Перші тижні вагітності (2)!

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Імель, 22 Травень 2015.

  1. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    @toria у мене був такий день на 8 тижні - на мій день народження випав :) ох я тоді нарешті поїла нормально ;) а потім все звернулося і ще місяць залізно я трохи мудохалася, а потім періодами була нудота.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  2. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Всетаки буває хвилями ,день легше ,а на другий день нудить жахливо.А тепер вже легше набагато, але і термін більший
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. irenkab

    irenkab Member

    Привіт, форумчанки)
    Сьогодні перший день затримки, зробила тест, а там бліда смужка друга. Я дуже рада.
    Тільки хвилююсь, щоб не було знову позаматкової, так як 6 лютого мене прооперували. Трубу залишили і тепер мені здається, що овуляція знову справа була, бо правий яйник поколює інколи. Чи то я вже сама накручую собі....
     
  4. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    В
    Вітаю з двома смужками,а решта час покаже ,аби на краще!
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Masja

    Masja Well-Known Member

    В мене після позаматкової теж інколи тягне і поколює. Часом досить так сильно,то теж переживала. Розумію це так,що яйник той після втручання буде давати про себе знати. Як тільки відчуваю дискомфорт чи біль - одразу стараюся прилягти.
     
    Останнє редагування: 14 Червень 2020
    • Подобається Подобається x 1
  6. irenkab

    irenkab Member

    Дякую за підтримку!
    У Вас після позаматкової наступна вагітність все добре?
     
  7. Masja

    Masja Well-Known Member

    Так,все добре. Теж на перших порах переживала,але навіть попри той біль в яйнику я відчувала,що все добре. Потім почався токсикоз,який переконав мене,що то не позаматкова. Хоча лікар сказала,що в мене дивна логіка...
     
  8. irenkab

    irenkab Member

    Сьогодні третій день затримки, здала ХГЛ -473. Календар показує 4тижні і 5 днів.
    Як думаєте: це добрий результат чи замалий?
     
  9. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @irenkab хгл краще дивитись в динаміці. здайте ще раз через 2 дні. він би вам вирости десь в 2 рази
    бо той показник відносний в когось може бути на такому терміні 400 в когось 800 і все буде вписуватись в норму)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. irenkab

    irenkab Member

    Добрий вечір. Здала сьогодні знову ХГЛ, вже 1034. Ніби добра динаміка.
    Коли варто піти на УЗД? Як ви вважаєте? Якщо нічого не турбує, то чекати до 12 тижнів, чи все ж, враховуючи попередню позаматкову піти раніше?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @irenkab динаміка чудова. Щодо необхідності узд можливо то 7-8 т щоб точно щось побачили, але якщо нічого не турбує, то можливо краще 12т почекати
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Arika

    Arika Well-Known Member

    Я би радила в повних 6-8 тижнів піти, можна на найпростіше, не дороге, щоб глянути чи все ок (серед знайомих було, коли на таких ранніх термінах завдяки невеликих проблемах побачених на узд допомогли медикаметозно підтримати вагітність, я особисто ходила задля свого заспокоєння, бо дуже сильнопереживала, коли почула перше серцебиття, то хоч частково заспокоїлася). Але вирішувати Вам, якщо добре почуваєтеся, інтуїтивно відчуваєте, що все добре, то можете спокійно піти в 12 т.
     
  13. tsvetochek

    tsvetochek Well-Known Member

    Дівчата, скажіть шось..
    У понеділок робила останній тест, чіткі дві смужки:girl_claping:. Перший день останніх критичних 16.05, то це виходить 5й акушерський тиждень. А вчора мені почало трохи мазатись коричневим, і протягом дня тягне внизу живіт, як от-от мають бути місячні.
    До лікаря найшвидший запис аж на 01.07, і не знаю чи це в межах норми і сидіти спокійно чекати прийому, чи бігти десь на УЗД?..
    Цикл в мене був 28-30, але з лютого збився після антибіотику (33дн)
     
  14. irenkab

    irenkab Member

    Якщо трохи мазає, то може бути імплантація. Якщо є можливість, то краще піти на УЗД.
    Можете ще зранку здати тест на ХГЛ.

    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Єва

    Єва Well-Known Member

    Під час імплантації тест ще не показує нічого. Якщо є чіткі дві смужки, то це вже вагітність і мазати не мало б. Краще не чекати, а десь приватно в когось нормального з лікарів проконсультуватися. Можливо потрібна медикаментозна підтримка.
     
  16. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я б нічого не писала, але нижче в стрічці посиденьок тема про Гіпоспадію, однією з причин якої вважають прийом мамою прогестерону.

    Коричневе мазання, як і незначні болі - це варіант норми.

    Якщо болить сильно і кров червона - то можна бігти до лікаря. Але навіть тоді лікар або констатує викидень, або ні.

    Викидень в ходу не зупинить ніхто. І ці всі підтримки до 12 тижня - виглядають на велику профанацію*

    *якщо вагітність самостійна
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  17. tsvetochek

    tsvetochek Well-Known Member

    Дякую, що відгукнулися. Сьогодні пролежала пластом ввесь день, майже немає виділень. Сподіваюсь, що все добре і дочекаюся до середи
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Єва

    Єва Well-Known Member

    Я, звичайно, не фахівець, але моя перша вагітність була збережена завдяки тому, що я вчасно звернулася до лікаря і мене поклали на збереження (десь в 6,5 тиж.). Крім мазання, про недостатність прогестерону свідчила відносно низька БТ 36.8-36.9 після позитивних тестів (під час другої вагітності, для порівняння, вона не падала нижче 37 в другій фазі). Два тижні лютеїни дитині шкоди не завдали. Якби я тоді нічого не робила і стався викидень, я б почувала себе винною.
     
  19. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    А як ви можете робити висновок, що "завдяки"? У вас є два факти: ваша вагітність, в яку були кров'янисті виділення продовжила розвиватись. І другий: ви приймали прогестеронову терапію. Чи обов'язково вони пов'язані причинно-наслідковим зв'язком? Можна приймати антибіотик при ГРВІ, одужати, і сказати, що це завдяки антибіотику ви одужали.
    Не маю на меті вас образити, але такі історії від жінки до жінку змушують кожну наступну, що з цим стикається, одразу терміново бігти до лікаря і приймати препарати, які насправді зовсім не цукерки-вітамінки, лише тому, що
    І, якщо навколо більшість жінок так думає, що "головне робити щось, бо потім буду винна", більшість лікарів задовольняє їх цю психологічну потребу в робити "щось", то дуже важко бути вільною від можливого почуття провини за бездіяльність, всі ж навколо роблять "щось". На жаль, якась така ситуація, коли всі дружньо бояться подивитись на певні медичні факти.
    Жінки, які мають вагітність, що настала не природним шляхом, і насправді не можуть без цього обійтись, приймають прогестерон в великих дозах, і не 2 тижні.
    Комусь не нашкодить, а комусь нашкодить. Якщо дитина народжується з певними вадами, які можна асоціювати з прийомом ліків під час вагітності, чи не почувалась би її мама винною та ще й обманутою, коли б дізналась, що ці препарати були для неї лиш плацебо? Це погана звичка (і пацієнтів, і особливо, лікарів) робити втручання про всяк випадок, завжди є ризики, що вилізе боком, потреби ж, а отже і користі, натомість жодної.

    Ну і так, для статистики, в вагітності з дітьми з обома були виділення: в першу - трохи червоної крові в 12 т., в другу - були епізоди мазання на більш ранніх термінах. Нічого не приймала, діти народились. Це не означає, що я не хвилювалась, не переживала, і мені було все одно. Хвилювалась.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Єва

    Єва Well-Known Member

    Можливо, Ви, як фахівець в цій галузі, більш обізнані з такими фактами. Тому не стану сперечатися. Моя перша вагітність була 11 років тому, про шкоду прийому прогестерону для плоду на ранніх термінах вагітності я тоді не чула та й в інструкції до прогестеронових препаратів про це не писали. На щастя, з такими фактами не доводилось мати справу. Напевно, була довірлива тоді, слухала лікарів. Вагітність була природня, але завагітніла після місяців лікування гормонами (колись була постійною дописувачкою теми "Як нарешті стати мамою"), тому не знаю, до якої категорії себе прирівнювати "вагітність настала природним шляхом" чи "без цього не можуть обійтись".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1