Обом по 30 і холості

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем ckorpionsha, 21 Жовтень 2008.

  1. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Обом по 30 і холості

    перестане "паритись" по поводу нерішучості.. чо мучити себе питаннями?
    це ж не інструкція, а варіант..

    а це вже інше)))
    зовсім інше..))
     
  2. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Обом по 30 і холості

    А то вже залежно наскільки глибоко той хлопака кубіті в душу запав.
    Розумієш, кагби то сказать, якщо в її почуттях до нього всьо серйозно, то наврят чи оте виведення на чисту воду щось змінить, ну, буде по максимуму не приємно і образливо і все. А декого щебільше заінтригує. :girl_crazy:

     
  3. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Обом по 30 і холості

    ну хто ж їй доХтор))
    та хз.. серйозно сприймати хлопа бачивши один раз.. закоханість хіба))


    я певно про такий випадок мала на увазі

    да .. тут вупше клініка)))
     
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Обом по 30 і холості

    ото нам тільки тему дай поговрити :). А як на мене, то тут все просто "як двері". Ну не вподобав собі чоловік жінку в реалі і все. Можна по інтернету, в скайпі спілкуватися місяцями, а на першому реальному побаченні розчаруватися. То для чог його шукати -дзвонити самій? Чоловік, особливо, не 18-річний пацан, а дорослий дядько, є завойовником по своїй суті. І якщо його якась жінка цікавить реально, то піде напролом. А тут- після реалу перейшов на дзвінки, а потвм- і дзвінків стало поменше ( і то, думаю, якби жінка сама не дзвонила, то їх узагалі би не було).

    п.с. на ТЕТі , здається, якось йшло шоу "Любов онлайн", де гарно прослідковується, що любов по інтернету в реалі виправдовує себе лиш в окремих випадках. Там люди місяцями "знайомі" по скайпу, а коли організовують їм реальні зустрічі, то любов закінчується. В одій з передач була навіть жінока із Стрия і чоловік з Латвії ( 28 і 31 рік). По інтернету вони були знайомі біля 8 місяців, а при першій же зустрічі, як він потім сказав, "краще вона би рота не відкривала":).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Обом по 30 і холості

    читала статтю стосовно віку і відношення до жінок. Досить реалістично. Чоловіки до 30-ти активні в пошуку і є справді мисливцями, жінки ж сидять - чекають суджених(перебирають, так сказать:girl_crazy:) а от вже опосля кАнцепцИя рЄзко міняється)))

    тому пацанюра в 20 років буде більш переконливо завойовувати, ніж, скажімо, в 35))

    "АбАжАю" різного роду шоу:khomyak::xaxa:

    ---------- Додано в 14:31 ---------- Попередній допис був написаний в 14:27 ----------

    бо наша уява вже сформувула собі певний образ/ідеал .. і приходиться розчаровуватись
     
  6. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Обом по 30 і холості

    Не всі... є різні хлопці, є різні характери і ввупше...))) моя знайома вийшла заміж в 33 роки і то якби не її напористий характер, мужчина, якому вона як потім виявилось дійсно подобалась, так би ще певно років 10 дзвонив, питався як справи, спілкувався в ВК, а в реальності ніяк. У них тоже було перше до смішного не вдале побачення. Після весілля виявилось, що парЄнь просто мав купку своїх власних комплексів, був не сміливим. точніше в віртуальній реальності він був хлопець ого-го, а в дійсності по простому кажучи, тре було хомутати.)) ну, але в неї особливий характер, дуже вже вона хитра, така прям як лисичка. Все зробила сама, при тому вийшла сухою з води, ніби то її завоювали.
    Я це пишу не зі стиковкою до даного випадку, це скоріш в загальному до даної теми.
    Не знаю як кому, а я всерйоз перейнялася хвилюванням тієї дівчини і дуже б хотіла щоб з наших порад був якийсь толк, а не просто бабський базар навкруг чергової кістки.:girl_nea:
     
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Обом по 30 і холості

    тільки дівчина сама то більше не з являється :)
    це , називається, жінка-лідер завойовник, чоловік- відомий по житті . Але , наприклад, мене би одразу перестав цікавити чоловік, якого добиватися маю я. Він же і в сімейному житті буде такий же скромний, нерішучий і тягловою вирішальною конякою буде жінка. Хіба би м то вже був "останній поїзд". Ну але кому що подобається :)

    ---------- Додано в 17:27 ---------- Попередній допис був написаний в 17:23 ----------

    пояснення просте- лінь : чим старший чоловік, тим менше йому хочеться робити зайвих рухів- кудись запрошувати, щось думати, а ще- десь витрачатися на жінку. Він уже у житті "уставший", зі своїм усталеним життям. Нащо йому якісь подвиги? Хай краще жінка все продумає за нього і все зробить сама. А він зробить їй велику честь- чай," уже не першої свіжості" ( в його уяві) кобіту бере.ТОму і цього досить
     
  8. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Обом по 30 і холості

    Та ну, йой, тільки вчора пізно в вечрі був зроблений допис.:)
    Я думаю що ще з"явиться, все таки нині робочий день, або ж читає не комкентуючи.))
    Сніжна, ви трошки не праві. Маю реальний приклад з життя (чесно зізнаюсь свого особистого, але все було з точністю навпаки, він сильно добивався, а вийшло... ну, вийшло те, що вийшло, те що ви пишете:)) Хіба може я вийняток.
    Ну, і про ту знайому, про яку я писала, то не знаю, наскільки мені відомо чоловік зараз пашить на двох роботах, вона в декреті з дитиною займається тільки дитиною і нічим більше. То так згрубша, в деталі і всілякі нюанси чужої сім"ї глибоко я не вникала.
    Тут погоджуюсь, бо переважно той хто "заходився" загнузає в тому всьому всерйоз і надовго і ніц не хоче сильно змінювати. А ще часто таких мужчин кидає в якусь крайність, або педант такий, шо мама дарагая, або нехлюя з шкарпетками в баняках.:girl_impossible:

    Хоча то мене вже понесло.)) Дівчину, котрій 30+ і котра вже дуууже хоче серйозних стосмунків з продовженням я дуже сильно розумію. І те що мужчина міг зачепити всерйоз з першого ж побачення тоже. От така я всерозуміюча дама.:)
     
  9. TinkaMalvinka

    TinkaMalvinka Well-Known Member

    Відповідь: Обом по 30 і холості

    Мені ще не 30 ,але майже і моїй симпатії уже не 30. Історія така, познайомилась я з мужчиною сходили на каву . Після побачення він сказав, що я йому дуже сподобалась і він хотів би ще зі мною побачитись, я сказала, що не проти, людина мені реально дуже сподобалась, він спокійний та культурний, хоч з вигляду схожий на Шрека і трохи старший, але це для мене не суттєво. Після цього він зник на 2 місяці. Потім подзвонив, запросив на каву ,свою відсутність пояснив тим , що був упевнений, що у мене уже хтось зязився...
    2 рази ходили у кіно, познайомив зі своїми друзями, з якими ми випадково зіштовхнулись у Ашані. Гуляли містом, але жодного разу навіть не цілувались ,хіба за руку мене у кінотеатрі тримав. Була я у нього у дома у гостях...але знов ніякої ініціативи, а я дівчина трохи старомодних принципів і на шию не кидалась.
    Він знов пропав...Я його випадково зустріла у центрі міста підійшла, розговорились, попросив мене йому за 2 години зателефонувати щоб кудись разом піти. У мене як на зло розрядився телефон і мене натерли босоніжки і я поїхала додому:girl_cray:.Ввечері зідзвонились і домовились про зустріч. Я готувалась- чепурилась, залишила телефон на кухні і не чула як він дзвонив, а було 5 пропущених,відповідно побачення не відбулось, потім знов домовились ,але через дурницю знов не склалось...Я вирішила,що це не моє і почала зустрічатись з іншими.
    Пройшло з останньої нашої зустрічі 1.5 року, але його я досі згадую і навіть мені дуже часто сниться, бо це можна сказати 1 мужчина який мене не домагався( тобто в сексуальному плані) , дуже стриманий і культурний і смаки у нас схожі. А ще виявилось,що у нього є квартира у тому ж будинку де я живу і наші вікна одне напроти одного...Пройшло багато часу ,я була 27 річною дівчиною, а зараз 29 річна жінка з дитиною. Знаю в яких закладах його можна зустріти, та навіть банально біля підїзду підчатувати( він там ще не живе, робиться ремонт, але часто буває), але по житті я не є уміла на всякі афери та й у нього можливо щось у особистому , щось змінилось, хоча бачила його протягом цього часу їдучи в маршрутці то завжди був один. Дайте мені якусь пораду чи то влаштувати ніби якусь випадкову зустріч самій чи що має бути то буде і так?
     
  10. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Обом по 30 і холості

    Так може не треба чатувати, а подзвонити до нього, і сказати, що ви виявляється сусіди, що ви були приємно здивовані тим фактом і т.д
     
  11. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Обом по 30 і холості

    Капец, який Львіві великий, а ще й квартири поруч.))
    Я б сто процент влаштувала випадкову зустріч сама. Ну, може то мені легко говорити, я вже й забула як то дІвкою бути, але по житті не люблю людей, які і хочуть щось змінити, і чекають надіючись "що якщо нам доля, ми і так зустрінемся, і подружемся, і поженимся...")) Я баєц по житті і майже завжди іду напролом.
    Принаймі чим швидше то все провернете, тим швидше переконаєтесь так-так, ні-ні... і не будете плекати пустих надій.

     
    Останнє редагування: 1 Грудень 2014
  12. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Обом по 30 і холості

    Файний варіант - підтримую. Зрештою, ви нічого не втрачаєте в будь-якому випадку.
     
  13. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Обом по 30 і холості

    А я голосую за сплановану, мовляв випадкову зустріч, якщо є така можливість і нагода.
    Лиш би не налякати тим дзвінком, а тим більше, якщо він помітив, що дівчина на нього запала. А якщо мудрий, то точно помітив.:girl_yes2: тут треба діяти делікатно.
     
  14. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Обом по 30 і холості

    А на рахунок несміливих хлопців: дівчачий мозок будує надзвичайні здогадки. Рідко, але ж дзвонить, тоді прямо запитайте, як він до вас ставиться. Може дійсно хлоп загнаний роботою, і не кажіть, що може знайти 2 хв, щоб подзвонити, значить не може, не виніть за таке. Може хлопець придивляється, розкачується, а ви форсуєте події. Не стидайтесь, спитайте прямо, почуєте відповідь, і не будете мучитись, або він планує розвивати стосунки, або кидаєтеся того всього, тай по всьому. Я колись прямо запросила погуляти, а хлопець відмовився, сказав, що в нього вже запланований футбол, мене таке образило, але тепер я його розумію.
     
  15. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Обом по 30 і холості

    якщо сусіди, то це найпростіший варіант. І ненав язчивий, якщо все добре продумати. . Тобто вам потрібна випадкова зустріч, яка може послужити поштовхом до якихось подальших дій з його сторони .
    я мала на увазі не тільки ( вірніше, не стільки) матеріальну сторону. Ну але то довга тема :)


    ---------- Додано в 23:35 ---------- Попередній допис був написаний в 23:27 ----------

    а ви живете самі чи з батьками? Це до того, які варіанти "випадковостей" можна продумати :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. TinkaMalvinka

    TinkaMalvinka Well-Known Member

    Відповідь: Обом по 30 і холості

    При перезавантаженні налаштувань у телефоні видалилась телефонна книжка разом з усіма контактами.

    ---------- Додано в 09:48 ---------- Попередній допис був написаний в 09:44 ----------

    Гіпотетично живу сама, але наразі так як у мене дитині ще й 5 місяців не має ,то часто по вечорам у мене залишається мама.Хоча нормально ставиться як мені кудись потрібно піти, бо як не складається з татом дитини, то не варто ставити на собі хрест.

    ---------- Додано в 09:58 ---------- Попередній допис був написаний в 09:48 ----------

    Маю негативну рису, не звикла прикладати зусиль до отримання того чого хочу і з мужчинами теж.Завжди мала купу залицяльників і надто не "напрягалась", бо як не він то буде наступний, але зараз зрозуміла, що хороші мужчини "на дорозі не валяються" тимпаче рідко з ким бачу себе поруч і розумію , що людина, яка мені б підійшла за неї варто боротись, або проявити елементарну хитрість. Дуже хочу це у собі побороти.
    І розумію, що не кожен мужчина здатен сприйняти чужу дитину і нормално до цього ставлюсь , хоча це теж трошки стримує від "активних дій".Бо не знаю його ставлення до дітей, бо у 42 роки у нього їх не має.
     
  17. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Відповідь: Обом по 30 і холості

    А я скільки тих афер провернула! Але то в юності було, у років 16) Але із чоловіком теж всякі "випадкові" зустрічі влаштовувала. От на роботі на весь кабінет по 5 разів оголошувала: "Люди, нічого не встигаю, мушу йти в суботу на роботу!" То так, щоб він теж прийшов... І ще багацько прикладів.

    Але тепер, пригадуючи те все, ми обоє схиляємось до того, що ті всі "замути" то все така дурня. Краще прямо підійти. От прямо-прямісінько! От переступити через себе і підійти. Тобі вже не 16 і якісь качелі, думаю, не потрібні. Краще стабільні, надійні, довірливі, міцні стосунки із чоловіком, з яким комфортно. А таких стосунків можна досягнути лише тоді, коли ти чоловікові можеш запропонувати те ж саме: надійність, підтримку і т.д. Тому, як на мене, треба прямо подзвонити і сказати без зайвих хі-хі, ха-ха. "Привіт, а я тут недавно дізналась, що ми сусіди. Не хочеш на каву сходити? Бо хотілося б із тобою поговорити. У мене стільки всього в житті відбулось! Про донечку відразу сказати і відразу сказати про те, які стосунки із батьком дитини. Бо він може подумати: от, блін, посварилась із чоловіком і про мене згадала. А я що -- одноразовий? І відмовиться. Але той весь максимум інформації видати відразу, на одному духу.
     
  18. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Відповідь: Обом по 30 і холості

    Все так просто і зрозуміло виглядає тоді, коли люди вже добрезнайомі. Поставте себе на місце дописувачки, якій ви радите видати масу інформації при першій же зустрічі з мужчиною, з котрим було хіба короткотермінове спілкування? Вас би то на його місці не насторожило - стільки часу не спілкуватися, зустріти жінку, якій може й симпатизуєш, піти на каву, і тут бац як мішком по голові всі події життя? То дуже суб'єктивно, але даю 90%, що він може вирішити, що жінка шукає тата дитині, бо біологічний не підійшов.
    До речі, дівчата, і щодо попередньої ситуації. От чесно - нам заміжнім то вже звиклося отак напряму чоловіку про все говорити. Коли люди на етапі знайомства, придивляються одне до одного то надмірне форсування хіба відлякає і нашкодить. Чоловіку тоді й здогадуватися ні про що не треба:) То зараз так задається, що може треба було до певних речей простіше підходити, хоча чи можете ви бути певні, що результат за умов такого спрощення був таким же ж? І те, що чоловіку вже за 30 означає якраз те, що якраз треба дуже добре обдумувати вчинки і слова, аби не наламати дров і не втнути дурницю.
     
  19. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Відповідь: Обом по 30 і холості

    А потім що -- все життя думати, чи я раптом щось не те ляпнула? Комфорт -- це те, що люди повинні почувати один біля одного.

    Трошки історій із життя...

    Короче, всі мої подруги-знайомі давним давно заміж повиходили і тому про кавалєрку після 25 у жіночому таборі я нічого не знаю. Натомість у мого чоловіка купа неодружених друзів. Це просто якась епідемія... Правду кажуть, з ким поведешся, того й наберешся. Мій чоловік чи не єдиний, хто вирвався із цього холостяцького товариства). Тому ситуація, коли десять чоловіків і я одна для мене знайома вже більше 10 років (час, яким ми з чоловіком разом). Додам що чоловікові 37, відтак його друзям плюс-мінус так само. І розмови про жінок часто при мені відбуваються. Повірте, нікому у такому віці не потрібні інтриги, загадковість, томні взгляди... Їм потрібна жінка для життя! Тому всі дами, які у них з"являлись і багато викаблучувались були послані і тепер про них згадують, як про "ой, та з її понтами", "або: багато вийо"... А нормальні дівчата, які зрозуміли, що всі інтриги треба залишити 18-річним і у свої 30 бути собою -- вже вийшли заміж.
     
  20. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Обом по 30 і холості

    А я би не телефонувала.
    Якщо би ви були самі, без дитина, тоді так, сама телефоную, ну маю таке бажання. Але у вас є дитина, і в такій ситуація варто віддати ініціативу відновлення стосунків чоловіку, він має сам визначитися з своїм відношенням до вас як мами з дитиною.
    Дитинці тільки 5 місяців, і з точки зору чоловіка ваша ініціатива буде виглядати як бажання якнайшвидше повісити свою дитину на нього.
    Він ремонтує квартиру, відповідно часто приїжджає, у вас дитина з якою потрібно гуляти. Ось і прекрасна можливість для зустрічі. Гуляйте неподалік, рано чи пізно ви зустрінетеся, пару слів першого разу, пару іншого, далі вже само вирішиться.