ОФФТОП рукодільниць на нерукодільні теми

Тема у розділі 'Теревені', створена користувачем Liliyah Romanova, 23 Листопад 2006.

Статус теми:
Закрита.
  1. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    хто? я? :nea:

    Мені щоб на лицевому боці гарно вдавалось, гризуся, а зворот... то так має бути :connie_pull-pigtail
     
  2. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    Ой, дівки... ну, ви з тим піврестиком даєте... кумедія, та й годі!

    Оксанко, Ви перевертаєте, БО хочете одразу голку проколювати в дві дірочки!!! А якщо робити так: вниз голку -витягнув, вгору на лице голку -витягнув, знову вниз на виворіт - витягнув, на гору - витягнув.... і т.д. То тоді нема потреби перевертати на 180град. і все рівно в яку сторону йде півхрестик і яка дірка вільна, а яка зайнята :)

    і ще питання, а у вас по схемі півхрестик в ту \\ сторону? бо у всіх схемах я зустрічала тільки в цю /// сторону
     
  3. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    у мене в оцю ///, і шию так, а чому для прикладу навела в іншу сторону, то вже загадка
     
  4. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    народддддд.... може, нас з мужом зараз по ЗІКу показувати будуть... може, не знаю.. лечу дивитись
    не показали... а шкода :) був момент, що муж промелькнув, але то було далеко за кадром...
     
    Останнє редагування: 5 Жовтень 2010
  5. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    Завершила я свої лілії! УРА! От поперу, висушу, попрасую і вам похвалюсь :) Вже розграфила тканинку на новий процесик (буде метрика в подарунок)і навіть поклала перших кілька хрестиків. Така вже мені та аїда 14 незвична після лілій на рівномірці, навіть очам якось важко звикнути, ну , мушу звикнути, бо найближчим часом в мене все на такій тканині планується.
     
  6. Velana

    Velana Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    чим помочь? :girl_angel: бо я щось тойво, не в курсі :scratch_one-s_head:
    ой, щось то ви про півхрестики написали, ніц не пойняв :scratch_one-s_head: лише зробила висновки, що мені ще їх точно рано вишивати :ninja:
    Ірочко, з приїздом, і дякую за ниточки :girl_in_love:
     
  7. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    шустро аднака!
     
  8. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    ну а що? шкода ніч робочу пропускати :)
     
  9. Христя

    Христя Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    Як я тішуся тим, що попала на цей форум, тепер такий азарт до вишивання дістала, що навіть нічого більше робити не хочеться
     
  10. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    Марійка, двохсторонніх 28 немає навіть на Севі. Може їх не буває в принципі чи ти бачила??
     
  11. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    Зачиталась Посиденьками, що забула написати. Була нині в центрі, накупила паперу для листівок на рік вперед :) , і ножиці фігурні, якраз були такі, що не мала. Хотіла стрічок для вишивання купити, але щось не було потрібної мені ширини
    І ще купила бісеру і фурнітури, щось і з цим буду думати. Отакий мій товстий хом'як (див. аву) ненаситний.

    До речі, в маг. Фурнітура, що біля лялькового театру, є нитки Анкор по 5,50 грн.

     
  12. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!


    Анкор по 5,20 є в магазині на Волошина
     
  13. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    Я знаю за Волошина, але що у Фурнітурі є теж Анкор я ніби ніде не читала, тому й написала.
     
  14. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    Тоді доведеться задовольнятися 26. Ех, тяжке життя хом"яка: всього хочеться
     
  15. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    Кітка, хотіла спитати, як там поживають орхідеї на бордовому? У завершених роботах їх не має.
    Подружка хоче їх вишивати, але хотіла глянути, які вони готові. Я їх шукаю, шукаю.....
     
  16. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    Ага,.... та поживають там якось. Я їх гарно склала в файлик та й приспала. Наразі не маю на них натхнення. В мене тепер снігопад, потім маю ще дві ідеї-фікс, а коли позимніє, то виберу орхідеї.
    Готові вони будуть файні, то однозначно:girl_yes2:. Бо я саме на готові картини і злакомилася, а не на схемки.
     
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    А 26 маєш? ;)
     
  18. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    а я почала таємний міні-процес. О!
    і не скажу що то, але для себе, коханої. Хомяка потішити :)
    хатинку знову закинула: глянула на той перекос малюнку і знову муза втекла...

     
  19. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    Таємний від кого? Від нас чи від себе:girl_haha:? Та хоч скажи першу букву:connie_pull-pigtail.
     
  20. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: ОФФТОП рукодільний!

    та я от начиталась що всі тут щось втаємничують і самій захотілось - заразно, аднака ;)

    якби знала як називається, хі-хі. Така цікава корисна штука, во :)
     
Статус теми:
Закрита.