Ох, ті чоловіки..

Тема у розділі 'Хіхоньки', створена користувачем Annjutka, 17 Листопад 2009.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я гарантую, що він не бачив інших дітей. Ну тобто він на них дивився, але не бачив. Чоловіки не порівнюють дітей в плані одягнутості, хіба зріст/вага і марка велосипеда.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 3
    • Смішно Смішно x 3
  2. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Haidee, я вам більше скажу - не всі мами зрозуміють " о цо сі ходє"...
    Приклад - є затверджена +- форма в школі. Є оголошення директором, є нагадування і прохання вчителя, є наглядність інших дітей.....і ----" о цо сі ходє"...?:girl_crazy:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Все одно це ржачно:) А чому тоді сам той тато одягнутий, як з глянцевого журналу? І штани в шкарпетки не заправлені:girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 2
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Так то вони дітей не порівнюють, а себе ще й як. Хто костюмами міряється, хто машинами...
    А те що ржачно, то дуже вірю. Просто моя дитина би татові розказала як її треба одягнути.
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  5. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

     
    • Смішно Смішно x 12
  6. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Раз пішла така жара....В нас від липня ремонт капітальний вдома. Так от, чоловік вирішив не голитись і не стригтись поки не закінчиться ремонт. А якщо врахувати, що і до того він мав вже бороду, і волосся має густе...Одним словом, я дуже хочу, щоб той ремонт вже закінчився:girl_crazy:
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Креативно Креативно x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  7. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    У випадку довгого ремонту зможе "косити" під православного батюшку :girl_haha:.
     
    • Смішно Смішно x 9
  8. Siania

    Siania Love Life

    Мій чоловік вже тричі вдягав підгуз на трусики прості. Та взагалі, приколів вже було повно.
    І то він дуже часто її одягає! Майже кожного вечора перед прогулянкою. Я, правда, завжди викладаю що одіти. Один раз не виклала, заходжу в кімнату, мала вже в демі-комбезику. І щось мене дьогнуло глянути, чи вдів теплий бодік. Розщібаю, а там майка))) а тоді було дуже холодно, 4-5 градусів, вітер.
     
  9. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Так його може жінка вдягала)
     
    • Смішно Смішно x 6
    • Подобається Подобається x 1
  10. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    мій так весною вирішив поки не побудує дачу не голитися. результат - дача стоїть, муж з вусами і бородою. досі. сподобалося:girl_haha: тепер вичісує, підстригає, вкладає всякими спеціальними гелями для вусів))
    деколи у ванні стоїть перед дзеркалом довше за мене:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
    • мімімі мімімі x 1
    • Креативно Креативно x 1
  11. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Мій просто два роки тому на відпочинок забув взяти з собою машинку для гоління та гель - за три тижні все добряче відросло. Йому сподобалось, досі так ходить (з періодичною корекцією вдома) :) А до чого я - готуйся, можливо це все надовго затягнеться :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Melian

    Melian Well-Known Member

    О, в мого мужа був такий випадок на роботі - одна з новеньких працівниць подумала,що він реально батюшка:))) я ще довго його підколювала по цій темі

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Смішно Смішно x 2
  13. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Ви знали, що є таке число "три тисячі чотириста двісті"? А в мого чоловіка є. Три рази його перепитувала поки до нього дійшло, що таки "двадцять" в кінці буде правильно.
    І ще. Захотілося мені на вечерю такого олд-скульного простого філе хека у клярі. Насмажила, покликала вечеряти. Чоловік заходить на кухню, побачив того нещасного хека у мисці і "О, в нас на вечерю фрутті ді маре!"
     
    • Смішно Смішно x 8
    • Подобається Подобається x 1
  14. marianast

    marianast Well-Known Member

    Тато! Останнім часом він без своєї господині, а він в нас балуваний- зранку сніданочок має бути поданий під носик, з під носика забраний...
    А я ввечері залишаю варені яйця, нарізку , відбивні, сир в холодильнику, грінки в пічці, як голодний то дасть собі раду. То я так думала. Перший ранок прокинулася- грінки знайшов, каву собі зробив. Наступного вечора я залишила записку: « нарізка в холодильнику», а біля тарілки з нарізкою стояло масло, за моєю логікою мав би відкрити холодильник витягти м’ясне і захопити масло, під рукою же. Нє, не працює так. Наступного дня лишила записку : « в холодильнику нарізка і масло». Вуаля, тато знайшов все що треба)
    А ще я залишаю на столі термос з чаєм. В перший день приходить з роботи, питаю чо чай гарячий не пив - А де був чай??? - Та стоїть термос на пустому столі, який до того ніколи на столі не стояв, тебе той факт не зацікавив? - Ну я бачив, що термос стоїть, але мені ж ніхто не сказав що там мій чай!
    Але нічо. За тиждень схему відточили майже до ідеалу. Тато навіть почав проявляти ініціативу - раз взяв собі гірчицю САМ, без інструкції:girl_blum:
     
    • Смішно Смішно x 21
    • Подобається Подобається x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  15. Gudzyk

    Gudzyk Well-Known Member

    Знайома ситуація))). Інколи приходить думка, що треба карту холодильника малювати.
    З останнього :
    - де компот?
    - в холодильнику, на нижній поличці.
    - я не бачив, тому і не пив.
    На наступний день виставила його на стіл на саме видне місце. Три дня простояв ( заради експерименту) так ніхто і не доторкнувся)))).
     
    • Смішно Смішно x 6
    • Подобається Подобається x 1
  16. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Напевно, сюди. :) Сьогодні в черзі в супермаркеті переді мною стояли чоловік з жінкою. До них підійшов інший покупець з кількома упаковками котячого корму в руках, і попросив, щоб його пропустили вперед, аби довго не чекати. Ті не заперечували. Дядько виклав корм на стрічку, і поки касирка обслуговувала попереднього покупця, повернувся до тієї пари, і почав пояснювати:
    - Я просто дуже поспішаю. В мене вдома п'ять котів, і вони там голодні чекають на мене. От у вас є коти?
    - Ні, немає.
    - А даремно. Вони дуже гарні, м'які, пухнасті, можуть бути замість грілки... Хоча правильно, краще, коли жінку гріє не кіт, а чоловік, от як у вас. Але ваш чоловік лисий, а кіт пухнастий...
    А чоловік так ображено:
    - Та я ж як той дорогий, породистий... Сфінкс! Пухнастих котів скрізь повно, а за таких, як я, платять великі гроші!
    Найцікавіше те, що той чоловік дійсно образився, і поки дружина сміялася, розраховуючись за покупки, все бурчав, що його не оцінили належним чином. :)))
     
    • Смішно Смішно x 19
    • Подобається Подобається x 2
  17. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    Я на чоловіка зла. Не говорю з ним. Але знайшла в неті сумку. Бракує мені 200грн. Як зараз оплачу - сьогодні відправлять. Пишу чоловіку: перекинь 200 грн. Перекинув. З призначенням платежу. Гарний спосіб просити пробачення. Правда?:girl_crazy: Але дешево він свої гріхи цінить :girl_haha:
    493F8D68-21A0-4695-B9F1-9304D0AB2BCC.png
     
    • Смішно Смішно x 24
    • Зе бест! Зе бест! x 8
    • Креативно Креативно x 3
    • Подобається Подобається x 1
  18. flame

    flame невгамовний експериментатор

    50887898_2293568407341643_2257713777493409792_o.jpg
     
    • Смішно Смішно x 8
    • Подобається Подобається x 2
  19. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

    Собираюсь на работу, спрашиваю у жены:
    - Где моя новая синяя рубашка?
    - Там.
    - Там это где?
    - В комнате.
    - В спальне или гостиной?
    - В спальне.
    Иду в спальню, открываю шкаф. Нет рубашки.
    - Ее здесь нет.
    - Есть.
    - Нет.
    - Посмотри в шкафу.
    - Я в шкафу смотрю. Нет ее.
    - С открытыми глазами смотри.
    - Нет, говорю, ее тут!
    Раздаются шаги супруги – это звук неизбежности. Заходит в спальню, подходит к шкафу, НЕ ГЛЯДЯ засовывает внутрь руку и вытаскивает мою рубашку. Молчаливый взгляд, который говорит о многом. Выходит.

    Остаюсь со шкафом наедине. Шкаф – как же я тебя, сука, ненавижу… И холодильник тоже.
     
    • Смішно Смішно x 9
    • Подобається Подобається x 5
  20. Gudzyk

    Gudzyk Well-Known Member

    - Кохана, де чай? Я ніяк не можу його знайти.
    - Ах, який ти безпорадний! Чай в аптечці, у банці з-під какао з наклейкою сіль.
    --- дописи об"єднано, 4 Лютий 2019 ---
    Жінка у відрядженні пише чоловікові SMS:
    “Дорогий, значить так. У садочку треба бути о 8:10-8:15, значить, Марійку потрібно розбудити у 7:30-7:35. Надягти колготки, темно-сині джинси, футболку з другої шухляди з низу, кофтинку фіолетову чи малинову (шухляда друга з низу). Усе в комоді. Узяти з собою: сукню рожеву — висить у нашій шафі на маленьких вішалах у відділенні сорочок із твого боку, шкарпетки білі, сандалики. В садочку її передягти. Спробуй зробити два хвостики. Гумки в найвищій шухляді комоди, в білій коробці з-під взуття з якимось там малюнком. Далі вирішуй за погодою: або рожеве пальто, фіолетова шапка, рожевий шарф — або зелений пуховик, шапка та ж, без шарфу, на ноги нові чобітки. Перевір і приготуй усе зараз, якщо що — телефонуй і запитуй, я ще не сплю.”
    Відповідь чоловіка: “Ми вирішили до садочку не йти”.
     
    • Смішно Смішно x 6
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1