Обмін листівками, або посткросинґ

Тема у розділі 'Скрапбукінґ', створена користувачем Ассоль, 30 Листопад 2010.

  1. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    О, а я не відразу згадала, що коли росте долар, то і ціни на марки мають вирости. А ще 5 лютого я відправила кілька десятків листівок. Тепер теж і я, і чоловік потихеньку будемо "заокруглятися" з посткросингом, а що буде далі - побачимо...

    ---------- Додано в 21:26 ---------- Попередній допис був написаний в 21:24 ----------

    Ціна на міжнародні марки - в доларах. І залежить від курсу долара, встановленого Нацбанком. 7 лютого Нацбанк підняв ціну $, відповідно змінилася і ціна у гривнях на марки за кордон.

    ---------- Додано в 21:35 ---------- Попередній допис був написаний в 21:26 ----------

    Тобто якщо я вже раніше купила марки за 4.8, то можу ліпити їх на листівку без тих 40 копійок чи ще треба шукати марки, аби на листівці 5.2 було?
     
  2. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    напевно так. в мене ще гірше - купа файнезних марок (я трошки колекціоную, дубляжі надсилаю) але 1,5. ото добирати мені((
     
  3. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    Так, ціни помінялися, нещодавно прийшла відправляти на пошту, а мені замість звичної ціни, кажуть більшу...
    А я вже давно певно міс 3-4 нічого не відправляла, і в новому році вирішила відправити декілька листівок. Вони всі скоро дійшли та заєстровані, а до мене вже 3 тижні ні одної ... Мої йшли максимально 14днів(і то в Сибір), в мене вже раз було, що загубилася ціла моя партія листівок (7шт), відправлених навіть не разом, а на протязі 2-3 днів, жодна так і не зареєстрована.
     
  4. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    А я була в себе на пошті, прийшла вже з приліпленими марками (нарешті дозріла до того, щоб купити на Головній пошті гарні і різні) і вони сказали, що все ок - ціни як були. Дівчата, долар же тільки минулого тижня стрибнув, а тепер став на місце, то як з цінами???
    До речі, хтось тут писав, що на Площі Ринок в відділенні пошти є гарні марки... так от.. Я два рази в денний час там була, і це відділення було зачиненене. Напевно, вже не працює чи що?
     
  5. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    ні, ви стукайте. там є охорона і вам відчинять. а сама продавчиня гріється/на каві у відділенні пошти поруч))))
     
  6. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    Дивилася на сайті Нацбанку, на сьогодні курс долара - 8.55, тому ціни залишаться, напевне, такими ще довго...
     
  7. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    У відділенні ремонт, але вони переїхали у Музей пошти, той що поруч. За одно можете там і штампик фірмовий музейнопоштовий вліпити, то якщо маєте вже поклеєні марки на листівки.
     
  8. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    Похвалюся :)
    [​IMG] Оцей півник безподобний! [​IMG]

    Бачите, а я не знала... Тепер невідомо, коли вже туди попаду вдень.

    Що означає "дубляжі надсилаю"? Купуєте більше і лишаєте собі "1 примірник"?
    І раз вже маю час, то ще похвалюся останніми чорно-білими отриманими:
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    Дівчата, і скажіть ще таке. Часом поряд з марками, що мають номінал, є папір, на якому нічого не написано, наприклад, спайка марок з потягами, на всіх є ціна, на одному нема. Таку марку не можна рахувати по номіналу, але клеїти "для краси" можна?
     
  9. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    саме так. отой півник - просто бамба. де знайшли? здайте точку! тепер так рідко на пошті, виїжджаю цільово за хорошими марками.
     
  10. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    На Головній пошті, там є два кіоски при вході- справа і зліва.
    В тому, що справа, дуже хороша продавець. Я думала, що вона буде дивитись на мене як на трошки "того" - з таким захопленням я ті марки вибирала :) Але вона, певно, звикла вже :)
    До речі, там є марки по номіналу, а є дорожчі - теж дуже гарні!
     
  11. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    о, то їх вже повернули)) супер, треба заїхати)))
    вони вже теж до мене звикли, я приходи ще студенткою і казала - покажіть ВСІ листівки, які маєте)))
    ото досі дарую на іменини/уродини ексклюзив))
     
  12. martinkadp

    martinkadp жаба-мандрівниця

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    то стосується тільки рекомендованої кореспонденції: до Польщі, Німеччини і ще якихось пару країн. листівок і простих листів то не зачіпає. у жж-шній спільноті цю тему розвідали, бо виявилося, що на половині поштових відділень працівники читати не вміють :girl_mad:
     
  13. grundecamp

    grundecamp New Member

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    можна. я питала на пошті, бо дуже шкода було викидати марку-спайку без номіналу із зображенням Петра Могили

    Доречі: вартість марок вже не 5,20, а 5,30 :sad:
     
  14. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    Дівчата, скільки станом на сьогодні коштує наземна марка і авіа? Яку дєнюжку клеїти на листівки тепер? Бо я не встигаю за цінами, а з тим калькулятором на сайті Укрпошти не можу порозумітися :sad:
     
  15. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    Я останній раз платила за наземну 6,40грн... Курс міняється і треба на пошті питатися. Може бути кожен день різна ціна.
     
  16. Soloo

    Soloo New Member

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    Курс міняється і треба на пошті питатися
    надсилала цього тижня в СНД, до прикладу, то заплатила замість 4 грн, як раніше, аж 8 грн. Ото ціни зросли :sad:
     
  17. martinkadp

    martinkadp жаба-мандрівниця

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    наземна - 0,60 долара, авіа - 0,70. берете курс і множите. найкраще подивитись курс вранці, наклеїти марки і вкинути на пошті, щоб того ж дня пішло. або клеїти з запасом.
     
  18. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    Я знов прийшла хвалитися марками. Вчора купила:
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    120 грн. пішло спати, але при теперішніх цінах це аж раптом на 10-15 листівок вистачить :sad:
     
    Останнє редагування: 6 Червень 2014
    • Подобається Подобається x 1
  19. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    тому я вже перестала надсилати листівки(((((((
    і приємне чи не дуже - до мене нарешті дійшла листівка з португалії! за 2,5роки!!!
     
  20. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Обмін листівками, або посткросинґ

    Я вже про це задумувалася. Але поки що просто встановлю собі ліміт, буду надсилати, наприклад, кожного місяця якусь там кількість, а не всі під 0.
    А там побачу.