П'яні витівки чоловіків

Тема у розділі 'Хіхоньки', створена користувачем Kshusia, 9 Квітень 2012.

  1. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Нещодавно я з чоловіком їздили до друга на день народження і склалася смішна ситуація. Почну з початку дня: ми домовлялися хто буде пити, а хто "за рульом"(ми так завжди робимо:connie_pull-pigtail), ну випало що я керую. На гостині звичайно всім було весело крім мене :girl_sad:, але нічо, терпимо. Весело мені було тоді, коли я свого коханого везла додому:girl_haha:(думала висаджу і нехай іде пішком). Цілу дорогу то співав, то чіпався мене, що я не туди їду, говорив відвезти його назад. Ну нічо, якось доїхали (привезла доця п'яного зятя додому). А ще йому захотілось поговорити з батьками на кухні, ті з нього "поржали" а він бідаська обідився і пішов спати. На ранок було трохи тяжко, навіть не трохи, а так добре тяжко. Присягався що більше пити не буде:rus: хоча то так завжди після "будуна".
    А які у вас були ситуації з вашими чоловіками (чи з вами самими) під час вживання алкоголю?
     
  2. kostuk

    kostuk New Member

    Відповідь: П'яні витівки чоловіків

    Можливо я занадто критична, але щось цієї теми зовсім не розумію. Мені би було неприємно бачити свого чоловіка п'яним (чого ще ніколи не було), а тим більше звертати увагу на його витівки і писати про це на форумі. Якось дивно...:confused:
     
  3. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: П'яні витівки чоловіків

    ППКС. Щодня дякую Богу, що мій чоловік не п"є. .
     
  4. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: П'яні витівки чоловіків

    Та бувають дійсно смішні історії, але не п,яні, а трохи випивші :girl_crazy: http://www.youtube.com/watch?v=VvBOKJeuqFg
    але звичайно краще не пити..... Хоча це настільки міцно засіло в традиції нашого народу, що нікуди від цього не подінешся...
     
    Останнє редагування модератором: 11 Квітень 2012
  5. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: П'яні витівки чоловіків

    Та можна не про своїх писати. В нас от знайомий один ішов з пянки додому і не міг згадати код на дверях до будинку. Так стояв і пробував різні комбінації. Потім здогадався жінці подзвонити... Жінка пояснила, що там двері без коду відкриваються вже кілька місяців :girl_blum:
     
  6. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: П'яні витівки чоловіків

    У нас вже є одна тема "Мамо, але я дурна..."
    А цю тему виніс з "Ти+він".
    Мож приємно комусь похвалитися дурістю обраного чоловіка...
     
  7. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: П'яні витівки чоловіків

    аналогічно :dntknw:
    ані батько, ані дід, ані свекор, ані чоловік - мабуть повезло що любітєля випити поряд зі мною ніколи не було.
    Зі 7 років що ми з чоловіком разом - щоб він випив настільки що щось витворяти почав чи щоб хитало його чи ще щось - не було такого ніколи.
    Та й загалом в нашому оточенні друзів/родичів це не прийнято, та й навіть немає з ким нажрацца :rus:
     
  8. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Відповідь: П'яні витівки чоловіків

    багато буває смішного але ІМХО лише тоді, коли сам щось п*єш і на одній хвилі з ними) тоді і цікавіше і певно веселіше.
    А от як сама твереза, а останні к-ка років практично не п*ю, то з п*яних (не просто випивших) якось не смішно, а бридко. особливо, чужих - вони стають реальними кретинами.
    А останнім часом з людьми щось дивне відбувається - якісь в повітрі загострення чи що - то якийсь суцільний п*яний неадекват...
    Щодо свого чоловіка - звісно, бувають різні моменти в т.ч. веселі, але писати назагал якось не цікаво...
     
  9. manka

    manka Member

    Відповідь: П'яні витівки чоловіків

    Також щаслива, що чоловік не любить випивати. Добре, що нема чим "похвалитися" в цій темі. А в кого є така проблема - щиро співчуваю.
     
  10. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Відповідь: П'яні витівки чоловіків

     
  11. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: П'яні витівки чоловіків

     
  12. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: П'яні витівки чоловіків

    Тільки не кидайте в мене тапками. Мій чоловік не полюбляє того діла, але і за кермо не сідає. Тому я завжди кермую і інколи собі, коли з якоїсь забави їдемо, вип'ю чарку. Вона навіть не відчувається, що випила, але факт залишається. Зате в мій бік ніхто навіть не дивиться, бо ж баба везе певно п'яного хлопа додому, особливо коли з весілля чи просто нарядний їдеш.
     
    Останнє редагування: 11 Квітень 2012
  13. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: П'яні витівки чоловіків

    ну я би так не робила, і не тому що 1 чарка відчувається чи якось заважає, а тому що я впринципі можу ніколи нічого не пити алкогольного. А сам факт сідання за руль після алкоголю, навіть після чарочки, не вважаю правильним.

    Ну але це справа кожного і індивідуальна.
     
    Останнє редагування: 11 Квітень 2012
  14. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: П'яні витівки чоловіків

    Якась така тема, м'яко кажучи не смішна...
    ттт, мій коханий себе завжди контролює, і дозволяє собі пару чарок на якійсь забаві, і то все завжди без наслідків та "будуна"
    але мій перший чоловік зловживав алкоголем. розповісти, які ситуації були з ним?
    два моїх зламані ребра напевно розкажуть про це краще мене...
     
  15. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: П'яні витівки чоловіків

     
  16. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Відповідь: П'яні витівки чоловіків

     
  17. airy_cat

    airy_cat New Member

    Відповідь: П'яні витівки чоловіків

     
  18. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Відповідь: П'яні витівки чоловіків

     
  19. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: П'яні витівки чоловіків

    Ой, та хтіли посміятися а ви так серйозно сприймаєте. ЗВИЧАЙНО, що пити зле, чи трошки чи багато. Але всі були свідками смішних ситуацій, то можна поділитися. Може якраз хтось почитає і перестане пити, щоб такого з ним не сталося:girl_flag_of_truce:
     
  20. Analgina

    Analgina New Member

    Відповідь: П'яні витівки чоловіків

    В нас на корпоративі заступник завідуючої , пані Галя, як всі її називають, так собі дала странє угля, що вийшла в курилку , покурила, посміялася ще зі всіма і забула з яких дверей виходити, вчепилася дверей кладовки, яка була в курилці і почала їх щосили дьоргати на себе, аж поки її не схаменули. Огидне видовище, коли бачиш свого керівника "подшофе" в такій безглуздій ситуації. Ну і як таку людину потім сприймати всерйоз? А ще всю дорогу додому з Винник до Львова в таксі гамселила по вікнах і бельмотала: "Зупиніть автомобіль, я вийду!" Ліпше б вона вийшла, бо то була пекельна поїздочка.