропустити чийсь ДН через неуважність:girl_sad: і ці всі "але" не дають мені спокою, бо й теж хочеться в "подаруночках" взяти участь, але чи осилю я таку кількість "наваяти"? А як когось пропущу (з поважної чи неповажної причини) - як же мені тоді прощення випросити:girl_sad: Щось у мене одні "трагізми" в голові(((

    І про хороше)) Ідея дуже гарна:girl_claping: Може створити цю тему, як зовсім окрему у Вернісажі - щоб і інші форумлянки її краєчком ока побачили - впевнена, багато з них з радістю приєднаються, адже можна дарувати й нерукодільні речі. Маю навіть впевненість, що матимемо нових рукодільниць;) З іншої сторони - адреса - це приватна інформація. Тобто до участі у Вітаннях мають бути допущені "старожили" з тими ж 300 дописами наприклад чи якоюсь іншою умовою - щоб мати хоч якусь гарантію, що надана інформація не буде використана у якихось поганих цілях. І ще, згодом учасників може стати багатенько - тому, Вишиваночко, відразу гарненько сортуй інформацію, щоб потім в тому всьому не заплутатись;)
    Ага, і ще! Час від часу, наприклад раз в тиждень, добре було б повідомляти у темі про наближення ДН, для таких тлумків як я:o
     
  10. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    От і я "страждаю"... Бо, буває, що треба би щось для когось зробити, а не виходить мені з вільним часом чи ще по якійсь причині, і тоді воно мене мучить страшенно.
    Треба обдумати, як би то було краще.
     
  11. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    Може відразу ставити за умову, що всі хто беруть участь, повинні відразу настроїтись, що не обов'язково в ДН буде цілий міх листівок у скриньці:girl_in_dreams: І навіть як прийде лиш одна листівочка, чи й жодної - ніяких образ... Але шо ж то за забава така буде:8: Оооооо, як то тяжко:girl_cray:
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    Хомочко, що ж ти так мучишся? все буде добре :). Ідея хороша, вишивальниць ціла купа, нікого не образимо!
     
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    Я вважаю, що кожен не зобов'язаний, а навіть не повинен дарувати якийсь подарунок на всі ДН, які лиш будуть. Воно приємно, звичайно, отримати безліч подарунків, але психологи кажуть, що "що забагато - те нездорово". :xaxa:
    Якщо така тема існуватиме, то вона забезпечить те, що принаймні один подарунок гарантовано надійде. Я би навіть казала поставити обмеження. Наприклад, адресу буде надіслано першим 5-ом чи 7-ом (хоча, моя думка, що 5 то цілком достатньо).
    Ми і так вітаємо одна одну тут, на форумі, і це є не меншим подарунком, ніж фізичний. У руках не потримаєш, то правда, але ж задоволення й радості також багато. Я тут зі своєї вишки дивлюся, але вірю, що не лише мені приємно перечитувати й відписувати подяки на кожне привітання протягом години чи двох. Забагато подарунків - це добре, але якщо на перших іменинниць ентузіязму буде аж надміру, то чим далі в ліс... подарунків може ставати усе менше, бо само собою, що не оминути кожні уродини буде досить важко.
    Так що тут я за низькі старти та рівномірний біг без ривків і задишок. :girl_wink:
     
  14. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    Так, дівчатка, я вас розумію і ваші хвилювання теж (бо сама так), я вважаю, що просто кожен буде робити по можливості, і звісно не треба ображатись, що хтось отримав 3 листввочки, а хтось 5.. я ще обдумаю всі правила, тому пишуть кожен свою думку, і коли впорядку, тоді покажу і вирішимо всі разом, що можна ту змінити.
    Щодо адрес, я їх просто так на форумі виставляти не буду, і звісно, теж людям які не мають мінумум 150-200 дописів теж (але тут, я думаю, треба буде разом вирішити).
    І звісно не треба думати, що якщо ви отримали листівочку чи маленький подарунок від когось, щоб ви зобов"язані тій людині вислати, і так само не треба очікувати, що якщо ви вислали 10-тьом, що і вам 10 прийде.. тут просто на ваш розсуд, бажання..
    додавайте, ще пропозиції, будео разом думати.;)
    так, Лілю, так воно може і мабуть і буде.
    колись на однму форумі я брала участь в подібному, але робила подарунки дівчатам, по мірі можливості, тому у всім справді не вдасться вислати і зробити приємне.
    Або можна тоді таку умову зробити-що просто будем розігрувати одну людину на кожне наступне день народження, тобто що кожна іменниниця отримає гарантовано один подаруночок, як ви кажите?
     
    Останнє редагування: 30 Травень 2010
  15. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    Супер!!! Як я ту Лілюську люблю:girl_claping:

    А те, що Вітати і Читати привітання на Форумі - Дуже Приємно - це беззаперечний факт!:girl_in_love:
     
    Останнє редагування: 30 Травень 2010
  16. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    Я теж за обов"язковий розіграш (один чи два, наприклад), а решта по бажанню.
     
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    Думаю, що розігрувати не варто.
    Просто писати в темі: така то особа скоро святкуватиме ДН. Тоді за день-два написати, що треба ще двом особам зголоситися. Чи щось схоже. Просто дати сигнал дівчатам, аби знали, що ніхто не зголосився (обставини в людей різні бувають) і підтягнулися.
     
  18. Gorodocka

    Gorodocka New Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    Звичано, що ті що на форумі вже довго і вже знаються, мають більшу імовірність отримати привітання чим новачки. Закон природи такий.
     
  19. Stanislava

    Stanislava Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    Я теж за таке, а ще підтримую ідею що не тільки щось вишите дарувати, але й прості речі, чи журнал, чи схемку, чи цукерки і т.д.(по мірі можливості). Бо інколи справді немає часу щось маленьке вишити, а прикупити цікаве мож завжди.
     
  20. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    Вишиванко, гарна ідея вітати форумлянок з ДН:girl_claping:. Я двома руками "ЗА"
    Це було б дуже добре, в окремій темі нагадувати про ДН які незабаром св"яткуватимуть, без цього я точно пропущу не одне ДН:girl_in_dreams: