Ой, мамо - 2.

Тема у розділі 'Хіхоньки', створена користувачем Наталя777, 26 Листопад 2009.

  1. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть з вибором будь-ласка

    Наталя777, у Вашій ситуації є дуже багатотаких нюансів, про які можете знати лише Ви. Є варіант, що у ваших стосунках з хлопцем зараз просто криза, а тут такий "замінник" - іноземець, розумний, гарний собою. Хоча не факт, що він чимось кращий від Вашого теперішнього. Є випадки, коли листи по нету можуть писати дівчата, про фото взагалі мовчу.
    Навіть якщо Ваш віртуальний знайомий реальний - варто з ним зустрітися і поспілкуватися (для заспокоєння совісті), а потім вже вирішувати хто Вам більше підходить.
    Дивлюсь по собі, що пишу набагато менше, ніж сказала б у реалі. Мабуть тому, що швидше думаю, ніж друкую:)
     
  2. Lastivka_Rivne

    Lastivka_Rivne Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть з вибором будь-ласка

    Якщо вирішили зустрітись з австрійцем, то хоча б спробуйте для початку поговорити за допомогою веб-камери - може то дідусь 60р. до вас клеїться :8:. )))))
     
  3. Волошка

    Волошка Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть з вибором будь-ласка

    Найкраща порада - це зробити вибір самій. І люди, яким ви й насправді не байдужі, ніколи не будуть вам радити зробити так або інакше. Ці люди можуть лише сказати, як зробили б вони. Але кожна людина унікальна...
     
  4. Наталя777

    Наталя777 Well-Known Member

    Ні,двох мати я не хочу,совість не позволить.

    Ну звичайно я поговорю перед тим по камері. Слова дідуся і юного чоловіка я б розрізнила точно...

    Та ні,не думаю..я думаю б зрозуміла це по словах...але писав він до вас так гарно,що ви захотіли зустрітись так?
     
    Останнє редагування модератором: 26 Листопад 2009
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Допоможіть з вибором будь-ласка

    Вибачте, але тут радше не погоджуся. То лише так видається... Симпатична юна самовпевненість. Краще 100 разів перестрахуватися, бо то не жарти. Іноді на таке натрапиш, що й не знатимеш, як позбутися...
    Була колись тут у нас одна дівчина на форумі (на жаль, зникла й не пише), вона теж одружилася з хлопцем, з яким познайомилася в асі. Але до того вона ще з одним була знайома, проте при зустрічі абсолютно нічого не відчула. Так що відчуття коло компа, а реальна людина - іноді цілком протилежні речі.
     
  6. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Допоможіть з вибором будь-ласка

    ні :) в мене на сторінці писало: "Ти хочеш гарячого, запального, шаленого сексу? Хочеш, щоб тобі можна було все..? Тоді, будь ласка, закрий мою сторінку, і переглянь якісь іншу" :)

    Він мені написав, що йому то сподобалось :) Потім ми обмінялися номерами, довго балакали, зустрілися, трохи ходили, розійшлися... :sad: на 5 нічних годин :) Зранку він мені подзвонив, і все почалося знову, і так біля року... Тепер ми подружжя :)


    Ага, ще випадок з мого життя: був у мене однокласник. Дурний, баламут, бабій... Одного разу я йому написала в приват, що мені сподобався його вірш. Але не признавалася, що то я. Ми трохи ще переписувалося, він мені віршики присвячував, мало не в коханні признавався... Потім попросив зустрітися. Тоді я йому сказала, хто я, і нагадала, що в реальному житті (а ми бачимося мало не кожен день) він мені навіть "привіт" не каже. Короче, була купа вибачень, прохань, перепрошувань, квіти, презенти, перестрічання на вулиці і вибачання, вибачання... Хтів зі мною здибатися :) обійшлося :)
     
    Останнє редагування: 26 Листопад 2009
  7. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть з вибором будь-ласка

    Згідна з тим що вам тут вже написали. Особливо про свій вибір. Але свою думку все ж напишу абстрактно.
    Я теж колись дуже сильно хапалась за нові "кохання" і нові "надзвичайні" почуття. Все нове - тягне. Мої стосунки з першим хлопцем стали рутиною, я намагалась знайти рішення цьому не в собі, а на стороні. Я знайшла іншого - кохання шалене, все як в перший раз. Але час має таку властивість, як шліфувати все. І шаленість пройшла і приїлось все. Стало буденне і нецікаве. І я знову почала шукати причини не в собі а в хлопцеві, в людях. Але з часом зрозуміла одну просту річ і сказала СТОП. Неможливо зробити своє життя таким яким ми хочем його бачити, поки не зміним себе з середини. Не можна намагатися зробити життя "кольоровим" зарахунок інших. Це просто неможливо. Завжди знайдеться хтось, хто дасть адреналін, але це не допоможе змінитися зсередини, а лише замаскує життя. Це я веду до того, що кохання і стосунки - це не подаруночок з неба, це праця, в першу чергу над собою. І я не вважаю що кидати "недобудовану хату" на іншу "недобудовану", але з на одну більше "відремонтованою" кімнатою вихід. Я вважаю що будь-які стосунки можна зробити ідеальними, було би бажання. Проблема лише в егоїзмі - праця складна штука.
    Я написала свою філософську думку. Я не знаю ситуації, тому радити кидати чи ні хлопця не можу. Ви маєте самі дійти до будь-якого висновку, бо це ваші помилки і ваше життя. Якби мене спитали чи я вважаю помилками, те, як я колись чинила зі своїми хлопцями, я скажу так. І якби спитали чи я жалкую, я б сказала ні. Оскільки якби я так не робила, то зараз би не мала тих усвідомлень, які маю. Правильних чи неправильних рішень не існує, є ваші рішення. І яке б ви не обрали, воно рано чи пізно чомусь навчить. Найкращий порадник - серце, думаю його варто послухати.
     
  8. LiliyaGal

    LiliyaGal Active Member

    Відповідь: Допоможіть з вибором будь-ласка

    Наталя, а я би порадила: Якщо захочете зустрітись, то тільки на Вашій території. Тобто не Ви до нього, а він до Вас. На мою думку, так буде менше розчарувань. Не варто летіти стрімголов на "сліпе побачення" за кордон дівчині. Заодно і перевірите, чи австрієць теж має до Вас такі теплі почуття, чи Він тільки за монітором такий сміливий. А якщо тут, все буде добре, то Австрію Ви ще потім побачите.
     
  9. Наталя777

    Наталя777 Well-Known Member

    Я зустрічаюсь з хлопцем 4 роки ,він навчається в Угорщині ,до мене завжди приїжджав кожного 1-1,5 місяця .Маючи хоч пару днів він завжди до мене мов на крилах летів,щоб побачити.Тепер , коли в нього 2 тижні канікул, він каже- вибач не можу приїхати, бо маю багато вчитися ,екзамени(це 2 освіта,йому 26). Він мені говорить ,що в нього екзамен великий одного дня зразу після канікул,а я на 100% знаю, що це не так і екзамен в нього на місяць пізніше (жіночі шпіонські хитрощі:) ) Він мене обманює і я просто в шоці від того.Я йому не можу сказати як я це все взнала і тому не знаю як маю поводитись. Я не вірила ,що він мене так може обманювати,бо завджи були в нас нормальні стосунки. В мене таке відчуття як би мене потоптали...порадьте будь-ласка як бути з такими стосунками,може він просто має іншу.....:girl_sad:
     
  10. amurka

    amurka New Member

    Відповідь: Чому він обманює!!!

    мені здається,що все таки краще розповісти,то що ви знаєте або якось його вивести на чисту воду тими ж "шпіонськими штучками",а то ви тільки будете себе мучити,що ви знаєте більше ніж він собі гадає...і будете весь час його в чомусь підозрювати..
     
  11. Наталя777

    Наталя777 Well-Known Member

    Відповідь: Чому він обманює!!!

    Розумієте,я не можу сказати йому, що перевіряю його імейли і знаю пароль...так що ніяк не можу
     
  12. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Чому він обманює!!!

    Тобто "жіночі штучки" - то просто перевірка кишень?

    Наталю, дозволю собі питання - а для чого Ви в мейли залізли?
     
  13. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: Чому він обманює!!!

    А не може бути такого варіанту, що він дізнався про те, що ви перевіряєте за його спиною його пошту? І таким чином, втратив довіру до вас. Не думаю, що комусь може сподобатися таке втручання..
     
  14. Людок

    Людок New Member

    Відповідь: Чому він обманює!!!

    А може причина банальніша-просто фінансово важко приїхати?
     
  15. Wanderlust

    Wanderlust Well-Known Member

    Відповідь: Чому він обманює!!!

    я б в ігнор за таке
     
  16. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Чому він обманює!!!

    Та йой...
    Погортаймо сторінки:
     
  17. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Він напевно мене більше не кохає....

     
  18. Наталя777

    Наталя777 Well-Known Member

    Відповідь: Він напевно мене більше не кохає....

    Ну я є така шпіонка і мушу деколи перевірити для заспокоєння душі :)

    ---------- Додано в 19:07 ---------- Попередній допис був написаний в 18:53 ----------

    Ні цей варіант відпадає точно
     
  19. amurka

    amurka New Member

    Відповідь: Він напевно мене більше не кохає....

    ну то може поясніть шо у вас "хвороба" шпіонити за кимось ...))
     
  20. ZoloteSonechko

    ZoloteSonechko New Member

    Відповідь: Він напевно мене більше не кохає....

    відстань - це випробування стосунків на довіру. може й справді в нього екзамени.понапридумувати собі можна багато чого. менше беріть то до голови, займайтеся собою і своїми справами, гірше від того не буде. і ше одне, що має бути вашим - то буде.