Обмін коробочками ( matchbox ) №1

Тема у розділі 'Творчі обміни', створена користувачем Мар'яся, 26 Травень 2012.

  1. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Обмін коробочками ( matchbox ) №1

    неа... вони до мене чіплялись. Я коли всілася вже то дістала коробочку і почала її облюбовувати зі всіх сторін і тітонька що сиділа поряд ну дуже нею зацікавилася.


    Фото в студію.
    Всі коробочки файнющі. В них особлива енергетика, що надає їм чогось такого особливого і неповторного.
     
  2. EKate

    EKate New Member

    Відповідь: Обмін коробочками ( matchbox ) №1

    Ото я! Спочатку виклала, а потім вже нову тему побачила!
    Але тут все рівно напишу - то таке задоволення!!! Відкривати оцю коробульцію! Я все-все порозглядала, пофоткала, і назад склала - зрану їду на відпочинок, тож по приїзді ще раз потішуся - знов відкрию і порозкладаю усе :) Дякую Ірусю! Сподіваюсь, і я свою адресатку потішу (вже свою коробочку теж надіслала)
     
  3. MILITARIYA

    MILITARIYA Well-Known Member

    Відповідь: Обмін коробочками ( matchbox ) №1

    Скоро вже тиждень буде, як я надіслала свою коробочку. Ще укрпошта так довго мені до Львова нічого не слала. Тепер лиш би дійшло,бо шкода. що десь пропаде :connie_pull-pigtail
     
  4. Olena-m

    Olena-m Well-Known Member

    Відповідь: Обмін коробочками ( matchbox ) №1

    Катрусь, прийшло ще позавчора, то я, мантелепа, забула відзвітуватись. Дуже дякую за коробочку і приємні доповнення! Фото постараюсь нині викласти.
     
  5. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Обмін коробочками ( matchbox ) №1

    І я отримала свою коробочку! Так що пізніше буде фото!
     
  6. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Відповідь: Обмін коробочками ( matchbox ) №1

    Я теж вже маю коробочку. Завтра буде фото.
    Маруся-мама така рукодільниця:girl_in_love:
     
  7. AlbinaK

    AlbinaK Member

    Відповідь: Обмін коробочками ( matchbox ) №1

    А я поки що ще чекаю свою коробочку :)
     
  8. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Обмін коробочками ( matchbox ) №1

    а я чекаю допис від своєї отримувачки)))щось ніц не пише тут, цікаво, чи дійшла коробочка....
     
  9. Freetany

    Freetany Member

    Відповідь: Обмін коробочками ( matchbox ) №1

    А я теж чекаю. Відправила давно. Ще минулого тижня коробочка прийшла в пункт призначення, але не вручена :sad:. Хто не отримав - перевірте свою пошту: можливо там вас чекаю повідомлення!
     
  10. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Обмін коробочками ( matchbox ) №1

    Дівчатка, мене місяць не було в інтернеті. коробочку відправила ще до моря- кінець червня, а от свою не отримала. ЧЕКАААААЮ.

    ---------- Додано в 21:59 ---------- Попередній допис був написаний в 21:52 ----------

    MILITARIYA, дуже рада, що Вам коробочка сподобалась-робила її просто супер спонтанно - за один вечір на одному диханні.

    а ще - мені здається, що я щось наплутала і відправила менше дрібничок :sad:
     
  11. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Обмін коробочками ( matchbox ) №1

    А я свою коробочку вже отримала, все гарно зазнимкувала. Нині ввечері викладу фото.
     
  12. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Відповідь: Обмін коробочками ( matchbox ) №1

    Прошу пробачення в Люди.
    Отримала ще на зустрічі в ПХ надзвичайне чудо-диво. І таке ніжне-ніжне, з велииичезною кількістю всього корисного. А от зазнимкувати не вдається. Як пороблено ;) То батарейки сідають, то сонце ховається, то спішу й руки трусяться. Щось зроблені останьо фотографії мені зовсім не подобаються, однозначно доведеться перефотографовувати.
    Людо, даруй мені мою неорганізованість та незґрабність у фотографуванні, я виправлюсь.
    Але усі ці "коломийки" мають і позитивну сторону. Оскільки після зараз опрацьовуваного проекту планую робити альбом для малючка, то вже точно знаю, куди я ті презенти використаю. Вміст коробочки вже розплановано до застосування. Дуже дякую!
     
  13. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Обмін коробочками ( matchbox ) №1

    А я не дуже певна від кого коробочка. Так мені здається, що то від EKate але можу помилятись. Дуже дякую за таку величезну купу витинаних квіточок. Особливо файно, бо в мене мій дірокол на маленьку ромашку зламався, тому маленькі ромашки дуже придадуться, я надіюсь. Правда, мусіла то відбирати від малечі, бо вона побачивши таку купу піпірчиків собі трохи потягнула. Мусілам з нею поділитись :girl_wink:
     
  14. Lingerie

    Lingerie New Member

    Відповідь: Обмін коробочками ( matchbox ) №1

    Дiйшла дiйшла!!! Дуже файнюща! Немаю часу вiдписати,але зараз спробую)))
     
  15. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Обмін коробочками ( matchbox ) №1

    хух!!! я вже переживати почала, збиралась нову робити)))
     
  16. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Відповідь: Обмін коробочками ( matchbox ) №1

    я вже є. а коробочки неееемааааа :girl_cray:
     
  17. Freetany

    Freetany Member

    Відповідь: Обмін коробочками ( matchbox ) №1

    Дівчата! Хто не отримав коробочку - подзвоніть на пошту. Моє відправлення там лежить з 5-го липня!:girl_cray:
     
  18. EKate

    EKate New Member

    Відповідь: Обмін коробочками ( matchbox ) №1

    Так, це таки від мене :) Щось я не додумалась написати від кого посилочка :) Всі думальні зусилля пішли на безпечну упаковку - так хотілося, щоб все добре доїхало :) І як швидко наша пошта працює - аж приємно! Так що я тішуся, що подаруночок припав до душі.
     
  19. natscorp

    natscorp Well-Known Member

    Відповідь: Обмін коробочками ( matchbox ) №1

    Ось і до мене доїхала моя коробочка. Тільки от не знаю від якої львів"янки-форумлянки. Ану пізнавайте свою роботу і признавайтеся. Ви би бачили, як мої діти накинулись на коробочку і все добро, що в ній, розбирали все і ахкали. А стільки всього помістилось: 96 предметів!!! Дуже дякую за приємний сюрпризик!
     
  20. Freetany

    Freetany Member

    Відповідь: Обмін коробочками ( matchbox ) №1

    Вже призналась в кармі - моя робота :). Надіюсь що все сподобалось :) Приємної творчості!