"Окультурення" діток

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем Nadijka, 6 Квітень 2008.

  1. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: "Окультурення" діток

    Нінуся, ти вроджена співачка, шкода, що не стала нею, але я думаю що все попереду ще, тільки бажання! А от мене перший раз мама повела в оперний також на "Лускунчика", то я може і не правильна, але як в дитинстві мені не сподобалось, так і до сих пір не люблю оперу. Але коли моя Катя підросте, я обов'зково з нею піду, а раптом їй сподобається! Бо зараз я рахую, що зарано, може дитині на все життя спротивитись, от як мені, наприклад. Може до того треба дорости?
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. zirka

    zirka Well-Known Member

    Відповідь: "Окультурення" діток

    То у річ у смаку, а не у віці. Ми вперше пішли на балет в 3,8 і малій дуже сподобалось, просить мне записати її в балетну школу. Просто перед тим ми дивились мультик "Лускунчик", прочитали казку і під час вистави я пояснювали. Но взагалі то балет і опера то різні речи. Для дітей оперних вистав я не бачила. Я і сама оперу не люблю, а балет подобається. Зводіть обов'язково.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Уляна

    Уляна Well-Known Member

    Відповідь: "Окультурення" діток

    А ми були сьогодні в цирку. Все пройшло супер. Ми сиділи чемно із великими очима і відкритим ротом. Мала в захваті, усім розповідала. сказала що хоче ще. Дякуємо за поради.
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: "Окультурення" діток

    Люди, скажіть з якого віку ви почали своїх діток "окультурювати":): ходити в театр, в цирк, в музеї і т.п.? Бо нам в кінці серпня буде 1,5 року і хочеться вже десь дитину водити.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Nadijka

    Nadijka Well-Known Member

    Відповідь: "Окультурення" діток

    Олюсь, розумієш то залежить від дитини:confused:
    Моїй доні 2,7, але ні цирк ні театр нам шось не йдуть:n: З літа будемо робити нові спроби:ninja:
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: "Окультурення" діток

    Ми в цирк вперше пішли коли доні було 2 роки - спочатку злякалася "голосного оркестру", але потім спостерігала за всім роззявивши рота. Десь в 3 роки ходили в театр на "Лісову пісню" - малій сподобалось, особливо епізоди з "поторчатами".
    Взагалі куди б ми її не брали їй всюди цікаво і футбол також:)
     
    • Подобається Подобається x 8
  7. химера

    химера Member

    Відповідь: "Окультурення" діток

    Привіт! Хочу сказати , що ми з чоловіком практично усюди "таскаєм" малого з 2 рочків. Незалежно чи це кінотеатр, цирк, кафешка, день народження друзів, а саме головне йому дуже сподобається бути у Роберта Домса. Жива музика на нього справила таке враження, що він тільки і мріє коли ж ми знову туди підем і хто буде виступати. Малечі зараз 4,5.
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. tslezinska

    tslezinska Well-Known Member

    Відповідь: "Окультурення" діток

    :) Ми дитину всюди з собою беремо з самого народження. Звичайно, по якихось галасливих місцях до року намагалися не їздити, але й сидіти вдома, зав"язавши собі світ...Ми вже на 5-й день від народження поїхали з малечею в гості, "обмивати п"яточки", відтоді їздить з нами без проблем. І в кафе, і в цирк (десь з 1,5 року, коли вже трохи цікаво стало), і на екскурсії...
     
  9. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: "Окультурення" діток

    Ми свого теж на футбік водим!:y:!!!давайте водити "сім"ями":xaxa:!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: "Окультурення" діток

    і мою футболістку з собою прихопіть
    їй тільки 2 рочки, але вже має улюбленого футболіста -Папа Гує (в Металісті грає)
    у нас в селі футбол щодва тижні (весна-осінь), то ходимо всією сімєю з великим задоволенням))))
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: "Окультурення" діток

    Домовились!!:y:
     
  12. asiana

    asiana Member

    Відповідь: "Окультурення" діток

    З трьох років усіх своїх дітей водила в театр "І люди,і ляльки" (на Фредра). Там маленьке приміщення, затишно. Така собі "домашня" вистава. В ТЮГ ходимо традиційно - на новорічні дійства (бо на роботі квитки дарують:) )В цирк - то вже пізніше - років з 4-х. Не скажу чому:) Просто так си стало. Потім, в Оперному на "Кресалі" були. Каті 10 років, Максимові на той час було чотири. То він увесь другий акт спав. У першому ряді! Біля оркестру!:)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. VIKI

    VIKI Well-Known Member

    Відповідь: "Окультурення" діток

    Ми спробували піти в цирк десь в 4 роки, досиділи до кінця, але повірте, що сидіти 3 години і дорослій людині складно, тож із зовсім маленькими дітками я б не радила туди йти, краще на виставу в Ляльковий, чи ще кудись. Головне - бажано перед виставою дитину хоч приблизно з казкою ознайомити (ну, це стосується наймолодшої аудиторії) :girl_curtsey:.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. nsvetlaya

    nsvetlaya миється в бані

    Відповідь: "Окультурення" діток

    А я боюся малу водити. БО пробували ходити на лялькову виставу-крик бо голосно, беремо на концерт, дитяче свято-так само голосно плаче й все. я просто не знаю чи варто мені ще пробувати, революціі боюся, а ось еволюційно не виходить, а нам скоро 3!
     
  15. Ann

    Ann New Member

    Відповідь: "Окультурення" діток

    Ми недавно з дітьми ходили в дельфінарій. СТрашій 7 молодшій 2. Я дуже переживала за молодшу, що вона невсидить. Але всі півтора години сиділа заворожена, і клоунів Клонами називала, плескала в долоні, і птасів(голубів) кликала, рвалася їм хлібчик нести, щоб погодувати, і"рибки !" кричала на весь зал))). Ми лишилися задоволені. Я думаю, що можна і в цирк йти. Зі старшою ми починали з лялькового в 3 роки, але нічого невдалося. Почали відвідувати театри, цирк та кінопалац з 4 років. Діти різні))))
     
  16. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: "Окультурення" діток

     
  17. FoxxyAnn

    FoxxyAnn New Member