Ой, Америка, ой, Канада...

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем Liliyah Romanova, 20 Травень 2009.

  1. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Треба ваша швидка допомога!
    на які фірми, магазини звернути увагу при шопінгу? часу буде не багато. хочу собі сукні, джинси, штани, дітям - якісь іграшки (націлююсь на ляльки). але так щоб не за всі гроші. я не знаю, які там ціни, але сукня за 30-40 долярів - це вже стеля для мене.
    конкретно буду в Сан Франциско.
     
  2. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Якби то Нью Йорк, то я б показала де варто купити і підкинула б купон. А так...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Щойно по дорозі забігла в gap і old navy. Такє собі, а ціни вражають((


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  4. Iablinska

    Iablinska Well-Known Member

    Я на роботу ходжу в платтях. І можу точно сказати, що щоб знайти плаття варте уваги за $30-40, треба добре пополювати, краще он-лайн :) Зазвичай беру в banana republic, loft, Nordstrom rack. Співробітниця бере в new york and co, але там все занадто синтетичне для мене, хоча ціни нижчі
    А іграшки всякі-різні в toysrus. В target дешевше (це звичайний супермаркет), але вибір менший.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Зайдіть в Marshalls чи Nordstrom Rack. З найдешевшої цінової категорії - Ross. Marshalls i Ross є на Market street
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Дякую!! Я вже бачила Ross i Nordstrom. При нагоді заскочу.
    Жаль вже холодно купатися(( але поїду хоч одним одним очком гляну на океан.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    Останнє редагування: 10 Жовтень 2016
    • мімімі мімімі x 1
  7. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Треба дивитись, чи є якісь купони завжди, бо вони є завжди)
    Ну і плюсуюсь до того, що 30-40 доларів за хорошу сукню, це треба шукати добре. Може, як є хоч трохи часу, то варто з'їздити в аутлет?
    Як варіант ще Burlington Coat Factory - там різні залишки брендові і не дуже розпродують, але ціни там недорогі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    дякую. ця штука в 2-х кварталах від готелю - обов’язково заскочу.
    мене просто всі годували обіцянками про дешевий шопінг, а воно так не є. за 40 долярів я і в Німеччині куплю сукню.

    дівчата, а що мені глянути тут можна? може є якісь маст-сі в Сан Франціско: щось таке реально цікаве, не з гугла)) може комусь особисто щось подобається дуже?
    --- дописи об"єднано, 11 Жовтень 2016 ---
    це ж ці тюлені в Сан Франціско!!!!! о, я вже знаю куди хочу (тільки не знаю коли встигнути)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Правда! Я дивувалась як то файно можна закупитись німецькими речима в Відні. Любий розмір і недорого. Була дуже приємно вражена.:girl_in_love:
    В нас то таке собі фе... Може десь інакше є непоганий вибір.

    Я ще заглядаю в Forever 21. Там можна купити цікаві речі за пристійною ціною. Я іду з доньками і собі щось придбаю.:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    В нас за останній рік його дуже обновили)))
     
  11. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Я би поїхала на Twin Peaks, щоб глянути на вечірнє місто. Golden Gate Bridge - обов'язково теж. На кораблику попливла б на Alcatraz Island і погуляла б там по тій відомій в'язниці. А ще би захід сонця зустріла б районі парку Lands End. Але на це все треба трохи часу і машини. Не знаю, які у вас опції там перебування.
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Якщо ви про Pier 49, то це не тюлені, а морські леви :) мені подобається Golden Gate park, Baker beach, Palace of Fine arts, painted ladies, звичайно Lombard street - це must see! Castro district (без дітей). Якщо ви з дітьми, заїдьте в California Academy of Sciences. Fishermans Wharf, ghirardelli square. І обов'язково проїхатись на cable car.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    нє, ну нічого собі спичочок)))
    я без дітей і без чоловіка.
    морські леви теж тюлені))) то наша з чоловіком фішка - треба точно поїхати.
    взяла там в обідню перерву дітям ляльки. ну хоч на ляльки людські ціни.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Дякую за бананову республіку - це саме воно: купила собі лляні штани і шерстяний светрик на розпродажі. Можна було б і дешевше, але вже як є.
    А в нордстромі не знайшла розпродажів, тому ніц не купила, хоча бачила непогані модельки (склад не перевіряла)


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    А є з ким гуляти? Бо деякі з тих місць, що Мазераті написала, наприклад, Аламо сквер з вікторіанськими будиночками дуже гарні під вечір, і з парку гарний краєвид на вечірнє СФ, але я б сама боялася там гуляти вулицями, бо деякі вулиці з купою бомжів.

    Якщо сподобався цей магазин, то J. Crew теж має сподобатись.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Так отож. Треба якусь компанію шукати, бо я трохи не комунікабельна. Але я таки тільки поїду до тюленів і до океану. Але не знаю, чи хтось погодиться на такий маршрут зі мною.
    Нам рекомендували навіть вдень нікуди самому не ходити, а вночі - тим більше.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  17. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Ну то вже трохи перебільшення :))) якщо тре авто, щоб кудись поїхати, рекомендую брати убер, дешево і сердито
     
  18. Almariel

    Almariel Well-Known Member

     
  19. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Громадським якраз менш безпечно...але загалом, не хвилюйтесь, Сан Франциско досить безпечне місто, в нього низький рівень криміналу в порівнянні з багатьма іншими великими американськими містами. Один район, в який не варто заходити, - tenderloin. Забула написати, що за сувенірами варто заїхати в Chinatown, він знаходиться в даунтауні, недалеко від українського консульства. Там можна магнітики, чашки купити, футболки з написами типу San Francisco, California і т. п. по $3 за штучку. Вглиб чайнатауну буде все коштувати дешевше, ніж на початку вулиці
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. flame

    flame невгамовний експериментатор

    оооо, які сувеніри? Пооооїсти, точніше - напхатися всього саме тооооого, якого в нас нема і ніколи не буде:connie_pull-pigtail Ну хоч кавалок качки втоптати:girl_in_dreams: А потім, в готелі хляпнути 100-150 горілки, накрайняк віскі (для дезинфекції) і завалитися спати:girl_blum:.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2