Оффтопи розділу

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем ilona, 24 Липень 2009.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Оффтопи розділу

    Kyprijan, я на форумі цілий час не сиджу, ані в неті чи компутері. За тих 5-10 хвилин, що я маю, аби забігти на форум, статтю не перекладеш. Чи то є аж таке життєво важливе питання, аби переклад статті був першим пріоритетом. Тренуйте терпеливість. ;)

    А мені пора перерву зробити, бо вже переймаю ваші методи спілкування, то нехороший знак. :)
     
    Останнє редагування: 25 Серпень 2013
  2. Kyprijan

    Kyprijan New Member

    Відповідь: Оффтопи розділу

    Даруйте, що так Вас дратую, і не треба переді мною оправдуватись, я все розумію. Можу запросто дати Вам на переклад місяць чи два. Без проблем.
    І давайте на тому завершувати наш оффтоп, а то мене тут геть чисто гнилими помідорами закидають.

    Не гнівайтесь, насправді я Вас дуже шаную і радий, що такі люди є на форумі.
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Оффтопи розділу

    Аби мене роздратувати, треба набагато більше, так що можете не переживати. Я дуже спокійна.
    От нам колесо нині трісло (такого звуку я ще не чула), то це змусило нас попереживати. Богословські дискусії, навіть гострі, - це приємність. :)
     
  4. L e v k o

    L e v k o Well-Known Member

    Відповідь: Чому важко приймати іншу віру?

    Я вважаю, що дуже потрібно! Ви ж це робите, до речі...:)

    Форум то таке місце, де мало хто когось питає, кожен висловлює свою думку, а приймати, чи не приймати- це уже справа кожного особисто...
     
  5. L e v k o

    L e v k o Well-Known Member

    Відповідь: Все про хрещення

    Може краще дивитися на те, що є в Писанні і робити те що Бог каже, а не дивитися на те, чого нема в Писанні і робити те що Бог не каже робити? Чи як ви вважаєте?
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Все про хрещення

    Я вважаю, що у вас подвійні стандарти. Адже ТУТ ви якраз і дивитеся на те, чого нема в писанні, чи не так.
     
  7. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Молитва за материнство й дар материнства

    Ну я не можу за всіма пильнувати ;) . І взагалі, давайте домовимось, що додаємо і переносимо, якщо сама людина просить про це. Було би добре, аби при зміні списків і викреслення з останнього списку теж повідомляли. А ще було б добре, аби лайками своіми показували, що моляться разом з нами, бо багато з першого списку дівчат взагалі ігнорують цю тему. Невідомо, чи їм то ще треба, чи ні. Наталю перенесу в середу. Дякую за розуміння.
     
  8. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Молитва за материнство й дар материнства

     
  9. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Молитва за материнство й дар материнства

    Та звичайно, але так хочеться знати, що ті, хто в списках приймають активну участь в тому і дійсно разом з нами моляться. Спільна молитва творить насправді дива! І на молитву потрібно знаходити час! Про народження діток так, добре, коли повідомляєте, розумію, що в мам новонароджених часу нема. Але при зміні списку таки хотілося би читати тут допис від щасливиці :)

    ---------- Додано в 21:43 ---------- Попередній допис був написаний в 21:39 ----------

    Хоча особисто для мене було би логічно подякувати всім за спільну молитву і після народження дитинки. Хоча це вже просто моя думка вголос.
     
  10. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

    Відповідь: Оффтопи розділу

    І Мирославу теж? Дякую!
     
  11. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Молитва за материнство й дар материнства

    Дівчата, якщо кому не важко, можете нині хтось замість мене запостити списки і молитву, бо я в сестри і з телефону цього зробити не можу. Буду дуже вдячна.
     
  12. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Молитва за материнство й дар материнства


    І на кінець додам, що я від самого початку зрозуміла, що якщо прошу внести мене у список, значить згоджуюся спільно молитися за всіх дівчат. Пам'ятайте про це, на то вона і спільна молитва, ми її потребуємо кожен , але не треба забувати, що хтось інший її також потребує. І тільки всі разом ми створимо ту спільну молитву.
     
  13. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

    Відповідь: Молитва за материнство й дар материнства

    Молюся завжди, "дякую" не ставлю. :confused: Раніше ставила, потім якось переосмислила. Мені здалося, то якось не той во - демонструвати тим "дякую", що Я молюся. Тоді вже краще ставити "дякую" всім дівчатам, хто молоиться... От тільки як... То так, думки вголос...
     
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Молитва за материнство й дар материнства

     
  15. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Молитва за материнство й дар материнства

    та я не така егоїстка, щоб чекати подяк для себе :). Для мене то як не знаю, відмітка, що от я також молюся з вами. Ну може то я так сприймаю. Може то не є обов'язково, але повірте, коли знайшла на форумі дівчат зі списку вже з річними дітьми, то зрозуміла, що далеко не всі приймають участь в молитві. А молитва все ж таки спільна і дуже хотілося би щоб дівчата не забували. Для того ж і публікується пост щосереди
     
  16. Iablinska

    Iablinska Well-Known Member

    Відповідь: Молитва за материнство й дар материнства

     
  17. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

    Відповідь: Молитва за материнство й дар материнства

     
  18. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Молитва за материнство й дар материнства

     
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Молитва за материнство й дар материнства

     
  20. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Молитва за материнство й дар материнства

    ну бач, а я такого не розумію.. Якщо людина попросила тут про молитву у інших, вона мусить розуміти, що інші також потребують тої молитви. Для того і була створена ця тема і для того та молитва є кожного тижня. А інакше так виходить, як в нас все-сприймають молитву як панацею. От я вже попросилася в список, значить тепер все буде добре, можна сюди не заглядати... Кажіть мені, що я перебільшую, але в багатьох воно так є.
    Якщо хтось має бажання взяти на себе публікацію посту про спільну молитву щосереди- будь ласка напишіть, бо так виходить , що я така недовольна висуваю претензії і ще й отримала тут роз'яснення, що то неправильний підхід. Я думала, що якщо я взяла на себе це, то маю право просити дівчат до обов'язковості. А як не маю, то не маю, просто вся та ситуація для мене неприємна.. І вселяють віру в молитву і бажання далі публікувати її власне ті дівчата, які дякують в кармі, постійно. Не думала, що проханні про подяки сприйметься, як щось егоїстичне.. Та можна просто плюсик нажати і пусте віконечко відправити..

    ---------- Додано в 08:43 ---------- Попередній допис був написаний в 08:37 ----------

    для цього є тема просто Спільної молитви. А тут для того і публікується щотижня список, аби молилися разом. Я нікого не переконую, так, це на совісті кожного. Тільки думала, що попросити дівчат про це не буде чимсь поганим..