Пішоходи у Львові

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем bora, 12 Травень 2010.

  1. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    та не факт, не в способі носіння-возяння справа, я так думаю, а швидше тре зрозуміти мотивацію таких мамочок

    я недавно не витримала і зупинилася біля одної такої, і запитала ї в лоб , чому вона так робить, вона мовчки виїхала на тротуар. умом росію нє понять
     
  2. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

     
  3. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

     
  4. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    під нашими вікнами (на переході) знов збили людину :sad::sad::sad:ще годину тому той дядько був живий, може, додому поспішав з роботи... завжди дивує, що саме в цьому місці багато хто травмується або гине: дорога рівна, видимість прекрасна, ще й 3 пішохідні переходи підряд. не пам'ятаю лише чи на Кн. Ольги досі діє обмеження швидкості в 40км/год

    може б то кудись написати заяву/прохання, щоб вмонтували "лежачих копів" бодай біля переходу, що біля трамвайної зупинки?
     
  5. Bonita

    Bonita Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    Недавно мала стресову ситуацію на дорозі пов'язану з дитиною. Якраз була така жара їду я від галки по тій вузенькій вуличці, що веде до коперніка. Якщо знаєте, там є місце де ідуть декілька стовпчиків, так от там бігала дівчинка років 6 між тими стовпчиками. Дитина була явно без нагляду. Добре, що їхала дуже повільно, бо була пробка і як відчувала, і тут та дитина раптово вискакує на середину дороги прямо переді мною..... Нащастя все обійшлося, але стрес дістала грандіозний. було велике бажання вийти і пояснити доходчіво тій дитині, що так робити не можна, а якби ще мамаша вискочила то і їй мізки промити, але не було ні часу ні можливості:girl_devil:
     
  6. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

     
  7. voinn

    voinn New Member

  8. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

     
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    щойно по тб показували як маленьких дітей вчать переходити дорогу. Всьо кльово. Тільки там говорилось що діти САМІ переходять дорогу. В мене дітей нема, але я щось погано уявляю себе відпускаючою 6-річну дитину переходити вулицю. Нас водили в школу досить довго власне через проблему переходження доріг.

    питання - ви своїх дітей (молодшого шкільного віку) водите, чи вони самі (зовсім самі - типу в магазин) дороги переходять?
     
  10. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    дошкільного - воджу. В 7-8 Орися вже сама в магазин через дорогу на світлофорі переходила, і з Дарцею (9 років) разом до школи трамваєм їздили самі весь минулий ррік. Але правила переходу дороги втовкмачувала з 2х років. Як і куди б не спішила, з дитиною за жодних обставин не перейду дорогу не за правилами. Це категоричне табу. Плюс Лідка точно знає, що дорогу лише за руку. Вона може бавитися, втікати від мене, але на бровці тротуару стане як вкопана і не піде, доки я не підійду.
     
  11. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    Недавно мені треба було по справах,а з двома дітьми самій би то важко було,взяла маму з собою,мама везла візок,а я бігала за Софією. І шо ви думаєте?,моя мама виїхала тим візком на проїжджу частину,бо їй там легше керувати візком! Ше й перед повортом,де її можуть і не побачити,бо всі на швидкості їздять,рух інтенсивний. Тоді,каже,давай перейду на другий бік,там зручніше їхати-і давай йти напоперек,переходу там навіть близько не було! Забрала її на тротуар,за півгодини те саме-мама знов на дорозі. Сварилася,пояснювала,мама ображалася,чи зрозуміла-не знаю але щодо її гуляння з дітьми тепер маю страх,та й сама вона певно так само дороги переходить де попало,теж переживаю,вічно нагадую шоб переходила лише на переході. Чому вона так робить-для мене теж загадка,дивуюся.
    Аналогічно,вчу дитину своїм прикладом. Перші рази як відпускатиму саму,то певно буду слідкувати,шоб переконатися,шо вона все робить як слід.
     
  12. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    Старшій 5,5, вчу теж десь років з 2-х - і на яке світло можна переходити, і по сторонам дивитись, і дорогу з малими (та й без них так само) переходжу тільки по всім правилам. Але саму через дорогу ще не пущу. На червоне світло не піде, але по сторонам забуває дивитись. Деколи дозволяю переходити "самій" між будинками (я іду за пару метрів по заду) , ну але саму б не пустила, все таки ще досить не уважні діти в такому віці.
     
  13. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    В нас трохи по дурному світлофор відрегульований на перехресті Миколайчука-Лінкольна, там всі на червоне шурують. То я як з Лідкою йдду, то не соромлюся голосно коментувати "Бачиш, яка цьоця нечемна. Така доросла, а не знає, що треба на зелене переходити". То тепер вже Ліда голосно коментує. Інколи бачу, що декому стає соромно...
     
  14. allusya

    allusya Well-Known Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    Мабуть найгірші пішоходи на вул. Стрийській, р-н автовокзалу.
    Зараз усі маршрутки зупиняються не на вокзалі, а напроти (наступна зупинка Кінг Крос). Як сама йду з маршрутки, то просто дивуюсь з тих людей, що нагло біжать на червоне світло, бо здебільшого тільки я чекаю на зелене світло. Але коли ми з чоловіком виїжжаємо з автовокзалу машиною в напрямку Кінг Кросу, то це ЖАХ, всі пішоходи нагло кидаються під колеса і їм то по барабану. А всі так хочуть порядку в державі, а може то починати з себе, хоча б елементарних ПДР дотримуватись, хоча б у цілях власної безпеки.
     
  15. mysha

    mysha New Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    Біля Привокзального ринку на Городоцькій - те саме. Селяни просто не бачать світлофора і кидаються під колеса.
     
  16. Bursukanja

    Bursukanja Well-Known Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    А в мене враження, шо найгірші, найнебезпечніші пішоходи на Сихові. Вони просто шагають тими проїжджими частями у всіх мислимих і немислимих напрямках, часами болтають по мобільнику і навіть не дивляцця, їде там по дорозі якась машина чи нє....Чоловік сварицця, шо я по Сихову занадто помало їду, але я знаю, шо весь Сихів - суцільний пішохідний перехід!:girl_crazy:
     
  17. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    А ще є пішоходи, які побачили свою маршрутку. Це вже просто абзац "бачу ціль не бачу перешкод" ...:girl_impossible: Такі є у кожному районі.
     
  18. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    А мені здається, що для декого і на пішохідних переходах діють якісь особливі правила. От чому треба стояти на тротуарі до останнього, а потім під колеса кидатися? А ще, треба обов'язково почекати, поки пішохід з іншого боку майже закінчить перехід, і аж тоді переходити самому. Естафета якась, чесне слово :girl_mad:
     
  19. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    мене нині ледь шляк не трафив.
    світлофор на перехресті Миколайчука -Лінкольна відрегульований по-дурному, там вічно ходять на червоне, але нині то був капець. Вийшли з трамваю дві бабульки з торбами. Знаєте такі типажі в мештах, спортивних штанях, махрових турецьких светрах і хустинах. Одна пішла троха вперед і зупинилася на червоне, друга її доганяє.
    "Чого стоїш?!" І пошурувала вперед, друга за нею. Зліва з повороту виїжджають авта на своє зелене, з горем пополам гальмують, а та ще й кричить, торбами махає і пре. :girl_mad:
    Я не стрималася. Дочекалася зеленого, доганяю і порівнюючись з бабульками, кажу, "Прошу пані, Ви як ідете на червоне, то водій Вас може збити, і йому ніц не буде. А Ваші діти ще потім будуть йому компенсацію за погнуте авто платити". І пішла вперед. Думала, крику зараз буде на весь район, а бабка вмовкла. Схоже, останній аргумент змусив задуматися :)
     
  20. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    То тре на кожному світлофорі написати,а для нечитаючих оголошувати))) Є частина пішоходів,котрі думають,шо правила дорожнього руху існують лише для водіїв,а є ше частина,котрі навіть не знають,шо такі правила існують).