Пішоходи у Львові

Тема у розділі 'За кермом', створена користувачем bora, 12 Травень 2010.

  1. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    А коли не на зелене? А коли у недозволеному місці? Це також ваше повне право? Невже ви думаєте,, що якби такого не було, то хтось би тут таке писав? Навіть скажу вам місце де так люблять переходити дорогу оті мамочки (одне з багатьох, багатьох, багатьох). Вул Устияновича (біля Політеху). На тій коротенькій вуличці аж два !!! пішоходних переходи, а красавіцам обов*язково потрібно перейти дорогу в закритому повороті. Як можна переходити дорогу коли нічогісінько не видно? На що вони розраховують? І це щодня, як не з коляскою, то з малою дитинкою за ручку. Поприбивала б тих мамаш :girl_devil:

    ---------- Додано в 10:48 ---------- Попередній допис був написаний в 10:43 ----------

    Та ви просто не звернули уваги, у них на світофорах чомусь немає жовтого, тому так і виходить. Я спочатку теж не могла зрозуміти в чому справа, але пішоходи там дисципліновані, не бачила жодного раз,у щоб там хтось пробував перейти дорогу там де неположено, чи на червоний. Їздити там набагато легше.
     
  2. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    Мабуть, такі пішоходи стають тими водіями, які на переході по вул. Стрийській в районі монументу, який знаходиться на повороті навіть рух не сповільнюють. Особливо страшно провертатись з Стрийського парку. Машин з-за дерев не видно. Якщо якийсь водій зупинився і ви наважились іти, не факт, що з-за машини, що пропускає не вилитить якийсь джип на швидкості. В районі Бандери я мала щастя переходити по тих розбитих рельсах з каляскою на переході, піднімаючи мало не в повітря весь візок, розуміння з боку водіїв не зустріла.
     
  3. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    За кермом теж різні люди бувають. І завжди слід робити поправку на дурня. Я не водій, а пішохід. Їздити просто боюся, не знаю чи колись зважуся сісти за кермо, хоч чоловік і наполягає.
    і ще якщо мені чогось не видно я стараюся йти у те місце з якого видно, навіть, якщо доводиться вернутися назад, або пройтися трошки в сторону, або й взагалі іду на світофор.

    Водії теж бувають різні, мені, наприклад, на переході більше зупиняються ніж не зупиняються.
    І ще я вважаю, що пішоходу легше йти ніж водіям їхати, тому, не сприймаю як особисту образу якщо часом мене хтось не пропустить.

    Нівякому разі не зихищаю тих водіїв, для яких правила не писані, але вважаю, що ми мусимо поважати водіїв, які стараються їздити правильно, а не лягати їм на капоти у самих несподіваних місцях. Та й про себе, в першу чергу, повинні думати ми самі, а не водії.
     
  4. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    культури, на жаль, бракує всюди і в житті, і на дорозі. центром часто ходжу в якості пішохода. от вчора, переходжу дорогу на кн.Романа на початку, кілька екземплярів перебігли поміж машин на червоне світло, видно дуууже поспішали, деякі водії робили їм зауваження. і ось - зелене світло для пішоходів, зебра... летить мерц в натовп, який по всіх правилах переходить дорогу, водій зупиняється на переході через відкрите вікно починає крити матом всіх підряд, бо він на мерсі і йому глибоко по...іг, що для нього світить червоне. тому проблема культури однакова і у водіїв, і у пішоходів. кожен день їжджу по Стрийській, на світлофорі біля повороту на Сахарова (дві полоси в кожну сторону) теж вистарчає любителів екстриму, котрі перебігають дорогу вже на червоне світло, бо поки добігали до переходу для них світило зелене, отже "нехай весь світ зупиниться", бо вони маневр вже розпочали. і особливо мамочки з дітьми, які ходять в парк гуляти. ще є небезпечною дорога біля Стрийського ринку, біля Галицького, та й повсюди, де скупчення людей, снують всі як через подвір"я.
     
  5. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    А я завжди переходжу або на світлофорі, або на зебрі, причому чекаю коли ще люди підійдуть, щоб не "злити" водіїв. Інколи стою сама, машина зупиняєтсья, водій махає "іди", я переходжу, а з-за машини інша вилітає... так вже декілька разів було. А одного разу в центрі на зебрі переходжу.. знаю що погане місце тому чекаю коли люди назбираються, і ось топає 4-ро людей шнурочком, бо машини реально не пропускають, і на мені водій, як газане, налякати захотів, 2 см від ніг зупинився. Чесно, мала б щось в руках, розбила би фару. А ще я дуже часто на світлофорі, як бачу що якась бабка пре на червоний кричу "Ну куда!", чесно як в Сердючки: "Поїзд їде, а воно лізе".
     
  6. Diana

    Diana мрійниця

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    я цю також мала на увазі
     
  7. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    Слово "прикривається" означає саме, що людина здобуває для себе ПЕРЕВАГУ в непризначеному місці, тим, що йде з візком, а не тим, що тут зебра чи "зелене". Власне, на світлофорі ніхто цього не потребує (і давайте не будемо про окремих дебілів. Інакше - Вам у гілку про небезпечних водіїв). Зрештою, водії-ідіоти не тільки пішоходам заважають - вони загроза і для дисциплінованих інших водіїв.
    А Одесою водії так літають завдяки добрим дорогам, що їх пішоходам не варто заздрити. І повірте, поодинокі випадки переходу поза зеброю сприймаються спокійніше, ніж коли цілий день перед колесами Вам як сайгаки вискакують. Повірте, не мріють водії на когось наїхати, кожен водій такий самий пішохід, і його діти теж ходять вулицями.
    Я б мріяла хоча б на день посадити кожного пішохода за кермо в нашому місті. Вважаю це було б гарним превентивним заходом - замість розповідати як треба переходити дорогу (а хто це слухає) зробити колись суботник для інструкторів, щоб пішоходи теж спробували себе у ролі водія.
     
    Останнє редагування: 13 Травень 2010
  8. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    На зелене світло світлофора ви можете хоч на лижах їхати. Але вде якщо переходите дорогу чорт-зна де (що не вписується ні під визначення регульованих, ані нерегульованих пішохідних переходів), то прийнаймні треба дивитися, на інші машини і перебігати, коли їх нема. А не думиати, що візок з дитиною захистить від усього. Самі купу разів дуже різко гальмували перед такими "мамочками".
    Все ж таки правда, що правила пишуться чиєюсь кров'ю...
     
  9. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    А в мене такий страх бути збитою машиною, що можу кілька хвилин стояти перед тим, як перейти дорогу. Переходжу, коли впевнюся у власній безпеці. Дуже часто водії зупиняються мені перед зеброю (напевно думають, стоїть бідненька, нехай вже перейде :girl_haha:) і ще посміхаються мило.

    Малого свого муштрую постіно. Йдемо переходити дорогу, то кожного разу запитую, з ким треба дорогу переходити (з мамою за руку), на яке світло світлофора (на зелене), як (швидко-швидко), коли не їде (машина). Він вже вивчив це на зубок.

     
  10. Knopka

    Knopka Well-Known Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові


    Я коли вперше сіла за кермо, теж так почала думати. В мене бували випадки, коли я "чайник", вдруге чи втретє за кермом, а якась бабка переходить дорогу де хоче, причому навскіс та ще й спиною до авто. Або люди думають-думають, а вибігають на дорогу в останній момент буквально перед машиною... А гальмівний шлях вимірюється не одним навіть не десятьма метрами, особливо коли швидкість велика... І пішоходів треба розуміти, але і водіїв також. Якби і ті й інші дотримувались правил, наскільки менше було в ДТП і просто ситуацій, в яких люди "сивіють" від різних тлумків...
     
  11. RUSlana

    RUSlana Active Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    І навпаки, кожного водія перетворити в пішохода, щоб незабували що пішоход людина, а не м'ясо.
    Чому так пишу, бо цього року вже тричі приходилось спостерігати (точніше навіть трохи "участвувати"): 1 раз на червоне для водіїв - водійка джипу коперсалась в сумочці, яка була на сусудньому сидінні і незвертаючи уваги на пішоходів,які закінчували!!! рух, проїхала собі далі (біля Прикво).
    2 раз на на червоне для водіїв джип вирішив, що йому терміновіше за пішоходів треба кудись і незбавляючи газ поїхав на натовп, в результаті чого я і ще 2-3 пішоходи відскакували з-під коліс. Якщо б пішла на принцип, точно вже би була в лікарні. (Городоцька, де склади Едельвейсу перед зупинкою Док). 3 раз самий страшний, коли з маленькою дитиною вже майже закінчували рух по пішоходному переході на своє зелене, якраз гнав на великій швидкості в нашому напрямку мерс, потім різко почав гальмувати і зупинився прямо перед нашими ногами (навіть водії,які стояли з боку офігіли), а в мерсі бухала музика - пацани відривались і ухмилялись, типу ну що пішаки наробили в штани.(Ряшівська).
    До речі частині водіів я би відривала яйця.
     
  12. sani

    sani New Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    В Афінах гарно навчені пішоходи, там дороги широкі, 4 полоси в одну сторону, зелене світло для пішоходів горить десь 15 секунд. Тобто перейти дорогу просто йдучи не вийде, щоб її перейти треба бігти! І всі бігають! :)
    Але там хоч і Європа, ніхто на пішохідному переході не зупиниться, пішоходу треба
    чекати, або поки всі проїдуть, або йти до світлофору.
    [​IMG]
    Машин там реально дуже багато!

    А в нас пішохід собі думає що він пуп землі... Може йти як йому заманеться, і ще кричить тобі "куди преш!?"

    От ще прикольне відео про мажора на мерсі і бабульку на переході

    Треба бути взаємно ввічливими, і тоді все буде гуд!
     
  13. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    мені особливо подобається "сезонність" пішоходів,найгірше це перехід з літа на зиму,вже стало слизько,а люди ще не звикли і постійно під капот посковзаються,бо йому ж трошки перейти,а те ,що машині теж "слизько" не думають. І перехід з зими на літо,коли всі вже не в шубах, почуваються легко-впевнено і земля тримає -ну тут вже просто писано перебігати перед самісінькою машиною,бо встигну і ще

    проблема саме в тому, що пішоходи, які ніколи на місці водія не були просто не розуміють тих ситуацій з іншої сторони, мол-не трамвай -об"їде, або ще краще " я ото на марштрутку поспішаю, а вона в машині розїжджає-куда преш???", а те, що більшість з них правил дорожнього руху не знають і не уявляють, що там перти мені дозволено , а їм ні то вже питання інше....
    а ще люблю,коли пішохід (в основному дівчата) починає перескакувати/перебігати дорогуна своїх шпильках, а як бачить ,що її/його пропускають, ну всьо-поплила і пливе і пливе,забилам би!
    а про бабульок правда таке, якщо зробила крок вперід, то стоятиме, якщо два назад-зараз почне бігти (і якщо має три тлумки в руках то швидко бігти буде)
    штрафи для водіїв є,а чому не котролюють поведінку пішоходів?:girl_devil:

    а щодо того що на джипах чи мерсах, то не знаю, але мене коли я чи за кермом чи пішки більше водії таврій і запорожців лякають:girl_in_dreams:
     
  14. sani

    sani New Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    Мене більше лякають пенсіонери, які все життя складали на ланос(або типу того) такий напуцований блискучий, і їздити вже ніколи не навчаться і раз в місяць на нього сідають. І починають їхати по правилах(як вони собі думають), оце реально страшно!
     
  15. Princess

    Princess Well-Known Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    пішоходи різні бувають - на одній і тій же вулиці перше взлюсь, що пре де попало не глядя, а через 20 метрів на переході, вже пропускаючи іншого, отримую мало не реверанс вдячності, так шо й злість пропадає.
     
  16. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    Підтримую!!! Я коли з візочком була чи тепер з малим за ручку, то власне водіїї джипів і мерсів (узагальнено сказала) зупинялися на переході і давали дорогу. А всякі "рагулі" (вибачте, не стрималася) на жигуляг чи москвичах ніколи не зупиняються, їдуть, ні на кого уваги не звертають - пупи землі.
     
  17. дашулька

    дашулька Well-Known Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    Я перестрашена на дорогах жахливо! можу стояти й 10-15 хв. перечекати,щоб машин зовсім не було ,а потім вже йду,при чому не спокійно - бігаючи. Навіть,якщо до переходу чи світлофору 100-200 м - краще перейдусь,ніж буду десь там перебігати,нервуючи й водіїв,й себе.
    А ще ,коли їду в машині з чоловіком-кричу через кожні 5 м й матюкаюсь на всіх,якщо переходять не там де треба!))) особливо нервують вагітні,дами з візочками та старушки-полтергейсти,які зявляються зазвичай з повітря.)))
    пам*ятаю раз переходила на початку Пасічній дорогу,там де світлофор,на зелене світло. І що ви думаєте,водій проїхався колесом мені прям по нозі! добре,що була у якісних кросівках й нічого не сталось,але я була в шоці...він в декількох метрах зупинився,вискочив,почав вибачатись,а я посміхнулась й сказала " та нічого,буває..." . сіла в трамвай,доїхала до універа й до мене раптом дійшло,що сталось! ну,не дура? про себе сказала все,що про нього думаю,але вже пізно "кулаками махати.."
    так що культури треба вчити,як водіїв,так й пішоходів-інакше ніяк.
     
  18. ZoloteSonechko

    ZoloteSonechko New Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    їхали ми перед Новим Роком по трасі годинка 6-7 вечора, дорога слизька-слизька і тут ........ВІН.........пішохід, але не простий, а нетверезий і дорогу він незвичайно переходив...на 4:girl_crazy:ми спочатку аж не зрозуміли шо це.
    недавно була свідком однієї дуже неприємної ситуації. переходить жіночка(поважна, років50-60) дорогу, але за 5-10 метрів від переходу. вискочила і йде пані, їхав молодий хлопчина на машині, і відповідно мусив зупинитися посеред дороги, щоб пропустити, бо ж не знає, що їй в голову взбреде. коли вона нарешті дісталася до зупинки: "пропустив мене". на що один чоловік зробив їй зауваження, що до переходу пару метрів, не потрібно будь-де вискакувати на дорогу(в досить культурній формі). слово за слово і та панянка такими матами говорила з ним, що мені аж соромно було на зупинці стояти. так основна її думка, що всі ПОВИННІ ЇЙ зупинятися будь-де і будь-коли, коли вона дорогу переходить. Розчарована я була з 2 причин. 1. як можна так легковажно ставитися до свого життя, а якщо не цінуєш свого, то не підводь їнших до вязниці. і 2. старша жіночка, а так висловлюється в людному місці. і це люди, які в маршрутці опозорять тебе при всіх, щоб місце уступили, ще й про культуру розкаже.
     
  19. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    Дивина..Ви вважаєте, що водії коли виходять з авто починають літати? Вони не бувають пішоходами?
    Не треба про м"ясо, я Вас прошу - Ви не там ворогів шукаєте. Ви не читали тему небезпечних водів схоже. То дуже прошу туди.

    Ви думаєте тут ключове слово "водій"? Їх так кермо псує чи що? Пішоходів таких не буває? Чи Ви думаєте такі іншому автомобілю не створювали неприємності на дорозі?

    Тут дописують і виховані пішоходи - і схоже вони цій гілці не обурюються... Зрештою, чому обурюватись якщо ти не такий? Мене задовго до прав сприймали як білу ворону за мої пошуки пішохідних по Львову. Певно відтоді я думаю, що щось зі сприйняттям пішоходами ПДР в нас не те. Не тому дивуємось.

    Наголошую - тут йдеться про дотримання правил пішоходами, в іншій гілці - про те ж стосовно автомобілістів. Тож прошу без оффтопу.
     
  20. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    Відповідь: Пішоходи у Львові

    А мене дивує, як в нас не прийнято думати про інших.
    От одного разу бачила таку картину, що сама обурилася страшенно, хоча ніколи за кермом не сиділа.
    Так от. Йдемо ми по спуску з вул. Зеленої на вул. О.Теліги (точно не знаю як називається) . І ще йдуть люди. Тротуару там як такого нема, пішоходи йдуть собі збоку дороги. Дорога з ямами, але з одного боку їх майже нема, а з іншого повно. Їде машина згори, то ми зі Святиком (ще у візочку) перейшли на той бік де більше ям, щоб машина по ямах не товклася. А тамті люди йдуть собі по прямій дорозі, машина їх об"їжджає по ямах - мені аж шкода стало. Не стрималася і вголос сказала, що людям легше по тій стороні йти ніж водію їхати і думати, щоб машині ніц не було. То на мене так злосно подивилися. А чого потім дивуватися поведінці деяких водіїв? Якщо такі егоїсти сядуть за кермо - то не дивно.