Обом по 30 і холості

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем ckorpionsha, 21 Жовтень 2008.

  1. TinkaMalvinka

    TinkaMalvinka Well-Known Member

    Відповідь: Обом по 30 і холості

    Був, я тут не уточнила це питання

    ---------- Додано в 16:58 ---------- Попередній допис був написаний в 16:57 ----------

    Він у них не зареєстрований і наразі спільних знайомих у нас не виявилось.

    ---------- Додано в 17:02 ---------- Попередній допис був написаний в 16:58 ----------

    І є нюанс , що я упевнена на 99% ,що він бачив мене вагітною щось не договорювати не має сенсу. І думаю,що жоден би мужчина не дзвонив би до колишньої симпатії побачивши вагітною.

    ---------- Додано в 17:09 ---------- Попередній допис був написаний в 17:02 ----------

    Бо у мене було забагато залицяльників, не буде він, буде інший. Я була не готова працювати над стосунками, зараз у мене повністю змінились смаки на чоловіків і інший кут зору на стосунки .
    Я не звикла "напрягатись" ,полювати і всяке таке.
     
  2. Serceedka

    Serceedka Well-Known Member

    Відповідь: Обом по 30 і холості

    це достовірна інформація? Бо я іноді шукаю людину і не можу знайти, думаю що її там не має, а потім зчасом виявляється, що я не так старанно дивилась.
    Може не ваші особисті знайомі його знають, а знайомі, знайомих. У мене так з тим мужчиною, коли була з ним разом не знала про нього нічого, а як тільки розійшлись почалось, що той його знає, а той з ним вчився, а от недавно виявилось що мій співробітник з ним працював разом, і досить тісно спілкувався - світ тісний! Просто я не до тих зверталась, ініколи б не подумала що все що мені потрібно у мене під носом.
    Попробуйте дізнатись де він вчився школа, інститут, де працював, виходячи з того вже можете знайти людей які можуть знати того хто його знає, чи знають, добре подумайте і знайдете вихід. Всерівно є в нього якісь друзі, друзі друзів, дізнайтесь більше про це. Це як "Теория шести рукопожатий"
    а ще можете почитати, це вас розвеселить, і може ви щось для себе візьмете - читається швидко і весело і якась доля правди в цьому є!
     
  3. TinkaMalvinka

    TinkaMalvinka Well-Known Member

    Відповідь: Обом по 30 і холості

    Власне через це зустрічі з коляскою я не хочу, бо у дитини тато є, не такий який би хотіось, але це тато.І я не шукаю когось для дитини ,а в першу чергу для себе, хоча не розділляю себе з дитиною.

    ---------- Додано в 17:29 ---------- Попередній допис був написаний в 17:18 ----------

    Дуже багато моїх подруг просять знайти якихось своїх залицяльників ,я на цьому зуби зїла:girl_wink:. У нас 12 років різниці у віці, тобто це вже трошки відсіює знайомих.

    Працює сам на себе, я не розпитувалась він у двох словах розповів.
    Зрештою, я знаю де він зараз живе (у тому районі я колись працювала), у яких закладах його можна зустріти і де він у центрі машину паркує. Ще й майже сусід.
    Всім дякую, буду пробувати, уже схудла до довагітних параметрів,ще легкий тюнінг і можна зробити випадкову зустріч, хоча вона може й несподівано статись, бо щоб потрапити у "Сільпо" мені потрібно пройти повз його підїзд.
     
  4. Serceedka

    Serceedka Well-Known Member

    Відповідь: Обом по 30 і холості

    Бачу ви вже дещо знаєте,а ще добре подумаєте то обов'язково щось придумаєте.Бажаю Вам успіху, головне вірити і зустріч обовязково прийде!
     
  5. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Відповідь: Обом по 30 і холості

    Тобто на той час вам видавалося, що є більш цікаві залицяльники, так? Тобто кохання як такого ви не відчули - себто він був "одним із" з певними своїми перевагами? А що його могло відштовхнути - він знав про інших залицяльників, чи може є інші причини, через які ваше спілкування припинилося?
    Ті всі питання до того, аби ви самі могли розібратися в собі. Ви добре написали, що з роками, з певними подіями у житті, ще й з новою роллю мами ми починаємо сприймати деякі речі інакше. В тому числі змінюються пріоритети у людських рисах, які хотілося б бачити у людині поруч. Але ви маєте себе спитати, чи той чоловік вас справді тоді чимось "зачепив", чи то зараз спрацьовує ваша внутрішня потреба мати поряд певний типаж чоловіка. Тому ви зараз свідомо і несвідомо можете максимізувати значення якихось його рис, які за ваше короткотермінове знайомство наче окреслилися, і таким чином можете ідеалізувати його образ і самонавіяти почуття. Ви не мусите тут відповідати. Вам важливо то з'ясувати перед тим як наважитеся на якісь кроки, аби потім не було розчарувань.
    Зрештою, аби не мучитися сумнівами таки варто зустрітися, і вже з першого погляду, з перших слів можна дуже багато відчути. А зустрітися з коляскою - то є цілком органічний ваш стан зараз. Це лиш означатиме те, що ви турботлива мама, котра гуляє зі своєю дитиною. До речі я між рядків ніде й не читала, що хтось пропонував приховати народження дитини. Важливо саме кількість подання інформації, емоційне навантаження (щодо почуттів і решти життєвих подій) - це має бути дозовано, а не на тобі все на гора - "і про любовь, і про морковь"... то кого-будь злякає, коли на нього бульдозером інформації наїдуть :)
    Важливо бути собою, і це не означає лягти розгорнутою книгою. І бути цікавою, і це не означає бути загадковою. Мати гідність, що не означає інтригувати чи "бути на понтах". Як показує досвід "жінка для життя" має свій зміст для кожного як і "чоловік для життя". Аж страшно робиться, бо бідні "білі і пухнасті" хлопи далеко за 30-ть так хочуть вженитися, а тут довкола суцільні загадкові артистки-інтриганки "на понтах" :haha:))))))
     
  6. Moraine

    Moraine Member

    Відповідь: Обом по 30 і холості

    Дівчата! Дуже вам дякую за поради! ( звиняйте, що за довгу відповідь). Для себе зробила висновок, що просто у один момент, непомітно для мене, мене перевели з розряду "дівчини" у розряд "друга", а це вже пиши пропало.. . Але я сама винна, менше треба було менше вести вумних розмов, більше проявляти ініціативу, та простіше до всього ставитись ( навіть на прикладі наступної здибанки, могла ж подати якусь ідею, іноді сама не знаю що б таке на вихідних цікаве придумати, а мужчини тим паче, вони рідко орієнтуються у способах якось цікавого часопроведення). А я принцеса, все чекала що він має кроки робити. Симпатія була, і це було помітно, навіть по подальших дзвінках і розмовах, але щось його таки стримало чи налякало. Скажу зразу, що ні я, ні він страстями з минулого один одного не грузили, що мені зразу сподобалось). Щодо сором'язливості - ні це більше власне стриманість, що також мене у ньому привабило. Так, він мега зайнятий, але все-таки не у цьому причина. До прикладу - На моє: "Там таке кіно зараз класне вийшло,не хоч піти?" - відповідь - "Та я вже он-лайн бачив". Хоча у розмові недавно проскочило його - ти не така як всі. Може у тому й проблема, може він боїться цим потенційних стосунків. Жаль, що нарешті за стільки років відчула таку от рідну душу, мені направду він запав глибоко у серце, і триває та буря в стакані вже 10 місяців. Пробувала забутися, заваливши себе роботою, але так себе загнала,що мало не впала у повну апатію. Висновок - напевно таки найкращий лік - то час.
     
  7. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Обом по 30 і холості

    Не робіть жодних висновків, прямо питайте тай все, сумніваюся, що хлопець продовжує дзвонити, бо бачить у вас друга.

    ---------- Додано в 21:42 ---------- Попередній допис був написаний в 21:41 ----------

    Може стидливий, помало розкачується, а вам хочеться вже і зараз, не поспішайте, приймайте все так як є, а там час покаже

    ---------- Додано в 21:50 ---------- Попередній допис був написаний в 21:42 ----------

    10 міс після реальної зустрічі? Тоді то забагато
     
  8. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Відповідь: Обом по 30 і холості

    Однозначно, забагато. Не може після одної здибанки клинити 10 місяців.
    Moraine, вибачте за прямоту і наглюче запитання, а Ви нам все тут розказуєте прямо чи є "підводні камені"?
    Чому питаю? Бо як написала вище, 10 місяців - то занадто. При тому, що в самої, що не кавалєр - то остання любофф.
     
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Обом по 30 і холості

    та в будь-якому випадку- це лише погляд з однієї сторони і при цьому ще і погляд закоханої жінки. Так що по тому щось судити- важко.Та і як узагалі чоловік , якому за 30 може віртуально вважати жінку "своєю дівчиною" і після однієї зустрічі перевести у розряд друга. ТО більше жінка собі надумує, ніж насправді . Тобто "а бил лі мальчік"? ( в сенсі чи був там для чоловіка статус "моя дівчина" :)
     
  10. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Обом по 30 і холості

    ви налякали його своїм інтелектом)) буває..
    зазвичай мужчини таких кобіт бояться))
    Щось з розряду: почему мы любим одних, а женимся на других
     
  11. TinkaMalvinka

    TinkaMalvinka Well-Known Member

    Відповідь: Обом по 30 і холості

    Кохання як такого не відчула, але й тоді він був найкращим зі всіх, але от те сідання батареї мого телефону не вчасне, не почуті дзвінки вплинули на мене і я зробила висновок, що може це знаки такі...що не потрібно воно мені.
    Колись мені от хотілось ,щоб "Хочется, очень хочется, чтобы примчался, запыхался, ворвался и спас! А у него, то поздно, то дождливо, то поясницу ломит, то у коня выходной... "
    Але я переконалась, що
    Це не завжди так, а розказувати можна багато чого і хотіти і робити різні речі..

    Згідна на 1000%, бо для кожного сімейне життя -різні речі , хтось шукає кохання, хтось прибиральницю безкоштовну, а хтось ідеал хоча сам ньому не відповідає...
     
  12. dyzain

    dyzain Well-Known Member

    Відповідь: Обом по 30 і холості

    Роз'ясніть і мені, бо я зайшла в тупік. Ми довго знайомі, разом працюємо, цілий день проводимо разом, ми рідні і близькі один одному люди. І при тому всьому "разом" ми не разом.В нього нікого немає і за його словами йому ніхто непотрібен. Він не хоче ніяких відносин, а я просто як сестра. Боляче. І незнаю як з цього вийти. Я не можу змінити місце роботи, але знаходитись з ним цілий день просто мука. Розумію, що за стільки часу, якби я була йому дійсно потрібна, він би щось робив.
     
  13. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Обом по 30 і холості

    знайдіть собі нормального чоловіка))
    здається вашому "брату" так зручно:d23:
     
  14. Chekay

    Chekay Well-Known Member

    Відповідь: Обом по 30 і холості

    з язик зняли)))

    Те що він каже що йому нікого не треба, як на мене, означає що або конкретно Ви йому не потрібні, але сказати напряму такого він не може/хоче, тому узагальнює; або в нього не все впрорядку з головою/здоров'ям/психікою, бо дорослий чоловік якому зовсім нікого не треба - це ненормально
     
  15. dyzain

    dyzain Well-Known Member

    Відповідь: Обом по 30 і холості

    Виходить що зручно. Я пораджу, вислухаю, допоможу. В плані інтиму - в нас нічого, тут зручність відпадає. Але не розумію, як самотній чоловік в 30 з добрим гаком може постійно знаходитись в компанії жінки і просто дружити. Хіба зовсім йому не цікава, як жінка.
     
  16. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    Відповідь: Обом по 30 і холості

    ви самі відповіли на своє питання.


    зручність - то не тільки інтим. порадити, послухати, допомогти - в цьому теж може бути елемент того, що йому так зручно. може, роботу яку за нього зробите? перестаньте помагати і радити, ви не мати Тереза. не будьте жилєткою для


     
  17. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Обом по 30 і холості

    А я думаю, що плести язиком можна різне. Самі ж пишете, що працівники одного кабінету так і йому свою роботу міняти теж не виходить. А різати правду-матку дівчині в очі, може не хоче, не вміє (тому так легко відповідає чи констатує) ,,,, ХЗ, чи у нього нікого нема ? Можливо йому для тапочків в хаті і миття посуду і того ж походу в кафе й не треба, дійсно, нікого (сам чи з мамою справляється), а для другого якогось діла - треба і навіть має (на стільки на скільки йому то треба). А вдруг має для всього ? То така справа, те що на роботі разом не значить, що вже детально знаєш середовище людини і уклад її життя. Я до того, що чоловіки теж не всі на показ живуть і карти розкривають.
    Як на мене, то спробувати самій на початок на обід запросити чи в кіно після роботи звісно можна, так легко без пресінгу - між іншим, але якщо то нульвий варіант без результату, то лишитись тої справи. Можливо десь на інші терени піти, наприклад, з подружками в кіно, кафе ... там і нові якісь знайомства і щось більше (всяко буває) ? То не стільки мука, а відсутність іншого ..., може брак спілкування з чоловіками, самотньо ... ??? То так, просто, думки в голос.
     
    Останнє редагування: 4 Грудень 2014
  18. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Обом по 30 і холості

    От 30 якраз може, це в 20-ти річного таке не можливо. Погоджуюсь з дівчатами
    Спілкуватись з вами по дружньому йому добре і щоб вас не образити він говорить, що нікого йому не потрібно. Насправді йому потрібна жінка (а може і є?), просто не ви.
     
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Обом по 30 і холості

    так от куди вже ясніше сказав :)

    то як колись казав теж один мій співробітник ( у вці біля 40-ка тоді): " Вона мені як сестра. ну хто ж спить із сестрами?"
    Ну не може ж чоловік у всіх знайомих жінках бачити власне жінку як особистого партнера. Одні для нього- це ділові партнери, інші- "сестри", треті- "друг свій в доску", четверті- власне цікаві як жінки. У мене є один друг, з яким ми знайомі багато-багато років. Усі навколо колись були твердо впевнені, що з нас буде пара. А ми реально один в одному завжди бачили лиш "брата і сестру" ( ну я то точно,якщо таку паралель провести. Думаю, що він теж, бо якби мав зацікавлення у мені як у жінці, то наші відносини складалися би не як у "хороших друзів"). І партнерів для життя обирали кожен своїх.

    ---------- Додано в 12:43 ---------- Попередній допис був написаний в 12:40 ----------

    якщо ви пишете, що йому 42 і він вже мав сім ю то даю вам 99.9%, що ви не отримаєте того, чого собі очікуєте. Бо чоловік після 40-ка- це узагалі особливий тип, який у принца на білому коні бавитися не буде. Лінь. І сенсу у тому не бачить. Йому простіше складаються відносини із тією жінкою, перед якою не треба грати героя-любовника, а яка уже і без нього може все "сама-сама". Він може лиш доповнити її, але не скакати біля неї кабанчиком, роблячи безумства, щоб завоювати її прихильність.
     
  20. dyzain

    dyzain Well-Known Member

    Відповідь: Обом по 30 і холості

    Та власне, що все почалось з його ініціативи і саме з фізичного зацікавлення, а потім якось все заглушилось. На той в момент я не відійшла від попередніх відносин і його мало знала, можливо просто було запізно - втратив інтерес.