Обом по 30 і холості

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем ckorpionsha, 21 Жовтень 2008.

  1. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Дівчата, така ситуація. Мій друг закохався у співробітницю. Обом по 30 і холості. Вона має когось там, але шось з того не виходить нічого(вже 3-4 роки щось пробують). Він хоче якось звернути її увагу на себе. Хоча вона його залицяння особливо не відштовхує, але й не дуже приймає. Порадьте щось романтичне для нього,щоб її здивувати і як можна спробувати запросити її на побачення? Бо він в кіно запрошує чи на каву, а вона все перкладає з суботи на неділю...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  2. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте....

    Мені здається, що вона і не дуже хоче! Якби хотіла то б не відкладала....
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте....

    А може вона просто як то кажуть "викаблучується" :xaxa: може спробувати трішки її поігнорувати, може вона його тоді і сама на каву запросить
     
    • Подобається Подобається x 7
  4. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте....

    Мені здається тоже так!!! Принаймні я так тоже робила, правда не завжди, особливо нервувало, коли мене перестали запрошувати всюди, тоді вже і я почала діяти:xaxa:
    Квіти пробував дарувати?
     
  5. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте....

    На день народження тільки. Справа дівчата не в тому чи він їй подобається чи ні, а хоче він якийсь романтичний поступок для неї зробити,щоб її вразило чи принаймі зацікавило, чи якийсь привід щоб її на каву витянути
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  6. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте....

    На жаль, не можу нічого оригінального порадити... але іноді так тішать звичайні попсові "квіти-шоколадки".
    Один мій далекий знайомий увів так заміжню жінку (без дітей, правда) - дарував постійно якісь парфуми, цяцьки-бряцьки, цукерочки... ну і увага постійна, і переконання, яка ж вона красуня надзвичайна... що не кажіть, а "жінка кохає вухами".
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте....

    ну....... він хіба ніколи не дивився на інтері "все для тебе"
    А в цілому що романтично для одної, для іншої зовсім не романтично.
    І хто заважає йому , доречі, частіше квіти дарувати.
    Просто квіти на ДР це те саме що сказати "вітаю"... тобто елементарна вихованість і не обовязково це свідчить про якісь там романтичні почуття. Дівчина може взагалі не здогадується?
    І якщо він так дуже хоче її кудись запросити а вона все ніяк зібратись не може, ваш друг може сам запропонувати їй визначити місце і дату.

    І на останнє, може я зарізко вислювлюсь, але що то за 30 річний мужчина, який не знає як і не вміє дівчину собою зацікавити???
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте....

    Слухайте може то не романтично, і в принципі я незнаю де вони працюють, але може хай зробить каву принесе їй, і наприклад скаже, "шо раз їй тяжко вибратись на каву, то кава прийшла до неї сама (ну шось в тому роді)". А дівчина може і помічає шо він до неї залицяється, я думаю шо ми всі завжди відчуваєм, що ми комусь симпатичні, просто має вже якісь стосунки і може боїться, там втратити і знову все починати. Як би там не було, але вік і звичка беруть своє :umbrage:
     
    • Подобається Подобається x 6
  9. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте....

    Скромняга він
     
  10. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте....

    З кавою передам йому. Працюють в великій фірмі, кабінеті поруч. Щодо стосунків,як Ви описали то він так і каже: нашо їй журавель в небі, коли вона має синицю в руках(я про її хлопця). Але він не втрачає надії бо у них не все гладко в стосунках (зі слів її подруг).
     
  11. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте....

    О ше придумала :) квіточки хай купить такі шоб :8: і записку прикладе там: найчарівнішій дівчині... бла, бла, бла, а можна сонети Шекспіра, або взагалі якісь гарні рифмовані рядки звідкись здерти. але не підписує :xaxa: я думаю вона і так зрозуміє. принесе то зранку і покладе на її робоче місце. Вона прийде, а тут.... красотааааааа. Як вам? мені здається класно. :y: мені б сподобалось. А ше листа може написати: "Я вам пишу, чего же боле?" :) хоча тут теж талант тре.... але спробувати можна
     
    Останнє редагування: 23 Жовтень 2008
    • Подобається Подобається x 5
  12. zirka

    zirka Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте....

    Бачила три дні підряд романтику. Ночують машини перед моїм під*їздом і зранку, коли ідемо до школи, бачимо в дверях однієї машини 1 троянду. І так повторювалось три дні ( в день машини не буває). Сьогодні з ранку машини біля під*їзду не було. Ми з дитиною засмутились, бо цей прояв романтики піднімав нам настрій.
     
    • Подобається Подобається x 5
  13. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте....

    щоб привернути увагу дівчини, потрібно в її присутності цікавитися іншою дівчиною
    (хе-хе)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Малесенька

    Малесенька Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте....

    колись мій малкий шанувальник на біломи снігу пелюстками червоних троянд написав "кохаю тебя Ляся", але це не змінило мого ставлення до нього. можливо тому шо я погана, або тому шо ця людина була мені просто не цікава
     
    • Подобається Подобається x 3
  15. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте....

    Мені теж в юності під вікнами прихильник написав слова кохання.
    Біда в тому , що не було підпису..... а шанувальників було 2-є :xaxa:
    То я не знала кому стидатись в очі дивитись :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  16. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте....

    Ой розкажу як один залицяльник до моєї знайомої на роботі залицявся, зранку приходить вона на роботу а на столі пачка Рафаєло і бутон рози білоїї( не ціла квітка а так сам бутон і ніжки десь 3 см), на наступний день, маленьке плюшеве медвежа і рожева троянда, на третій день букет конвалій і фарфорове маленьке ангелятко, на четвертий день вона приходить на роботу а там ніц не було, і так три робочих дня, вона бідна зісохлася наніц за тих пару днів, виявилось що він їздив у відрядження:lol: то в перший же день після відрядження вона з ним на каву пішла;)
     
    • Подобається Подобається x 10
  17. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте....

    ось, ось він правильний шлях до жіночого серця!!!
    а якби продовжував і далі щодня дарувати - то набрид би :bad: :xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте....

    Цікаво самій стало почитати пригоди з життя...
     
  19. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте....

    А мені один щовечора під вікнами кричав, що кохає мене. Приємно було перших 3 дні, а потім вже люди почали скаржитись, що спати хочуть....живу то я на 9 поверсі :) А потім почав мені всілякі записочки в сумку кидати коли я не бачила. А саме цікаве, що були такі дні, що я його не бачила.....
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте....

    Менi здається що вона не дуже хоче тої уваги...
     
    • Подобається Подобається x 2