ОФФТОП рукодільниць на нерукодільні теми

Тема у розділі 'Теревені', створена користувачем Liliyah Romanova, 23 Листопад 2006.

Статус теми:
Закрита.
  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    От хто нарешті мене зорганізував. Натанчик!
    Відколи народився, ніяких паралельних процесів, лише один вишиваю. :girl_bye:
     
    Останнє редагування: 11 Жовтень 2010
  2. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    Ура, до мене напевно повернулась "муза", вирубую комп і сідаю. Маю надію, що доб*ю.
    Роксолана вітаю з вагітністю
     
  3. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    Бістро... бістро... :ninja:


    то пройшло стільки часу, а я й забула похвалитися, скільки файних і м"ягеньких ниточок ти мені привезла! але я їх чемно відклала в свою коробку, і шпортаю бістро :)



    Роксолано, вітаю!!


    Тримаємо! і на руках, і на ногах :) а якщо серйозно, то най все вдасться файно :)



    ооо, файної погоди!


    а ви думаєте, я просто так варіанти оформлення вишуковувала? я ж хом"як жадібний, люблю свіженькі процеси дивитися :)


    Лілю, та ти ж приклад для таких лінюхів, як я, і ще кажеш, що соромно... мені тоді взагалі під стіл залізти і не висовуватись...


    а що то було? нагадайте :)
     
  4. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    нєєєє,то мені точно не подобається))тобто як картина гарне,але я б його не вишивала)))
     
  5. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    Дівчата, а що сталось з темою mamatu про той нет-магазин. Хотіла там дещо приглянути, ( в мене тут нова ідейка спалахнула), а магазину не можу знайти. Може лінк хтось зберіг?
     
  6. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    ото?
     
  7. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    ото-ото.
    дякую, Ума.
     
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    Оксанко, у нас тепер є "купуй на посиденьках" на верхній рожевій панельці справа. Там є всі оплачені теми, і мамату в тому числі.
     
  9. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    десь до трьох тижднів мене вишивання не бралось, ну просто не мала бажання, а через силу вишивати, то не то. Ав моїй вишиванці роботи ну тиждень з розтяжкою, а тут опля не вишивається, ялюблю в задоволення, а не на швидкість
     
  10. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    Ходив мій чоловік сьогодні забирати пошту з скриньки (вона у нас в іншому під"їзді стоїть і чоловіку переважно лінь туди часто ходити). Я була в мами, то по телефону спитала чи нічого для мене нема, на що чоловік сказав що ніц нема, тільки рахунок за газ і рекламка. От всі мої заснули, а я пішла на кухню робити собі чай з молоком, і щоб не бігати по хаті туди-сюди поки закипить чайник, стала на кухні і почала переглядати отой рахунок. Мимоволі кинула оком на рекламку, переглянула, але щось мені в ній видалось не так. Поклала рекламку назад, але поки клала, то перевернула її ,кинула оком, а там... писаний від руки текст. Я ту рекламку назад, почерк гірше як курка лапою, зрозуміла кіілька слів всього, зате найважливіших! Завтра йду отримувати бандерольку!!! Потім зрозуміла що ж в тій рекламці було не так... А рекламка була якимось розчерком закреслена (десь так як мій малий малює). Називається, дожились - на пошті вже нема паперу щоб написати поштове повідомлення... А та рекламка ж могла полетіти в смітник, навіть не дочекавшись мого приходу!
     
  11. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    А я так з Іскрою в трамваї їхала в суботу. Всьо, іду до вас на здибанку. А то в обличчя вже кількох формулянок знаю, а познайомитись застидалася :connie_pull-pigtail.

    Я аж сходила на свій рахунок глянула який теж зранку з почти витягла. Теж на посилку чекаю. Але в мене немає повідомлення:girl_mad:. Може на нашій пошті теж
     
    Останнє редагування модератором: 12 Жовтень 2010
  12. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    а в мене настояща криза, Мар"яся музу мені забула прислати, чи вона десь там застряла по дорозі, вишивати не хочу, дивлюсь на свої квіти, так вони мене після тих півхрестиків. :girl_feminist:....., треба ті половинки пороти, а я не хочу.
    ще й так зле себе почуваю, .
    чи то осіння хандра мене накрила, чи що.
    Вчора пробувала намистини обплітати бісером. Сплела собі пробний брелок на телефон, трошки не ідеальний, але мій перший і рідний. Сиджу і ним тішусь. Навіть кіна не хочу ніякого дивитись.
     
  13. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    Я посилала! На годиннику було 02:55 :) Хіба ,може, хто по дорозі пеерстрів і собі забрав і тепер тихо вишиває і не признається, що присвоїв не свою музу :girl_crazy:
     
  14. Naturals

    Naturals Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    то напевно я її перестріла і собі забрала, бо таки нарешті завершила подушку але ростроїна, маркер не відійшов:girl_cray: і через то вишивати не хочеться, але за то взялася за бісерну прикрасу:girl_tender:
     
  15. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    Оксанко, що за хандра??? Ніякої хандри - золота осінь наступає! Лікування - то мус бути, щоб були здоровенькі, то така необхідність щодо діток і себе коханої:girl_spruce_up: А от бісер - це супер!!! Криво-косо - нічого не знаю - просю фото!!!
    І фото півхрестиків теж хочу - то такий букет - я б на нього дивилась і дивилась!!!:girl_tender: Може їх і не треба пороти, га? Давай нам загальний план - ми скажемо як здалеку дивиться - а зблизька ніхто крім тебе не побачить що вони якісь не такі:girl_wink:

    Naturals, а чого це маркер не відіправся, то ж свіжо-розграфлене? Інша фірма, новий маркер? Пробувала різні ваніші? або на довше лишати в воді?
    А прикраса яка буде!!!:girl_tender:

    Ви тут дівчата, тойво, не дуже з бісером розганяйтесь, а то ще мені від Марічки на горіхи перепаде:ninja: бо тихо сиджу в кутку:girl_blush2:
     
  16. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    а що за маркер? можна знимку?

     
  17. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    Анутко, маю яблуньку від Марічки, і навіть не знаю з якої сторони підступитись:connie_pull-pigtail І ото все відтягую-відтягую, може Бурулька забуде з мене спитатись:mocking:

    [​IMG]
     
  18. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    Я ото якось соромилася запитати... А тепер тримайся ;)
    Але я чесно не хотіла тебе так озадачувати.
     
  19. Iskra

    Iskra Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    а чого ж ви не підійшли???? враховуючи, що то була 7 (бо в інших, переважно, не їжджу), то я, певно, або їхала на Ярмарок органічної продукції (і не питайте, що я там робила:girl_crazy:), або верталась з нього. верталась, до речі, з чоловіком.
    слухайте, треба себе в транспорті і на вулиці стриманіше поводити. а то хтось побачить, хто мене знає, а я його - ні, і подумає, шо я не туйвово трохи. а насправді ж - то я не така :girl_crazy::connie_pull-pigtail:girl_wink:
     
  20. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    Ну Іскра, вже як заінтригує!!!! Що ж ти таке робила, що так ....тойво.... тепер виправдовуєшся, що це був чоловік?
     
Статус теми:
Закрита.