обрати соковитискач...

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Багіра, 9 Вересень 2008.

  1. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: обрати соковитискач...

    ми такий сестрі на дн подарували - дуже задоволена
    ну я витискаю сік і тут же навіть не мию, а просто споліскую під водою, напряг коли дати постояти і воно там на поверхні підсохне, от тоді вже й губку треба... а так - то ляпота
    ото вумна, я б до такого не додумалась, треба і собі спробувати))))
    ми маємо ось таку ні ціле яблуко))) задоволена цілком
    [​IMG]
    вона йде з 2 літровим контейнером на сік
    рекомендую брати таку техніку в інтернет-магазинах, значно дешевше. Ми брали у фокстроті, то переплатили майже 400 грн. там варто просто прийти вибрати, помацати, а в неті пошукати відгуки і замовляти там)))
     
  2. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: обрати соковитискач...

    Ми маємо ось таку машинку zelmer з дешевших (нам порадили брати таку маленьку чисто на нас двох з чоловіком):
    [​IMG]
    Ось вже другий рік працює справно, жмих сухий, миється легко і швидко. Але от помітила, що залежно від "давності" фруктів/овочів їй важче працювати. Вже морква і буряк у нас зиму простояли в кладовці, стали більш сухими, і відповідно соку з них, як кіт наплакав. Соковитискач "виживає" просто - тарахтить і не хоче деякі шматки пропускати... Інша справа з цитрусовими і яблуками, які завжди свіжі купуємо.

    так і треба робити) особливо на дорожчих товарах, вони тоді дійсно зі значною різницею в ціні в інет-магазинах.
    але з кожним разом вона все-таки набирає кольору від червоних та оранжевих овочів чи фруктів, тому я пластмасові частини раз на кілька тижнів мию в пм, щоб була як новенька.
     
  3. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: обрати соковитискач...

    І ми на днях такий купили. Супер!
    а Катіне ноу-хау з кульком для жмиху, це взагалі респект:girl_yes:
    По різниці в ціні- в фокстроті коштує 1750 приблизно, а на розетці( там де і купили) 1250...така собі непогана різниця в ціні. Тим більше, що ми замовляли два, ще для мами. Доставили по Києву безкоштовно на наступний день.
     
  4. Romanivna

    Romanivna New Member

    Відповідь: обрати соковитискач...

    Я гарні відгуки чула за білоруську соковижималку "Журавинка". Годину працює без "передишки", гарно видавлює сік. Дарували таку свекрусі і сестрі. Нарікань нема
    [​IMG]
     
  5. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Відповідь: обрати соковитискач...

    Дівчаточка, підкажіть, будь-ласка, чи хтось має інформацію по Gorenje JC800G?
    [​IMG]

    Пи.Си. Можливо хтось вже тут писав про неї, не встигаю всю тему перечитати, якщо хочу встигнути до Миколая, потрібно вже замовляти її в інет-магазині.
     
  6. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Відповідь: обрати соковитискач...

    Сьогодні стали власниками Gorenje JC800Y.
    [​IMG]
    Вже потестили її трохи. Тиснули сік з яблук і з моркви. З 600-700 г яблук вийшло 0,5 л соку, з 600 г моркви - десь 350-400 мл. соку.
    Помили одразу після використання - легко миється під теплою водою.
    Купували для щоденного використання, побачимо, як вийде - чи не буде нам склянка соку вранці коштувати надто багато часу
    Покупкою задоволені.
     
  7. ksyushka brunette

    ksyushka brunette New Member

    Відповідь: обрати соковитискач...

    У мене соковижималка ORION ORJ-017. Купляла по принципу середнього відношення ціни - якості. Працює уже 2 роки. Плюси: непогано давить сік, легко розбирається, миється, доступна ціна. Мінуси: погано відкидує жмих (багато залишається під кришкою і мало в контейнері), в результаті чого доводиться часто чистити, жмих мокрий, ягоди не давить, хоча і має відповідну функцію, сік виходить з піною.
    [​IMG]
     
  8. romawka

    romawka Member

    Відповідь: обрати соковитискач...

    В нас соковитискач Еlenberg JE 382. Користуємося тиждень, кожного ранку п'ємо фреш, з 4 морквин і 3 яблук виходить 600-700 гр. соку. З плюсів: доступна ціна, рік гарантії, легка у використанні (митті), має 2 швидкості, 100 Ват, жмих сухий. З мінусів: сік виходить з піною, якщо багато робити соку, то потрібно жмих вичищати, бо не весь скидає в контейнер. Задоволені покупкою!
     
  9. Irysochka

    Irysochka Well-Known Member

    Відповідь: обрати соковитискач...

    Надумалася купувати соковижималку - почала читати про них і розгубилася - підкажіть на які основні характеристики звертати увагу.
    Буду вдячна за ваш досвід.
     
  10. Valkiriya

    Valkiriya senior member

    Відповідь: обрати соковитискач...

    А я ним дуже не задоволена. Після нього можна ще руками пів стакана соку вижати.
     
  11. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    О, він в нас десь через рік так затупився, що моркву і гарбуз ледь перетирав, тільки яблука чи апельсини ще годяться.. Щось таке м'яке і соковите, а вже з твердих овочів-фруктів не хоче витискати сік. За таку ціну і рік добре, що пропрацював - соки ми робили часто.
    Тепер більше на смуззі перейшла, бо клітковина є і т д.
     
  12. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    У нас соковижималка від Zelmer, служить нам вже 4-й рік, жмих виходить сухий, всім раджу. ImageUploadedByTapatalk1425837976.143826.jpg