Підбиваємо підсумки року, що минає

Тема у розділі 'Пляц забав', створена користувачем Lady_Opium, 16 Грудень 2009.

  1. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Якийсь там рік підрят...
    Людина року: Андрій, не я, а саме чоловік цього року відкрився для мене зовсім іншим
    Напій року
    : Fragolino,Мартіні, Лате, кава з молоком
    Настрій року: вірити, довіряти Богові, пахати як коняка
    Політик року: нема
    Музика року: Hardkiss, Безобмежень, НК
    Знайомство року:Чикайло Андрій Теодорович, лікар від Бога. Велика праця була вкладена з його сторони щоб Андрій жив
    Розчарування року: кожна люди завжди в першу чергу пильную свої інтереси....напевне усвідомлення того.
    Але сприймаю усі розчарування як досвід
    Особиста подія року: ми закінчили і переїхали у власне житло
    Книга року: -
    Кабак року:наша сім'я в тому ділі не специ, ходимо по мінімуму
    Мрія на наступний рік
    : Щоб усі мої близькі та рідні були живі та здорові.
    Щоб у моїй сім'ї ніхто не хворів, а Андрій більше ніколи не згадував про свою важку хворобу.
    Мир у світі, мир в Україні і побільше добра навколо
    --- дописи об"єднано, 15 Січень 2020 ---
    --- дописи об"єднано, 15 Січень 2020 ---
    то вже традиція підбивати підсумки року в січні
    --- дописи об"єднано, 15 Січень 2020 ---
     
    Останнє редагування модератором: 22 Січень 2020
  2. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Підсумок 2020 року (рік, в якому 90% часу я провела вдома)
    Людина року:
    син, інколи тільки він тримає мене на плаву.
    Напій року: фраголіно, цикорій з молоком.
    Настрій року: місцями ейфорійний, місцями радісний і піднесений, але в більшості - пригнічений.
    Політик року: Джо Байден, Світлана Тихановська, Майя Санду.
    Музика року: пісні із фільму "A star is born" (улюблена музика Артема).
    Фільм року: майже нічого не дивилася, але відмічу "Екзамен на двох", "Крихітка", "Ода радості". Легкі фільми, щоб відпочила голова.
    Знайомство року: психосоматика.
    Розчарування року: все йде не так, і виходу не видно.
    Просвітлення року: я люблю писати.
    Особиста подія року:
    зрозуміла, відшукала свій стиль - "нарядна жіночність", "сучасна принцеса" (дуже скромно :connie_pull-pigtail).
    Книга року: "Не відпускай мене" Кадзуо Ісігуро, загалом прочитала цього року 27 книг.
    Кабак року: Kukuruzza, Vintage+ (все, де є дитячі кімнати).
    Мрія на наступний рік: писати тексти і одержувати за це солідні гонорари (знову скромно :girl_haha:). І здоров'я всім, без цього ніяк.
     
    • Подобається Подобається x 11
  3. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Всьоме :). Дуже люблю раз на рік проводити собі таку ревізію всього за рік.
    Людина року: волонтери, Марта Левченко, захоплююся нею.
    Напій року: зелений чай з жасмином - незмінний фаворит попередніх років. Але тепер мені смакує й просто звичайна вода.
    Музика року: ну швидше те, що останнє слухала. Все, що швидше, зазвичай швидкоплинне й не залишає яскравих спогадів. FILV & Edmofo - Cocaine (Emma Péters Cover), Imagine Dragons - Thunder, Stephan F - Astronomia 2k19

    Настрій року: Такий собі. Хоча позитивні моменти теж були, але загалом, через карантин - не дуже .
    Політик року: :bad: нема
    Подія року: Нарешті з"їздили у відпустку, бо попередні 3 роки були під гаслом "збираємо гроші на квартиру/ремонт). Лукас почав лазити/ходити/ганяти по хаті /виколупувати вазонки/розкидати все/малювати всім, що під руки попадеться, стіни, столи...Одним словом, новий ремонт не за горами. Я не пошкодувала грошей на одну платну підписку на рік, суто для себе.
    Я вдруге в житті а потім й втретє піднялася на вершину гори. Мені сподобалося.
    Я вчора, вперше в житті спекла панетоне. Й все получилося! До того часу я жодного разу нічого з дріжджів взагалі не пекла. Відчуваю сили й потенціал пети паску в наступному році. Її я ще не пекла. Так я соро й закрутки може почну крутити ))).
    Фільм року: я підсіла вперше в житті на серіали (дитячий вік, коли всі дивилися "Багаті теж плачуть", "Мелроуз" й т.д. не рахую). Сподобалися "Паперовий будинок", "Чорне дзеркало", "Чому жінки вбивають", під час карантину дивилася з сином "Школу" )).
    Знайомство року: група, з якою я зараз тренуюся. Всі різні, але кожен цікавий.
    Розчарування року: Дехто з мого близького оточення, їх кілька. Сумно.
    Кабак року - сподобався "Seven heaven" , дуже ніде не ходила, то карантин, то ще щось.
    Мрія на наступний рік: нехай всі мої нові плани успішно збудуться, а діти будуть чемними, щоб я менше переймалася дрібним й несуттєвим, мала залізні нерви й добре здоров"я :girl_yes2:
     
    • Подобається Подобається x 5
  4. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Підсумки 2020
    Людина року:Андрій!З кожним роком все більше відкриваю його і захоплююсь ним. Він росте, доросліше. Він мій баланс
    Напій року:кава
    Настрій року:все буде добре,лиш вперед
    Подія року:причастя Івана,весілля сестри і народження моєї першої рідної племінниці(на днях похресниці)
    Знайомство року:нема
    Розчарування року:це швидше розчарування останніх декількох років, 'друзі'
    Плани на наступний рік:насолоджуватись життям поруч з Андрієм і хлопцями. Нехай усі мені дорогі люди будуть поруч, живі і здорові
    Підбиваючи підсумки 2020року впевнено скажу рік був чудовим!Ми пережили його без болючих втрат. Частину того що давно планували таки зробили. Гуляли багато важливих подій..2020 дякую!!!
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    Вже 6 рік поспіль підбиваю підсумки року. Ну що ж 2020, ти був такий непередбачуваний і насичний. Змінив мене і мої погляди кардинально.
    1.Людина року: Я!!
    2.Напій року: Латте і зелений чай.
    3.Настрій року: Класний)
    4.Політик року: та пішли вони всі!
    5.Музика року: Різне:)
    6.Фільм року
    : Нема часу.
    7.Знайомство року: Печалька зі знайомствами:)
    8.Розчарування року: перестала розчаровуватись в людях. Дорослішаю, чи що.
    9.Особиста подія року: -
    10. Книга року: Жоель Діккер "Зникнення Стефані Мейлер"
    11. Кабак року: Вдома
    12. Мрія на наступний рік
    : ВСІМ здоров'я!!!
    Хочу на море!
    Зробити кухню!
    З чоловіком відпочити в Італії!
    І найголовніше:!!!
    Хочу Завжди знати чого я хочу і щоб на це вистарчало грошей!
    Ось і підсумки цього року, деякі пункти залишились незмінні)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Lionn

    Lionn New Member

    мені особитсто дуже цікаво перечитува що тут пишуть, цікава тема