Перше кохання завжди нещасне?!

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем sofcja, 27 Грудень 2009.

?

Ваше Перше кохання було

  1. щасливим

    104 голосів
    36,1%
  2. нещасним

    165 голосів
    57,3%
  3. а що це?

    19 голосів
    6,6%
  1. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    Перше кохання не завжди нещасне. Є і таке що люди одружуються і живуть щасливо ціле життя. Проте в більшості випадків перше кохання більш схоже на захоплення. А якщо порівняти що дівчина чи хлопець вперше може закохатися ще за шкільною партою, коли мама ще за ручку до школи водить, то таке почуття відповідно не може бути щасливим. Вік не той. Пам"ятаю як я п"ять довгих років була закохана в свого однокласника. І так страждала, ну так, що й словами не передати. Що то було до цих пір зрозуміти не можу. Мала була ще зовсім. Потім перейшло, напевно замучилась страждати. Зате скільки віршів було присвячених йому. Ох, які там сльози... І головне від душі.
     
  2. JADOR

    JADOR New Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    Хочу розповісти історію ЩАСЛИВОГО ПЕРШОГО КОХАННЯ, бо тема, до якої вона би більше пасувала(Діамантове весілля - міф чи реальнісь?)"прикрита".
    Мій двохрідний дідусь у 40-х потрапив ще юнаком до концтабору у Польщі. Закохався там у дівчину-полячку, що працювала на кухні. Їхнє кохання було настільки справжнім і міцним, що ризикуючи життям, 19-річна дівчина наважилася допомогти йому втекти з цього пекла...
    Нині їм 88 і 84.Минулого року відсвяткували Залізне весілля(65). Хоча роки вже і не ті, вони і тепер дивляться один на одного з блиском в очах. Гуляють собі за ручки тримаючись,піклуються і доглядають один за одним.
    Щойно подзвонив дідусь, що помер брат його дружини, а йому ноги трусяться, бо не знає, як про це сказати,щоб їй не стало погано від цієї новини.
    Не знаю,чи маю право,навіть, мріяти про такі відносини, але сподіваюся, що наші почуття з чоловіком через багато років будуть такими,що їх можна буде назвати Великим Коханням.
     
  3. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

     
  4. Carpe diem

    Carpe diem New Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    і в мене було нещасним...
    але це і добре. бо тоді я би не оцінила того щастя,що зараз в мене є :girl_in_love:
     
  5. Kordanna

    Kordanna New Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    Класно про вакцину, бо це найточніше визначення. Наступні відносини, завжди будуть у порівнянні із цим першим...
     
  6. Skim

    Skim New Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    Перший цвіт часто осипається.
    Але взагалі думаю все цілком залежить від вас.
     
  7. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    Так "нещасність" першого кохання полягає просто в драмі, в розбитому юнацькому ідеалізмі.. перше кохання, це направду як вакцина, навчити нас вчитися бути щасливими, кохати і любити по-справжньому, будувати стосунки по-справжньому, а не на емоціях... Своє перше кохання не вважаю нещасним, а навпаки - дуже за все вдячна.
     
  8. lorelaj

    lorelaj Active Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    моя перша любов була хворобливою. В 18 років я вперше полюбила хлопця й почала з ним зустрічатись. Зустрічались ми майже рік, половину цього терміну ми сходились й розходились. Я була, як приворожена - ні дихати, ні спати, ні жити без нього. Коли ми нарешті розійшлись (хоч й я була ініціатором - побивалась й ридала я старшно) я була на межі нервового зриву й анорексії. Це був хороший життєвий досвід, як не можна розчиняти себе повністю в іншій людині. Я рада, що ці стосунки були, бо я багато навчилась, та й був період невеличкий коли я безмежно щасливою була, й рада, що вони скінчились, бо з тою людиною хорошого життя мені б не було.
     
  9. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    Своє перше коxання я зустріла в березні 2004р. Я тоді вчилась в 4му класі. Цей xлопчина приїxав жити на нашу вулицю( я жила в селі) після смерті матері. Жив з бабою- вчителькою, дідом і ще двома братами. Я закоxалась в нього з першого погляду. Він був далеко не "красавєц", навіть навпаки, вчився на самі двійки. Навіть школу не закінчив- вигнали. Колись ту саму школу ледь не підірвав- аж пожежників викликали,уроків в цей день не було.:ed4d70def841dc74b57. СОРОМНО СКАЗАТИ, але після школи він пішов працювати на коняx, їздовим... А я? А я xодила в школу щодня, мала довге волосся, завжди акуратно зачесана, з великими бантами. Я була відмінниця, мала дуже гарний почерк, читала "залпом" книжки. Вчителі мене ставили в приклад. Тиxенька, така собі, ідеальна школярка. Не xвалюсь, так дійсно було.
    Від 2004 і по 6 жовтня 2007 р.я за тим "мачо" ГИНУЛА . Мовчки. А він на мене- нуль уваги. Але якось, 6 жовтня, сиджу в своїй кімнаті, ворожу( як всі дівчата мого віку), і мені випадає під час ворожіння фраза "придет к тебе".
    Тоді чогось вийшла на вулицю- чую...його голос в себе на подвір'ї. Він ніколи до мене не говорив, я аж заікатись почала, навіть не можу відповісти на його питання...
    "Танюша, де тато?" Йому чогось до мого тата треба було. Тата вдома не було, але ми...почали зустрічатись. Перше побачення мало бути 7 жовтня. Я ледь дожила тоді до вечора. Мій кавалєр приxодить такий красивий, навіть розчесаний! Тоді був мій перший поцілунок. Здійснилась моя найбільша мрія Женя- мій! Вчитися я перестала, але почала писати вірші. Цілий зошит на 60 аркушів списала.
    Через 2 тижні Женя зломив ногу. Для мене то був траур- xодила в всьому чорному, на шкільні вечори не xодила, музику не слуxала. І плакала... Цілий місяць ми не бачились. Аж одного разу "прискакав" до мене на милицяx, в гіпсі. Скучився. Мій траур закінчився, віджила. Зустрічались далі. Аж поки він, падло, мене не зрадив на весіллі в свого старшого брата( танцював, цілувався з одною баришнею. Xотів з нею зустрічатись- але та його відшила). Я тоді думала, шо помру. Сxудла в половину. Я тоді мстилась йому, почала "крутити" з його другом. Прозустрічалась з ним аж довгиx три дні і...набила його. Чесно. Коxаний гарно на мене повпливав- вже не було теї маленької заучки з двома бантами. Тоді мій мачо знов до мене вернувся. Знов любов. Поки знов не заловила з діваxою.( налупила її добре, а Женько втік). Тоді ше якась за ним бігала малолєтка- ту облила гарячим чаєм. А потім...знайшла собі xлопця (наш спільний дуже xороший друг, давно закоxаний був в мене, старший за мене на 7 років)на зло. Тоді вже Женько почав за мною бігати. Одним словом , ці стосунки, та перша любов в нас була 4роки. Розxодились- мирились... Тоді я поїxала вчитись, навіть не згадувала за нього. В 2001році почала зустрічатись з його рідним братом Олегом, в 2004 вийшла за того Олега заміж, в 2006 на весні розлучилась. Мені тоді був 21рік. А Женько одружився з такою собі Марією, моєю однокласницею і подружкою( про неї я писала в одній зі своїx тем). А з Олегом- чоловіком розлучилась, бо теї Марії рідна сестра Таня завагітніла від нього. Олег і Женько(два рідниx брати) одружились на двоx рідниx сестраx. В обоx шлюби не є щасливі.
    Я тепер думаю, і шо я знайшла в тому Жені?
     
  10. Fermyna

    Fermyna New Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    Думаю, так...
    Ще немає досвіду - і помилки, яких припускаємось, дуже рідно можуть бути виправними. Та й ще, як правило, рожеві окуляри...
    Шансів обмаль.
     
  11. sun flower

    sun flower New Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    І в мене було нещасним. Значить так було потрібно.
     
  12. Dolma

    Dolma Well-Known Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    звісно, що ні! (це відповідь на питання з назви теми)
    по-різному буває, скільки людей - стільки історій. проте складається враження, що все ж нещасливих фіналів більше, якщо щасливим вважати "одружились, прожили все життя разом і померли в один день". )
    в опитуванні на початку теми я "відмітилась" у третьому пункті. але коли переглядала тему, то пригадала... не стільки своє перше гм... кохання, скільки розповіді про нього моїх родичів і старших друзів. мені тоді було 3 роки :mocking:. "закохалась" я у хлопця зі своєї 9-поверхівки, на 11 років старшого. :girl_crazy: мені згодом розповідали, як я з ним фліртувала, залицялась, потім втікала і т.п., коли зобачу його через вікно у дворі - тут же бігла до мами, вимагала вдягати мені найкращий одяг і випускати на вулицю, а там крутилась пред ним, вимахуючи спідницею! така собі маленька жіночка. :D
     
  13. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    Мені коли було десь 3 чи 4 роки, в нас в селі ходив вертеп, і один хлопець був одягнений ангелом.
    То як я в того ангела закохалася :girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy: казала, що заміж за нього вийду:))
     
  14. moonshiny

    moonshiny New Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    А моє перше коханння все-таки було щасливим, хоча стосунки припинилися.
    Взаємини тривали близько 7-ми років, чимало було у них страждання. Але досвід теж набуто непоганий. На сьогодні у кожного з нас своя сім"я, діти, клопоти, але з тим чоловіком все-таки підтримую спілкування, цілком приязне. Кожен з нас є своєрідним психологом один для одного, бо ж стільки часу проведено разом...
     
  15. Skim

    Skim New Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    Те що перше кохання завжди нещасливе - це лише стереотип. Це приблизно те саме, що вважається що бесіда за келихом вина - це дуже по дорослому. А насправді - це маячня. ;)
     
  16. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    Моє перше кохання було нещасним, бо він не дотримувався здорового способу життя :girl_crazy:
     
  17. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    за вашими мірками кохання то вупше сплошне нещастя, попробуй одразу знайти "правильну" людину, в яку можна закохуватися...
     
  18. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    а моє перше кохання вело здоровий спосіб життя (не пив, не курив, спортом займався...) і ніц не вийшло...
    Ми подолали стереотипи :girl_crazy:
     
  19. ShystrukN

    ShystrukN New Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    В мене було дуже нещасливе перше кохання... І досі серденько йокає, коли його згадую...
    Правда, коли я зрозуміла, що це дійсно воно - кохання, то мій коханий був вже для мене недосяжний.
     
  20. byrymm

    byrymm New Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    А на мою думку так стверджувати не правильно. Адже в когось вано було щасливе, а комусь завдало сильного болю. Тому назва теми: Перше кохання завжди нещасне?! Це лише питання, у якого знайдуться різні відповіді.
    До прикладу у моєї подруги її перше справжнє кохання - це її чоловік з якого вона і досі очей не спускає . А моє перше кохання це гормони, які не давали вночі спокійно спати :umbrage: