Пакуємо торби

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Mamusya, 1 Червень 2009.

  1. Victi

    Victi Well-Known Member

    Відповідь: Пакуємо торби

    Я дуже привикла подорожувати машиною, а в такому випадку і справді не перебираєш що брати з собою, а що ні. Береться майже все з шафи. Цього року плануємо не на машині, тож прийдеться довго пакуватися, тож дуже дякую всім дописувачкам за списки.

    Наприклад, минулого року на море брала два креми для загару з різними факторами, на ножки легенький, а на плечі і груди (де завжди найбільше палюся) - сильний. Тепер прийдеться один обрати. І так у всьому.
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Пакуємо торби

    Ми з аптечки набрали все що можна, лише не взяли ніц для промивання носа і приїхали на відпочинок з таакими соплями.. і аптек не було, щоб купити. Тепер ще додам до списку піпетку (!) і салін.
    Феністил від укусів на нас ніяк не діяв, помічнішими були самогонка або сіль.
    А дитині нова іграшка в дорогу, а на зворотній шлях інша. :) і ще дитячий плеєр з віршами та пісеньками виявився дуже помічним!
     
    Останнє редагування: 8 Липень 2009
  3. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Пакуємо торби

    Дівчата, а як пакуєте сумки, якщо їдете на відпочинок літаком? зокрема мене цікавлять рідини. чиїх можна класти в основний зарезервований багаж (бо в правилах авіаперельоту вказано, що не бажано, але не конкретно)? і ще цікаво чи везете в звичайниій упаковці, наприклад шапмунь (зазвичай банка - 250 мл) чи по 100 мл, як вказано в тих правилах? я щось зовсім заплуталась..Хелп!
     
  4. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Пакуємо торби

    це правила перевезення ручною кладі, тобто тої сумки що ви берете з собщю в літак, її вага не має перевищувати 5 кг (хоч ні разу в мене її не важили:)) і там не має бути нічого ріжучого-колючого (типу манікюрних ножничок-щипчиків) і ніяких рідин.(це не стосується того, що придбаєте в дюті-фрі), на шампуні-кремчики можуть дати прозорі кульочки
    В основний багаж пакуєте все, що хочете крім зброї,наркотиків, щодо ваги, в основному це 20 кг на людину,якщо вас їде 2-є то не означає, що може бути валіза 38 кг, в нас можуть пропустити, але на іншій стороні треба буде доплатити
     
    Останнє редагування: 14 Березень 2010
  5. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Пакуємо торби

    Ну шампуні-мила - то не проблема, я і ліки в баночці(рідина) в основний багаж клала, і шампуні не переливала, везла в більшечкій баночці. Ніц не сказали. А от з вагою поакуратніше. З нас всетаки взяли доплату за лишні кг, правда не в нашому аеропорту, а коли назад повертались.
     
  6. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Відповідь: Пакуємо торби

    Маю таке смішне українське питання: чи можна перевозити літаком сало (у невеликій кількості?) за кордон? У ручній поклажі чи з основним багажем?
    Це не через сало-дієту, а на подарунок :)
     
  7. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Пакуємо торби

    думаю, що можна, байдуже в якій поклажі.
     
  8. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Пакуємо торби

    то ще залежить в яку країну летите, але краще покладіть в основний багаж, з ручної можуть таки забрати продукти
     
  9. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Пакуємо торби

    Оля, в основний багаж поклади краще ! з ручної можуть викинути...(або заставити зїсти:girl_blum:)
     
  10. VERO

    VERO Well-Known Member

    Відповідь: Пакуємо торби

    Крем для загару дитячий краще купити тут. Ми вкінці серпня всі дит. супермаркети оббігали, поки купили. Брали Нівеа- перевірений. Багато діток на морі ним мастили. І терміну придатності для відкритої упаковки нема. Тому вже маємо і на цей рік. Ми малому ще брали багато простих трусиків, замість плавок. Виліз з води - передягнули. Дитина сухенька і в тій "гумі" не ходить. Ще я малому брала баночку типу поїльника. В нас з Canpol з трубочкою. Дуже зручно і гігієнічно закривається. І дитина не пообливається. Ще я брала силіконовий коврик в ванну. Можна і взуту дитину купати, але мені з ковриком зручніше.
     
  11. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Пакуємо торби

    Як летіли останній раз, то мене заставили викинути 0.5 літрову пляшку води, сказали що можна з собою лише 200 мл, вийняток дитяче харчування.
     
  12. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Пакуємо торби

    а вас це не насторожує???

    ---------- Додано в 01:24 ---------- Попередній допис був написаний в 01:23 ----------

    і то в прозорій тарі
    не завжди. при мені і дитині обмежили
     
  13. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Пакуємо торби

    я вже починаю пакуватися, і маю купу проблем))) все не можу брати, через обмеження місця в машині

    от зараз в мене дилема: брати светрик-гольф, але чуть легший, чи брати шерстяний светр? по замовчуванню беру куртку (десь до -5С - Коханий заставляє, бо будем в горах ночувати).. то може таки гольф? грррр...
     
  14. Angel

    Angel Well-Known Member

    Відповідь: Пакуємо торби

     
  15. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Пакуємо торби

    То все ще дуже залежить від авіакомпанії, і від аеропорту, і навіть від людини, що вас перевірятиме. Але в ручну клажу воду не можна, і рідини, і навіть ліки бажано не брати, якщо гель якийсь, і взагалі косметичку і ліки заздалегідь спакуйте в валізи. В ручну клажу беріть лише електроніку, бук, зарядники, телефони, і щось основне з одягу, якщо на море то купальник, бо дуже часто валізи губляться, і поки доставлять, зазвичай на протязі дня, то матимете в чому скупатися.По власному досвіду скажу, що краще води взагалі не брати, коли вже пройдете паспортний контроль то є магазинчики, де можна купити водичку і поїсти, принаймні в Борисполі. Шампуні можна і великі, але дуже добре перемотайте скотчем.
    І ще порада, якщо їдете удвох, то беріть краще дві окремі валізи. Бо на зворотньому шляху все так файно як дома пакуватись не буде, і ще сувенірів буде купа. Ми взагалі беремо ще одну сумку спортивну, туди скидаємо брудний одяг, а в валізу пакуємо сувеніри.
    А ще візьміть скотч. В аеропорту валізи обмотують прозорою плівкою, ну щоб персонал в валізах не рився, коштує така штука недешево, а порвати ту плівку дуже просто. Я перший раз, коли летіла, то побачила якогось мудрого дядька, який обмотував собі валізу скотчем, особливо в тих місцях, де замочки, і дешево і надійно.
    В аеропорт не одягайте одяг з металевими вставками. Бачила як бідну дівчинку заставили роззутися і іти босою, через металошукач, бо на ботіночках була якась квіточка металева чи що..
    І ще згадала, в аеропорту просіть щоб вас з супутником садили разом. Ну принаймні на наших квитках, коли летіли в Єгипет з Києва, місць не було, розподіляли вже в аеропорту, ну ми прокукали, і я сиділа за 2 ряди від коханого. А вже назад то просто попросила. А ще бачила як людей за бакшиш 10-х садили разом, але то якщо стояти на початку черги, то оператор місця розподілить.
     
    Останнє редагування: 12 Серпень 2010
  16. VERO

    VERO Well-Known Member

    Відповідь: Пакуємо торби

    Найкраще давати паспорти всієї родини разом. Як правило, працівник розуміє, що їде сім"я і реєструють на місця поряд. Але потрібно вчасно реєструватися. Під кінець реєстрації вже садять, де залишилось місце. До речі, коляску в багаж можна здавати аж перед трапом. Тобто, коляскою можна коритсуватись навіть після здачі багажу. Це дуже зручно з маленькими дітками. І я раджу брати коляску з собою на відпочинок. Ввечері можна погуляти з сплачим малюком, вдень можна в кафе спокійно посидіти, чи навіть просто пообідати, якщо дитина в колясці не відмовляється спати. Ми навіть ввечері ходили з друзями по черзі на дискотеки, а діток привозили на колясці в номер до "чергових" батьків, а потім мінялися. Всі булт задоволені.
     
  17. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Відповідь: Пакуємо торби

    Повідомляю: сало з України щасливо долетіло до чужинецької землі, навіть не надкушеним!
    Було спаковане в основний багаж (у валізу).
    Дякую всім за пораду! ;)
     
  18. Lizza

    Lizza Member

    Відповідь: Пакуємо торби

    повернулися ми з 4-денного відпочинку з наметами в горах, де зіткнулися також з проблемою, яку хтось описав вище: в малого густі зелені соплі. А в мене крім Називіну і Цинабсину -нічого . І шо робити? Я чесно кажучи запанікувала, кутала його як могла. На день раніше виїхали додому.Вдома купляю Протаргол, ніс промиваю ромашкою. А в дорозі що робити? Брати з собою краплі з антибіотиком?
     
  19. VERO

    VERO Well-Known Member

    Відповідь: Пакуємо торби

    Попросити або купити сіль (бажанно- морську), розвести в воді (1ч.л. солі на 1ст. води) і цим рятуватися.
     
  20. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Пакуємо торби

    чому? я як летіла літаком Wizzair,то там вага була при вході, я ще свій рюкзак міряла.правда там посадка на той літак була не з головного входу, а з правого боку