Пішоходи у Львові

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем bora, 12 Травень 2010.

  1. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Пішоходи у Львові

     
  2. atma

    atma New Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

     
  3. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    наші пішоходи за дуже безпечно ставляться до "зебри" і переходу доріг. Дуже багато бачила як йдуть по переході і так ніби розгулюють по бульварі, і не дивляться по сторонам, з виглядом " я на переході і мені на машини всерівно, як йому треба хай затормозить", а не припускають того, що можу бути багато ситуацій, коли водій не встигне затормозити.
     
  4. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    Хоч я відношуся до пішоходів, але часто спостерігаю таку картину на пішохідних переходах: горить червоне пішоходам, але машин нема, я завжди принципово чекаю, коли загориться зелений, і звертаю увагу, що молодь тепер теж чекає зеленого, а от старші жіночки, чи молоді мами з дітьми люблять іти на червоне.
     
  5. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    Я не можу, навіть якби хотіла іти на червоне, бо збоку маю міні-діївця, мало того, що вона як чекає біля переходу вголос каже на яке світло що треба робити, так ще звертає увагу страшим, які хочуть йти на червоне. Свого часу як вчила її правил дорожнього руху, мала проблеми - бо ти пояснюєш дитині, що на червоне не можна! а в той час якась солідна пані йде, і дитина питає "а чого їй можна, а мені ні?"
    А ще дуже люблю пішоходів, які перелазать на дорогу через загородження - особливо на Любінській - збоку підземний перехід, а пішоходи на парканах сидять :girl_bye: особливо гарно виглядають жіночки - задерли спідницю і на паркан.
     
  6. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Є ж відповідь: їй життя не дороге.

    Це... щоб спідниця не бруднилася... :)
     
  7. Bonita

    Bonita Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    Це точно, таке враження, що не дорогу переходять, а пливуть як лебідь, неспішно і щоб всі бачили. Особливо це стосується дівчат, вбере коротку спідничку, декольте, височенні шпильки, макіяж і починає граціозно переходити, ще й в переважній більшості в недозволеному місті. Я звичайно розумію, що ти дуже гарна, та й на шпильках важко швидко переходити, але все-одно це дратує, і вже особливо повільним сигналю.

    Цього взагалі не розумію. Одного разу чекала зелене світло, щоб перейти дорогу. Горить червоне, проїхало декілька машин і здалеку ще одна їде. Біля мене стояла молода дівчина, вагітна животик такий солідний виглядав. І починає різко перебігати, а машина була близько добре, що встиг пригальмувати. А якби не встиг, що б було, як завжди водій винний.
     
  8. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    оце мене теж дивує, мама ж закладає модель поведінки своїй дитині, а потім ті дітки, коли мами нема поруч, переходять вулицю так, як переходить мама.
     
  9. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    На Сихові навпроти Арсену часто такі "пані" бувають, 20 м вліво перехід, 20 м вправо світлофор, а вона по середині перебігає дорогу, перелазить паркан(задираючи свою шпідницю догори) і перебігає наступну дорогу...чим людина думає в такі моменти для мене загадка:eek:
     
  10. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    Вчора.Іду годинка 5..Кільце ДБК, повертаю на пасічну, одразу на повроті даїшніки...проїзжаю метрів 50 і така картина-хтось чаляпає вздовж дороги, посередині прямо..не пересікає дорогу, а саме вздовж!!!! Сигналю, проїзжаю повз них і тут я в шоці- сімейка, чоловік ,дружина і візочок....хотілось обматюкати по повній
     
  11. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    Поширене явище. Бачила як дві мамаші з візком як з такном йшли через дорогу прям перед машиною, і фігня,що через 10 метрів червоюща зебра.
     
  12. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    мене більше передоьргує коли зупиняєшся на зебрі а люди дивляться на тебе і нікуди не рухаються!
    або махають- типу проїжджай!!
    ну і звичайно також інколи люблять вискочити на проїжджу частину і бігти-бігти куди очі бачать! ніхто не чекає на світлофор!
     
  13. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    То просто нарід на маршрутку чекає на пішоходному переході:girl_yes:повбивав би (с)
     
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    мене щиро прікалують пішоходи на зупинці трамвая (здається, зупинка - "вул.Бойчука") на вулиці Княгині Ольги. Там пішоходних переходів БАГАТО, але чомусь треба висипатись з трамвая, і, навіть не дивлячись на проїжджу частину, валити між зебрами...

    ---------- Додано в 14:45 ---------- Попередній допис був написаний в 14:42 ----------

    о, як кричить "не можна!!!" мій Дмитруська, коли бачить, як пішоходи на червоне йдуть! Або коли машини на жовте вже їдуть..
     
  15. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    Ага, як тільки проїду, дивлюсь, а вони за моєю машину переходять дорогу, питається: "Чи захочу я на наступний раз зупинятись?" А зараз це особливо не зручно робити, бо слизько.

    Тому що, зараз дуже багато розмов про культуру водіїв, а про культуру пішоходів ніхто не говорить. Її просто нема, або всі дуже "образовані".
     
  16. Левицька

    Левицька New Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    о, я там минулого року одну д... чуть не переїхала, не стрималась, як відкрила вікно, як накричала на неї, вона перелякалась, видно було) може, буде наука...
     
  17. shkodnica

    shkodnica New Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    в мене раз жіночка біля південного, до маршрутки бігла, через 4 полоси, і впала метрів 10 переді мною, зима слизько, як я тоді настрашилась, по гальмах, машину несе, ледь сусідню не пом'яла....тепер заздалегіть бачу пориви перебігти ... здалека сигналю, мовляв "не варто"
     
  18. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    мабуть суди краще напишу.
    йшла я на зупинку зранку - поряд десь за 10 метрів до пішохідного переходу йдуть бабуся з внуком (хлопчик не хоче переходити дорогу, пручається). і тут бабуся видає:
    - я кому кажу, треба бабусю слухати. бабуся каже - перебігай дорогу, значить перебігай.
    я випала просто! ну як так? невже не можна ще тих пару метрів до переходу дійти
     
  19. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    Бігали, бігають і будуть бігати з таким вихованням! Жах!
    А найстрашніше у таких ситуаціях те, що, якщо, не дай Бог, пішохід попадає під колеса автомобіля, то трагедія у двох сім"ях: і у водія, бо буде себе картати все життя, і у постраждалих. Навіть не уявляю, як з таким можна боротись, якщо бабця внука таке вчить, сподіватися немає нащо, на жаль...:girl_mad:
     
  20. Левицька

    Левицька New Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    а я не кремпуюсь - завжди сигналю, інколи зупиняюсь і кричу, може тупо, але задумаються, що роблять не правильно.