Обговорюємо пологи (2)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Liliyah Romanova, 22 Січень 2013.

  1. Vika

    Vika Well-Known Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

    а в нас в род домі взагалі нема УЗД. всіх примусово лиш на флюрограф в поліклініку відправляють.
     
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

    так він не у кожної утворюється. У когось нема, у когось- один, у когось кілька і то вже після виписки. Залежить від згортання крові, швидкості скорочення матки, термінів повернення у звичний стан шийки матки і т.п. Крім того, згусточок може мати мацюпінький розмір і вийти самостійно у перші ж дні після пологів,що і не помітно за загальними виділеннями ( я, наприклад, після УЗД- нас раніше усіх водили на 3 день після пологів, і призначеного уколу так і не помітила, коли він відійшов) . Якщо ж згустки утворюються, самостійно не виходять, це веде до запалення. Тоді з являються відповідні симптоми ( біль, підвищення Т) і потребується чистка.
     
  3. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

    дивно...нас всіх посилали - сказали,що в такій то годині бути готовими - ходили ще в ожну палату заглядали й попереджали. п.с. саме УЗД тривало 3 секунди в мене..
     
  4. Nusja

    Nusja Well-Known Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

    Родила на Батальній на першому поверсі, то нас теж усіх направляли на УЗД перед випискою. У дівчат все добре було, а в мене там побачили якийсь згусток, то лікарка спершу хотіла на день-два пізніше виписати, але потім погодилась виписати, але якісь капельки казала день чи два попити. А знайома родила на другому чи третьму поверсі, на УЗД не направляли, бо сказали, що після Ковальчука не направляють. То тиждень після пологів піднялась температура під 40, виявилось, що щось не вийшло ше, матка закрилась, то її ще підчищали і потім антибіотики назначали, а дитинка на грудному. Одним словом, намучились вони тоді і напереживались.
     
  5. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

    пісялпологове УЗД справді дуже коротеньке- просто його ціль подивитися, чи немає у матці залишків плаценти чи кров яних згустків. Там до хвилинки часу достатньо.
     
  6. Margaryta

    Margaryta Well-Known Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

    Та і я пригадую що мене і після перших і після других пологів виписували тільки після проходження УЗД. А в моєї сусідки по палаті щось там не вийшло і УЗД це показало, так їй вкололи що б матка сколочувалась і всі залишки викидала. Так вона так мучилась, так болів живіт, вона так кричала, що кололи ще знеболюючим. Для чого так мучити....якщо після пологів ще добрячий місяць мажеться і вся бяка виходить і без уколів.
     
  7. Mammy

    Mammy Well-Known Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

    І мене не відпрвляли на УЗД зараз, а після перших пологів відправляли... Цікаво... А згусточок теж виходив невеличкий, вже вдома...
     
  8. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

    Думаєте чистка + антибіотики потім приємніше? Вже краще хай в ПБ вколять, якщо є шось всередині, ніж потім лишати дитину, їхати в ПБ на чистку і потім ще 5 днів антибіотики колоти.
     
  9. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

    А як тоді мене дивились, що не побачіли той згусток?Таке можливо? Але дивились ще як в понеділок вранці (якщо не помиляюсь), а вийшов він в четвер біля 12 ночі.
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

    це індивідуально- біль. Я взагалі не відчула нічогісінького. Роблять два уколи- нош-пу і окситоцин. Потім- півгодинки лежиш на животі . Всі залишки відходять. Біль- у когось є , у когсь-нема. У мене навіть не нив живіт. А стосовно того "для чого"... Маю серед коліжанок три випадки неприємних наслідків:
    1. Через два тижні після пологів- неприємні виділення, погіршення самопочуття. В результаті- чистили в пологовому. Думаєте, дуже приємно і не боляче, коли по заживаючій рані ( а саме такою є порожнина матки після пологів) проводять механічне вишкрібання?
    2. Шийка матки закрилася "достроково". В результаті- утворилося повно згусточків. Результат- чистка через 4 тижні після пологів.
    3. Через три тижні після пологів- раптове погіршення самопочуття: надзвичайно сильні болі у животі. При поході до туалету виділився величезний згусток коричневого кольору. При зверненні до лікаря визначили, що на щастя згусток вийшов сам. Але оскільки почався запальний процес- жінку на кілька днів салять на антибіотики.
    То що краще?
     
  11. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

    Цікаво, чи може таке бути, що мені не робили УЗД через те, що після потуг докапували окситоцин "для профілактики кровотечі"? Може тому лікарка впевнена була, що там усе вийшло?
     
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

    ні. одне з другим не пов язано. Бо під час пологів його колять для профілактики кровотеч , а у жінки ще кілька тижнів попереду з виділеннями. Просто ризик утворення усяких згусточків вищий у перший-другий тиждень, коли ще і виділення інтенсивні і матка найбільш активно повертається у звичний стан.
     
  13. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

    Дівчата, а що роблять, якщо розходиться шов після епізіо? У мене щось така підозра є - посередині шва утворилася невеличка глибока дірочка :sad: Буду завтра лікарці дзвонити. Не уявляю, як поїхати на огляд з дитиною... Лишити її з мамою теж не вийде, бо довгий час то все займе :sad:
     
  14. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

    .
     
  15. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

    В мене таке було.
    Треба подзвонити до лікаря який приймав пологи. В мене все обійшлось без повторного шиття. Мазала мазями, примочки. Але то в кожного індивідуально. Треба щоб лікар обов"язково оглянув. І бажано не тягнути. Не страшу, але таки трохи мала з тим проблеми.
     
  16. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

    В мене таке було але, то я собі так бачила. Подзвонила до лікара він спитав чи видно м"яз, я його не бачила, тільки ніби розходження, то він сказав, що нічого там не розійшлося, просто воно заживає і міняється його вигляд. І так і було... тому не панікуйте, можливо все добре і в Вас)
     
  17. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

    Я їхала з малим і чоловіком, чоловік з ним гуляв, а я сиділа в чергах до лікаря/в банку ну і т.д. коли треба було конче моєї присутності. Годувала безпосередньо перед і після походу по всяких установах. Тільки якийсь дезинфікатор для рук візьміть, бо не завжди є можливість помити руки.
     
  18. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

    я майже місяць по кілька раз їздила у пологовий на масажі-процедури. Дитину брала з собою- за той час чоловік з нею в авто чекав або гуляв. Або сціджувала молока +- на одне годування ( для підстраховки), перед виходом с хати годувала дитину, залишала мамі ( або вона йшла гуляти з малюком), а сама бігла до лікаря.
     
  19. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

    А післяродові виділення мають поступово рівномірно зменшуватися чи можуть бути "нерегулярними"? Бо в мене 2-3 дні попередні вже майже нічого не було, тільки мазалося, а вчора потекло знов як при місячних (може того, що дитину більше носила?). Сьогодні знову ж таки вдень поки що майже нема, тільки мажеться... Температури не маю, навпаки низька дуже - 36,1.
     
  20. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Обговорюємо пологи (2)

    Мирось, ти мене випередила. Я хотіла вже сьогодні теж писати це питання. В мене йдуть звичайні місячні, як поношу синочка помічаю, що більше йде. Вчора ходила гуляти на 15-20хв, сильно було. А сьогодні до 15 взагалі нічого не було.,я вже так настрашилась, почала кашляти і почали з"являтись виділення. Я так розумію воно якось довільно тече.