Пішоходи у Львові

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем bora, 12 Травень 2010.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    а потім ці пішоходи купують машину і так їздять як ходили - без правил :girl_devil:
     
  2. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    Вчора дівчина вийшла якраз перед машиною на червоне. Я то зупинилася. Але направду зрозуміти такого глупства не можу. Ну нехай вона мене не побачила, але ж світлофори для кого поставили там де по кілька смуг? Раніше просто чекала поки перейдуть, а тепер стоячи сигналю і кручу біля голови. Ну як не розуміти, що ти чиниш небезпечно для свого ж життя? Мені це нагадало дурного маршрутчика по чиїй вині сьогодні траур. Які ж люди до криміналу недисципліновані. :sad:
     
  3. mysha

    mysha New Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    Давно зауважила: найбезпечніше переходять дорогу ті пішоходи, які самі є водіями. Тільки вони усвідомлюють, що машина не завжди може різко загальмувати, що на мокрій та засніженій дорозі гальмівний шлях збільшується, що далеко не всі пішохідні переходи в нас освітлюються у темну пору доби і водій може помітити пішохода на переході занадто піздно.
    П.С. Це я все про пішохідні переходи без світлофорів (нерегульовані).
     
  4. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    Ну звичайно. Їх хоч на курсах вчать, розповідають про наслідки. А пішоходами насправді ніхто не займається, хоча вони абсолютно такі самі учасники руху. Хтось знає - в школі є уроки Правил дорожнього руху?
    Колись думали, що пішоходів штрафувати почнуть, то це їх дисциплінує. А вийшло як завжди - гайці краще свої гроші доплатять з хабарів ніж когось потягнуть в райвідділ 75 грн вибивати.
     
  5. olena

    olena New Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    Я думаю,що справа тут не в курсах ,а в тому,що ти ставиш себе на місце водія і думаєш,що якби я зараз сиділа за кермом цієї машини.А щодо штрафів для пішоходів ,то на мою думку вони б мали бути не меншими від тих,які виписують водіям,бо всі є однаковими учасниками руху,а так виходить якось однобоко:пішоход аварійну ситуацію створив, а винний водій.Але в нас:

     
  6. pyzurj

    pyzurj New Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    а мій завжди каже *пішохід доти правий, доки живий* :girl_smile: чорний гумор, звісно, але є тут доля правди. ну от валить через дорогу, навіть голови не поверне. а може там шумахер несеться на швидкості шо ого-го? і шо з того шо пішохід переходить на зебрі?... стукне раз, і фсьо, *звіздарікі на ваздушнам шарікє* .
    (вибачайте за красномовність).:girl_wink:
     
  7. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    А нас в п'ятницю на пішохідному переході ледве товаріщ по ногам не проїхав, при чому ще кричав - що не бачите, що мені машина в лоб їде (повертав з головної на ту вуличку). І ніби пристойний молодий чоловік, і що тут скажеш.
    П.С. Я в силу географічного розашування теперішньої роботи постійно дивуюсь навіть не таку студікам, як явно викладачам політеху, які перебігають навпроти головного корпусу дорогу на червоне світло. Ну зовсім мая-твая-не-понимай.
     
  8. sani

    sani New Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    я десь місяць того там їхав на моє ЗЕЛЕНЕ світло, так їшла толпа баранів студіків(на їхнє червоне), і ще махала, мол чого прешся, небачиш майбутнє нації лізе, коли я їм сигналив...


    а ще дивує от стоїть кучка людей, чекає на своє зелене світло, і ніби стоїть і ніби чекає... але чомусь не на тротуарі, а на дорозі займаючи чуть не 1/4 дороги
     
  9. pyzurj

    pyzurj New Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    ніколи не розуміла тих людей, які чекають на *своє зелене світло* на дорозі... а тротуари для чого/кого? мо то треба помінятись тепер ? люди на дорогах - авто по тротуарах хай гоцає чи як? :girl_smile:
     
  10. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    Давно вже так і є :girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:
    Але натовп пішоходів, які бездумно пруть, наче стадо, на червоне світло - ото дратує!
     
  11. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    Це на переході біля Привокзального ринку часто буває. Там такі бабульки з ринку вискакують, жах. Була свідком аварії, збили пішохода, живий. Апельсини так красномовно розсипались по дорозі...
     
  12. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    Саме це місце я і мала на увазі :girl_wink: Сама була свідком того, як натовп людей (десь осіб 30,не менше) дружно взявся переходити дорогу на червоне світло. Водії мусили спинитися і почекати.
    Пішохода шкода, звичайно, але якщо пішов на червоне світло - то хто ж йому винен? :girl_mad:
     
  13. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    В цьому бермудському трикутнику ПДР не діють, лише правило ДДД (дай дорогу дурному).
     
  14. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    Натрапила на репортаж журналістів,які стояли біля світлофору і питали людей, що переходили на червоне (або поза пішохідним) чому вони так чинять.
    Було неприємно дивитись - ги-ги, та шо такого, та я поспішаю! а хіба тут нема пішохідного? та я то тільки зараз! а пішохідний погано розташований (якраз 20 метрів від нього перебігла дорогу)!
    А така відмазка може коштувати життя...
    Нарахували журналісти за годину щось до сотні порушень ніби.

    А от щодо контролю. ДАІ за 2 місяці склали 800 протоколів на пішоходів, і 16 тисяч - на авто. Вже тільки зі статистики зрозуміло, що ДАІ не буде контролювати дотримання ПДР пішоходами - їм не рентабельно бігати за якимись 50 гривнями.
     
    Останнє редагування: 8 Березень 2011
  15. Bonita

    Bonita Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    Не один раз спостерігала таку картину, що і ніби стоять пішоходи і ніби чекають своє зелене, але знайдеться виняток, який починає перебігати, бо дуже спішить і зразу ж спрацьовує стадний інстинкт починають перебігати всі.
     
  16. atma

    atma New Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    У Львові пішоходи це ще нічого, а ось в Севастополі (місто герой) там люди герої, під колеса кидаються (їхні предки кидались під танки, з генами передалось мабуть.)
    До речі в Севастополі в маршрутках стоячі не їздять, їм в падло, привикли з радянського союзу що їм все найкраще (Це було закрите місто, туди не впускали будь кого)
     
  17. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    це не впадло, а нормальна організація громадського транспорту
     
  18. atma

    atma New Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    Ви праві, але люди навчили перевізників тому що вважають що їм зобовязані створити умови, у перевізника нема вибору.
     
  19. Princess

    Princess Well-Known Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    а мене сьогодні навіть не знаю - порадувала чи засмутила бабуля. під'їзжаю до перехрестячка доріг на Сихові, вона переходить дорогу по діагоналі. побачила машину, зупинилась каменем там, де була (рівно посередині дороги)... я вирішила почекати, хай перейде вже куди хотіла. так вона дійшла до тротуару, а потім повернулась і мені подякувала.
    а на іншому переході два цілком прийстойні дядечки тупо бігли на свій червоний...
    а на іншому переході дідусь дуже чемно чекав, поки зупиняться, а як перейшов - капелюха зняв, кивнув, пішов собі далі.
    отак і виходить їздити - в одну секунду реально лякаєшся неадекватної поведінки що малих, що старих. а в другу секунду аж розчулюєшся від таких жестів подяки ні за що (я і так пропускаю)
     
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    добре зробили. Це нормально.