Перше кохання завжди нещасне?!

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем sofcja, 27 Грудень 2009.

?

Ваше Перше кохання було

  1. щасливим

    104 голосів
    36,1%
  2. нещасним

    165 голосів
    57,3%
  3. а що це?

    19 голосів
    6,6%
  1. Lelihelija

    Lelihelija Няшка

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    тут напевне неможна судити однозначно. якщо підігнати всіх під одну планку, то нічого з цього не вийде. :girl_nea: дійсно індивідуально, аналізуючи причини і багато інших факторів, які могли спричинити ту чи іншу реакцію. і завджи пам"ятаючи, що в хлопців часто психологія зовсім протилежна від дівчачої. :girl_smile:
     
  2. Heureuse

    Heureuse вірю...

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    а мені здається, що перше кохання завжди щасливе, і байдуже чи прозустрічались ви тиждень чи одружились в результаті..як на мене саме те "перше" -прекрасне саме по собі, навіть незалежно від того, з ким воно у вас трапилось...все одно ж у пам"яті залишається саме такий солодкий і хвилюючий стан ейфорії, такі шалено яскраві враження і емоції від кожного дотику, подиху і руху, такі неповторні відчуття польоту і трепетання метеликів в животі:girl_in_love:
    і хоч я наприклад зі своїм першим коханням розійшлась не так як хотілось, і зараз ми зовсім не спілкуємось, хоча я в принципі була б не проти, я все одно зберігаю про ті часи лише приємні спогади, бо ,хоч не хоч, а треба визнати, що то було приємно:girl_angel:
     
  3. Freetany

    Freetany Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    У мене перше кохання було в садочку :). Мені було близько 5-ти, йому напевне близько 12-ти років. Нещодавно його зустріла - як я могла в ньому кохатися?
    А вам пораджу не слухати нікого, крім свого серця - воно все знає.
     
  4. Lelihelija

    Lelihelija Няшка

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    перше кохання кумедне буває.. можна навіть в старшого дядька закохатись, а потім дивуватись, як воно отак вийшло..:girl_blush2:
     
  5. Kviten

    Kviten Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!


    не знаю, видно, в кожного з нас різне уявлення не лише про кохання, але й про щастя :)
    Я себе віднесла до категорії "нещасного першого кохання", хоч не було в тих стосунках чогось жахливого чи неправильного, чи трагічного, навпаки - все було гарно і незабутньо!
    Але я не можу вважати своє перше кохання щасливим. Бо ми розійшлися, і це було так важко для мене (хоч я, "птіца гордая", виду не подала!), а потім було ще багато років близької дружби, і я далі мовчала, а тоді "чудова" звістка - "Я скоро одружуюсь, такий щасливий!" - добре, хоч на весілля не просив! а то не знаю, як би я то витримала :sad:Не змогла б порадіти за нього. Напевно, я егоїстка.
    І я вже мовчу, скільки часу і нервів пішло, щоб змусити себе перестати дивитись на ту людину закоханими очима, бо ж людина вже належить іншій, з якою обвінчана, а то для мене святе... І я довго не могла забути і відпустити від себе, просила в Бога допомогти, просила дати мені сил, щоб пережити день його народження і не написати смс, щоб не тягнуло мене без кінця пройтися його вулицею в надії "випадково" зустрітись...А вже як з"явились "однокласники-ру"- ото був екзамен для сили волі :) (Зарах) :)
    Не можу назвати то все щасливою історією.
    І навіть нема винних, щоб когось за то накопати :)
    Так що голосую "за" навпроти другої відповіді в опитуванні
     
  6. Moonlight

    Moonlight Well-Known Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    А моє перше кохання - це мій чоловік:girl_in_love:
     
  7. Biryza

    Biryza New Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    Kviten, відпустіть, самонакрут - сильна штука )
     
  8. Kviten

    Kviten Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

     
  9. Biryza

    Biryza New Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    ой, лінієчку не помітила ) а навіть якби її не було, я б Вас запевнила що так обовязково буде !!! )) і це було б правдою )
     
  10. Smille

    Smille New Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    Який жах! Не знаю я такого. Можливо це в якомусь іншому народі така думка існує. тут як кому пощастить....
     
  11. lapusik

    lapusik Загублений

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    Моє було нещасним до втрати пульса.Я так переживала,що ,навіть,зараз відчуваю, що це була найболючіша душевна біль до цього часу...Я його так кохала, а він мене використав..Я його с 5 років кохала і до 15 років кожного дня молилась,чтоб хоть коли-небудь він звернув увагу на мене..Нарешті це відбулося, я була настільки щаслива,що в мене в душі все співало, а потім він мене покинув і сказав,що просто не кохає.(
     
  12. Kolezanka

    Kolezanka New Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    Головне не перетворювати перше кохання в трагедію. Як до цього віднесетесь, таким воно і буде.
    В мене перше велике кохання буо не взаємним, проте я дуже рада за те, що в свій час мені вдалося пережити такі прекрасні почуття. :girl_in_love:
     
  13. Sitara

    Sitara Active Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    В мене перше кохання було жахливим, ми мучили один одного на протязі майже 10 років. Я йшла від нього, знаходила інших, а потім знову поверталась, бо ніхто не міг мені його замінити. Ми були зовсім різні люди, з різними поглядами на життя і майбутнє, але був у нас якийсь, такий надзвичайно шалений потяг один до одного, що ми не могли довго бути в розлуці. Але настав все ж таки кінець нашому коханню, коли я зустріла свого вже теперішнього чоловіка. І я забула про все на світі:girl_in_love:... Тепер про перше кохання згадую досить таки часто, хоча ми й розійшлись близько 7 років тому, сниться він мені, але я б ніколи, ніколи, ні за яких обставин, що б не сталось в моєму житті не повернулась би до нього. А він досі про це мріє...але, як кажуть... пізно Івасю до школи ходити.
     
  14. Galyatoys

    Galyatoys New Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    А я одружилась зі своїм першим коханням:wacko1:Була закохана по самі вуха. На жаль прожили ми зовсім не довго і розлучилися. Тому з власного досвіду можу сказати, що перший досвід в любові виявився для мене плачевним.
     
  15. Francesca

    Francesca New Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    Мені здається що справжнє кохання я відчувала і досі відчуваю тількі до свого чоловіка. Раніше були захоплення, але таких сильних відчуттів не було.
     
  16. Gygy

    Gygy New Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    Я вважаю, що моє перше кохання не було нещасним. То ж було Перше Кохання. :girl_smile::girl_smile::girl_smile: Я вдячна долі за той досвід, який отримала переживаючи перші сильні почуття.
     
  17. mireja

    mireja New Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    Перще кохання і для мене було нещасним. Ще б пак! В 9 років! Він возив мене цілий день на велосипеді в селі. Ми розмовляли і гарно проводили час зі своїми друзями. Ввечері він привіз мене додому і я освідчилася йому у коханні. Коли поїхав, я була найщасливішою дівчинкою. А назавтра він розповів про це усім хлопцям , які з мене потім сміялися.
     
  18. Galicija

    Galicija Well-Known Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    Я закохалась десь років в 10.... Багато, хто скаже, що це ще не кохання, що в підлітковому віці в дитини виникає потреба бути потрібному ще комусь, крім своєї родини.... Щоб це не було, почуття це "мучило" мене 7 років. За весь цей час хлопець той, з яким виросли на одній вулиці, провів мене лише 1 раз додому, наробив купу компліментів, що я гарно цілуюсь... І все. Більше не звертав на мене уваги. Який був розпач, коли я одного разу в школі на першому уроці взнала по великому секрету від моєї найліпшої коліжанки, з якою просиділи за партою 9 років, що він провів її додому і запропонував зустрічатись!!!...:girl_cray: Здавалось тоді, що все втратило сенс.... Вони зустрічались досить довго, а я тільки те і робила, що шукала в бузкових китицях пятипелюсткові квіточки і бажала одного: щоб прийшла та година, коли я стану гарною і розумною, і він приповзе до мене навколішках, але буде мені вже непотрібний:mocking: Видно я немало переїла базнику, але приблизно так і сталось.:yahoo: Я зовсім випадково потрапила на його холостяцьку вечірку, після якої нам по-дорозі додому. Ото я вже наслухалась - і яка я стала, і де він дивився раніше і т.п....!!! А одружився він на некоханій, бо вона завагітніла. Дівчатка, найкращий спосіб забути нещасливе перше кохання - квітки базнику! Перевірено! Всім рекомендую:biggrin:
     
  19. JADOR

    JADOR New Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    Моє перше кохання в 14.Йому 21. Провів мене додому і я вперше поцілувалась по-справжньому. А за два тижні сестра розповіла, що з ним зустрічається. Знала, що не маю шансів, тому і про все змовчала. Я була дуже нещаслива у ті моменти, коли вона розповідала про їхні прогулянки і як їм добре удвох. Але все закінчилося, як і всіх дуже юних - вони розійшлися, а я розлюбила. Тільки от зараз він живе на тій самій вулиці, що і я. Але це так, просто до слова.
     
  20. pyzurj

    pyzurj New Member

    Відповідь: Перше кохання завжди нещасне?!

    перше кохання? хм... чесно кажучи знайти десь ту межу, яка б різнила ті два юнацькі почуття кохання і захоплення - досить складно. в років 15-16 - захоплення. вже потім почалось щось більш схоже на відносини, на взаємність і т.д....
    а ще в юності можна наробити багато дурниць (не сприймаєш все серйозно - а насправді розбиваєш серце хлопцеві)... було навіть таке, що згодом, після того, коли розійшлись - спохапнулась, та як тут вже писала одна форумляночка *пізно, Івасю, до школи...* якось не надаєш великої уваги - коли Тебе просять повернутися, а от коли Ти хочеш назад, а тут вже все ... ех, хто був в такій ситуації - той зрозуміє.
    Та все, що стається - стається на краще !) тому треба йти гордо, з високо піднятою головою!:girl_cool: