Одяг та взуття для малечі -2

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем levandivka, 21 Травень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -2

    В ДЦ непогані дитячі шкарпетки по 12-15 грн/пара.
     
  2. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -2

    На рахунок колготки люблю купляти Примарк, Англія, орієнтовно по 35-40 грн., але вони того вартують, не стискають ножки і цікаві ззовні, особливо для дівчаток. Однотонні були по 25 грн. Шкарпеточки також там є. Замовляти потрібно через посередників.
     
  3. Yoda

    Yoda New Member

    Я купила 2 пари (підошва одна з тканини а друга, щось типу штучноі замші) а толку ноль, бо за дві прогулянки на майданчику протерла дири, що аж пальці видно. То хіба їх взувати туди, де в приміщенні ходити буде.
     
  4. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -2

    ну не знаю, я якщо купую на базарі - то не тріщіть, зато таке надто натуральне що потім після кількаразового прання в машинці сідає на розмір-півтора точно.
    А так, на початку весни в Ашані купила жменю носочків чи то Теркурій, чи Топко - прекрасно носяться, перуться, натурільні ( нє ну є невеликий % еластану, ну але не зашкалює) дуже задоволена. Ну і ціна 6-8-10 грн щось в тих межах.
     
  5. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -2

    треба ше знати яке купувати
    оті шо в КК продають - чи від мази чи від джордж - то вірю. порватись могли
    наші шушузи відносили 3 дітей і ше лежать для 4
     
  6. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -2

    зайшли, ні трусиків ні штанят на нас не було:sad:
    зате купили піжамку зі знижкою, а ще 2 пісочники, футболки і дерев"яну іграшку:connie_pull-pigtail ледь малого звідти забрали, всівся бавитись в сусідній кімнаті:), приємний магазинчик. домашнім трикотажем закупились,можна їхати на села:)
    Наталь, не кидай тапками, але мабуть Сашка в той період в слінгу більше був, або по траві гуляв, бо по дорозі-бруківці їх на довго не стане. До прикладу Домчик постирав носки за перший день (були білі, стали темно сірі), тиждень в них ходить ( не інтенсивно ) і вже шкіра поздиралась:sad: але він в них ще троха повзає і по дворі на машинці їздить (такій ,що ногами відпихатись), то може тому.:girl_in_dreams:
    для носіння в слінгу супер,вони легусінькі,але якщо дитина вчиться ходити, то носки швидко стираються, принаймі в нас вже стерлись:)
     
  7. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -2

    Класні колготи! І ціна адекватна. А де того посередника знайти можна? Я б також малому на осінь-зиму прикупила....
     
  8. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -2

    На Кідстафі багато різних посередників, а оцей магазин англійський Примарк, він специфічний, із ним не всі посередники співпрацюють.
    А на зиму, більш тепліші колготки, я закупляюсь в період знижок перед Різдвом переважно на Теско - затарилась на меншу на два роки вперед, вийшли з доставкою 19 грн., якість безподобна.
     
  9. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -2

    ми в шушузах (на силіконовій підошві) вже місяць будь-де ходимо - на траві, по тротуару, по бруківці, по землі в лісі, по піску - падаємо, повзвємо, бігаємо, шпортаємося - а вони просто ідеальні!!! Я навіть не очікувала такої витривалості від тоненької, м"якої шкіри!!!
     
  10. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -2

     
  11. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -2

    пшепрашам, але ви взяли з замшевими носками.
    взагалі до дир їх дотерти то треба мати пеха так довго повзати, но як вам получиться - з мене домініку валика чукуляда
     
  12. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -2

    кльово,чекай гостей;)
    малий повзає,враження,що на 5-ій передачі, потім кроків 7 йде,потім знов як не поповзе і то всеодно де. Ну і кажу ж, в дворі бруківка, він на тій машинці,що ногами відпихатися гонить, то може тому, але шкіра на носках потріскала:)
     
  13. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -2

     
  14. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -2

    я купила непогані в Антакризі (італійські, по-моєму). такі тонюсінькі, повністю бавовняні (навіть без еластану), і ціна непогана - 7-8грн. але то треба часто заходити, щоб натрапити на підходящі...
     
  15. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -2

    Сто рокiв не була на сихiвському хендi,,а cьогоднi дiйшла туди нарештi.Дiмцi купила купу лашок, новуньких з бирочками, за смiшнi грошi. найбiльше тiшусь двiйцi шорти+майка за 35 грн i тенicцi за 10 фiрма minibanda, я костюмчик велюровий тоi фiрми в iталii купила за 40 евро...i то був розпродаж.
    Правда на Cашку вже на хендi нiчого не знайдеш, нового точно
     
  16. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -2

    А ми дякуючи Юколі маємо такі моднячі аксесуари, ще є сукня з такої ж тканини, як бантики, але нажаль ще завелика.
     
  17. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -2

    Треба мені малятам купити плаття - йдем до Златиного хресного на весілля. Хочу щось гарненьке, бажано в одному стилі, аби гармоніювало між собою. Де то би знайти гарний вибір плать? Може, хто де бачив щось гарненьке :girl_in_dreams:?
     
  18. oliv

    oliv Active Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -2

    Платтячка були святкові в Міні Байті, літні, на короткий рукавчик
     
  19. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -2

    І ми йдем на весілля. Але не знаю, що то на малого в таку спеку одягти, щоб і святково, і не душно було. Порадьте щось пліз.
     
  20. Adelaida

    Adelaida Active Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -2

    Прошу :) Ми обійшлись без неї, але в мене є машинка із зиг-загом. Не "фірма" всередині, але я не на продаж шила :)

    Отнєнада :) Ми гуляємо в чешках, правда як носимось в слінгу, то голоножимо :) Вже набридло відповідати мамусям, що моїй дитині не треба ортопедичного взуття. А як буде треба - ще встигнемо.

    До речі, в Плато на Любінській бачила гарне взуття виробництва Бразилія, Ortope, якщо не помиляюсь. Таке мякеньке-мякеньке і гарне! Ммм... Можна зігнути і скрутити, як і все правильне взуття, двома пальцями. Ну ціни, то інша справа. Від 100 до 300.
     
    Останнє редагування: 8 Червень 2011
Статус теми:
Закрита.