Перше кохання завжди нещасне?!

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем sofcja, 27 Грудень 2009.

?

Ваше Перше кохання було

  1. щасливим

    104 голосів
    36,1%
  2. нещасним

    165 голосів
    57,3%
  3. а що це?

    19 голосів
    6,6%
  1. Skim

    Skim New Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    Теж так вважаю. Все залежить від людини.
     
  2. Alma

    Alma New Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    Мені дуже сподобався вислів "Кохання не має минулого часу, лише теперішній і майбутній!" Я з цим погоджуюсь. Кохання - це раз і на все життя. А все решта-просто захоплення. Любов - набагато глибше поняття, ніж просто симпатія...А захоплень в житті може бути багато, поки не зустрінеш те перше і останнє КОХАННЯ.
     
  3. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    Мабуть, моє перше справжнє кохання виявиться нещасливим. Принаймні, так виглядає зараз...
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    читаю і мені стає смішно..я вперше закохалась в 5 років. для когось це напевно прозвочить дуже дивно. Але це дійсно було кохання!!!якщо чесно я ще до тої людини і досі маю почуття.
    моє кохання- син подружки моєї мами, він від мене на 16 років старший. завжди приходила до нього бавитись, я тільки його одного слухала. завжди казали, що як тільки я виросту відразу відгуляєм весілля. Як я дізналась що він одружується, я десь цілий день плакала, скільки мене не вмовляли і не казали що це все жарти, я так і не заспокоїлась, а на їх зарученах напилась, скільки мені тоді треба було...
    після весілля вони виїхали. і тут вони повернулись вже з 2-ма донечками...коли побачила своє "кохання" в мені все перевернулось...зараз няньчусь з його дітьми, але почуття всеодно є...навіть не зважаючи що йому вже майже 40...
     
  5. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    Я взагалі закохувалась часто, деколи надовго, деколи ні. Але жоден з цих разів не вважаю нещасним. Кожен раз - то був для мене якийсь психологічний досвід. Кожен раз було по-іншому, але зараз згадую то все зі сміхом, особливо перше кохання (я тоді була в 5-му класі). І ні до кого ніяких особливих почуттів не відчуваю, в душі навіть ніц не перевернеться при згадці..
     
  6. Kolombina

    Kolombina New Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    моє кохання було нещасним :sad: радує лише те, що він до сьогоднішнього дня шкодує за те, що розтоптав моє серце та плюнув у душу. зате це був хороший для мене досвід:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Doroty

    Doroty миється в бані

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    Я з цим не згодна, оскыльки моє кохання було неймовірно щасливим і розбіглися ми якось безболісно, тому в голові лише гарні спогади лишилися ) Я себе в цьому плані вважаю щасливою )
     
  8. galjaretka

    galjaretka New Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    мій перший досвід теж був жахливий...
    досвід колосальний, але купа болю, я вже забула його, а от нові відносини мені так і не вдалось створити не змогла підпустити хлопця до себе жодного..зате досягла висот в навчанні...
     
  9. marika28

    marika28 Well-Known Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    У мене також моє перше кохання було нещасливе. Закінчилося все тим що він почав зустрічатись паралельно з іншою і одружився з нею. Він навіть після заручин приходив до мене добре що очі відкрили добрі люди. На той час моя сімя була досить бідна а моя суперниця багата:girl_sad:
     
  10. Gybka Bob

    Gybka Bob Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    А я одружилась на "другому" коханні. Як для мене то те "перше" було дуже юнацьким і швидко набридло. Не порівняти емоції і почуття між першим і теперішнім!
     
  11. Vyshenjka

    Vyshenjka Щаслива мамуся

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    Спогади про перше кохання не викликають в мене позитивних емоцій... Я покохала людину, з якою ми були занадто різними. Мені було дуже боляче, коли мене проігнорували. Я довго не могла його забути, навіть тоді, коли зустрічалася з іншим. Але для мене це досвід...
     
  12. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    прошу розрізняти кохання і закоханість - все ж це різні поняття!
    тому питання і стоїть так - Перше КОХАННЯ завжди нещасне?
    бо під коханням розумію щось значно глибше й триваліше ніж симпатії 5-річної дитини, закоханість без відповіді і стосунки з хлопцем, тривалістю в 3 дні...

    цікаво почути власне відповіді про серйозні стосунки і почуття, бо моє перше кохання ось уже 7 рік триває досить щасливо... і думаю в якій же когорті врешті я сама опинюсь - чим то все логічно завершиться?...
    сподіваюсь в 120 літ успішно сама зайти на форум і доповісти вам щодо цього питання!:girl_wink:
     
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    цікаво, от що таке - "перше кохання"?
    якщо перше почуття, то воно часто не те що нещасливе, ІМХО - воно тренувальне. Навчитись відчувати, пережити на мікрорівні і розлуку і зраду. У мене так було. Своє перше кохання - хлопчика Вітю в 7 класі - я досі згадую з теплом. Він поняття не мав, що в мене були почуття до нього. А я постраждала-постраждала - і стала писати вірші :)
     
  14. RamirZ

    RamirZ New Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    І моє перше кохання було непростим. Спершу закохався "він", а я ще не розуміла, що означають його щоденні подарунки у вигляді саморобних брелоків, букету акації чи живого жабенятка. Потім почуття виникли вже у мене, а "він", мабуть, як то кажуть, перегорів, та й навчався вже в іншій школі, в інтернаті. Як я чекала кожних вихідних, коли "він" приїжджав до батьків, яке розчарування гнітило мене всі два дні, коли чомусь "він" залишався на вихідні в інтернаті. Це тривало близько 7 років. Але таке почуття, я гадаю, сильно змінило мене (я вже не кажу про те, що я просто подорослішала), навчило чекати, писати вірші та робити щось добре, коли на душі печаль. Я не бачила "його" вже більш 10 років, "він" міг лише здогадуватися про мої почуття, але, напевне, якби ми випадково зустрілися, я б сказала "дякую, що ти був і був саме таким".
     
  15. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    Була в мене в школі класна керівничка дуже мудра жінка. Я досі пам"ятаю її слова:" Перше кохання ви незабудете ніколи. Незалежно від того чи було воно взаємним . Перше кохання буде у вашому серці все ваше життя. І навіть на старості років, ви буде про нього пам"ятати." Перший раз я покохала в 13 років (як би смішно це не звучало). Це було дуже сильне почуття, нажаль- не взаємне. Я просто кохала і все.Так тривало кілька років.З того часу пройшло 15 років, я зустрічалась з іншими хлопцями, вийшла заміж (чоловіка свого люблю, а коли одружувались, то взагалі не уявляла свого життя без нього). Але перше кохання і досі є в моєму серці. І впевнена, що буде воно там до кінця мого життя.
     
  16. UnLikE

    UnLikE Фотограф

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    перше серйозне кохання, я вважаю, було щасливим..) Хоч і в результаті ми розійшлись і тепер просто спілкуємось як давні знайомі, але це було незабутньо і я абсолютно ні про що не шкодую..) Просто людина не та)
     
  17. Korzuk

    Korzuk Active Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    Моє перше кохання було самим щасливим для мене і я ніколи незможу про нього погано сказати. Починалося все з його сторони, а потім через місяці 4 і я дозріла до того щоб сказати люблю у відповідь:girl_in_love: було важко він хлопець з села, а я зі Львова, приїжджала лише на вихідні і то не завжди мобілка у нього погано тягнула, тому говорили рідко......потім сталося так що мої батьки були проти наших стосунків (бо в нього сімейка неблагополучна, тато алкоголік) для всіх ми розійшлися, навіть для друзів , а насправді ще довгих 3.5 роки шифрувалися:girl_crazy: звучить дивно , але що не зробиш заради коханої людини) нажаль після 5 років зустрічання наші шляхи розійшлися, хоча досі при згадці про нього моє серце трошки йокає, але лише хорошими спогадами про саме щире кохання на землі:girl_in_love: Вибачте за писанину, залізла у спогади!
     
  18. Galin Max

    Galin Max Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    я коли прочитала "перше кохання" - відразу подумала про перші серйозні стосунки. У мене вони тривали більше року, за цей час я зіткнулася з усіма "прєлєстями" стосунків - закоханість, спільні плани на майбутнє, сварки, примирення, недовіра і зрада. Розрив цих стосунків закінчився для мене сильним стресом, після якого я зрозуміла дуже багато важливих речей і наступні стосунки вже почала будувати "з розумом" (і після двохрічної перерви).
    Зараз можу сказати, що рада, що маю цей життєвий досвід
     
  19. LoradeGray

    LoradeGray Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    А в мене перше кохання було на відстані:girl_in_dreams: Він постійно приїзджав, дарував подарунки і т.д. Але після того, як ми прожили разом на Новий рік тиждень, ми вирішили, що краще бути друзями. Він був старший за мене на 8 років і я не готова була йому дати те, що він хотів. Потім були сльози і соплі. Але навіть зараз я вдячна йому за ту науку яка допомогла мені стати дорослішою.
     
  20. Balu

    Balu Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    Моє перше кохання було і є найщасливішим. Не знаю, як буде все далі, але вірю в те, що любов творить дива і долає будь-які перешкоди :)