Одяг та взуття для малечі -2

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем levandivka, 21 Травень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -2

    я з того самого клюбу, тіко дівчачого
    скажу вам шо обманки не тіко картерс, джордж і некст, в т.ч. кунда, картерс\ошкош, крейзі8, джимборі
    Зато! я купила Софії в нашої Танюні спорт костюм фанфан здається, і вуаляяяяяяяяяяя - вперше в житті ми ніц не вшивали
    а так, з такою проблемою Віка, як в тебе чи в Каті, ми стикаємося з року і просто все вшиваєм та й усьо:)
     
  2. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -2

    ооо, ми в Богданки в клубі також:girl_crazy: вшиваємо не тільки спортивні штани, а ще й легінси:girl_crazy:, ну, що ми зробим, що маєм осину талію, а все таке гарне на нас зашироке:girl_sad:.
     
  3. taniarz

    taniarz Active Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -2

    Ми Поліні, якщо літні легенькі штанці, то просто вшивали ззаді по боках. робили типу виточок, а в усіх джинсах , хвалити, є ті резинки з гудзичками. Ну і одні штнаи ми підпорювали там , де пояс і ту резинку зменшували і зашивали.
     
  4. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -2

    Дівчата а які ви рукавиці на осінь\зиму берете і де? А то холодно стало...
     
  5. Adelaida

    Adelaida Active Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -2

    А ми навпаки, в деяких легінсах вставляємо довшу резинку :) Хоча моя доня і не гарбузик, але легінси Картерс і Чілдрен тиснуть на животик. Не всі моделі, а через одну. Тепер переважно беру на розмір більше, та й все. :)
     
  6. VERO

    VERO Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -2

    Хто купував дітям краги Ленне? Не можу визначитись, чи брати демі (на флісі) чи замові (на овчині). Мені здається, що краги на овчині будуть масивні і незручні, а в демі не буде холодно? Вони все-таки не промокають
     
  7. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -2

    почитайте відгуки... дуже різні. то треба міряти.
     
  8. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -2

    То так лише здається, в крагах овчина не така дубова як в конвертах зимових чи в комбінезонах. Вона там тоньша і делікатніша. Вони дійсно не обьємні.
    Хіба може довсім малесенькім діткам може бути незручно.
    Але Софійка Пупсикова минулої зими маючи 2 рочки чудово в них тримала лопатку, сніжки і т.д.
    Ми цього року прикупили краги ідентичні під малюнок комбеза, суперово виглядають.
    Я не знаю як на меньших діток, але
     
  9. Сяночка

    Сяночка Active Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -2

    Ми мали на овчині, але брали без примірки, і трохи не вгадали з розміром, були великуваті, то було незручно, щоб сніжки робити чи лопаткою бавитись брали на заміну інші рукавички)))) Цього року побачим))))
     
  10. VERO

    VERO Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -2

    Всім дякую за відгуки. Знайшла заміри. Бачу, що треба брати чітко по розміру руки. Старший у мене гарячий, то йому візьму демі, а річній доці- ще подумаю...
     
  11. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -2

    До, речі дуже задоволена такими Кларксами, модель дуже зручна і легенька, купляла 2 пари поспіль. Але можуть бути заширокі в повноті, мені приходилось натягувати добре ту липучку, щоб на ніжці зафіксувати.
     
  12. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -2

    як добре що ти то написала, бо в наших повнота F - на вузеньку ніжку, і я все переживала чи не буде нам вузенько в них. Але візуально вони не є вузькими, значить мають бути якраз нормально, і не впритик і не злітати...
     
  13. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -2

    дівчата, шукаю чорні штани з начосиком, такі щоб не дуже грубі, щоб малий міг в класі сидіти,бо в тих, що ми маємо, то вже зимно...хочу щось не дуже класичне по фасону, більше "пошиті як джинси, завужені до низу і т.д.)..мо хтось бачив..


    і взагалі як ви одягаєте тепер діток до школи..переодягаєте в гардеробі чи як? бо стало зимно-малий не хоче брати колготів/підштанників,бо тричі фізкультура та і в класі тепло,а зранку дуже зимно в тонких брюках..от вже застудилися, бо промерз
     
  14. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -2

    в мене син вдягає підколінки зараз (він їх називає заколінки, бо сильно натягуються). Але нам до школи йти 5 хв.
    А на рах. колгот/підштанників, то вчителька наша з ними на основах здоров"я обговорювала, що треба вдягатись по погоді і колготи допомогають не змерзнути, проблем з тим не було.
     
  15. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -2

    Дівчата, а на південному десь продають джинсики GLORIA JEANS ?
    там на флісі такі вдалі модельки завжди були, я щось тепер ніде не бачу в продажу
     
  16. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -2

    А я знову мучуся у виборі взуття.... тепер не знаю які будуть кращі Мала ходить в перший клас,а у них в школі не перезуваються,а сидять в класах в чоботах.Бачила що такі Тімберленди вже мають на форумі http://pic1.kidstaff.net/pictures_user/31/132253/3915589/132253_20121005085620_600x600.jpg
    А ще вибираю між такими суперфітами http://pic1.kidstaff.net/pictures_user/36/144056/3818786/3818786_20120924122224_600x600.jpg

    Дівчата мо хто мав .як носяться, чи теплі.Які порадите? Валянки Котофей вже передумала...

    ---------- Додано в 06:35 ---------- Попередній допис був написаний в 06:33 ----------.
     
  17. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -2

    Не знаю, наскільки Вам зараз це актуально, виходячи з лінієчки (ВІТАЮ!!) - минулого року купували 74 розмір, малому виповнилось півроку в грудні. Вибором розміру (як і комбезу) повністю лишилась задоволена - коли дитя маленьке, то навіть якщо комбез трохи більший, дискомфорту не відчутно, ІМХО. ТОму,мабуть, варто купувати 68 р.

    Дівчата, і мені порадьте. Зараз в малого 80 ріст. Хочу знову Ленне (доречі минулорічний 74 міряла - ну дууже впритик він, не знаю, чи буде навіть на зміну). Правда, з нашим зростом достятньо 86 р.? Мене домашні критикують, що треба 92 брати, щоб на два сезони. Зараз в Антошку нема як дуже вибратись, щоб поміряти, купувати думаю на кідстафі. Що скажете?

    І відносно взуття - еківські зимові чобітки бувають різними? Маю на увазі теплоту, не дизайн.

    До зими зовсім не готові зате в нас суперпокупка- тапки:) В Чобітку на Галицькій купила, наші, натуральний конопляний верх, дууже легенькі, правда дизайн радянський. Але значно легші за польські з гумовою підошвою, принаймі ті, які я бачила. Так що може кому треба негламурні тапці :)
     
  18. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -2

    Я на 83 зросту зараз взяла 86 розмір. Не жалкую. В штанях запас 3-4 см. Курка ще більша. Те що зиму відходить без проблем то 100%, але на наступну зиму не буде. Хіба куртка.
     
  19. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -2

    ленне я би брала 62 в твоєму випадку, вони великі достатньо, але... піди в антошку глянь, бо вони великі (дуті) а відстань від пампіка до плечей не най-най-більша чесно кажучи,тобто Марі зимове мазекерівське маю від Усмішки і ленне 74 від Леділенд то якраз файно буде до кінця зими. На березень нам буде 9 місяців. Я б брал таки певно 68.
     
  20. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Відповідь: Одяг та взуття для малечі -2

    дякую, теж буду брати 86
    думаю, в 92 р. малий "втопиться"
    надумала продавати наш суцільний ленне 74 р, може кому треба, гукайте
    Якщо б в хтось мав на продаж зимові чобітки екко 22-23 р., гукайте теж :)
     
Статус теми:
Закрита.