Одяг та взуття для малечі

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем карапуз, 17 Вересень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    Ходимо зараз в Шушузах. Классні - м"які, гнучкі, ніде не тиснуть ніжку. Єдине, що - доня в них косолапить... дуже-дуже сильно, через це незграбно ходить, частіше шпортається і падає..... Для прикладу, в Суперфітах - ніжки рівненько ставить, бігає! Незнаю в чому проблема... :sad:
     
  2. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    в мамі, розслабся. в шушузах інша постановка стопи. розходиться - і буде все ок
     
  3. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    Наші перші мештики
    [​IMG]
     
  4. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    В нас ніц подібного не було,Тая і в шушузах і в іншому взутті ходить однаково,а з суперфітами навпаки вийшло,маю чобітки ше Софійчині практично нові,то як похолодало хотіла вбрати Таюсі надвір,мусила зняти,бо дитина в них зовсім не могла йти,хоча вони їй по розміру:confused:
     
  5. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    у вас шушузи з підошвою
    а в ані - здається без (чи я помиляюсь)
     
  6. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    Де можна купити Зетполівські тапочки недорого? Нам як завжди треба відразу дві пари, до хати і в садок.
     
  7. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    А мені б тапочки Валді. Попередній раз купувала малому саме їх. .
    Вони мені сподобались значно більше за Зетполівські. Мають два плюси: шкіряна стелька з супінатором та м"якша підошва (не так стукає по ламінату, коли малий в них пробігається).
     
  8. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    це Котя пропонувала, напевно, тапочки пішли в декрет вже :girl_smile:
    Я знову повернулась на Південний в Метелик, в них Зетпол завжди є
    ще зетпол в цій темці пропонували
    Валді бачила в новому магазинчику Бумбарішка, вони там по 75-80грн. .
     
    Останнє редагування: 6 Травень 2011
  9. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    Сьогодні купила доці ось такі босоніжки ZETPOL в нас на Шуварі, і всього за 45 грн!

    [​IMG]

    Це найдешевше де я бачила, всюди в середньому 55-60 грн(навіть дешевше ніж на Кідстафі місцями). Ну і тапочки там відповідно за нижчою ціною. До речі, тапочок-балеток там набагато більший вибір!

    ---------- Додано в 14:14 ---------- Попередній допис був написаний в 14:12 ----------

    Ми минулого літа мали такі самісінькі, лише бузкові! То були наші єдині босоніжки, а збереглись дуже добре! А цього літа то вже 3-тя пара(але перша закрита), і думаю, ще не кінець!:girl_curtsey:
     
  10. kolobok

    kolobok Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    А кедики там є? Бо я щось захотіла малій кедики текстильні Зетпол або Леміго і не можу знайти. Бачила на Південному Елефанти, але вони більше на тапки схожі, ніж на кеди.
    Ну і координатами поділіться, будь ласка :).
     
  11. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    було пару модельок з таким закритим резиновим носком типу кедиків, але вони мені так як Ви і кажете
    До речі в цій будці(і ще кількох сусідніх) є взуття і Lemigo i Vigammi, а координати
     
  12. Сяночка

    Сяночка Active Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    і нам би такі, але для хлопчика, замість тапочок для дому, щоб не парили
     
  13. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

     
  14. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    Отакі для прикладу симпатичні для хлопчика!:girl_yes2:

    [​IMG]

    ---------- Додано в 15:06 ---------- Попередній допис був написаний в 15:05 ----------

     
  15. Сяночка

    Сяночка Active Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    ага, дуже гарні, треба собі замовити, пошукати десь в неті, бо за тапками шукати по Львові не буду з Червонограда :girl_in_dreams:
    Малий в хаті в носочках ходить, а як вийдем на вулицю то шпортається у взутті, треба і для дому тапочки
     
  16. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    Для чого вдома тапочки якшо дитині добре і в носочках? Він від того надворі шпортатися не перестане,причина в вуличному взутті-або надто тверда підошва або не по розміру,дитині треба час шоб навчитися ходити у взутті,а ви ше збираєтесь ускладнити йому задачу...
    І на мою думку зетполівське взуття аж ніяк не домашнє,а для вулиці супер. Колись Софії купувала для дому,воно так стукотить по хаті і дитині не надто зручно було,тому не носили.На літо купую для вулиці,всі задоволені)
     
  17. Юстина

    Юстина Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    Він може шпоратися від того, що він в вас ще трошки маленький. Маленький для того, щоб вже не шпортатися в взутті. А моя тапочки на дух не переносить від моменту, коли перший раз їх нап"ялили. Поносить 5 хв. і здирає. Залишиться в шкарпетах і щаслива. Є ще такі з гумою внизу, щоб не було слизько.
     
  18. Сяночка

    Сяночка Active Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    та звичайно добре в носочках, я сама люблю так ходити, але дільничний лікар і хірург на профілактичних оглядах в один голос говорять що треба діткам ходити в взутті, щоб п"ятка була типу на "каблучку", ну типу не рівна підошва.... І знай кого слухати

    ---------- Додано в 13:11 ---------- Попередній допис був написаний в 13:10 ----------

    ми в таких і ходим :girl_wink:

    ---------- Додано в 13:14 ---------- Попередній допис був написаний в 13:11 ----------

    взуття нормальне, по розміру, не признаю купляти на чуть не на "2 розміра з запасом" щоб дитина ледве ножки волокла як в ластах

    ---------- Додано в 13:15 ---------- Попередній допис був написаний в 13:14 ----------

    тут згідна, значить ще не прийшов час...тепер багато гуляєм то скоро навчимося
     
  19. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    http://www.babylegs.ru/p/?id=60&m=42 -наприклад,почитайте.
    Мені лікарка казала,шо в якшо Софія не буде вдома ходити в тапочках,а надворі в взутті типу черевичок на каблучку 0.5 см,то будуть ой які проблеми і ше нога виросте велика,широка і розхлябана. Подібного вуличного взуття не маєм,вдома без тапочок-з ногами жодних проблем,і стопа,порівняно маленька і вузенька.
     
  20. Сяночка

    Сяночка Active Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі

    дякую за цікаву статтю

    ---------- Додано в 13:37 ---------- Попередній допис був написаний в 13:28 ----------

    в принципі, якщо подумати, то наші бабусі і дідусі взагалі майже весь час ходили без взуття...і нічого їхнім ногам не бракувало

    ---------- Додано в 13:38 ---------- Попередній допис був написаний в 13:37 ----------

    єдине чого боюся, щоб якщо пласкостопія передається спадково, щоб нас це оминуло, бо свекруха і племінник чоловіка мають таке... Але в нас все ок, думаю так і буде надалі
     
Статус теми:
Закрита.