Пішоходи у Львові

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем bora, 12 Травень 2010.

  1. MAXAMAK

    MAXAMAK New Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    Ото власне!. Якщо людина дисциплінована як пішохід, то і водієм буде дисциплінованим і навпаки. А якщо бігає через вулицю де попало - то і їздити так само буде.
    Найгірше ще, як на мене, навіть не той пішохід шо переходить де попало, але хоть якось уважно,а той що переходить як попало - вгадати куди взбреде в голову йому скочити чи ступити неможливо. Багато є таких - ну вже вийшов на дорогу, ну то вже перебіжи. Нє, тре по середині встати і дьоргатись в різні сторони, потім назад вернутись і повторно то вес повторити.
    Маю думку, що людина яка ніколи не сиділа власне за кермом, ніколи не зрозуміє, що автомобілю щоб зупинитись треба час і шлях - а з такою поведінкою його може і не вистарчити.
     
  2. ulcha

    ulcha New Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

     
  3. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові


    Я б сказала інакше ))) Людина яка сідає за кермо, відразу стає дуууже дисциплінованим пішоходом. )))))
     
  4. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    Ой, не факт. Але певним чином то таки впливає
     
  5. Bonita

    Bonita Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    Пішоходи - це одвічна проблема водіїв, а водії і їх машини викликають такі самі почуття в пішоходів. В принципі після того, як сама почала їздити то і пішоходом стала більш дисциплінованим. Хоча завжди переходила дорогу на зелене і якщо була зебра то на ній. Коли була студенткою то на Бандери, як і всі студенти, переходила де завгодно і не дуже звертала увагу на машини:girl_crazy: Зараз коли стою на світофорі і бачу, що люди переходять на червоне то так і хочеться спитати "невже так важко зачекати лишніх пару секунд і перейти на зелене??? Чи в вашому селі сфітофорів немає?" Одного разу їхала в таксі і бачу стоять двоє дівчат (десь по 15р) і тут прямо перед самою машиною тупо починають бігти. Добре що таксіст не їхав швидко і справа нікого не було, інакше б точно збив. Ух який він був злий, напевно якби їхав сам то догнав би тих дуреп і по мозгам настріляв. І в мене були випадки не дуже приємні. Практично як описала Бора про львівських довгоногих дівок в коротких спідницях і бабулічок, але все обійшлося. І взагалі 80% ДТП стається з вини пішоходів.
    Не логічне мислення. Водій коли машину залишає автоматично переходить в категорію пішохід і, на мою думку, є більш культурнішим і ввічливішим на дорозі. А ще за нашими "чудовими правилами" водій завжди винний і несе відповідальність за життя, як Ви сказали, м'яса, якщо станеть ДТП.
    Тут взагалі без коментарів. Нехай тоді буде більше дівчат за кермом, їм хоча б нема що відривати:girl_smile:
     
  6. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    А я думала що тільки мені здається що пішоходи на Привокзальній то самогубці...бо яке б світло не горіло вони йдуть, бо їм треба:girl_devil:...мене це просто вбиває. Проте мій тато сказав, що там таке робиться бо народ там вбільшості ходить неосвітчений. Правда як на мене то не треба великої освіти щоб відрізніти ЧЕРВОНИЙ ВІД ЗЕЛЕНОГО.:girl_feminist:
    І ще на рахунок мамочок з дітьми....потім ми говоримо про збитих дітей на дорогах...так просто тих дітей їхні ж батьки навчили вибачте "перти" де їм треба, а не де можна.
    І якщо раніше я могла собі дозволити перейти якось не так, то після 5 років в Києві навчилася ходити точно по світлофоруі зебрі, бо дороги там шикрокі і їздять всі швидко. Може треба у Львові якісь такі курси проводити????:girl_cool:
     
  7. Knopka

    Knopka Well-Known Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    Треба би було принципово трохи штрафувати пішоходів-порушників (як водіїв). Але мені знайомий даішник розповідав, що вони самі платять штраф (!) замість пішоходів, щоб здати норму. Мовляв, тих важко змусити реально заплатити, бо впливу, як на водіїв нема. Окрім того, поки даїшник провозиться з пішоходом (бо це ж треба посвідчення особи, а як ні - в міліцію, свідків тощо) то він втратить свої грошики від водіїв...
     
  8. Роса

    Роса Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    У мене чоловік говорить, що у нас "город непуганых пешеходов"...
    Особливо вражають бабулі, які просто валять під колеса, як "німі до суду"...
    Є ще категорія пішоходів, які вважають, що вночі водії їх дуже добре бачать (бо у них ж бо фари включені). В основному це люди, у яких немає авто. І деякі були щиро здивовані, коли я говорила, що їх реально вночі не видно.
    І ще... не про пішоходів, але все ж... Ви ніколи не їздили вночі по трасі? Згадайте про дядька, який вночі їде кіньми з возом, ще й переповненим сіном... Це повний аут!
     
  9. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    Знаю кількох таких, котрі за кермом матюкають пішоходів, а пішки матюкають водіїв.. То не лікується.
     
  10. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    о - і не тільки, недавно: іде бабця з внуком!!!!! по Бойчука, по центрі проїжджої частини, так, наче нема тротуарів, підїжджаюча машинка ззаду пригальмовує, і просить відійти в сторону, такі словечки звідки не візьмись, попри те, що бувають і такі випадки
    пішоходи у нас ходять в автономному режимі від руху автомобілів
     
  11. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    а знаєте що ще весело? нові світлофори в центрі - ті, що з цифрами. чомусь всі, навіть бачати 3 чи 5 секунд до кінця, намагаються перебігти ту дорогу...
    і ще, один знайомий розказував, що коли пішохід (він) ступає на дорогу на зелене, навіть якщо те зелене світить останні секунди, машини і їх водії просто зобов'язані давати дорогу. бо він - ПІШОХІД!
     
  12. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    Як кажуть наші сусіди:
    "Пассажир всегда прав, пока жив..."
     
  13. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    За правилами саме так! І нічого дивного в тому немає.
     
  14. Knopka

    Knopka Well-Known Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові


    це справді в правилах дорожнього руху прописано.

    А от водії на жовте, якщо бачать, що не встигнуть до його перемикання на червоне проїхати, не мають права продовжувати рух. А чомусь часто женуть і на жовте і на вже зелене для пішоходів, особливо маршрутки....
     
  15. Princess

    Princess Well-Known Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    до пішоходів вони не належать, але і до водіїв теж - прибиральники. сьогодні чуть біди не було, після такого двічі подумаю чи їхати в правій смузі. прибиральниця йшла собі паралельно дорозі, і раптом ступила під колеса, будучи спиною до руху, взагалі навіть не зикрнула на машини. я розумію, в неї робота, її видно, я по-любому пригальмовувала, але такого не очікувала аж ніяк. добре, що все добре, але настрій вранці підпсула
     
  16. sani

    sani New Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    Якраз недавно по львівських новинах за прибиральників розказували, що багато їх під колеса попадають. Тепер видали їм таблички щоб тягали за собою.
    Цікаво чи не будуть тепер вони випригувати ізза табличок? :)
     
  17. enigma

    enigma Well-Known Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

     
  18. sani

    sani New Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

     
  19. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    не знаю чи по адресу чи ні, але таке запитання, хоч не впевнена, що почую на нього аргументовану відповідь
    Мамочки з візочками, чому ви прогулюєтеся з дітьми саме по проїжджій частині, в той час, коли тротуари рівні і пусті????
    Ну от вже скільки років, але й надалі для мене це "тайна покрита мраком". І саме головне, що бачу таких щодня. іноді проїхати неможливо, а вони собі йдуть ніби так має бути
     
  20. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Пішоходи у Львові

     
    Останнє редагування: 26 Травень 2010