Пазломанія

Тема у розділі 'Інші види ручних робіт', створена користувачем Niferttiti, 18 Червень 2009.

  1. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Пазломанія

    А де саме? Бо в тому що на Науковій, щось вибору зовсім нема.
     
  2. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Пазломанія

    саме на науковій - може, вже все викупили? такі, як ми?
    ще по книжкових магазинах
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Пазломанія

    У такому віці вже би мав допомагати. Мій Дарко в пазлах найкращий у класі. Ми йому з 10 місяців пазли купуємо. Спершу найпростіші, дерев*яні, потім усе складніші. Зараз він має великі пазли двох мап - світу та Канади. Дає раду без проблем. А ще має пазл із Волл-І, то це взагалі улюблений відпочинок. Часом вдає, що не може скласти, але то лише тому, що хоче, аби ми разом складали, веселіше так. :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 9
  4. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Пазломанія

    він успішно складає свої маленькі, і так само успішно розкидає всі частинки по квартирі. потім збираємо і складаємо знову. великі пазли я певно би пилососом збирала :girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Пазломанія

    Ну, тоді тяжко. Мені малого якось легко було залучити. Даю в ручку, кажу куди, він кладе й тішиться, ніби будинок побудував. :girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Відповідь: Пазломанія

    І наша теж дуже любить, а особливо, коли я або чоловік з нею складають ;)
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. olja_mk

    olja_mk Active Member

    Відповідь: Пазломанія

    І я дуже люблю пазли складати.
    Ми якось з чоловіком купили на 1000 штук і складали 2 дні - порахували в кінці загальний потрачений на це час то вийшло шо ми сутки тільки цим і займались :girl_crazy:
    Але вирішили що один раз скласти то не цікаво тому розібрали і поскладали в коробку до наступного разу. :girl_cool:
    От ще декілька раз насолодимось процесом складання і тоді виділимо для них місце на стіні в рамочці.:girl_bye2:
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Птася

    Птася Well-Known Member

    Відповідь: Пазломанія

    о в мене в батьків теж мої картини є десь треба достати пофоткати. На рахунок оформлення: в мене колись був спеціальний клей для пазлів, така баночка з губкою, їм покривали пазли зверху як лаком, по-перше запобігає вигоранню картини, а по-друге зклеює що не треба було потім на основу клеїти, ніхто зараз такого не бачив? не пом"ятаю де купляли (давненько це було)
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Пазломанія

    А це свіжі пазлики, співробітки подарували. Невеличкі звичайно, але дуже дуже було приємно.
    [​IMG]
    Щось кривувато получилася фотка. Сорі.
     
    • Подобається Подобається x 18
  10. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Пазломанія

    дуже гарно, а де таке роблять - фото на пазли?


    До речі, пазли на 3000 штук бачила кілька днів тому в антошці на науковій, але вибір невеликий
     
    Останнє редагування модератором: 24 Червень 2009
  11. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Пазломанія

    ФЕСТ-ПРІНТ
    м. Львів, пр-т Чорновола, 59 к.327, 79058
    Тел.: (032) 2247180
    По ходу робили тут.
    А ті пузлі на Науковій бачила. Щось не нравляться мені.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. тетяна7777

    тетяна7777 Well-Known Member

    Відповідь: Пазломанія

    Давно хочу щось на кухню теж,підкажіть де можна якісь такі пузлі купити і поясніть бо щось не зрозуміла як на скотч їх наклеювати?
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Пазломанія

    хтось питався за пазли. Бачила на 3 тис. в Арсені на зеленій (правда в єдиному екземплярі). А ще там багато на 1,5 та 2 тис. ;)
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Пазломанія

    Вже коли зібрані пузлі, я їх по частинам (легенько розєдную по прямій лінії невелики частинками) перевертаю на другу сторону в єдине ціле, потім склеюю широким скотчем один коло одного з тильної сторони. І все. Так пузлі тримаються купи.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Нифка

    Нифка Well-Known Member

    Відповідь: Пазломанія

    Ходила я одного разуна співбесіду на фірму, котра пазлами торгує і їх постачає у всі львівські магазини. В офісі у них така красота, тьма картин по стінах. На Кривчицях біля авторинку, попробую згадати як називалася
     
  16. ESTEILA

    ESTEILA Well-Known Member

    Відповідь: Пазломанія

    Ця фірма називається Трефл.Я сама там купую пазли,і ціни там набагато нижчі ніж в магазинах.Якщо береш багато,то щей знижку дають.
     
  17. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Останнє редагування модератором: 30 Жовтень 2009
  18. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Пазломанія

    Щось тихенько у цій темці.
    Ось готовий Карлів міст (він вже давненько припорошений лежить під ліжком). Згадала досить недавно про нього, буду його вішати в магазині. Як не як Чехія, актульно для бісеру. А то вже навіть не знала, що з ним робити.

    [​IMG]

    Тільки залишилося придумати економваріант оформлення. Скоріш за все буду купувати в Епіцентрі фанеру і на неї двохстороннім скотчем клеїти і потім на стіну. Бо щось антирами більше ніде не роблять. :girl_cray:
     
  19. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Пазломанія

    Я дуже люблю складати пазли. Все що зібрано було, то зразу поміщалось в коридорі на стіну. Шкода, що при переїзді потрібно було то відвести до мами. Але дві роботи я таки залишила. Ось вони:
    [​IMG]

    [​IMG]
     
  20. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Пазломанія

    щодо фото на пазлах.
    У Фест-принт сказали, що беруться лише до великих тиражів і порадили звернутись в компанію Фото-нова ( центр вул. Шевська,1) Пазл 20х30 см. (більших чи менших не роблять) коштує 45 грн. виготовляють за день з вашого фото на будь-якому носії.