Перший танець

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем Inka Blond, 7 Листопад 2008.

  1. Pianowoman

    Pianowoman Active Member

    Дівчата, треба брати усе в свої руки, я так зробила і залишилась дуже задоволена результатом. Не знаю чому, але хореографи не ставлять гарних танців, я такого ще не бачила, а передивилась дуууже багато і на цьому форумі теж. Можливо, вони хочуть щось занадто складне або те, що не підходить нареченим, в результаті танець стає штивним, неграційним, зажатим, жалюгідним і не гарним. І це зараз коштує в районі 120 грн. за 6-8 занять. Ми зробили так: обрали пісню, , підібрали рухи, які нам би хотілось станцювати . і вивчили їх протягом тижня до весілля. Ефект буде за вами, як при підготуванні, так і під час танцю!:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. pullitko

    pullitko New Member

    Дівчата хто підкаже толкове відео можливо від хореографа який в "сповільненому темпі" показав кілька гарних елементів для вес. танцю?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Lambada

    Lambada Member

    а якого саме танцю?
     
  4. pullitko

    pullitko New Member

    під пісню
    David Bisbal – Cuidar Nuestro Amor.
     
  5. Lambada

    Lambada Member

    варіантів повно, якщо осилите, то :








    але я надумаєте вчитися вживу - пишіть у приват
     
  6. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    думаємо ми над піснею для першого танцю. Коханому подобається
    а мені :girl_in_love:
     
  7. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Такі оригінальні пісні :) Та я звикла до "Оми" Білички, хоч в інтерпритації Алексеєєва теж звучить непогано :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Lesya Vihot

    Lesya Vihot Well-Known Member

    майже згідна :)
    найкраще - коли пара танцює як хоче , як вміє - головне насолоджуватись процесом, а не переживати весь танець що забудеш якийсь складний рух
    бо може вийти так , як колись признався мені один наречений на весіллі - йому перед весіллям цілу ніч снився перший танець і в ньому він щось забув ;)
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Lambada

    Lambada Member

    Насправді то є психологічна підготовка.
    У професійних тренерів такі результати бувають вкрай рідко :girl_smile:
     
  10. kykysia

    kykysia Well-Known Member

    Допоможіть,хто може..)потрібна хороша школа аби навчитись першому танцю..)

    Надіслано від мого Lenovo A536, використовуючи Tapatalk
     
  11. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Ой... теж хочу знайти толкове відео.
    Вирішили танцювати під пісню Алексеєва ОМА і не знаю що придумати гарне

    Надіслано від мого GT-P3110, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Emka

    Emka Active Member

    зі свого досвіду скажу, що перший танець це дуже важлива події у торжестві, бо це як старт всім танцювальним гулянням, а значить то має бути шось особливе, ми з чоловіком робили весілля в українській стилістиці і танець обрали відповідний по ритму, а ходили вчитись на південний в студію Рестарт, то там нам дуже сподобалось, враховуючи що ми перебрали десь студій зо 5. Дуже індивідуальні постановки, і музику помагають підібрати і завжди уважна дівчинка була до наших побажань.Нам сподобалось що ми за тиждень вивчили постановку на 4 хв з 6 підтримками і складними переходами, але і викладались по повній)))) ну і графік там приємний - підлаштовуються під пару і ціна як на мене дуже толерантна:girl_smile:
     
  13. NikolBlack

    NikolBlack New Member

    Цілком Вас підтримую, краще танцювати простенько, з любов'ю та ніжністю, а не як робот, бо не всім людям притаманно гарно пластично танцювати))
     
  14. Olena Korsyka

    Olena Korsyka www.time4shopping.com.ua

    а ми не робили ніякої постановки, потанцювали для себе, для душі, як на перших побаченнях)) І все виглядало дуже гарно і романтично. І ні я , ні чоловік не переживали за перший танець. А то багато хто( переважно хто в повсякденному житті майже не танцює) роблять постановку першого танцю, а потім ціле весілля переживають щоб часом якийсь рух не забути і т.д., замість того щоб насолоджуватись цим днем! Він ж так скоро пролітає.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Woman

    Woman New Member

    Наш перший танець був під Michael Bolton - All for Love. Вибрали її з коханим самі (по мелодії та тексту), хореограф вибір не коментувала просто працювала з тим з чим ми прийшли. Залишились дуже задоволені, 6 занять в залі і генеральна репетиція в центрі міста на площі Ринок (очі перехожих того вартували :girl_dance:). І ось найвідповідальніший день, дружка вранці вдягає а мене в сукню а вона задовга :girl_impossible:, оскільки перед весіллям сильно схудла, і я ледве можу в ній іти, не те щоб танцюваті ще. Але в результаті все добре, станцювали без помилок і ніхто не зашпортався в мою сукню :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. shelev

    shelev Member

    На більшості весіль танцюють вальс під іноземні пісні. Тому, якщо пісня дійсно подобається, то під неї можна і потрібно танцювати.
     
  17. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    дівчата всім привіт. можливо хтось порадить гарну пісню для першого танцю?:girl_smile:
    я з коханим маю пару треків, зараз напишу яких саме.
    але , можливо є ще деякі гарні варіанти про які не знаю))

    1. дуже подобається Аerosmith, але на днях була в коліжанки на весіллі, де на першому танці грала ця ж пісня. вони можуть подумати, якщо я оберу саме цю пісню, що я її взяла на перший танець після того, як почула трек в них на весіллі...)) це ,звісно ж,не так... але...))


    2. ця пісня теж в мене в фаворитах ))така вона... тебе просто підносить,коли її прослуховуєш )


    3. Ерос Рамазотті до вподоби нареченому, говорить, що під цю пісню не потрібно багато завчати для танцю)) просто повільно собі кружляєш


    4. класика... Хьюстон і Іґлесіас )))
    в перекладі слова неймовірні:
    "Знову і знову я дивлюся в твої очі. Ти все, чого я бажаю, Ти захопила мене. Я хочу обіймати тебе, я хочу бути поряд з тобою, я ніколи не хочу відпускати Я хочу, щоб ця ніч ніколи не закінчилася. Мені потрібно знати, Чи можу я обіймати тебе все життя,
    Чи можу я дивитися в твої очі, чи можу я цю ніч, розділити разом з тобою, чи можу я обійняти тебе поруч з собою,чи можу я затримати тебе назавжди,чи можу я зробити так,
    щоб цей поцілунок тривав вічно ..."


    5. ще один світовий шедевр , аж мурашки по шкірі


    ну що милі мої, гарні пісні, правда ?:girl_in_dreams:можливо ви ще щось можете порекомендувати ?:girl_blush2:
     
  18. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    ось є ще одна хороша пісня

    6. дуже ніжна мелодія, слова проникаючі: "тепер ти все моє життя,
    тепер ти весь мій світ...."
     
  19. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    Голосую за 3 пісню з вашого списку.

    Надіслано від мого SM-G935F, використовуючи Tapatalk
     
  20. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    +1 на сторону нареченого)) окей. кому ще щось подобається із списку?)))