Опитування стосовно бісеру

Тема у розділі 'Бісер, біжутерія', створена користувачем Sluhachka, 25 Вересень 2015.

?

Чи варто відкривати СП по закупівлі бісеру оптом?

  1. так

    3 голосів
    100,0%
  2. ні

    0 голосів
    0,0%
  1. Sluhachka

    Sluhachka Well-Known Member

    Дівчата-рукодільниці цікавить таке запитання: де ви купуєте бісер? якщо чесно, то після довгого процесу вишивання своєї сорочки, аж тільки зараз побачила наскільки виріс бісер в ціні... в деяких магазинах аж по 9 грн за 10 гр... чи це нормальна ціна?
    От я вирішила пошукати на теренах інтернету можливі дешевші варіанти і натрапила на один цікавий сайт оптової закупівлі чеського бісеру. Там деякі кольора можна купити за 4,44 грн.
    Стало мені цікаво, чи може то попробувати зробити СП на форумі? Як ви думаєте чи варто за таке братися, і чи ви б брали участь в такому СП?
     
  2. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    думаю ні,на Личаківській бісер по 5 грн/10 грам+в основному купується до конкретної схеми, а знати точно к-ть не вийде.
    Максимум запастися базовими кольорами)
     
  3. Olenyk

    Olenyk New Member

    Дівчата-вишивальниці! Запитаю тут, може хтось має залишки бісеру 08283 з квадратною серединкою? (зовсім трохи не вистачило мені)...у продажі цей номер є, але з круглою, він трохи відрізняється.... Дуже потрібно!