Подарунки від колишніх

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Mavra, 9 Квітень 2010.

  1. Sitara

    Sitara Active Member

    Відповідь: Подарунки від колишніх

    Я у 16 років збиралась виходити заміж:girl_haha: і майбутній наречений вже купив обручки (тобто ми разом їх вибирали) і вони зберігались у мене. За місяць-два сталось так (Слава Богу) що ми вирішили розійтись і я хотіла йому повернути ті обручки, але він категорично відмовлявся їх брати, казав, що впевнений що вони нам ще згодяться :girl_nea:. Так вони у мене пролежали ще близько року, а потім я все ж таки примусила його їх забрати:girl_mad:
     
  2. Lelihelija

    Lelihelija Няшка

    Відповідь: Подарунки від колишніх

    я залишила собі подарунки в основному всі. десь в років 16 заручалась з хлопчиком, і так як він колечко не забрав, то я і спершу забула про нього, а потім просто віддала сестрі, якій воно сподобалась. Та й взагалі вважаю, що подарунки - це ті позитивні моменти, які маємо зберегти на згадку, що в даний період життя було щось світле та хороше. Не має значення, як воно закінчилось, так як все це вже пройдено. Чомусь завжди думаю, що згадувати треба старатись приємні моменти, а погані і так самі по собі пригадаються. :girl_smile:
    Викинула тільки те, що могло прямо вказувати на щось колишнє(фото...), щоб не нервувати зайвий раз свого хлопця.
     
  3. Heureuse

    Heureuse вірю...

    Відповідь: Подарунки від колишніх

    я теж позалишала, бо якось тоді навіть і не згадала про ті подарунки, а тепер не викидати ж..
    "плюшева колекція" стоїть на полиці, бо іграшки я люблю страшенно, а з цінного, то хіба срібний набір з кульчиків і перстня шкода, бо я срібно майже ніколи не ношу, от і валяється в шкатулці:girl_smile:
     
  4. Gerbera

    Gerbera Member

    Відповідь: Подарунки від колишніх

    У мене теж невеличка "колекція" подаруночків. Про те, щоб віддавати їх, навіть думки не виникало. І сама б не хотіла, щоб мені щось повертали. Іграшки стоять собі, срібний ланцюжок і браслет у шкатулці. (Інша річ, що я їх не ношу, хоча дуже мені подобаються, особливо браслет. Може колись віддам комусь з подружок або ще щось придумаю, а поки що хай чекають свого часу). Правда, якось у розпалі емоцій спалила манюсіньку іграшку і листівку, хоча потім трохи пожаліла. Фотографії також зберігаю.
     
  5. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: Подарунки від колишніх

    ..я теж не повертала подарунків... Дарував чимало золотих прикрас,та нашу квартиру "пограбували" і все пропало само собою... потім був ще один подарунок-красивий золотий браслет.. досі лежить у шухляді вже 10років! Постійно хочу ,щось з нього переробити,та не вистачає часу...(не повернула його бо і мені колишній такий же дорогий подарунок не повернув...я б не хотіла!!.:girl_yes2: це було тоді на хвилі "тих важливих" на той період емоцій!тому має право на життя:girl_wink: (хоча спільні фото викинула....)..Видно,матеріальні дорогі речі-люблю більше....:connie_pull-pigtail
     
  6. Sela

    Sela New Member

    Відповідь: Подарунки від колишніх

    Думаю це неправильно вимагати повернути свої подарунки, це якось принижує такого прохача...
    Особисто я не віддавала усілякі дрібниці колишнім хлопцям, дивлюсь на ті всі іграшки, сувеніри і згадую приємні моменти, негатив вже давно забувся..
    Єдине виключення, коли я запропопонувала віддати подарунки колишньому, з яким зустрічались 3 роки, оскільки там були і цінні речі, було незручно лишати собі..Але він категорично відмовився, сказавши, що дарував з любовью, і нехай це буде в мене...
     
  7. gnoma

    gnoma Member

    Відповідь: Подарунки від колишніх

    Я нічого не викидаю, це все ж таки пам'ять, були приємні моменти, є що згадати, інколи люблю переглядати це все, багато речей і далі ношу. Це все було в моєму житті, і якщо викинути ці речі або віддати(що я вважаю дуже образливо і просто неввічливо) нічого не зміниться, пам'ять залишається.
     
  8. Nuson

    Nuson New Member

    Відповідь: Подарунки від колишніх

    А в мене навіть і думки не було щось викидати, віддавати чи спалювати. Звичайно, після одруження всі подарунки залишилися вдома у мами, але деколи як приходжу туда, то дивлюся і на фотографії і всі подарунки стоять на видноті, ніде в тумбочках не сховані. Це ж життя, і до чоловіка я теж жила, то чому я повинна викидати з життя моменти, які мені приємні.:mocking:

    ---------- Додано в 14:24 ---------- Попередній допис був написаний в 14:22 ----------

    В мене з gnoma цілком однакові погляди на таке!!:girl_yes2:
     
  9. Gerbera

    Gerbera Member

    Відповідь: Подарунки від колишніх

    Аналогічно! Але, щоб негатив забувся, потрібен час.
    Взагалі, це справа кожного. Якщо хтось може носити прикраси (дивитися фотографії) від колишніх без жодних сентиментів чи упереджень, то в когось це викликає зайві страхи, негативні емоції і т. д. Тому, якщо ці подарунки "не дають комусь спокійно жити", краще їх сховати кудись - "від гріха подалі". Моя думка.
     
  10. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Подарунки від колишніх



    А якщо це повя'зано з неприємними спогадами? Теж будете тримати?
     
  11. Bobas

    Bobas New Member

    Відповідь: Подарунки від колишніх

    Упс, якби не тема, то б і не згадала!!! Лежить простенький браслетик золотий. Здати певно треба, бо вже не вдягну. А піжамка, що колись екс-друг подарував прийшлась моєму чоловікові як ганчірка. Не було нічого під руками, а сантехніку потрібно було витерти підлогу (коли унітаз міняли). Сантехнік каже- то ж нова, згодиться ще. А чоловік- в ній ніхто не ходе, давай витирай. А мала :connie:різні статуеточки побила... І все. І якщо чесно, якось ніяких спогадів не виникало ніколи. Ну був подарунок, і нема. Часу нема згадувати, що там колись було, живу теперішнім...:ed4d70def841dc74b57
     
  12. Michela

    Michela New Member

    Відповідь: Подарунки від колишніх

    В моєму випадку -в основному це були парфуми та квiти. Правда залишилось серце шкляне (розмiру ,як велике яблуко)...:girl_bye2:
     
  13. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Подарунки від колишніх

    а тут говорять тільки про подарунки від колишніх осіб чоловічої статі? тобто тих, що претендували на "руку і серце"? А як щодо подарунків від колишніх співробітників?
     
  14. Freetany

    Freetany Member

    Відповідь: Подарунки від колишніх

    Дівчата я бачу вам тут задаровують просто! Ось щось у мене не було зайвих ні колечок, ні кульчиків, ні ще якихось-небудь подарунків, які можна було б повернути... :girl_in_dreams:
    Хоча може тому що дуже швидко розлучалася - зустрічалася тиждень-два, максимум місяць - не встигали дарувати. Не підходить мені людина - з пляжа.:girl_bye2: Хоча зі своїм чоловіком близько 9 років уже, значить підходить.:girl_in_love:
     
  15. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Подарунки від колишніх

    Переселяючись на іншу квартиру я вирішила позбутися усього непотребу. І от знайшла в пакеті поміж речей, які я планувала або комусь віддати, або викинути спальний костюм шорти і маєчку подаровану колись екс-коханим. Щось мяла в руках той костюм, мяла і ніяк не могла второпати куди його покласти. З того всього взяла і перевезла на нову хату. Чоловік побачив і каже: "гарна річ, чого до цих пір не одягала". Ну, а я не вмію брехати, та й нашо, сказала правду. І тут почались розпитування типу коли то було, а чи довго зустрічались і навіть чи мали ми з тим хлопцем інтимний зв"язок :girl_crazy::shok: І ото треба було мені того клопоту!!!:8: Щось трохи розказала, щось вже й призабула (коли то ше було), а він каже, що забрехалась... Я кажу, що викину той костюм геть, якщо він його так дратує, а він: "та чо, одягай".
    І от тепер сиджу і думаю, чи то дійсно він не протів, щоб одягати, чи краще викинути. Надумала таке, сховаю поки в шафу, атам час покаже.)):pardon:
     
  16. irabil

    irabil Well-Known Member

    Відповідь: Подарунки від колишніх

    Маю досить багато подарунків віж колишнього хлопця. Користуюсь. Це ж подарунок.
     
  17. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Подарунки від колишніх

    я як почну лічити подарунки колишнього, то навіть всі не згадаю....він любив щось таке ВАРТІСНЕ подарувати, щоб довго користувалася і згадувала про нього (це типу замість звичайних приємних і щоденних моментів - був нальотами, подарунки подарував - і поїхав). подарунками і далі користуюся, тобиш і він дарував, і я (а про нього не згадую:girl_wink:)
    я лиш одну книжку попросила віддати - не подарунок - бо за нею ганялася як скажена по львову і таки знайшла...
     
  18. Tsypulka

    Tsypulka Member

    Відповідь: Подарунки від колишніх

    Я б не одягала, навіщо зайвий раз нагадувати.
    Уявіть, якби він носив перед Вами, наприклад, труси подаровані екс-коханою.
    Думаю, не варто.
     
  19. Butinka

    Butinka New Member

    Відповідь: Подарунки від колишніх

    Подарунки колишньому не віддавала, та й він нічого не забирав і мої не віддавав. Усі подарунки і фотографії спакувала в одну здоровезну коробку і без жалю викинула на смітник. Не хотілося, щоб щось нагадувало про нього, адже багато неприємного зробив. І колечко золоте також обміняла.
     
    Останнє редагування: 1 Серпень 2011
  20. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    Відповідь: Подарунки від колишніх

    Всі статуеточки стоять дома на поличці, муж навіть не питав звідки в мене вони. Золота від колишніх не маю. Маю багато срібла, але біда в тому, що колечка потріскали, а ланцюжки порвалися((( Золото маю подароване тільки від мого найдорожчого чоловіка! Фотографії з колишнім хлопцем в мене заховані в надьожном мєстє))) Від гріха подалі))) Навіть не впевнена чи згадаю в яку книжку заховала)))