Одягніть мене! )

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Un.Known, 2 Квітень 2010.

  1. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Одягніть мене! )

    З однотонним верхом однозначно. Якась стрейчева футболочка, а найкраще була б блюзочка з рукавами-фонариками.
     
  2. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Одягніть мене! )

    УУУУУУ!!! Тут політ фантазій неперевершений. Светерки - білий, малиновий, червонуватий, сірий, салатного кольору. Такий светерок з гарною великою брошкою в відповідних тонах з тоненьким ремінцем. А до того всього мештики відповідного кольору, скажімо чорні.

    [​IMG]

    Такого фасону, тільки колір інший. Але ось такі ансамблі - біла маєчка, такий светерок в чорному кольорі, для прикладу.

    [​IMG] [​IMG]

    І до того можна взяти ось такі мьошта

    [​IMG]

    або такі

    [​IMG]

    jalatan - як на мене то або ось така суконочка

    [​IMG]

    або брючний кобінезончик, який запропонувала oddly
     
  3. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Одягніть мене! )

    то комбінезон, і він мені теж дууже панра :girl_tender: і тибі би пасував, Наталі, 100%!

    Маруся-мама, смак - суперовий :)
     
  4. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    Відповідь: Одягніть мене! )

    точно синє?;)

    [​IMG]
    ото зліва - саме, шо не є летюче :girl_flag_of_truce:
     
  5. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Одягніть мене! )

    те що від Heureuse? кажись синє... в тому ( що зліва) летючому не дуже то і подансиш? нє?
    Але, мода модою, а мій чоловік купив мені сьогодні плаття , в якому він мене хоче бачити поряд зі своєю афігєнною персоною на тій дефіляді, бо куплений мною костюм був забракований в той же день. От так. З розміром вгадав до +/- 1 см, свалу нема , прийдеться вдягати, тим більше , що платтячко непогане і ідеально підходить до босоніжок, які в мене були на вихід
     
    Останнє редагування: 28 Травень 2011
  6. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Одягніть мене! )

    дівчата, у мене проблємка... дуже болять кісточки на ногах від каблуків на роботі (доводиться багато ходити впродовж дня)
    яке то підібрати взуття, щоб було зручне (не травмувало ногу), і щоб не виглядала яко бабця, і діловому стилю пасувало :girl_emo:
    хелп!!! :girl_flag_of_truce:
    Розумнички, порадьте щось!
     
  7. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Одягніть мене! )

    у мене сестра має туфлі без каблуків і файно виглядають і ділового стилю - походіть по магазинах, зараз багатий вибір є. п.с. фото ніяк не можу нарити((
     
  8. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Одягніть мене! )

    Роночко вам треба устельки в мешти купити, такі які будуь ногу пружинити і зможете довго ходити. Я беру каблук не вище 3см, якщо треба цілий день ходити.

    Вам треба щось такого плану, так звані танцювальні мешти:

    [​IMG] [​IMG]
     
  9. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Одягніть мене! )

    я бачу, що зараз дуже є багато модних моделей, які зручні, власне мода саме на такі- на танкетці, на невисокому каблучку, є дуууже гарні...І до ділового стилю вони теж пасують! я від таких моделей просто в захваті, і носочок кругленький , не здавлює пальці , а на платформі можна себе почувати ,цілий день пробігавши ,комфортно..
     
  10. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: Одягніть мене! )

    Маю такі як на фото 1, чуть видозмінену модель. Дуже зручні. Але я не експерт в моді, нехай знаючі підкажуть, чи можна таке до ділового стилю. Я б носила, але мої діла дальше дитячої пісочниці і продуктового магазину не заходять:girl_nea:. Замовляла "по інтернету".
    [​IMG][​IMG]
     
  11. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Одягніть мене! )

    зробила собі маленьку підбірку літнього взуття для офісу (може ще комусь в пригоді стане...):
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    і блог на тему: http://fashoinforwomen.mirtesen.ru/blog/43297448834
     
  12. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Одягніть мене! )

     
  13. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Одягніть мене! )

    МЕНІ СПОДОБАЛИСЯ ДРУГІ, З РОЖЕВИМ. ДУЖЕ ЖІНОЧНІ.
     
  14. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Одягніть мене! )

    то називається по-модньому "Kitten heels":
     
  15. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Одягніть мене! )

    А які фасони суконь ви порадите щоб приховати зайве (нижче талії:)), не облягаючі, і такі щоб на роботу можна було ходити. Хелп:) Щось іншим можу допомогти, а собі чогось гарного підібрати не виходить:sad:
     
  16. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Одягніть мене! )

    Ух ти) мій улюблений варіант)) Все взуття майже так виглядає)

    ---------- Додано в 12:42 ---------- Попередній допис був написаний в 12:38 ----------

    Зручність - поняття відносне))) В мене танкетка виключена)) і пласка підошва)
    Каблук 5-6 см - і тільки. Інакше йду, як на ходулях)
     
  17. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Одягніть мене! )

    Ну звичайно, що класично-пряме плаття не піде на фігуру де низ більший ніж верх. Я собі такого купити не можу, бо на бедрах сидить як на бубні. Моя мама мені колись таку паскудні фразу сказала коли я натягнула неправильно колготи... але я вам повторюватись не буду :girl_flirt:

    В залежності який у вас верх, вам може пасувати ось такий стиль, бо я так розумію що сукня на щодень?

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    Важливо вибирати матеріали легкі, не важкі щоб не обтяжували ітак великий (не зная наскільки правда) низ. Щось легеньке, типу шифону, щоб просто спадало. Особливо важливо вибирати або сукні з завишеною талією або приталені з спідницею пів-кльош або кльош.
     
  18. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Одягніть мене! )



    Мені третє фото сподобалось, але чи тоді я не буду я колобок, який тікає від...:)))
     
  19. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Одягніть мене! )

    Ні, не буде з вас колобок. Бо ви бачите яка матерія - легка як вітер. Чим легша матерія тим ви легше виглядаєте. В тафті або важкому атласі люба жінка виглядатиме важче, навіть худюща як патичок. :girl_blum:
     
  20. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Одягніть мене! )

    От мені цікаво чи варто брати сильно приталене, бо з одного боку хочеться підкреслити гарну талію, але тоді підкреслюється і все нижче талії:)
    Але поки так і думала - знайти що спадаюче, напевно з завишеною талією. Як щось таке знайду - покажуся. Дякую

    ---------- Додано в 15:28 ---------- Попередній допис був написаний в 15:26 ----------

    та от під другим 90 :girl_haha:
    Нє, ну я не кажу, що сильна проблема, але навіть нормальну фігуру треба гарно вдягати:)
     
    Останнє редагування: 1 Червень 2011