Особливості гігієни хлопчиків

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Vероніка, 13 Серпень 2011.

  1. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    Поясніть мені далекій, що це обрізання , чи підрізання ?
    А в кого і де робили? Можна в ПП :girl_yes2:
     
  2. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    Ні те , ні друге. Просто крайня плоть приросла до головки тоненькою шкірочкою і головка не відкривалася до кінця з одного боку. То лікар від"єднав, помастив маззю. І все. Лікаря звати Федір Михайлович. Прізвища не знаю. Робили на Орлика в поліклінічному відділенні.
     
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    якщо у хлопчика крайня плоть не прирощена міцно ( а у більшості маленьких так і є, навіть при повному фімозі), то лікар просто вручну розводить спайки. Ця процедура так і називається- виведення голівки. Це не підрізання і не обрізання.
    тут ще непогана Людмила Миколаївна- теж консультуючий і оперуючий лікар-уролог поліклінічного відділення
     
  4. наталя 2204

    наталя 2204 Well-Known Member

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    Сьогодні ходили на повторний огляд до лікаря. Подивився, сказав, що все добре. Тепер маю спокій :).
     
  5. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    А скажіть но мені, хоч комусь хоч раз хоч один лікар при фімозі сказав в віці поза три рочки, щоб нічого не рухати, ще може само відкритись...чи то з області фантастики?
    Чи може є в когось дітки в кого все то діло само собою вивелось в більш пізньому віці - 3-4-5-6 років?
     
  6. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    в поліклініці на Медової Печери є дитячий хірург (молода жінка), яка спокійно ставиться до фімозу і не вважає, що в 3 роки все має бути "по-дорослому" :) . Вона, власне, каже, що неповне відкриття голівки до 5-6 річного віку є варіантом норми.

    ---------- Додано в 12:58 ---------- Попередній допис був написаний в 12:55 ----------

     
  7. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    в саші не виходила голівка до тепер
    якось мився і бачу шо вже отвір досить великий і все прекрасно починає виходити.
    заховаю далі
     
  8. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    Треба мені з нею поспілкуватись для заспокоєння, ато після вранішнього наїзду ортопеда в нашій поліклініці аж ніяково. Монстром себе відчуваю, який дитину на операцію наштовхує.
    По її словам, якщо до року не відкрилось, то капєц, треба рвати...да-да, саме так і сказала - рвати! бррр...
    Я не налаштована поки на будь-які маніпуляції, ітак забагато дитина перенесла і не зовсім оговталась. Дискомфорту немає, пісяє нормально, нічого поки не набухало не гноїлось. От, шукаю позитивні приклади в кого минулось без агресивних втручань...
     
  9. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    ортопеда??????? А він тут при чому?.. Чується спеціалісом у ВСІХ сферах медицини?..

    ---------- Додано в 14:21 ---------- Попередній допис був написаний в 14:14 ----------

     
  10. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    А я знаю? На медогляді ортопед перевіряв робочість всіх приборів, і зробив, м"ягко кажучи, мені отаке голосне зауваження.
    До речі в сім Романових місяців проходили востаннє плановийй огляд, то саме ортопед зновуж таки перевіряв усьо те саме. З того часу ми по лікарях не хо-хо. От сьогодні вперше зазирнули.
     
  11. Romanivna

    Romanivna New Member

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    Ми десь в 3 місяці мали фімоз, який виник на фоні алергії і попрілостей. Тоді нам приписали ванночки і мазь. Нещодавно, в 2 рочки, на вулиці синок пожалівся, що болить . Поїхали ми до уролога в Охмадет (того, що і в 3 місяці) він нам зробив маніпуляцію (оголення, чи надріз не знаю як називається), але він використовував тонку, гостру паличку. Оголив голівку, а там було багато гною. Ну і звісно ванночки і мазь. 3 дні після тої процедури були дуже не простими.
     
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    приїхала чоловікова сестра з сином, малому 6. До того колись говорили з нею про фімоз - то в її сина голівка взагалі і зовсім не відкривалась. А от недавно мився і ледь не до половини відкрив сам. Тому не хвилюйтесь.
    4-5-6 років, до речі, не межа :) я знаю принаймні двох хлопців, які близько 10 років собі "там все" відкрили.
     
  13. Samilla

    Samilla New Member

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    Дічата моєму хлопчику 3 місяці, а що голівка хіба має повністю оголюватись???
     
  14. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    В 3 міс. ще не має повністю оголюватись. Цей процес проходить у кожного індивідуально, так що і в 10 років може не відкриватись.
     
  15. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    Скільки людей - стільки думок. Але направду, зараз почути від лікаря, що фімоз в трьохрічної дитини - не привід для механічного втручання, якщо немає суттєвих показань (запалення, проблеми з мочеспусканням), нереально. Всі лякають...І мамулі в двориках всі перестрашені, "а-а-а, півтора рочки, нічого не відкривається, будем різати!". Та що там казати, дівчата, які ще не стикнулись з радістю материнства, навіть ті вже точно знають що в два рочки в хлопчика все має виводитись, а як ні - то тягнути з підрізаннями не можна!!! ні в якому разі!!!
    В тяжкий час живемо, громадяни...стільки проблем, жесть...
    http://www.7ya.ru/article/fimoz-obychnaya-istoriya-s-grustnym-koncom/

    http://www.uaua.info/zdorovye-uhod/article-8585-muzhskie-problemyi-ili-tak-li-strashen-malchikam-fimoz/
     
  16. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    Ото і я нині на ту штуку в меньшого глянула - заростає та дзюрочка (((. Якось посмикали - посмикали туди-сюди та й кинули ))). Напевно, цю вправу треба частіше робити. Він в мене тою штукою не дуже цікавиться, може тому і приросло. Бо в коліжанки малий постійно там рухає, то і проблема та в них відпала. Зі старшим робили ту неприємну процедуру двічі. Перший раз у віці місяць після року, при огляді у хірурга, який просто надірвав, малий потім годин 5 пісяти боявся. Приємного було мало. Другий раз десь у роки 4, коли побачила якусь білу гульку під шкіркою. Знову до хірурга - знову надірвав, почистив. Вже було меньш травматично. Зараз ніби все ОК, він в нас вже дуже дорослий, і мене у цю страву не допускає, але чоловік час від часу контролює.
    А тепер от з меньшим. Нині ніби пожалівся на пісю, але коли помила, то все стало ОК. Але дзюрочка заростає (((. Чи може то не чіпати?
     
  17. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    От і внас так було. Уролог почистив і все. Головне, після того вже не жаліти, а робити самій таку маніпуляцію, щоб знов не приросло.
     
  18. skarlet

    skarlet Well-Known Member

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    У нас така біла гулька сама "розійшлась", я зовсім нічого не рухала і то при тому, що у нас фімоз із звуженням (ніби "хоботок"), голівки навіть краєчком ніколи не бачила. Здається, це смегма, яка не мала б становити ніякої загрози і має сама "вимитись", але точно не скажу.

    Після нещодавнього візиту на Орлика в урологічне відділення (нам 4.5 р) з іншою проблемою, попросила ще лікаря (хірург-уролог) глянути на фімоз. Подумала, наївна, що мене заспокоїть, оскільки лікар виглядав досить розумним та врівноваженим. Почула таке: до півтора року уже має все відкриватись повністю. Якщо у 4 роки не відкрилось, тоді нам треба зробити аж 5-6 маніпуляцій по розтягуванню (будуть утворюватись якісь мікротріщинки :girl_cray:). І то треба робити терміново, оскільки там у нас точно нічого не відкриється і у підлітковому віці чекатиме операція по обрізанню...
    Я собі ще три роки назад зробила висновок, що якщо нічого не турбує, то й рухати не буду до підліткового віку, а тут лікар нагнав "настрою" :girl_cray:. Тепер знову шукаю інформацію, як і Fleshka про те, чи відкрилось у когось само там все у більш старшому віці, без маніпуляцій.

    Не маю жодного бажання травмувати фізично та морально дитину стільки раз а потім ще лікувати часті запалення - чула, що після таких маніпуляцій таке часто буває. І не рідко потрібно повторно проводити відкривання, оскільки може заростати знову.

    Флешко, Наторелло, а наскільки фімоз був\є виражений у ваших діток ?
     
  19. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    почуваюсь мачухою, бо навіть не знала про таке...
    Були ми перед школою зі старшим в хірурга, сказав, що є фімоз, але рухати поки що не варто. Просто під час купання трішки шкірку стягувати, ніби намагаючись відкрити голівку. А коли були з ним в Охматдиті, то там уролог нас лякав, десь в рік пропонував надрізати. Ми вирішили почекати.
     
  20. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків

    В мого племінника теж таке, ми щось ні до кого не ходимо, але останній раз хірург казав, що вже відтягуй, не відтягуй всеодно доведеться підрізати.