Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем Редвумен, 30 Листопад 2009.

  1. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    І для знайомств
     
  2. Фіяна

    Фіяна Творча муза 2013

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    абсолютно погоджусь зі всіма останніми дописувачами стосовно власне "папірця", звісно, що основне - набуте знання, навики та досвід.

    Але вважаю абсолютно несправедливим та корумпованим сам процес визнання іноземних дипломів та ступенів у нас в країні.
    Якщо працювати у міжнародній компанії, чи приватній локальній установі, п-ві чи закладі диплом звісно не важливий (хоча при прийнятті на роботу у велику міжнародну компанію 5 років тому мій шеф-іноземець ще й як звертав увагу в тому числі і на папірець, бо за кордоном їх так як у нас не роздають і не продають).
    З набутими знаннями та іноземним дипломом вас радо зустріне будь-який приватний навчальний заклад, але, якщо матимете намір вести викладацьку чи наукову діяльність у державному ВУЗі чи науковому інституті, - прямих шансів не в обхід ВАКу поки немає...

    на разі я не планую викладати, чи займатись серйозно науковою діяльністю, проте абсолютно не відкидаю цього (швидше навіть планую) в достатньо довготерміновій перспективі. Розглядаю поки виключно державні заклади з доброю базою та школою, і щиро сподіваюсь, що Болонська угода "запрацює", або буде підписана реальна нова, і мені не треба буде ще раз проходити майже весь процес захисту своєї роботи...
     
  3. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    Які претензії стосовно корупції до МАУПу, Iriska? Якщо людина має бажання вчитися, то вона навчиться і в МАУПі, і в ЛІМі - і хабарі тут ні при чому. Знаю таких, які відівчилися в МАУПі без хабарів і на червоний диплом бакалавра, а потім на магістра у Політехніці і - зверніть увагу - теж на червоний диплом. Маєш бажання здобувати знання - не платиш, маєш бажання отримати папірець - давай хабарі, на здоров'я!
    А якщо ближче до теми розмови, то я б задоволенням здобула МВА, правда не можу поділитися ніякою корисною інформацією, оскільки через об'єктивні причини для мене це питання поки що не на часі :girl_smile:
     
  4. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    А як туди попасти? Напишіть мені пліз..Бо дуже зацікавило.))))
     
  5. Borodinka

    Borodinka Well-Known Member

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    Це були перші в Україні післядипломні курси, які проводилися викладачами Сілезійського університету в Катовіцах. Але організатори планували продовжити цю практику. Дивіться на їх сайті: sjikp.us.edu.pl
     
  6. juli39

    juli39 миється в бані

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    Дівчатка, вибачте не перечитала всю тему, тому вибачайте якщо повторюсь.

    Про курси МВА

    В свій час в мене було величезне прагнення закінчити такі курси, правда на повний МВА в мене не вистачало коштів тому закінчила міні МВА

    Передивилась, перешукала масу програм і вузів. але..... Більшість з них просто під шумок відкрили ці напрямки не маючи спец підготовки, скажемо так - їх програма нічим не відрізнялась від звичайної програми університету напрямку економіка і т.д.

    Е в Україні http://www.mim.kiev.ua/. Викладачі просто шикарні - в плані практики а не теорії, всі з них мають власній бізнес. Так наприклад викладач з управлінням персоналом та бізнесом - один з провідних працівників найбільшої консалтингової компанії. Більшість викладачів також мають лекції в інших бізнес школах за кордоном.
    Я шкодую лише про одне - що закінчила не повне МВА де є і стажування за кордоном, правда мій рівень англійського дуже слабкий. Так що можливо через пару років зароблю на МВА і підтягну мову.
     
  7. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    Ті критерії, що ви описали є в багатьох бізнес-школах:
    МІМ - хороша, але КМБШ все-таки на сьогодні вважається кращою в Україні
     
  8. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    Так і є. Як я туди хотіла, але в мене був тільки один вихід - чекати поки дітки підростуть. ЛВБС при УКУ теж добра школа, я задоволена. І в нас вже є перші випускники!
     
  9. Sophistication

    Sophistication New Member

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    Цілком згідна. Я зараз теж навчаюсь на економічному в Політехніці.Оскільки у мене перша освіта гуманітарна, то на післядипломній дізналась багато нового, тому що стараюсь якнайбільше взяти від того навчання. Але, якщо чесно, то після Католицького Університету Політехніка досить слабенька і у методах викладання матеріалу, і у ставленні до студентів, особливо вражає спокійне ставлення до хабарів і байдужість до навчання більшості студентів.:sad:
     
  10. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    Як і у будь-якому іншому державному навчальному закладі...
     
  11. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    В мене була аналогічна думка після УКУ в ЛНУ :) Відрізняється майже усім.
     
  12. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    А хто-небудь з Вас знає щось про Інститут практичної психології у Львові?Прийшла їхня рекламка мені на пошту про запис на базовий курс, а там доволі цікаві тренінги:бізнес-переговори, психологія конфліктів,позитивна психотерапія іт.д.. Всього навчання 2 місяці. А мені так хочеться ще десь повчитися, бо відчуваю, що тупію. Гуманітарну освту в нашому універі Франка здобула ще три роки тому. Зараз хочеться якоїсь другої вищої. Довго думала над економічною освітою, що було б практично для життя, але до економіки зовсім не тягне, а ще давня юнацька мрія це психологія...Ось думаю, може спробувати ці курси?-Це хоч і не друга вища освіта, але якісь базові і нові знання
     
  13. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    Дівчата, розкажіть мені, як ви встигаєте вчитись на червоні дипломи з дітьми, чоловіками, свекрухами і святами (в снмислі, вічно якісь свята, треба готувати, гостей приймати ітд).
    Я оце почала вчитись на юридичному. Мама радная. Провчилась 4 тижні і вже не знаю як то воно далі буде. Так важко, неймовірно. За 7 років що пройшло по закінченню першої освіти, мозги атрофувались в питанні навчання. Я вже ніяк не можу сидіти довше ніж 11:30-12 ночі, а удень, звичайно, я не можу вчитись через дітей.
    Як мене не виженуть після цього семестру, то буде дуже добре.
     
  14. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    я закінчувала післядипломну в банківському, хто ходив на пари, той здавав іспити без проблем, ми нічого не платили, вчились самі... було трохи сутужно з роботою, в багатьох банках не відпускають на сесію, а якщо відпускають, то з таким виглядом, ніби ти йдеш не підвищувати свої знання в банківській сфері, а в хореографічній, напр.

    вдома з часом звикли, що мами може не бути до ночі.... але мені ті 2,5 роки збігли як один :) група дуже класна була... вже всі дорослі люди, знають чого прийшли вчитись, мають цілі, свідомі цілком і повністю... :) ну і ставлення викладачів звичайно зовсім інше... вони вже балакають з практиками, розпитують багато :)
     
  15. wchasluva

    wchasluva Well-Known Member

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    Дівчата, скажіть будьласка, чи в уіверситеті ім. І. Франка на юридичному факультеті (післядипломна освіта) є магістратура чи лише спеціаліст? і скільки років там потрібно вчитись?
     
  16. milkozavr

    milkozavr New Member

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    я навчаюсь на юридичному в інституті ПО І.Франка. навчатись 3,5 роки- як на мене дуже довго. але досить велике навантаження. але хто ходить на пари той майже завжди здає-якшо не за першим разом то точно за другим. але після тих сесій в мене підвищувався тиск. загалом не дуже складно, але коли сидиш півроку і нічого собі в голову не береш а тоді за 3 тижні здаєш 5 заліків і 5 екзаменів(були тижні шо день в день треба було шось здавати)- після того не треба ніякої дієти.
    там лише спеціалістами стають
     
  17. CIP Travel Lviv

    CIP Travel Lviv New Member

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    мені особисто важко судити про МБА в Україні. Але знаю таку річ: якщо ти плануєш побудувати успішну кар"єру в іноземній фірмі, яка функціонує на теренах України, то МБА за кордоном є просто необхідним. Бажано в англомовній країні. Тоді два в одному - і мова, і підвищення кваліфікації. Тут основне вибрати правильну спеціальність
     
  18. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    Наскільки я пам.ятаю, ще коли ми закінчували, там планували давати "магістра", але міністерство передумало. Так що нам тоді дали "спеціаліста". Аналогічно і на юридичному. Вроді, так і до тепер. Можливо, я не точно висловилася, підкорегуйте хто знає точно.

    Не зауважила дати допису. Вибачайте ))
     
  19. wenecja

    wenecja New Member

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    якась дуже агресивна реакція...я аж здивувалась. Я підтримую Вас, що краще почекати але здобути якіснішу освіту, ніж просто зробити, щоб папірець був (хоча попереджую що не знаю про рівень знань, які дає школа про яку говорить ІРиска). Я б теж Могилянку обрала, хоча сама чекаю до тих кращих часів коли зможу за кордоном зробити MBA :)
     
  20. kefalka

    kefalka New Member

    Відповідь: Післядипломна освіта (курси,MBA ітд)

    а на психолога на заочному в ЛНУ хтось навчається/вся? які враження? хочу отримати знання, а не просто диплом.