Ой, мамо - 2.

Тема у розділі 'Хіхоньки', створена користувачем Наталя777, 26 Листопад 2009.

  1. Наталя777

    Наталя777 Well-Known Member

    Привіт усім. Ніколи не думала,що може таки статись...Якось посварившись з своїм хлопцем,з яким зустрічаюсь 3 роки ( мені 23) від злості зареєструвалась на сайті знайомств (хоч ніколи не думала про серйозність цих сайтів).Через декілька днів до мене написав чоловік з Австрії,... коли ми почали переписуватись він виявився таким розумним і романтичним ,що я просто ходила як затьмарена:girl_flirt:...я ще справді таких чарівних ,просто мудрих слів і такої людини точно не зустрічала,..хоч це слова-але по тому зразу людину пізнаєш(іншим я вже навіть відповідати не хотіла). І по фото сподобався.Він просто сидить в моїй душі... Він дуже хоче зустрітися і надіється на серйозні стосунки.Але тепер я вже зі своїм коханим помирилась.Спочатку в нас сильна була любов,але останнім часом щось ті почуття згасають,ми майже не маєм про що говоритиґ(до того ж ще мамусін синочок і з важким характером). Я вже 3 день не можу заснути і все думаю як поступити. І шкода старе руйнувати,привикла уже,а до нового так тягне,хоч я його ще не знаю. Чи просто зустрітись і подивись,а потім робити висновки? Але новому теж не хочу давати надії,бо він на таке не заслуговує,я просто відчуваю його доброту і благородність.Що я маю робити? Чи не вірити в таке? Ч:girl_cray:
     
  2. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть з вибором,будь-ласка

    якже ви з ним зустрічались 3 роки?

    те, що ви з ним зустрінетесь, не повинно зразу дати йому надію, що ви зразу станете його
     
  3. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть з вибором,будь-ласка

    Сама ж відповіла... Жити так, бо привикла???
     
  4. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Допоможіть з вибором будь-ласка

    Я думаю, що ви вже й так вибрали, але боїтеся брати на себе відповідальність, от і вирішили її на нас трохи скинути, аби вам менше було. :girl_wink:
    То ж ваше життя! А якщо вам щось порадять і ви так зробите, а то буде помилкове? Хто буде винен? Таки вирішуйте самі. Сядьте на самоті, зважте всі плюси й мінуси і тоді зробіть вибір, СВІЙ і виважений.
     
    Останнє редагування: 26 Листопад 2009
  5. Наталя777

    Наталя777 Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть з вибором будь-ласка

    Як зустрічалась?...спочатку все було супер, але якось так змінилось...сама не розумію
     
  6. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть з вибором будь-ласка

    Якщо сумніваєтесь у своєму теперішньому хлопцеві - то розходьтесь. Коли любиш - то не сумніваєшся.
     
  7. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Допоможіть з вибором будь-ласка

    одне переписуватись, інше зустрітись, ще інше зустрічатись і зовсім інше бути разом:)
    звичайно, що за три роки добре чи не добре взнали свого хлопця і все "притерлось""приїлось", а тут БАЦ щось нове і цікаве:) дуже часто повторюються такі історії і кожна має свій індивідуальний розвиток і результат:) проблема вибраного і не вибраного існувала і буде існувати завжди, життя і полягає з тих виборів, тому як написала Ліля Романова, лиш Ви самі маєте його(той вибір) зробити:) слухайтесь свого серця:)
     
  8. Наталя777

    Наталя777 Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть з вибором будь-ласка

    Ну взагалі то так, якщо любиш-не сумніваєшся, я його дуже любила,а тут як на голову звалилось щось ...я просто в шоці, що таке може бути....
     
  9. Cranberry

    Cranberry Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть з вибором будь-ласка

    Думаю це найкращий варіант. В живій розмові,це може виявитись зовсім інша людина ніж у листуванні.Тим паче що не так вже довго ви і переписувались.В листуванні дещо можна себе прикрасити і не згадати про деякі недоліки.(від банального прокидання щоранку з поганим настроєм до любові до спиртного) Це тільки для прикладу, не кажу що обов'язково так.Ще коли студенткою була в нас пів кафедри(на п'ятому курсі) так перезнайомились і завжди той ідеал ,що був у листах десь пропадав через пару тижнів зустрічання. Перепрошую за ложку дьогтю, можливо це і є ваша доля,але будьте обачні.
     
  10. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть з вибором будь-ласка

    Ви самі кажете, що "любилА" . минулий час...
     
  11. Наталя777

    Наталя777 Well-Known Member

    Слухатись серця? А воно мовчить:girl_haha: Я просто не хочу зробити так ,щоб потім шкодувати...

    Ну і мабуть ще в душі є промені любові,але чомусь їх стало тепер дуже-дуже мало:girl_smile: ...
     
    Останнє редагування модератором: 26 Листопад 2009
  12. Волошка

    Волошка Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть з вибором будь-ласка

    Розумієте, можна дати вам тисячу порад, навести безліч прикладів, але все одно ви зробите СВІЙ вибір. Коли прийде час вирішувати остаточно, ви нікого не послухаєте. А буде ваш вибір правильний чи ні... Зрештою, якщо ви зробите його самостійно, то це і буде правильно.
     
  13. Наталя777

    Наталя777 Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть з вибором будь-ласка

    А мені так на душі погано,що мені просто необхідна когось порада:girl_cray:
     
  14. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Допоможіть з вибором будь-ласка

    Але ж ви його знаєте лише віртуально! а що, як у нього десятеро дітей, чи він сидів у в"язниці, чи він наркоман, чи вбивця..? а вас "тягне на нове"... навіть не знаєте, до кого тягне...


    кажу це як людина, яка зв"язала свою долю з користувачем сайту знайомств ;)
     
    Останнє редагування: 26 Листопад 2009
  15. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть з вибором будь-ласка

    Мені здається, ви свій вибір вже зробили на користь "австрійця", верніше на той образ, який собі створили на основі переписки. Самі подивіться - про нього ви пишете:
    І про свого колишнього:


    Ви ніби самі себе (чи свою совість :ninja:) переконуєте в цьому, хоча підсвідомо і так вже обрали нового "принца".

    Чи, можливо, боїтесь, що кинете "старого" хлопця, а новий вам при знайомстві не сподобається, а там вже всі мости поспалювані, і що тоді робить?
     
  16. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Допоможіть з вибором будь-ласка

    як казав мій одни друг "і рибку зїсти і .... сісти", соррі, що грубувато, але якщо серце мовчить то ні один ні другий не любоффф:) а просто якесь егоїстичне бажання влаштувати своє життя, бо якби почуття то б і питання такі не виникали,во:) по-моєму, всі погодяться, що то Ваш вибір і якими б не були поради правильного рішення просто не має і не може бути, бо щоб Ви не вибрали Ви не знатимете від чого відмовились і це нормально:) не спішить і не впадайте в розпач, ну не було з вами такого...ну то посидіть і подумайте , а краще не думайте, а відволічіться на щось і рішення саме прийде:) що має бути то буде:) успіхів!
     
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Допоможіть з вибором будь-ласка

    Дам кілька порад, які завжди говорю в таких ситуаціях.

    1. не треба жити емоційною пам*яттю.
    2. навіть 5 років зустрічання можуть ніц не означати й не треба боятися їх перекреслити, якщо потрібно.
    3. якщо залишитися за звичкою, можна гірко пошкодувати потім, що не мала сміливості вчасно все перервати.
    4. якщо доходите до моменту "лишатися разом або розійтися", краще розійтися.
    5. віртуальне захоплення емоційне, тому не можна нічого обіцяти (в першу чергу собі) до зустрічі, потім відмахатися буде важче.
    6. якщо знайомство віртуальне, там багато надуманого та ідеалізованого, тобто у голові не справжня людина, а придуманий нами образ. і якщо ви не бачите мінусів у тій особі, то це має насторожити.
    7. іноді треба розуміти, що вибираючи між двома, доведеться вибрати щось третє. не завжди, але буває.
    8. жорстокий варіянт, але діє безвідмовно. уявіть смерть кожного по черзі. це допоможе вибрати, як ніщо інше.
     
  18. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть з вибором будь-ласка

    З досвіду: в переписці і онлайн знайомствах часто (хоча і не завжди) ми створюємо собі образ партнера, який нам подобається, але може ооооой як відрізнятися від реального. І щоб виявити ту різницю іноді потрібно багато часу. :girl_flag_of_truce:
    І ще кілька думок ;)
    Перша. Стосунки завжди будують двоє, один того зробити не в змозі :girl_wink:
    І друга. Так хочеться повірити в казку і дати їй шанс :girl_in_dreams:
    А ви вже то трактуйте, як вважаєте за потрібне :)
     
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Допоможіть з вибором будь-ласка

    До речі, не варто ніколи підштовхувати до одного чи іншого боку в виборі, таким чином ми створюємо людині, яка той вибір має зробити, своєрідні перешкоди, перехоплюємо хвилі так би мовити. Я би боялася брати на себе таку відповідальність, якщо чесно. :girl_smile:
     
  20. Mokka

    Mokka Well-Known Member

    Відповідь: Допоможіть з вибором будь-ласка

    ні-ні, це так, швидше роздуми :) звичайно, за неї ми вибір не зробимо. Крім того, все одно, вибір буде зроблено при знайомстві з віртуальним кавалером. Я швидше вела до того, що дописувачка просто і старого хлопця не хоче втрачати і нових вражень хочеццця :) але то моя суб'єктивна думка.