Пазломанія

Тема у розділі 'Інші види ручних робіт', створена користувачем Niferttiti, 18 Червень 2009.

  1. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Надіюся я тут не одна з таким захопленням. Пузломанія в мене більш гостріше виражена взимку, приємно темними, холодними вечорами розвивати свою уважність.
    Значить ось мої оформлені творіння.
    Будучи в Єгипті, грошиків не хватило на папіруси, то вирішила компенсувати це таким чином.
    [​IMG]
    А цей пейзаж на 3000 штук., висить у нас на коридорі.
    [​IMG]
    А цю картину довго шукала щоб можна було повісити на кухні.
    [​IMG]
    А ця висить на другому коридорі, перші мої пузлі. То навіть якийсь відомий художник.
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 26
  2. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Пузломанія

    А це теперішня складалка. купили її в Празі, як сувенір і память про подорож. Це Карлів міст.
    [​IMG]
    Процес пішов....
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 25
  3. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Пузломанія

    оооо, темка саме для такої вар"ятки як я :) обожнюю пузлі. і чим більші, тим краще. нажаль тут маю лише одні, решта в мами. потім пофоткаю
     
    • Подобається Подобається x 8
  4. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Пазломанія

    сьогодні пофоткаю свої "картинки"...в мене вже пузломанія років з 8 напевно..
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Пазломанія

    А в Данила найулюбленіші пазли - фараони. Привіз книгу-пазл з німців. Раз на кілька місяців складе, і на полицю, до наступного сеансу. Лєґо йому цікавіший.
     
    • Подобається Подобається x 7
  6. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Пазломанія

    Ой, клас, клас. Хоч тут найшла однодумців. А то мене мої рідні не розуміють, як я можу викинути на пузлі 100 грн, а ще потім 150 грн. на рамку. А мені нравиться. :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Пазломанія

    Я вже писала десь : в нас пазли, то сімейна традиція. Переважно пазл складається всіма на зимові свята:) і лише один раз ( рідко який ми розбираємо)...потім то всьо оформляється на фанеру, в рамку:)))

    Ми любимо і збираємо переважно замки:) Ще маємо машинку ( не складену) і собачок ( то перший пазл)
     
    • Подобається Подобається x 11
  8. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Пазломанія

    А де можна купити пазли на 5000 і більше. На 5000 тільки бачила таку карту світу у півкулях і все, ащось інше буває? Чула що десь на Кривчицях є фірма, представник фірми Trefl, можливо там можна щось цікавіше замовити. Але де то? Ніхто не знає?
     
  9. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Пазломанія

    колись мені мою фізую подарували на 50-ти пазлах. Скласти проблєма не була.

    В мене інше питання. В мами на роботі в когось ДН і вони хочуть колектив свій у пузлях подарувати, але шоб тих пузлів бодай штук 500 було. Мо хтось знає де таке щєстя роблять?
     
  10. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Пазломанія

    Знаю, що у Фотонова таке роблять. А там кількість штучок напевно вже на місці обговорюється, але напевно ще від якості фотки буде то залежати.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Відповідь: Пазломанія

    О яка чудова тема, я теж з чоловіком дуже любимо складати пазли, особливо теж зимою, коли якось часу більше та вечори довші. Наша малеча теж пазли дуже любить складати ;)
    Але ми не робимо їх картини, а розбираємо і потім колись знову складаєм ;)Ось такі у нас є:[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Пазломанія

    Ой супер. Ось ті ангелятка. Коли була в Дрезденській галереї там такі самі продавалися пазли. А тут щось я ніяк найти не можу. А де ви їх купували, і коли?
     
  13. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Відповідь: Пазломанія

    Ми купували їх у Німеччині (я живу зараз тут), але ось де, не скажу точно, моя свекруха купувала.
     
  14. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Пазломанія

    А я в Антогці взріла пазли мами що годує маля грудьми, поки ще не складала, але тішуся страшенно.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Пазломанія

    і я пазломанка
    Niferttiti, а дайте пораду, як ви їх в рамки оформляєте, а то я склала - хочу на кухню повісити, на ватман по одній штучці наклеїла, рамку купила - тепер напевно ще скло треба таке - а то вони повивалюються - так і стоїть все незакінчене

    П.С. і я теж так сортую пазлики по мисочках спочатку

    ось таке, на 2000 штук

    [​IMG]


    і таке з рамкою би мало бути

    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 18 Червень 2009
    • Подобається Подобається x 10
  16. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Пазломанія

    Супер. Ну де ви такі класні купуєте? Хочу, хочу....
    Я коли пазли готові, перевертаю їх на другу сторону, і склеюю ззаді широким скотчем, один біля одного, і все. Рамки купую в Епіцентрі, там зразу рамку роблять із шклом, але воно якесь таке тоненьке і легеньке. раніше такий пластик давали, а зараз вже шкло. Та й все.
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Пазломанія

    дякую за пораду, а то - те склеювання по одній штучці з пінцетиком - то вдвічі важче, ніж саме складання - ото я намудрувала вже :suicide:
    а купувала в Антошці
     
  18. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Пазломанія

    Клас! я колись захоплювалася пазлами, але ніколи їх не оформлювала. Раз спробувала і приклеїла їх на смоклеючу плівку, а з часом пару штук висипалось і загубилось. Тому практикую купити коробку на велику кс-ть скласти, помилуватися і обмінятися з кимось...А то тих пазлів цікавих стільки і якщо всі собі залишатиму і формлятиму, то місця на стінах не буде...хоча як народила, то більше такі пазли не складаю... дітьо загубить все...
     
    • Подобається Подобається x 5
  19. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Пазломанія

    можна дарувати такі пазлокартини готові - наприклад, в садочок повісити
     
    • Подобається Подобається x 5
  20. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Пазломанія

    я от думаю як то з дітьом складати?
    мені подобається, але я собі наразі того не уявляю. це ж на якомусь столику розкласти треба? а мій Чудік то в 3 секунди по всій хаті рознесе...
     
    • Подобається Подобається x 3