Одеса і область - відпочинок

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Latane, 26 Травень 2014.

  1. Latane

    Latane Well-Known Member

    Давайте ділитися інформацією про відпочинок в Одеській області і самій Одесі на Чорному морі і лиманах - особливості відпочинку, умови, проживання, пляжі, ціни, враження, що відвідати, що подивитися і взагалі чи варто?
     
  2. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Одеса і область - відпочинок

    http://www.pavlovdom.com.ua/ru/
    були там пару років тому... досить непогано
     
  3. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Одеса і область - відпочинок

    Цього року року роздивляюсь варіант сімейного відпочинку там з дитиною, але звичайно, не в самому місті, а в області. В самій Одесі була ще підлітком... тобто, нічого не знаю про ту місцевість...
     
  4. mitla

    mitla All You Need Is Love

    Відповідь: Одеса і область - відпочинок

    Шукали минулого року бюджетний відпочинок і знайшли цю базу http://www.rybakovka.com/chernomor.htm Дуже задоволені, що зупинили свій вибір саме на ній.
    З плюсів:
    - ціни (харчування та житло)
    - до моря (5-7хв)
    - тихе маленьке селище
    - виступи діток (там багато таборів)
    - приблизно однакова відстань до Миколаєва та Одеси (+/-50 км) Миколаїв - саме місто ніяке, але є зоопарк - один з найбільших в Україні (варто відвідати), Одеса - чудове місто (набережна, центр з усіма пам'ятками та дельфінарій)

    З мінусів:
    - транспорт (їхні маршрутки - це щось, потрібно записуватись наперед)
    - житло бажає кращого (особливо якщо порівняти з Болгарією)
    - море не завжди чисте
    - трохи віє радянським союзом (але це можна сприймати, як вимираючу екзотику:girl_crazy:)

    В загальному плюсів однозначно більше! Не порівняти н-ад із Затокою:8:
     
  5. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Одеса і область - відпочинок

    От чомусь про Затоку відгуки погані, тому і склалося враження що там всюди так)))
     
  6. mitla

    mitla All You Need Is Love

    Відповідь: Одеса і область - відпочинок

    Затоку навіть не розглядайте! Їхала давно з батьками, але "емоції" ще й досі переповнюють мене) Після неї прийшлось відпочивати вже вдома і набиратися сил) І такі відгуки майже у всіх кому "пощастило" побувати у Затоці...
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. opel

    opel Well-Known Member

    Відповідь: Одеса і область - відпочинок

    А ми були в Затоці на ст.Солнечная декілька разів і дуже задоволені))) Я обожнюю величезний піщяний пляж(ностальгія по дитинству)))Відпочивали в приватному секторі в гарних умовах(кондиціонер,телвізор,душ,туалет в номері.) Це не Європейські курорти.не Туреччина і не Єгипет, але свій калорит і відпочинок там також є. До речі відпочивали один раз в Алушті, так ось туди я точно би не поверталась.А в Затоку ще поїдемо)))
     
  8. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Одеса і область - відпочинок

    Затока велика- це кілька станцій. Тому там є фактично 2 райони. Один із них, в р-ні ст. Сонячної- зараз розбудований сучасними приватними віллами- міні готелями, досить непоганими. Поблизу є супермаркет, магазини. Ціни ( житло), правда, зараз там немаленькі. Але, наприклад, у чоловіка родина тільки туди і їздить. Навіть відпочинок у Болгарії їм не так подобається, як власне там. У мене особливе ставлення до Одеських та Миколаївських курортів ( 5 разів відпочивали там), тому душа моя противиться туди їхати. Але Затока має право на існування,тим більше, що там є дуже і дуже пристойні умови зараз і в хорошій зоні
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Одеса і область - відпочинок

    Ми були в Чорноморі 4 роки назад. Не знаю чи щось там змінилось але тоді ми повелись на номер напівлюкс. Ці покращені номери є дуже мікроскопічними і знаходяться в будівлі на задньому дворі за їдальнею. В цій же будівлі на першому поверсі був гуртожиток для працівників. В номері постійно забивались зливи від піску. Харчування дуже простеньке але порції нормальні були. Ми відпочивали в другій половині червня то в цей час проходив щорічний дитячий фестиваль "золотий лелека", здається. Цікаво було. Ще разом з нами в заїзді була дитяча школа карате з Одеси то цікаво було поспостерігати за тими дітьми, за їх заняттями на повітрі. Територія пансіонату гарно облаштована. Мені сподобався пляж, його щовечора чистили. І оскільки сезон в них починається з липня, то в кінці червня там ще було спокійно, чисто і малолюдно. Ще там є великий дитячий майданчик. Територія пансіонату гарно облаштована. Для відпочинку з дітьми хороше місце. Ми невибагливі до комфорту, мені основне, щоб чисто було. Цього року знову розглядаємо цей варіант (якщо спокійно буде).
    Також відпочивали раз в Затоці, залізнична станція Сонячна. Один плюс був - це база одразу біля пляжу і хороше харчування. А так, номери були ужас-ужас. Облагороджуватись вони почали знову ж в кінці червня - якісь там штроки гарніші, килимки на підлогу і т.д. І прогулятись з дітьми за межами території важко бо по дорозі де кафешки, магазинчики, базар, гуляють люди - весь час літали машини.
     
  10. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Одеса і область - відпочинок

    ага, ми теж були там.. досить прикольно. Тільки без дітей))
     
  11. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Одеса і область - відпочинок

    Щойно розмовляла зі свекрухою. Вона агітує нас їхати в Крижанівку в приватний сектор. Вона минулого року там відпочивала і залишилась задоволена. Цього року господиня здає номери: 70грн з людини за номер за вигодами на вулиці, 200грн за двомісний номер зі всіма вигодами, кондиціонером. Будинок чистий, з ремонтом. До моря хвилин 10. В містечку є сільпо/рукавчики.
    Хтось там був?
     
  12. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Одеса і область - відпочинок

    Ми були в Рибаковці в 2010
    Жили ми тут http://dachabo.at.ua/
    Конкретно це місце проживання можу сміливо радити, бо до моря 50 м по прямій, умови як за ті гроші досить непогані, магазинчик/базарчик все є поряд.
    Але якщо їхати туда то треба бути готовим до того що це як величезний піонерлагерь, дітей там неміряно.
    Розвинутої інфрастуктури немає, аптеки - була 1 офіційна, біля рятувальної лодочної станції, але там настільки був обмежений вибір ліків що просто аут, була 1 неофіційна, під замовлення могли привезти що завгодно, але треба було чекати.

    Погуляти немає де, 1 дорога, основна по якій всі ходять і їздить транспорт, ніякої набережної чи там щось такого плану.
    Поряд за базами солене озеро, і в той рік була масса якоїсь мошкари яка летіла з озера як тільки сонце сідало, ще були величезні пауки, але господарі казали що то тільки 1 рік таке було.

    Парковок немає, місць проведення дозвілля немає.
    Ну і да, білети на їхні рейсові районні автобусо-маршрутки треба замовляти заздалегідь і бронювати місця.

    п.с. з того що пригадую. на той час там була тіпа "крута" база відпочинку "Утро", там іхарчування відмінне, і умови в загальному непогані, і територія велика і окультурена, єдине що не прям на пляжі а до пляжу хвилин 6-7 йти пішки.
     
  13. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Одеса і область - відпочинок

    Чула думку, що в Кароліно-Бугаз дуже крутий спуск до моря, то дійсно так???
     
  14. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Одеса і область - відпочинок

    Ой, я ще забула написати за Рибаковку...
    Вода: оскільки там поруч прісноводний лиман, то вода в морі розбавлена :) ніби і солена, але не така солена як наприклад в Криму.
    Ну і в серпні там період цвітіння якихось водоростей - вода там і так ніколи не була криштально-прозорою, то "хвороба" і рибаковки і коблево і всіх тих курортів в тому регіоні, але коли там то все цвіте то по воді зверху плаває ота зелена цвіль, ні на що не впливає по суті, але очі муляє.
     
  15. Муська

    Муська Well-Known Member

    Відповідь: Одеса і область - відпочинок

    Ми минулого року відпочивали на хуторку (як вони називають) біля Санжійки (це між Одесою і Затокою). Відпочивали в приватному секторі. Море чисте, пляжі чисті , пісок. Їсти варили самі. Є невеликий магазин, але там можна все придбати.
     
  16. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Одеса і область - відпочинок

    а можна якось детальніше?))) А то між Одесою і Затокою десятки кілометрів
     
  17. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Одеса і область - відпочинок

    Ой, напишу трошки:girl_smile:
    Одеса - відпочивала в дитинстві в лагері. Тоді все здавалось чудовим. Зараз не поїхала б саме в Одесу на морський відпочинок, самі одесити на своїх пляжах не купаються.

    Затока, ст. Сонячна - відпочивала не раз, і не 2)
    Були на базі відпочинку від Одеської залізниці, умови рядянські, харчування було файне, відпочинок теж був гарний, бо було купа дітей. Погуляти хіба в перший день цікаво, а далі один маршрут - ринок, або якісь кав"ярні. Ми жили дуже близенько як від лиману так і від моря, то дітками ми не сумували, було де поплескатись в водичці. Величезний для мене мінус - то неймовірно голодні комарі, і їх неймовірна кількість, все через той же лиман.

    Коблево - відпочила 2 роки тому, на базі "Лазурний берег". Дешево, номери нормальні, до моря 100 м. Море видно з номеру. Територія маленька, але це не шумна база, хоч і знаходиться недалеко від центру, для відпочинку з дітками саме то, бо в центрі з кожного "утюга" лунає щось інше, ну і дискотеки кожен вечір. Біля бази є ринок і центральна вулиця з "кав"ярнями і всіма атрибутами відпочинку на морі. Пляж був чистий, в морі при приливі було багато медуз і водоростей якохось(фуууу), але то був тільки 1 день таке, інші дні море було нормальне.

    Іллічівськ - були минулого року. Поки моя найбільша любов. Жили ми в квартирі з євроремонтом і кухнею-студією за 30 дол. в сутки. До моря булот 15 хв ходу, але навіть Артем без проблем сам йшов. Пляж чистесенький, море чистесеньке(в порівнянні з іншими одеськими курортами). Є де погуляти в центрі. Є гарний парк, набережна, на набережній дуже гарний, великий і безпечний дитячий майданчик. І безкоштовний) Ми жили біля супермаркету "Таврія-В", неподалік був ринок.
    Можна попасти в той час коли підіймається сірководень(??як правильно українською "сероводород"), то море неймовірно холоднюще в той час(( Ми в той період не попали, але були в кінці серпня-почоток вересня, то температура повітря вже була не висока, але море було теплесеньке, відпочили супер. Цього року теж планую туди на тиждень, якщо ціни не піднімуть захмарно
     
  18. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Одеса і область - відпочинок

    та мошкара там на болотах кожного року множиться, в нас родичка в районній санстанції працює, розповідала, що там мішками хімію від тої мошкари в озеро сиплять але не завжди достатньо :).
    Я в Рибаківці кілька разів відпочивала, давно, правда :) В загальному спогади хороші, набагато кращі аніж про Штормове в Криму.
     
  19. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Одеса і область - відпочинок

    У нас в Коблево весь час відпочинку були медузи біля берегу розміром з кришку від ведра, я навіть окунутись не могла зайти, не те щоб купатись,
     
  20. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Одеса і область - відпочинок

    неприємне місце для відпочинку. Брудно, вода також не айс,поруч з лиманом, часто характерний болотний запах, комарі...
    Ми там раз були кілька днів, а наші друзі минулоріч якраз там відпочивали 10 днів. Знімали вони будиночок за смішні гроші. Що мені тут сподобался, що пляжі- абсолютно безлюдні ( зрештою, звідки люди, якщо там невеликий приватний сектор і немає баз). Мінус- у селі лише два маленькі магазини, тому для мене асортимент продуктів тут досить скудний. Оскільки були тут недовго, то завадою це не стало. А як з харчуванням маленьких дітей хоч два тижні- не підкажу. Це такий тихий, безлюдний відпочинок .

    були тричі на базі "Поліграфісту" ( це практично одразу на початку української території, ближче до кордону молдавських баз). Умови у самому пансіонаті- можуть бути - є різні на різну кишеню- від окремих котеджиків зі зрубу до трьохповерхового корпусу з різними умовами на кожному з поверхів). Харчування раніше було дуже хорошим, але минулоріч щось уже було не дуже ( до того усі роки тут готували практиканти нашого львівського кулінарного- тепер уже інституту. Дівчата дуже старалися, а минулоріч чи то від їх послуг відмовилися чи ще щось, але уже було не так, як раніше . Як цьогоріч- не знаю). До моря- буквально 100 м. Пляж широкий, на голові нікого не буде. До набережної з кафе-атракціонами, базару, супермаркету- недалеко). Ну але Коблево- то на любителя.

    Взагалі у Одесько-Миколаївському напрямку особисто для мене градація місць відпочинку така ( з найгіршого до кращого) : Кароліно-Бугаз-Рибаківка_Коблево_Затока ( але не вся, а та частина, що йде в сторону Миколаївки і уже є за залізницею по косі. Або принаймні від ст. Сонячної)

    Для любителів спокійного відпочинку якраз непогано в Санжійці- Грибовці ( вони хоч ніби і недалеко від Кароліно_Бугазу, але там якось трішки по іншому. Ну але хто шукає розваг- тут знудиться. Це невеликі села без баз і пансіонатів.

    з медузами і водорослями не вгадаєш на жодному курорті. Бо їх кількість залежить від певних природніх процесів у певний період. Коли море штормить, коли йде зміна теплих і холодних водних мас, коли йде цвітіння водоростей .

    ---------- Додано в 19:08 ---------- Попередній допис був написаний в 19:04 ----------

    Санжійка знаходиться неподалік Кароліно -Бугазу. Перед ним