подарунки для молодят

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем marusenechka, 1 Серпень 2010.

  1. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    Відповідь: подарунки для молодят


    ЗВЕРНЕННЯ-ПРОПОЗИЦІЯ
    до тих,
    ЯКІ НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ ОДРУЖУВАТИМУТЬСЯ
    та до ЇХНІХ БАТЬКІВ

    Дорогі друзі,
    у житті кожної людини є особливі моменти, які залишають свій незатертий відбиток назавжди. Таким моментом є ШЛЮБ або СВЯТА ТАЙНА ВІНЧАННЯ. Господь Бог злучив Вас назавжди для того, щоб Ви змінювали обличчя землі і продовжували рід людський, вносили свій посилений вклад у розвиток свого НАРОДУ і світового суспільства.
    Час, у який Ви берете шлюб, є особливим і водночас важким та доленосним у житті нашого УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ. У нас триває війна – війна збройна, війна інформаційна, війна духовна, тощо. Але, найгіршим у цій, як і у кожній війні є те, що гинуть люди, яких Господь сотворив на свій образ і подобу, проливається кров. Ми пишаємося нашими ГЕРОЯМИ, молимося за них. Але, кожний у свою мірі зобов’язаний їх підтримати.
    Стаючи на весільний рушник, щоб скласти подружню присягу, пам’ятайте, що це є рушник свободи, за яку наші воїни зараз віддають своє життя, щоб ми могли жити вільно і свобідно, як Нарід, яким провадить Господь.
    У зв’язку з цим у мене до Вас прохання і пропозиція – зважаючи на нелегкий стан у нашому НАРОДІ відмовтеся від гучних весіль. Своє весілля (бенкет) сплануйте так, щоб воно стало своєрідною цеглинкою у побудові нової УКРАЇНИ . Відмовтеся від коштовних лімузинів, салютів, натомість запросіть на своє весілля когось із незнаних Вам солдат, навіть з військового госпіталю, які захищаючи нашу з Вами свободу втратили своє здоровя або стали каліками. А ще краще, запропонуйте Вашим гостям провести збірку коштів для наших ВОЇНІВ, чи то тих, що захищають нашу з Вами свободу на Сході України, чи то тих, які проходять курс лікування, чи то родинам тих військовослужбовців, які втратили через війну когось з рідних. Таким чином виконаєте і Євангельську заповідь, через яку Господь каже запросити на весільний бенкет калік, сліпих і убогих, щоб весільна оселя наповнилася радістю.
    Це так, пропозиція… А Ви подумайте, може комусь пригодиться!
    о.Юстин Бойко
     
  2. Mammy

    Mammy Well-Known Member

    Відповідь: подарунки для молодят

    Дівчатка, підкажіть щось :girl_smile: нас запросили на весілля,
    умова задачі: близькі нам люди, потреби в грошах немає, в тому, щоб купити "щось до хати" теж. Молодята через певний час після весілля їдуть далеко від України, де й житимуть.
    Завдання: пам"ятний невеликий подарунок, який можна взяти з собою :girl_impossible:
    Планую вишити весільну метрику і... і не знаю, що ще робити :girl_cray:
    Можливо, знайдуться ідеї???
     
  3. Іра Калушка

    Іра Калушка Well-Known Member

    Відповідь: подарунки для молодят

    Минулого року ходила до родича на весілля, вирішила дарувати гроші. Взяла з інтернету ідею, переробила віршики на українську мову, кілька вечорів побавилась з тим всім і ось результат - ощадна книжка
    [​IMG] [​IMG][​IMG]

    ---------- Додано в 13:40 ---------- Попередній допис був написаний в 13:39 ----------

    [​IMG][​IMG][​IMG]

    ---------- Додано в 13:41 ---------- Попередній допис був написаний в 13:40 ----------

    [​IMG][​IMG][​IMG]

    ---------- Додано в 13:42 ---------- Попередній допис був написаний в 13:41 ----------

    [​IMG][​IMG][​IMG]
    Маю шаблон в PowerPoint, якщо кому треба - кажіть.
     
    • Подобається Подобається x 10
    • Креативно Креативно x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. Chekay

    Chekay Well-Known Member

    Відповідь: подарунки для молодят

    Були нещодавно на весіллі, то хрещена нареченої подарувала дуже гарну скриньку для зберігання прикрас, навмисне шукала фото в неті, нажаль нічого подібного не знайшла, [​IMG] ось приблизно такої форми і стилістики, проте основа з темного дерева, а декор з срібла зроблений накладками поверх дерева (сподіваюся хоч трохи зрозуміло пояснила) на внутрішньому боці кришечки був вирізьблений напис - привітально-побажальний
     
  5. Irysochka

    Irysochka Well-Known Member

    Відповідь: подарунки для молодят

    Подарунки особливі і залежить ще для кого вони даруються , але можливо якась ідея і підійде:
    1. набір для молодят із золота або срібла: для молодої - брошка, молодого - затискач для краватки;
    2. альбом молодят для запису побажань від гостей (приємно читати через кілька років;
    3. вишитий комплект сорочок в одному стилі для нього та неї;
    4. замість традиційного букету полюбляю дарувати букет з цукерок або корзину з шампанським і цукерками (можна взяти з собою у готель чи на наступнйи день поласувати);
    5. набір з 2-х срібних ложок з викарбуваною датою одруження та іменами молодят (для спільних чаювань та кавувань :))
    6. срібна рамка для весільної фотографії
    7.
    - теж гарний подарунок.
    8. набір з весільних ведмедиків (можна пошукати таких і в українському вбранні)

    ---------- Додано в 17:34 ---------- Попередній допис був написаний в 17:31 ----------

    Супер:girl_claping: - теж, як на мене оригінальний спосіб привітання грошима замість банального конверту

    ---------- Додано в 17:42 ---------- Попередній допис був написаний в 17:34 ----------

    Знайшла у своїх запасах шаблон Резолюція щасливого подружжя - можна роздрукувати, заповнити дані молодят, оформити в рамку і вийде також гарна пам’ятка.
     
    Останнє редагування: 1 Листопад 2014
  6. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Дівчатка, йду до подруги близької на весілля..і щось хочеться подарувати гарне чи замовити (окрім грошей)..бачила тут типу ощадної книжки..можете ще щось порадити? я не надто в тих речах розбираюся, але буду Вам дуже вдячна)
     
  7. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Коли ходили на весілля, до кумової сестри, я робила тортик з цукерок на 3поверхи, замість букету. Квіти зів"януть, а цукерки вони їли ще пів року(там було майже 4кг:girl_crazy:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    А фото Вашоі красоти можна?а який він при транспортуванні,легко розпадається?в подруги весілля за 70 км від львова і дорога -жах)
     
  9. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Ми подрузі на весілля зробили календар з їх фото, але то ще треба їх мати:) а ще було віршоване привітання і до нього дарувалося всяке-різне : і банячки, і гречка, і макогін тощо. Ото дуже всім сподобалося, пошукайте, може, десь є таке в нетрях павутини, бо вже не пам'ятаю цілого.
     
  10. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Нажаль фото не маю(((
    З транспортуванням проблем не було, все намертво приклеїла))
    Тортик вийшов десь 80см висоти і 50-60см в діаметрі.
     
  11. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    А може маєте посилання на те,як його зробити?
     
  12. Mammy

    Mammy Well-Known Member

    А я робила букет з цукерок та весільну метрику) наберіть в гуглі - там є море МК
     
  13. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Ще можна подарувати ,,чемодан грошей,, поміняти суму яку ви будете дарувати по гривні і спакувати в маленький саморобний чемодан.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. artariya

    artariya Member

    Привіт! Йдемо в серпні на весілля в Винники.
    Вирішили, що даруватимемо гроші, але тут виникло питання: а скільки то тепер дарують????
    Я розумію, що залежить від матеріального стану кожного конкретно + спорідненості з молодятами, але все ж таки, підкажіть, будь ласка, скільки приблизно даруєте Ви.
     
  15. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    От в мене така ж проблема.Йду в серпні до подруги(одногрупниці на весілля)Можна сказати вона одна з найкращих подруг і подарувати 500 грн.зараз то не гроші.Ще одна наша подруга казала,що буде дарувати 1000:girl_impossible:.Блін то так багато,але я не можу дати тепер менше,так як ми в трьох можна сказати дружимо))І що робити??:girl_in_dreams:Думала подарувати 800+плюс якийсь букетик з цукерок.Своєму кумові на весілля подарувала була такий букет,то він був в захваті,казав,що такого ще не бачив:girl_dance:
    --- дописи об"єднано, 27 Червень 2015 ---
    Гарна ідея,мали би що робити цілу шлюбну ніч:girl_haha::girl_crazy:
     
  16. EineKleine

    EineKleine Well-Known Member

    якщо друзі то думаю зараз не менше як 500 варто класти, але по-всякому буває)
    зі свого досвіду і враження недавнього весілля - були в нас на весіллі мої подруги що дарували і значно менше)). і підписували гарно конверти при цьому з побажаннями! було все одно приемно, абсолютно нормально поставились до цього. скільки людина мала - стільки і поклала, прекрасно знаємо ситуацію хто де працює і які має витрати) (наприклад, що чекати від найкращої подруги - вчительки яка має реально зп тисячу грн в міс. і знаю як виживає на неї? не запрошувати чи ображатись що вона поклала 300 грн? - ну смішно, погодьтесь).

    тому моє слово - реально залежить від ситуації, робіть по мірі своїх можливостей. нормальні люди все зрозуміють і напевне запросили вас не заради перепою хорошого) а того що Ви хороша)
    ну то моє імхо :girl_blush2:

    п.с. ми ідемо на весілля до друзів в липні, будемо класти 1 500 з пари. тому що якесь норм. місце в ресторані зараз гривень 700-800 з алкоголем і всяким іншим
    для ближчих друзі і родичів трохи більше.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    це точно..зараз такі ціни шалені:girl_impossible:Згадую своє весілля в 2006 році де за особу ми платили 90 грн.і то вже зі всім,солодким,м'ясним і спиртним.А тепер за ці гроші навіть продуктів нормально не закупиш:girl_crazy:
     
  18. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Американець їхатиме на весілля до Львова до своїх друзів-співробітників. Підкажіть, що б він міг такого оригінального чисто американського (ну або принаймні неординарного, те що не знайдеш в нас) привезти як подарунок? Знаю, що в нас багато людей по світах і буду вдячна за ідеї.
     
  19. Khoma

    Khoma Member

    Долари :D:D:D

    Надіслано від мого HTC Desire 200, використовуючи Tapatalk
     
    • Смішно Смішно x 3
  20. bazana

    bazana Well-Known Member

    мене запросила одногрупниця на весілля в серпні - але я теж не знаю, чи їхати - через фінансову сторону і ще - на той час в мене намічається токсикоз (ттт може і не буде).
    Що би такого їй передати пам'ятного?