подарунок дитині

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем dasha, 22 Липень 2010.

  1. Роса

    Роса Member

    Відповідь: подарунок дитині

    я в Антошці бачила такий набір (зразу з рамочкою) для самостійого виготовлення відбитку.
    У нас в родині вже так склалось, що хресна купує ранець до школи...
     
  2. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: подарунок дитині

    може повторюся,але я просто ще під враженням! у нашої красунечки було день народження сьогодні і ми хресній замовили подарунок -дитячий чемонданчик-рюкзачок на колесиках... ви навіть не можете собі уявити як ми вгадали!! хоча Софійці лише 2 рочки було але вона тішилася неймовірно,почала пакувати його,складати туда іграшки і возити.тепер до бабусі свої речі буде возити тільки там.
    думаю такий подарунок сподобається дітками любого віку,адже свій прикольний чемодан - ЯКИЙ МОЖНА САМОМУ СПАКУВАТИ-то круто![​IMG]
     
  3. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: подарунок дитині

    А ми з Андрієм бавились однією з його улюблених ігор, і я подумала, що це дуже непоганий подарунок для дитини.
    [​IMG]
    Гра цікава в різному віці, карточки з завданнями на різні теми, різної складності - дуже класна, сама люблю нею бавитись:) Правда, не знаю, де її купити, бо я придбала її дуже давно, коли Дрію ще й року не було (ну були в мене тоді такі приступи загребущості)))
     
  4. poputochka

    poputochka Well-Known Member

    Відповідь: подарунок дитині

    Порадьте, що подарувати донечці на 6-річчя?
    Хочеться,щоб подарунок був корисним,а не чергова іграшка, яка за кілька днів буде закинута в куток.
    Книжки як подарунок мала поки не дуже сприймає.
    Поки я вагаюсь між велосипедом і роликами,але може підкинете ще якусь ідейку?
    І,до речі, де у Львові можна купити дитячі ролики+нарукавники, наколінники,шолом,і скільки це коштує?
     
  5. Sonne

    Sonne Well-Known Member

    Відповідь: подарунок дитині

    Гляньте в магазині Драйв-Спорт на Науковій, ми там шолом купували 300 грн. Роликів був великий вибір.
     
  6. mermaid

    mermaid Member

    Відповідь: подарунок дитині

    але як вибирати енциклопедію, обовязково переглянути кілька сторінок і почитати, що саме в тій енциклопедії.. Бо багато енциклопедій просто роздруковані гарні картинки з інтернету і додане невідомо, яке пояснення до того..
    Батько купив одну енциклопедію, відомі люди світу чи щось таке, так на обкладинці є фото Тараса Шевченка а у середині жодної інформації про нього..
     
  7. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: подарунок дитині

    Порадьте, що можна купити дівчинці з іграшок на 8 рочків :girl_in_dreams:
     
  8. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: подарунок дитині

    Набір ЛЕГО (або подібний до Лего), набір для творчості (щось робити з бісера або стразів чи подібне), настільну гру (зараз багато дуже цікавих)
     
  9. solomka

    solomka Active Member

    Відповідь: подарунок дитині

    Можна подарувати гру Твістер або Ерудит (складати слова з літер), ще можна купити скриньку, пізнавальний компютерний диск.
     
  10. true

    true New Member

    Відповідь: подарунок дитині

    Моя донечка вчора згадала, що незабаром буде зима, а отже і довгоочікуваний Миколай. Ось я сіла і задумалась, що можна купити тій дитині . Зараз такий вік, ( 6 років), коли іграшки помалу відходять на задній план, а фантазії в мене вже бракує. Вона сама вже не знає, чого хоче. По дитячих магазинах ми ходимо спокійно, нічого не хоче. Може в когось з форумлянок є якісь ідеї?
     
  11. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: подарунок дитині

    Їду до племінниці в гості на рочок. Але мені дуже незручно, бо ще її з народження не бачила, тому хочу компенсувати свою відсутність якимось гарним подарунком. Чим можна потішити річну дитину (і батьків)??? Бо я вже забула чим дітки в рік бавляться
     
  12. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: подарунок дитині

    Для такої дитинки,яка ще не дуже добре ходить, можна лялькового возика подарувати, гарні розвиваючі книжечки або набір з пластиліном (добре розвиває моторику)...
     
  13. stira

    stira New Member

    Відповідь: подарунок дитині

    В рочок ми гарно бавились всім, що видає звуки:чарівний горщик від фішер прайс, також мали по цьому принципу качку-каталку, яка і крякала і возилася, та ще й фігурки вставляли. Моїй малявці таке дуже подобалось, тобто те, що можна за мотузку потягнути і те,що буде музичка грати. А ще подарували нам машинку для відштовхування ніжками, таку класну, дівчачу, то моя мацьопа до сьогодні на ній гонить по хаті, а нам вже скоро 3, то думаю, що найближчих 2 роки ще буде їздити.
     
  14. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: подарунок дитині

    Мені здається що пластилін чи тісто на рочок ще рановато. Діткам в такому віці найбільше як на мене подобаються іграшки які світяться мігалочками, видають звуки, які можна складати, розкидати, щоб з одної іграшки було багато різних варіантів гри.
    Тому і би радила щось такого плану
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    також гарноим подарунком буде машинка-штовхалка, але напевно з дорожчих варіантів бо вони цікавіші, чарівний горшик, ще багато ї всяких іграшок з кубіками з наповненням від фішера - типу жирафа по якому ті кубікі спускати треба, пелікана-сортера в якого ті кубіки запихати треба, візочок для ляльки може бути, або якщо фінанси позволяють можна купити кімнатну качельку стаціонарну типу таких як ТАКО, дітки всі дуже люблять качельки.
     
  15. Відповідь: подарунок дитині

    А я своїй доні на 1 рік купляла ось такий розвиваючий столик
    [​IMG]
    Вона досі бавиться ним з великим задоволенням!

    Не встигла, Ніколь виставила такий самий
     
  16. In4a

    In4a Well-Known Member

    Відповідь: подарунок дитині

    А що це фірма? І скільки приблизно коштує?
     
  17. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: подарунок дитині

    це кідділенд, по ціні здається до 500 грн
    в інет магазині 389 щойно глянула
     
  18. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: подарунок дитині

    А моя якраз дуже добре знає, чого хоче. Надивилася реклами і тепер добиває мене барбі-русалонькою з хвостом-трансформером і волоссям, яке міняє колір. Коштує та лялька... 360 гривень!!! Я їй сказала, що це задороге задоволення, а вона говорить, що все розуміє, тому просить не мене, а Миколая... :girl_haha:
    Буду шукати який-небуть не дуже дорогий сурогат, обійдеться без хвоста-трансформера.
    У неї зараз йде золота пора подарунків, а у мене - час витрат: іменини, за 10 днів - день народження, потім - Миколая. :)

    А "для душі" у нас, крім тої нещасної барбі, таке: цікаві фарби/фломастери/олівці (біля моєї роботи на Франка є магазинчик канцтоварів, там стільки різного добра, що очі розбігаються, сама би половину магазину розкупила), дитячі розцяцьковані годинники, заколочки, обручики, перстеники, різні дівчачі штучки - косметика, набори для творчості, сумочки, щось цікаве з одягу - наприклад, які-небудь тапочки з кошенятами або "принцесна" спідничка. Ну і нарешті пробудилася у неї тяга до ляльок, але не пупсів, а "доросліших". Бавиться з ними "у школу".
     
  19. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: подарунок дитині

     
    Останнє редагування: 20 Жовтень 2010
  20. Відповідь: подарунок дитині

    Рік тому купляла в "Антошці" за 384грн., тиждень тому бачила там же, але десь на 100 грн. дорожчий.